0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Auto: chystáme nové levné auto

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.02.2007 19:11, RE: Nove motory
mufik.martin napsal:
Jinak uz je to venku, fotky nvoeho sueprba a motory ktere se objevi. Jako nejvetsi novinka motor v superbu bude nafta commonrail, zakladni motor v superbu bude 1,4 TFSI, a superb bude mozno kombinovat s pohonem 4x4. O zadich dverich asi kazdy vi co se chysta. Jinak konecne bude pod kapotou VW commonrail. Ji a nazev bude super C, a to z toho duvodu, ze lide misto slvoa superb, rikali super B, a tak skodovka pry udela dalsi radu super C, ale zatim nejsou rozhodnuti, mele super C nelibi, nehcal bych slovo superb
No, božínku to bude autíčko, to budete mrkat hošani. Já se na něj už tak těším, já ani nemůžu dospat. Třeba bude i růžovoučké a interiérek modroučký. Ach jo, já se snad nikdy nedočkám. Já si to Punto budu muset nechat (mám Punto II. a ne Punto I. nemyslete si)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.02.2007 21:59, RE: Nove motory
mufik.martin napsal:
No, božínku to bude autíčko, to budete mrkat hošani. Já se na něj už tak těším, já ani nemůžu dospat. Třeba bude i růžovoučké a interiérek modroučký. Ach jo, já se snad nikdy nedočkám. Já si to Punto budu muset nechat (mám Punto II. a ne Punto I. nemyslete si)
S tou Feldou by to šlo, ale trapas vyrábět auto s původní konstrukcí z 80. let
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.02.2007 23:24, punto III
Jo a brzy si koupím i punto III, tak si moc nemyslete.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.02.2007 06:28, RE: punto III
mufik.martin napsal:
Jo a brzy si koupím i punto III, tak si moc nemyslete.
Hele ty debile, když už se za nás (většinu) s radostí vydáváš, zkus být alespoň věcný a nepsát nesmysli!
Žádné Punto III není, jasný?
Punto I, Punto II a nyní Grande Punto...
Velký kecy to jo, ale o autech víš hovno, že anonymoune!
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.