0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Auto: chystáme nové levné auto

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.02.2007 00:16, Kčemu?
Hlavně ne nic ve stylu Aygo, C1, 107.
Nákupních tašek už máme na výběr dost.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.02.2007 06:56, RE: Kčemu?
Sprint napsal:
Hlavně ne nic ve stylu Aygo, C1, 107.
Nákupních tašek už máme na výběr dost.
V rozhovoru je jasně řečeno, že půjde o auto velké. Takže bez obav.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.02.2007 07:07, RE: Kčemu?
edmund napsal:
V rozhovoru je jasně řečeno, že půjde o auto velké. Takže bez obav.
Bude to poradna sracka!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.02.2007 07:22, RE: Kčemu?
edmund napsal:
V rozhovoru je jasně řečeno, že půjde o auto velké. Takže bez obav.
Jasně,bude na východ, tak to bude mít určitě korbu,aby tam žluťásků vlezlo co nejvíc,ale to nemusí vymýšlet,vyráběla se v 50letech,
Škoda 1202-valník ))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.02.2007 07:29, RE: Kčemu?
Tonny napsal:
Jasně,bude na východ, tak to bude mít určitě korbu,aby tam žluťásků vlezlo co nejvíc,ale to nemusí vymýšlet,vyráběla se v 50letech,
Škoda 1202-valník ))
No a jaký to bylo vozidlo??? A co teprve předchůdce dnešních dodávek a modla všech MPV Škda 1203???
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.02.2007 07:31, RE: Kčemu?
zig.... napsal:
Bude to poradna sracka!
Tady jsi na TipCarsu a ne na vyšetření u svého veterináře. Ale zaskoč si k němu, možná ( ale pochybuji ) ještě není pozdě. A co??? Napíšeš zase něco pod mojím nickem???
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.02.2007 08:24, RE: Kčemu?
edmund napsal:
Tady jsi na TipCarsu a ne na vyšetření u svého veterináře. Ale zaskoč si k němu, možná ( ale pochybuji ) ještě není pozdě. A co??? Napíšeš zase něco pod mojím nickem???
K ničemu...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.02.2007 10:17, RE: Kčemu?
edmund napsal:
Tady jsi na TipCarsu a ne na vyšetření u svého veterináře. Ale zaskoč si k němu, možná ( ale pochybuji ) ještě není pozdě. A co??? Napíšeš zase něco pod mojím nickem???
Edmunde, nerozciluj se, me taky porad ta osoba pise pod mym nickem stejne jako pod nickem Zigiho, je to proste nejaky nemocny clvoek co asi si takto leci komplexy z detstvi kdy ho zneuzival otec a starsi bratr. Muzeme toho chudak ajen litovat a doufat, ze doktor Chocholousek ho najde driv, nez stihne zase napsat pod jinym nickem
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.02.2007 13:19, RE: Kčemu?
edmund napsal:
V rozhovoru je jasně řečeno, že půjde o auto velké. Takže bez obav.
velke auto by byl podle me Superb Combi. Ten bych bral vsema deseti. S nejakym Roomsterem at jde Skodovka do haje.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.02.2007 13:50, RE: Kčemu?
mufik.martin napsal:
Edmunde, nerozciluj se, me taky porad ta osoba pise pod mym nickem stejne jako pod nickem Zigiho, je to proste nejaky nemocny clvoek co asi si takto leci komplexy z detstvi kdy ho zneuzival otec a starsi bratr. Muzeme toho chudak ajen litovat a doufat, ze doktor Chocholousek ho najde driv, nez stihne zase napsat pod jinym nickem
Zigi, jestli to ctes, zavolej mi, nemam kredit, domluvime si na zitra tu schuzku, nasi nejsou doma!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.02.2007 15:05, RE: Kčemu?
mufik.martin napsal:
Zigi, jestli to ctes, zavolej mi, nemam kredit, domluvime si na zitra tu schuzku, nasi nejsou doma!
ha, inteligent se znova ozval, no kdyz chce aby me zavolal a jsem to udane ja, kdo to pise, tak urcite zna i moje cislo tak at ho napise :) uz vidim jak napise cislo sveho kamarada, kteremu pak bue nekdo volat :) jsem rad ze tady s nami ten nemocny clovek je, protoze mam alepson o to vetsi radost, ze ja jsem zdravy a nemam internet za odmenu, kdyz spolykam v blazinci vsechny predepsane prasky jako ten nemocny clovek, asi ty prasky nepolyka, ale plive, jinak by to nepsal
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.02.2007 15:41, RE: Kčemu?
mufik.martin napsal:
ha, inteligent se znova ozval, no kdyz chce aby me zavolal a jsem to udane ja, kdo to pise, tak urcite zna i moje cislo tak at ho napise :) uz vidim jak napise cislo sveho kamarada, kteremu pak bue nekdo volat :) jsem rad ze tady s nami ten nemocny clovek je, protoze mam alepson o to vetsi radost, ze ja jsem zdravy a nemam internet za odmenu, kdyz spolykam v blazinci vsechny predepsane prasky jako ten nemocny clovek, asi ty prasky nepolyka, ale plive, jinak by to nepsal
neotravuj tady s takovýma kecama
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.02.2007 16:02, RE: Kčemu?
mufik.martin napsal:
Zigi, jestli to ctes, zavolej mi, nemam kredit, domluvime si na zitra tu schuzku, nasi nejsou doma!
nejsou tvoji rodiče náhodou sourozenci???
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.02.2007 16:31, RE: Kčemu?
edmund napsal:
nejsou tvoji rodiče náhodou sourozenci???
Ptám se, protože moji jsou, ale do 18ti let mi to tajili a tím se konečně vysvětluje mých sedm končetin..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.02.2007 19:37, BRAVO ŠKODA
Budou to určitě vynikající české vozy pro všechny ty Ukrajince, Korejce, Čečence a ostatní Asijce. Poselství demokracie z Čech. BRAVO ŠKODA - BRAVO ČECHY!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.02.2007 20:14, RE: BRAVO ŠKODA
Jan napsal:
Budou to určitě vynikající české vozy pro všechny ty Ukrajince, Korejce, Čečence a ostatní Asijce. Poselství demokracie z Čech. BRAVO ŠKODA - BRAVO ČECHY!!!
No pravda! Pořád to bude nespolehlivé vozítko VW Group a je jedno jestli škoda, "folciš" či seat, pořád jen servis,servis,servis. Jak trefně pravili technici u škodovky: jestli si myslíte, že bude jezdit jen na garančky jako japonci, tak na to zapomeňte! To mluví za vše!!!!!!!!!!!!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.02.2007 23:40, oprava
Vlastně osm končetin a jedno capadlo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.02.2007 02:53, no problem
Tak fung nové auto do 7000-8000 ojró pro Škodovku není problém. Stačí rozjet na jedné lince výrobu Felicie. Dokumentace je, stroje snad ještě taky, zkušenosti, vývoj všecko je. Poučíme se z chyb, např. zadní dveře už nebudou rezavět, podvozek trochu silnější atd. Karoserky kombi + hatch + praktik. Motor 1.6 MPI nebo 1.4 HTP a masovka pro Indy je na světě a ani to nebolelo.


....spíš se bude složitě za tuny a tuny peněz vyvíjet nějaký shitovský bazmek a výsledek budě něco ve stylu VW Fox. Proč to taky dělat jednoduše, když to jde složitě.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.02.2007 10:36, RE: no problem
Ráďa napsal:
Tak fung nové auto do 7000-8000 ojró pro Škodovku není problém. Stačí rozjet na jedné lince výrobu Felicie. Dokumentace je, stroje snad ještě taky, zkušenosti, vývoj všecko je. Poučíme se z chyb, např. zadní dveře už nebudou rezavět, podvozek trochu silnější atd. Karoserky kombi + hatch + praktik. Motor 1.6 MPI nebo 1.4 HTP a masovka pro Indy je na světě a ani to nebolelo.


....spíš se bude složitě za tuny a tuny peněz vyvíjet nějaký shitovský bazmek a výsledek budě něco ve stylu VW Fox. Proč...
No abych rekl pravdu, tak ybch se nezlobil, kdyby napriklad zacali vyrabet znova feliicii, jako konkurenta loganu. Myslim, ze cena by mohla byt o mnoh nizsi, nemusi se nic vymyslet, vse uz je vymysleno, jen se pouzit z chyb jak bylo receno (koroze) a dat tam klidne i ty HTP a 1,4 to je jedno, hlavne kdyz by to bylo levne. Mysliom ze HTP s pomerne lehkou felicii by melo dobre dynamicke vlastnosti vzhledem k obsahu. Auto by bylo levne. Do zakladu bych dal abs, posilovac rizeni a 2x airbag. a zbytek uz neni tak dulezity u levneho auta, zbytek za priplatek. A hele nove a velmi levne auto je na svete. Myslim, ze i spousta cechu by si ho koupila.Hlavne pokud by zustala stara dobra vyhoda felicie a to jsou velmi levne nahradni dily a velmi snadna opravitelnost vseho. Felda je posledni auto, o kterem muzeme rict, ze ma levny servis a hlavne vse snadno dostupne a vymenitelne. Kzyz by cen aza novou feldu byla okolo 150 tis bylo by to vyborne, ale jak znam skodovku, tak felda bude stat 200 tis a za 220 uz bude fabia junior a za 250 oskubana favia clasic
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.02.2007 10:39, Nove motory
Jinak uz je to venku, fotky nvoeho sueprba a motory ktere se objevi. Jako nejvetsi novinka motor v superbu bude nafta commonrail, zakladni motor v superbu bude 1,4 TFSI, a superb bude mozno kombinovat s pohonem 4x4. O zadich dverich asi kazdy vi co se chysta. Jinak konecne bude pod kapotou VW commonrail. Ji a nazev bude super C, a to z toho duvodu, ze lide misto slvoa superb, rikali super B, a tak skodovka pry udela dalsi radu super C, ale zatim nejsou rozhodnuti, mele super C nelibi, nehcal bych slovo superb
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.