0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Yeti 1.8 TSI 4x4: Benzín mu sluší

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.02.2010 06:45, přístrojovka
1. škodovka kterou bych si koupil i za svoje peníze, ovšem "tradiční nepříjemný styk přístrojovky s řidičovým pravým kolenem" bych jí rozhodně neodpoustil. Jasně, pár km se to dá vydržet, ale např. 1200 na jeden "zátah" bych asi nerozchodil. Copak si toho v AZNP ještě nevšimli? Budˇ mají jejich testovací jezdci 1,5m nebo jezdí při testech ve verzi bez přístrojovky...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.02.2010 08:16,
Pěkný motor v hnusném autě
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.02.2010 10:11, cena / užitek
Musím konstatovat, že bych za tento vůz nedal ani těch 604 tisíc, přičemž nepochybuji o značně vyšší ceně tohoto konkrétního kusu. Nevím proč zde, pane redaktore, neuvedete cenu konkrétního kusu (včetně příplatkové výbavy) - jiné internetové magazíny i klasické časopisy to dělají. Je to snad taková suma, že se obáváte o zdravotní stav čtenářů?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.02.2010 10:24, Jěště cena
Již mi nemusíte odpovídat, byl jsem zvědavý a udělal jsem konfiguraci této verze (ambition) včetně příplatků. Vyšlo mi 822 400,-Kč dle konfigurátoru škoda. Už se ani nedivím, že jste tu cenu neuvedl - byl jsem celkem připraven, ale přesto mi vyrazila dech. Koupit malou krabici za cenu dobře vybaveného vozu střední třídy, je dle mého názoru nesmysl.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.02.2010 10:51, RE: Jěště cena
Pavlik napsal:
Již mi nemusíte odpovídat, byl jsem zvědavý a udělal jsem konfiguraci této verze (ambition) včetně příplatků. Vyšlo mi 822 400,-Kč dle konfigurátoru škoda. Už se ani nedivím, že jste tu cenu neuvedl - byl jsem celkem připraven, ale přesto mi vyrazila dech. Koupit malou krabici za cenu dobře vybaveného vozu střední třídy, je dle mého názoru nesmysl.
I když vemu v potaz že prodejce poskytl slevu 20%, tak je tato cena k tomuto vozu velmi smutná. Ovšem český národ a škoda=nerozlučné spojení. Jsem zvědav na prodejní čísla po roce prodeje.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.02.2010 10:58, Dálší skvělé auto do města!!!
Jen tak dál to bude vzdoušek na ulicích, ale hlavně ten pocit bezpečí, když pasažéři koukají na ostatní trochu zhůry. Nechápu na co to auto vlastně jinak je po suché polňačce projede každé osobní auto a v bahně a hlubokých kolejích po traktorech Yeti končí tak jak běžná os.auta stodvacítky,favority a felície co s nima jezděj chlapy makat do lesa(Už je vidím jak běží koupit Yety za 600litrů). Jedině se může uplatnit až pepíci pojedou na hory lyžovat a na to jim teď možná trošku přešla chuť páč nyní maj sněhu i v té stověžaté až nad hlavu. Každopádně to auto půjde na dračku a ještě víc by se prodalo kdyby do něj dali tu 1,2 HTP. Jak už tady někdo napsal skvělej motor do úplně zbytečného auta.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.02.2010 12:01, RE: Jěště cena
Pavlik napsal:
Již mi nemusíte odpovídat, byl jsem zvědavý a udělal jsem konfiguraci této verze (ambition) včetně příplatků. Vyšlo mi 822 400,-Kč dle konfigurátoru škoda. Už se ani nedivím, že jste tu cenu neuvedl - byl jsem celkem připraven, ale přesto mi vyrazila dech. Koupit malou krabici za cenu dobře vybaveného vozu střední třídy, je dle mého názoru nesmysl.
Zajít do autosalonu a říct chci tohle auto a do něj to a to není zrovna chytré,pokud na vůz nespěchám,tak si počkám na nějakou akci a nebo sednu k internetu a vyberu nějakou předváděčku. za zajímavou cenu.Pravda,že u Yetiho se bude ještě muset tak rok počkat.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.02.2010 12:22, RE: Jěště cena
Fanda napsal:
Zajít do autosalonu a říct chci tohle auto a do něj to a to není zrovna chytré,pokud na vůz nespěchám,tak si počkám na nějakou akci a nebo sednu k internetu a vyberu nějakou předváděčku. za zajímavou cenu.Pravda,že u Yetiho se bude ještě muset tak rok počkat.
Tohle samozřejmě vím - bohužel většina čechů - kupců škodovek - se takto chová. Já jsem si pro svůj vůz před lety zajel do Německa, protože tam byl o dost levnější (nový). A nejspíš to letos na podzim či na jaře příštího roku zopakuji - ceny se sice srovnaly, ale výbava je v Německu za stejné peníze mnohem větší.
Ale i kdybych nakrásně vyrazil z prodejce slevu 100 tisíc, pořád je to za malé auto příliš drahé.
PS: jak píše pan redaktor: yeti jde na dračku - v olomouci jezdí cca 5 ks, z toho 3 ks mají nápisy předváděcí vůz.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.02.2010 13:25, RE: Jěště cena
Pavlik napsal:
Tohle samozřejmě vím - bohužel většina čechů - kupců škodovek - se takto chová. Já jsem si pro svůj vůz před lety zajel do Německa, protože tam byl o dost levnější (nový). A nejspíš to letos na podzim či na jaře příštího roku zopakuji - ceny se sice srovnaly, ale výbava je v Německu za stejné peníze mnohem větší.
Ale i kdybych nakrásně vyrazil z prodejce slevu 100 tisíc, pořád je to za malé auto příliš drahé.
PS: jak píše pan redaktor: yeti jde na dračku - v olomouci jezdí cca 5 ks, z toho 3 ks ...
znamy takto usetril 200 tisic, kdyz vezmu cestu do nemecka jako vylet, docela se vyplatil. nejednalo se tedy o skodovku, ale o nove santa fe.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.02.2010 13:54, RE: Jěště cena
Valnoha napsal:
I když vemu v potaz že prodejce poskytl slevu 20%, tak je tato cena k tomuto vozu velmi smutná. Ovšem český národ a škoda=nerozlučné spojení. Jsem zvědav na prodejní čísla po roce prodeje.
Jak psal pan redaktor v poslední větě svého článku něco v tom smyslu, že cena je odpovídající. Ano v rodině VW asi ano, ale u konkurence v žádném případě. Pokud je pravda cena 822.400,- co píše Pavlík, tak to je naprostá šílenost, kterou nemůže koupit nikdo. Za čas už nebude ani providlem spojení "Čech = Škoda ( nebo celkově koncern VW )" i ti skalní pomalu zjistí že jinde za své peníze dostanou víc.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.02.2010 14:58, RE: Jěště cena
Pavlik napsal:
Tohle samozřejmě vím - bohužel většina čechů - kupců škodovek - se takto chová. Já jsem si pro svůj vůz před lety zajel do Německa, protože tam byl o dost levnější (nový). A nejspíš to letos na podzim či na jaře příštího roku zopakuji - ceny se sice srovnaly, ale výbava je v Německu za stejné peníze mnohem větší.
Ale i kdybych nakrásně vyrazil z prodejce slevu 100 tisíc, pořád je to za malé auto příliš drahé.
PS: jak píše pan redaktor: yeti jde na dračku - v olomouci jezdí cca 5 ks, z toho 3 ks ...
Tak tady zase prrr. Yeti se prodává opravdu dobře. Nejdřív si prostuduj čísla z prodeje... Olomócký kraj není pupkem světa. Kde prodané vozy jezdí, je celekm jedno, osobně bych očekával větší výskyt v příhraničních horských oblastech. Olomóc, kde pomalu ani není kopec, ani les, v zimě ani sníh (kromě letoška ;) ) asi nebude tím pravým místem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.02.2010 15:02, Konkurence zrozena
Nový počin od Mini - Crossman podle mě ukrojí z prodejů lépe vybavených verzí. Navíc přichází ix-35. A hlavně Sportage. Yeti má výhodu hozené rukavice. Nicméně myslím, že kralování nemusí být nějak jednoznačné. Osobně očekávám v brzké době po příchodu korejských zástupců cenový pád Yetiho, jaký zažila nedávno Octavia. Za 2-3 roky bude Yeti dobrá koupě. Dnes je to jen pro skalní příznivce a nedočkavce.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.02.2010 15:21, RE: Jěště cena
rohYpnol napsal:
Tak tady zase prrr. Yeti se prodává opravdu dobře. Nejdřív si prostuduj čísla z prodeje... Olomócký kraj není pupkem světa. Kde prodané vozy jezdí, je celekm jedno, osobně bych očekával větší výskyt v příhraničních horských oblastech. Olomóc, kde pomalu ani není kopec, ani les, v zimě ani sníh (kromě letoška ;) ) asi nebude tím pravým místem.
Nejvíc jsem jich viděl v Praze - tam těch kopců ale mají ) , alespoň že tam napadla ta sněhová kalamita ve formě 20 cm sněhu )
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.02.2010 17:35, RE: Jěště cena
Pavlik napsal:
Nejvíc jsem jich viděl v Praze - tam těch kopců ale mají ) , alespoň že tam napadla ta sněhová kalamita ve formě 20 cm sněhu )
No určite sa predávajú dobre, lebo už len predať 1. kus tak niečoho hrozne škaredého je zázrak ))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.02.2010 18:12, No konečně někdo okopíroval Multiplu
Jen ty 3 sedadla vepředu chybí k dokonalosti

Ale jinak zas tak špatně celkově to auto nevypadá, ale tu Multiplu v tom prostě vidím, to si nemůžu pomoct.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 07.02.2010 23:15, kritika průchodnosti terénem
no nevim, mě se ta pohádka o rozbahněný cestě a nespolupracujícím yetim moc nezdá...samozřejmě, že klasika (subaru, quattro) je lepší než haldex, ale na netu je "milion" videí co vše haldex zvládne... pro zajímavost přikládám odkazy scout vs subaru, nepřipadá mi, že by to škodovka nezvládla se ctí...škoda, že pan redaktor neudělal pár fotek yetiho v akci na poli...
http://www.youtube.com/watch?v=r0-Zxr6uIc4&NR=1

http://www.youtube.com/watch?v=Hw2DePD_q9k

http://www.youtube.com/watch?v=fmQ6iXKETAI&feature=related
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 08.02.2010 11:41, RE: Jěště cena
Lerry napsal:
Jak psal pan redaktor v poslední větě svého článku něco v tom smyslu, že cena je odpovídající. Ano v rodině VW asi ano, ale u konkurence v žádném případě. Pokud je pravda cena 822.400,- co píše Pavlík, tak to je naprostá šílenost, kterou nemůže koupit nikdo. Za čas už nebude ani providlem spojení "Čech = Škoda ( nebo celkově koncern VW )" i ti skalní pomalu zjistí že jinde za své peníze dostanou víc.
Kurňa, někdo vás nutí to za ty prachy kupovat ?? No, nic kritika se najde vždycky. Jde o subjektivní pocity. Já s tím autem jezdil jeden víkend (pravda s motorm 2,0TDI/103kW). Před nasednutím, jsem si říkal taky, že to je pecka. Ale po víkendu se mi ho nechtělo vracet ) . V pohodě bych ty prachy dal (kdybych je měl). Je ale zajímavé, že když bych ho chtěl ted koupit, čeká se 2měsíce, takže to asi nebude tím, že by byly plné sklady, že .....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 08.02.2010 11:43, RE: Jěště cena
Pavlik napsal:
Tohle samozřejmě vím - bohužel většina čechů - kupců škodovek - se takto chová. Já jsem si pro svůj vůz před lety zajel do Německa, protože tam byl o dost levnější (nový). A nejspíš to letos na podzim či na jaře příštího roku zopakuji - ceny se sice srovnaly, ale výbava je v Německu za stejné peníze mnohem větší.
Ale i kdybych nakrásně vyrazil z prodejce slevu 100 tisíc, pořád je to za malé auto příliš drahé.
PS: jak píše pan redaktor: yeti jde na dračku - v olomouci jezdí cca 5 ks, z toho 3 ks ...
S čím to srovnáváš, že píšeš, že jde o malé auto ? To auto je stejně velké jako Octa. a ta je malá ? Ano , proti Supu, nebo pašíkovi ano.
Ono, když někdo říká, že se to prodává, tak to neznamená registrace, ale objednávky z výroby.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 08.02.2010 11:45, RE: Konkurence zrozena
rohYpnol napsal:
Nový počin od Mini - Crossman podle mě ukrojí z prodejů lépe vybavených verzí. Navíc přichází ix-35. A hlavně Sportage. Yeti má výhodu hozené rukavice. Nicméně myslím, že kralování nemusí být nějak jednoznačné. Osobně očekávám v brzké době po příchodu korejských zástupců cenový pád Yetiho, jaký zažila nedávno Octavia. Za 2-3 roky bude Yeti dobrá koupě. Dnes je to jen pro skalní příznivce a nedočkavce.
To je stejný, jako když přišel Ceed a psalo se, že Octa konči
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 08.02.2010 12:56, RE: Jěště cena
G. napsal:
S čím to srovnáváš, že píšeš, že jde o malé auto ? To auto je stejně velké jako Octa. a ta je malá ? Ano , proti Supu, nebo pašíkovi ano.
Ono, když někdo říká, že se to prodává, tak to neznamená registrace, ale objednávky z výroby.
Ano, Octavia je "malé" auto - je to obyčejná NIŽŠÍ střední třída. To dnes znamená ceníkovou cenu 500 až 550 tisíc v téměř plné výbavě. Chápu, že je tam haldex - ale ten 300 tisíc asi nestojí....Jednoduše řečeno, je to auto pro "masy", přitom za silně nelidovou cenu. Nebo mi snad chcete tvrdit, že škoda je prémiová značka?
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.