0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Roomster 1.4 16V - test spotřeby

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 08.02.2007 17:11, RE: žádný zázrak
Robin napsal:
.... však to taky bylo míněno obecně ... má to být diskuse ke spotřebě Roomstru 1.4 16 V (... a zvrtlo se na to diskusi o spotřebě Subaru ....), ale jinak si opravdu myslím, že kromě nás dvou tu ze zde diskutujících moc lidí s tímto autem nejelo. Mělo to být píchnutí pro (nejen zažrané) Škodovkáře o vhodnosti výběru určitého motoru pro určité typy aut. Je to i o tom, že např. koncern VW (obecně, ale i další) vnucují zákazníkům něco co nechtějí (nemluvě o cenách). Samozřejmě si to člověk nemusí k...
Toyota Avensis r. 1999, 2.0i 98kw, lehká noha = průměr 7,2
svižná jízda = průměr 8,2
Itálie a zpět za 6,9
Kdo chce mít pocit z novoty, nechť si jej zaplatí, já chci radši auto co jede a bere odpovídající počet PHM.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 08.02.2007 17:11, RE: žádný zázrak
Robin napsal:
.... však to taky bylo míněno obecně ... má to být diskuse ke spotřebě Roomstru 1.4 16 V (... a zvrtlo se na to diskusi o spotřebě Subaru ....), ale jinak si opravdu myslím, že kromě nás dvou tu ze zde diskutujících moc lidí s tímto autem nejelo. Mělo to být píchnutí pro (nejen zažrané) Škodovkáře o vhodnosti výběru určitého motoru pro určité typy aut. Je to i o tom, že např. koncern VW (obecně, ale i další) vnucují zákazníkům něco co nechtějí (nemluvě o cenách). Samozřejmě si to člověk nemusí k...
No je zajímavý, jak jsme se shodli... Z bezpečnostních důvodů bych auto pod 100 koní asi neužil. Vzhledem k tomu, že se Průjemstr nechá hodně naložit (takže váha), docela vybavit (klima), plně obsadit (a Češi jsou v obezitě na 3. místě v Evropě, takže zase váha), tak mi z toho vychází TDI 77 kW, mrknutí do ceníku - a koukám radši po jiném autě...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 08.02.2007 17:15, RE: Spotreba
bruno napsal:
Já jsem teda zastánce raději vyšší objem motoru (2.0)a lehtat to a jedu stejně jak s 1.4 na 3/4 plynu ve stejně těžkým autě se stejnou spotřebou a ještě mám dostatek výkonu/toč.momentu na předjíždění.Mám teda 7let starou primeru 110KW za pár korun z itálie ale komfort,výbava,zpracování,motor,podvozek je zdaleka lepší než u malých levných aut jako je třeba tato škodovka....
Bruno,Bruno, Ty chceš asi nasrat Martina co sere peníze a chce mít pořád pocit novoty a svěžesti,co? Jinak kdo jel s Primerou GT, ten ví, co a jak.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 08.02.2007 21:07, RE: žádný zázrak
Pepe napsal:
No je zajímavý, jak jsme se shodli... Z bezpečnostních důvodů bych auto pod 100 koní asi neužil. Vzhledem k tomu, že se Průjemstr nechá hodně naložit (takže váha), docela vybavit (klima), plně obsadit (a Češi jsou v obezitě na 3. místě v Evropě, takže zase váha), tak mi z toho vychází TDI 77 kW, mrknutí do ceníku - a koukám radši po jiném autě...
To Pepe : ... no právě, výkonu není nikdy dost (moje prázdný kombíkový Mondeo má s uvedenou výbavou pohotovostní hmotnost přes 16 metráků - asi tak .....), na jaře přibude dalších cca. 25 koníků (takže pak bude mít stádo 160 a 400 Nm) no a pak budu 2 roky slintat než seženu "ňáký drobný" na nový Mondeo kombi 2.2 TDCi (biturbo, 125 kW), protože si myslím, že 2.7 V6 TDCi by bylo na předek už dost těžký .... jojo, těžký rozhodování....ale lepší než mít dilema mezi Roomstrem 1.2 s klimou a 1.4 16V bez ní ..... : - )
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 09.02.2007 09:11, RE: žádný zázrak
Robin napsal:
.... však to taky bylo míněno obecně ... má to být diskuse ke spotřebě Roomstru 1.4 16 V (... a zvrtlo se na to diskusi o spotřebě Subaru ....), ale jinak si opravdu myslím, že kromě nás dvou tu ze zde diskutujících moc lidí s tímto autem nejelo. Mělo to být píchnutí pro (nejen zažrané) Škodovkáře o vhodnosti výběru určitého motoru pro určité typy aut. Je to i o tom, že např. koncern VW (obecně, ale i další) vnucují zákazníkům něco co nechtějí (nemluvě o cenách). Samozřejmě si to člověk nemusí k...
pro Robina: aniž bych se chtěl nějak zastávat HTP, tak i z vlastní zkušenosti vím, že se dá s HTP jezdit tak, že nemusíš být brzdou provozu. Podle mě jsou větší hrozbou provozu takoví lidi jako ty, co tady neustále machrujou s Mondeem TDCI a patrně podle toho i tak jezdí... Pochop, že každej není takovej tvrďák jako ty a nemá tolik peněz, aby si mohl koupit zánovní Mondeo TDCI. Takoví lidi se pak holt musí spokojit třeba s Fabií HTP.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 09.02.2007 16:32, RE: žádný zázrak
A4 napsal:
pro Robina: aniž bych se chtěl nějak zastávat HTP, tak i z vlastní zkušenosti vím, že se dá s HTP jezdit tak, že nemusíš být brzdou provozu. Podle mě jsou větší hrozbou provozu takoví lidi jako ty, co tady neustále machrujou s Mondeem TDCI a patrně podle toho i tak jezdí... Pochop, že každej není takovej tvrďák jako ty a nemá tolik peněz, aby si mohl koupit zánovní Mondeo TDCI. Takoví lidi se pak holt musí spokojit třeba s Fabií HTP.
A spousta lidí za peníze nové Fabie HTP radši koupí ojetý Mondeo, Avensis, 406 atd s nějakými 110 - 150 koňmi - jak říkám - už kvůli bezpečnosti. A další část radši spoustu peněs prochlastá, prožere a prohulí a jezdí ve Š 120, Trabantu atd. Je to otázka priorit. Svojí rodinu nehodlám vozit v nějaké malé skořápce, kde i abg spolujezdce je za příplatek, boční v říši snů a okenní sci-fi.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 10.02.2007 15:20, RE: žádný zázrak
A4 napsal:
pro Robina: aniž bych se chtěl nějak zastávat HTP, tak i z vlastní zkušenosti vím, že se dá s HTP jezdit tak, že nemusíš být brzdou provozu. Podle mě jsou větší hrozbou provozu takoví lidi jako ty, co tady neustále machrujou s Mondeem TDCI a patrně podle toho i tak jezdí... Pochop, že každej není takovej tvrďák jako ty a nemá tolik peněz, aby si mohl koupit zánovní Mondeo TDCI. Takoví lidi se pak holt musí spokojit třeba s Fabií HTP.
.... to není machrování, jen jsem se s tím autem svezl a porovnal to s tím, čím jezdím nyní a jaké mám priority. Co se týče ježdění : rozhodně nejsem brzdou provozu, zrychlení TDCi si užívám - na druhou stranu mám pořád plný počet bodů a jezdím s malými dětmi, zrychluji, když to situace umožní a to svižně - to je pro mě aktivní bezpečnost. S Roomstrem 1.4 16 V, obdobně naloženým bych si to určitě nedovolil. Je komické, že někdo s přezdívkou A 4 se zastává motorizace HTP v Roomstru (Fábii). FAKTEM JE, ŽE S HTP JE ŠKODOVKA BRZDA PROVOZU (MĚSTO/VENKOV). Pro mě jsou největším nebezpečím řidiči bez praxe (čím dál víc), co se týče aut tak vedou Oktáfkáři a Passatisti (f TDíčku), následováni "Cipísky" s "vytuněnými" 10-15 let starými Audinami .... : - ))) Je zajímavé, že test Roomstru s 1.4 16V dopadl obdobně a to jsem nebyli s redaktorem domluveni ..... závěr : pokud (vůbec) Roomstr, tak s 1.9 TDi, ale za tu cenu ...... (jsou i lepší).....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 11.02.2007 23:41, RE: žádný zázrak
Robin napsal:
.... to není machrování, jen jsem se s tím autem svezl a porovnal to s tím, čím jezdím nyní a jaké mám priority. Co se týče ježdění : rozhodně nejsem brzdou provozu, zrychlení TDCi si užívám - na druhou stranu mám pořád plný počet bodů a jezdím s malými dětmi, zrychluji, když to situace umožní a to svižně - to je pro mě aktivní bezpečnost. S Roomstrem 1.4 16 V, obdobně naloženým bych si to určitě nedovolil. Je komické, že někdo s přezdívkou A 4 se zastává motorizace HTP v Roomstru (Fábii). FAKTE...
to Robin: ježiši to snad fakt není možný, co si tady ze sebe vyblil.. Kolik ti je ? Kdyby jsi nepsal, že vozíš děti, tak bych tě odhadoval, tak na 17.... takže opět tady budeme rozebírat, že s oktávkama jezdí ti.... s passatama zase oni a vůbec největší zrůdy mají Tdi ne? jestli to, že je často vidět nějakej pošuk v oktávce třeba nebude tím, že je škodovka bezkonkurenčně nejprodávanější značka hm? A passat mnohem oblíbenější než např. Mondeo(proti mondeu nic nemám, měl jsem dvě) ... Kolik najezdíš kilometrů ročně pane, že se tady vychvyluješ jako super vzor jezdce, pro kterýho jsou postrachem oktávky a passaty a brzdou HTP? Ty jsi totiž přesně ten typ člověka, kterej se masíruje ve svojem Mondeu, počítá kolik bude mít za rok, nebo dva víc koní a když dojede oktávii, nebo passata, nedej bože v Tdi, tak se radši zabije, ale hlavně aby ukázal, že to jeho mondeo tdci byla lepší volba a ž jede líp... co ? no a k HTP nemám co dodat.... absolutně nezáleží na motoru, brzdou provozu může být kdokoliv s jakýmkoliv autem... a šikovnej řidič není brzdou provozu ani s favoritem, takže tohle je debata o hovně a svědčí jen o tom, co jsem psal před tím...musíš machrovat se svým Mondeem za každou cenu. krom toho, když už jsme u toho, konkrétně mondea tdci jsou zase brzdou provozu pro mě a strašně mě baví, když za jejich volantenm sedí podobný jelito jako ty a snaží se mi znepříjemnit předjetí...je to pak vždycky moc vtipný....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 11.02.2007 23:47, RE: žádný zázrak
cruise napsal:
to Robin: ježiši to snad fakt není možný, co si tady ze sebe vyblil.. Kolik ti je ? Kdyby jsi nepsal, že vozíš děti, tak bych tě odhadoval, tak na 17.... takže opět tady budeme rozebírat, že s oktávkama jezdí ti.... s passatama zase oni a vůbec největší zrůdy mají Tdi ne? jestli to, že je často vidět nějakej pošuk v oktávce třeba nebude tím, že je škodovka bezkonkurenčně nejprodávanější značka hm? A passat mnohem oblíbenější než např. Mondeo(proti mondeu nic nemám, měl jsem dvě) ... Kolik najezd...
ještě k HTP...to co psal A4 je pravda, prostě mraky lidí si radši koupí nový auto se zárukou a s nízkými náklady a nemluvím jen o spotřebě, ale pojistka, gumy,díly, servis atd... než nějakej větší kočár za stejný peníze...úplně to chápu, i když já patřím k té skupině co jezdí radši starším kočárem za cenu nové fabky. krom toho leasing na novou fabii je dost bezkonkurenční a kdo nemá peníze v hotovosti, tak se mu mnohem víc vyplatí lízovat novou fabku, než starší auto...tam pak přeplatíš jak prase....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 12.02.2007 09:52, RE: žádný zázrak
cruise napsal:
to Robin: ježiši to snad fakt není možný, co si tady ze sebe vyblil.. Kolik ti je ? Kdyby jsi nepsal, že vozíš děti, tak bych tě odhadoval, tak na 17.... takže opět tady budeme rozebírat, že s oktávkama jezdí ti.... s passatama zase oni a vůbec největší zrůdy mají Tdi ne? jestli to, že je často vidět nějakej pošuk v oktávce třeba nebude tím, že je škodovka bezkonkurenčně nejprodávanější značka hm? A passat mnohem oblíbenější než např. Mondeo(proti mondeu nic nemám, měl jsem dvě) ... Kolik najezd...
.... asi máš psychický problém, nebo sis zapomněl vzít prášky, jinak se na to reagovat nedá, to ego si masíruješ ty. Co se týče ježdění, co máš ty najeto, já mám nacouváno .... a s tím znepříjemněním předjetí : dobrej vtip .... : - ))) (máš nejmníň 5litr 8válec, že ???). Doufám, že až budeš bez bodů, tak tě předjedu hezky na kole ......
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 12.02.2007 15:11, RE: žádný zázrak
Robin napsal:
.... asi máš psychický problém, nebo sis zapomněl vzít prášky, jinak se na to reagovat nedá, to ego si masíruješ ty. Co se týče ježdění, co máš ty najeto, já mám nacouváno .... a s tím znepříjemněním předjetí : dobrej vtip .... : - ))) (máš nejmníň 5litr 8válec, že ???). Doufám, že až budeš bez bodů, tak tě předjedu hezky na kole ......
No tak to je přesně vidět, jaký jseš jelito, když 80tis km ročně couváš :o)))
Pracuju jako řidič z povolání a 5 let jsem jezdil u záchranky, tak se fakt o svoje body a svojí bezpečnost nebojím , neboj. Masírovat nemusím, jezdím rád svižně, ale bezpečně a rozhodně nejsem typ, který by někomu předváděl, že má lepší auto, což se o tobě dost říct nedá. Žádnej 5litr ani osmiválec mít nemusím, na Mondea Tdci a jejich nedutý řidiče ( a pozor, neříkám, že jsou všichni, ale ty určitě) mi bohatě stačí moje octavie 1,8T 4x4, nebo služební passat 2,0Tdi...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 12.02.2007 16:54, RE: žádný zázrak
cruise napsal:
No tak to je přesně vidět, jaký jseš jelito, když 80tis km ročně couváš :o)))
Pracuju jako řidič z povolání a 5 let jsem jezdil u záchranky, tak se fakt o svoje body a svojí bezpečnost nebojím , neboj. Masírovat nemusím, jezdím rád svižně, ale bezpečně a rozhodně nejsem typ, který by někomu předváděl, že má lepší auto, což se o tobě dost říct nedá. Žádnej 5litr ani osmiválec mít nemusím, na Mondea Tdci a jejich nedutý řidiče ( a pozor, neříkám, že jsou všichni, ale ty určitě) mi bohatě stačí moj...
.... vida trefa, a hned dvojnásobná - jak s Ochcávkou, tak s Prasíkem ... no jo .... f TDíčku ... v metle .... na "hlínách" ... už tě vidím na světlech - loket ven a velkej frajer ..... pořád platí : ".... dutý sud nejvíc duní " ! No je vidět, že u řidičů (některých služebních) Pasatů o Oktávek je to nemoc z povolání. Dám ti tip : dej si modrej blinkr na střechu a dělej uá...uá .... aby ti to nescházelo až zase budeš předjíždět nějaký (parkující) Mondeo.... ale zklamal si mě, tipoval jsem tě fakt na toho 5litra s V 8. Je dost smutný, že tvůj milovaný VW koncern přechází až teprve teď na common-raily, když už ho ostatní (vč. Forda) používají víc než 7 let, cooo .....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 12.02.2007 21:07, RE: žádný zázrak
Robin napsal:
.... vida trefa, a hned dvojnásobná - jak s Ochcávkou, tak s Prasíkem ... no jo .... f TDíčku ... v metle .... na "hlínách" ... už tě vidím na světlech - loket ven a velkej frajer ..... pořád platí : ".... dutý sud nejvíc duní " ! No je vidět, že u řidičů (některých služebních) Pasatů o Oktávek je to nemoc z povolání. Dám ti tip : dej si modrej blinkr na střechu a dělej uá...uá .... aby ti to nescházelo až zase budeš předjíždět nějaký (parkující) Mondeo.... ale zklamal si mě, tipoval jsem tě f...
no tak přesně pro takový debily namachrovaný, jako jsi ty jsem pět let jezdil, ale ty si určitě frajer největší ze všech a jezdíš jako bůh...houkání a blikání majáků mi nechybí, stačilo mi ty rozmlácený machýrky, jako jsi ty sledovat těch pár let...ale kdyby jsi možná párkrát k takový nehodě přijel, neměl by si tak silácký kecy ty hrdino...je krásně vidět, jak jsi zamindrákovanej, když si myslíš, že každej kdo má octavii, nebo passata musí bejt machýrek s dunící muzikou... dost sem teda nepochopil narážky na al.kola a metalízu na autě...to je jako ostuda??? aha...to jsem nevěděl... víš popravdě...je mi docela fuk, jestli vw dává do aut až teď common-raily, nebo ne...zajímavější pro mě je, že se Mondeo TDci na passata 2,0Tdi absolutně nechytá ,ale to už se snižuju na tvojí úroveň a to nemám zapotřebí...nicméně...když jak říkáš můj milovaný koncern dával do svejch aut přelomový TDi, tak ford cpal do Mondeí, Fiest a Focusů archaický 1,8 D, nebo TD....a to ještě do roku 2000 jinak psát o prvním Diseselu, který vyhrál závody mezi benzínama, že to bylo TDi v Audi asi nemá smysl...jistě jsi to taky četl viď..:o)))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.02.2007 14:24, RE: žádný zázrak
cruise napsal:
no tak přesně pro takový debily namachrovaný, jako jsi ty jsem pět let jezdil, ale ty si určitě frajer největší ze všech a jezdíš jako bůh...houkání a blikání majáků mi nechybí, stačilo mi ty rozmlácený machýrky, jako jsi ty sledovat těch pár let...ale kdyby jsi možná párkrát k takový nehodě přijel, neměl by si tak silácký kecy ty hrdino...je krásně vidět, jak jsi zamindrákovanej, když si myslíš, že každej kdo má octavii, nebo passata musí bejt machýrek s dunící muzikou... dost sem teda nepocho...
.... tak si zobni prášek, za chvilku ti končí vycházky a půjdeš zpátky do svého vytapecírovaného pokojíku na psychiatrii .... :- ))). Vzhledem k tomu, že - jak's sám uvedl - najezdíš 80 t. km/rok tak dříve nebo později určitě potkáš kreténa s ještě vetším egem než máš ty (určitě taky v pasatu, oktávce) nebo ještě lépe velmi unaveného (ukrajinského, slovenského, polského) řidiče kamiónu, který si zrovna, když budeš řídit (jako Bůh - jak jinak) schrupne a nahrne to do protisměru - kde ty budeš ty .... to zas bude na patologii nával, coo .... ? Je typické, že takový kecy vyplodí jen chorý mozek pasatisty nebo ochcávkáře, majitelům ostatních aut je to putna (ti normální dokonce přiznají, že jejich auto má i nějaký chyby). Jen pasat je nejlepší auto na světě, že ? A co když takový kreténka f pasatu, f metle, na hlínách předjedu novým BMW 530, budeš mít lepší pocit ....určitě tě nepředjedu, protože pasat je úplně nejrychlejší auto na světě ..... asi budeš ňákej nedomrlej cipísek s velkým komplexem .... Ať to skončíme : Já jsem se vyjadřoval k Roomstru (1.4 16 V), který jsem si byl projet, ty si léčíš komplexy takže : PŘEJI TI HODNĚ MÍRNĚ USÍNAJÍCÍCH ŘIDIČŮ NÁKLAĎÁKŮ VŠUDY KUDY JEZDÍŠ ....UŽIJ SI TO .... : -- )
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 19.02.2007 12:01, RE: žádný zázrak
Robin napsal:
.... tak si zobni prášek, za chvilku ti končí vycházky a půjdeš zpátky do svého vytapecírovaného pokojíku na psychiatrii .... :- ))). Vzhledem k tomu, že - jak's sám uvedl - najezdíš 80 t. km/rok tak dříve nebo později určitě potkáš kreténa s ještě vetším egem než máš ty (určitě taky v pasatu, oktávce) nebo ještě lépe velmi unaveného (ukrajinského, slovenského, polského) řidiče kamiónu, který si zrovna, když budeš řídit (jako Bůh - jak jinak) schrupne a nahrne to do protisměru - kde ty budeš ty...
to robin: ty si strašný hovno ty vole...do diskuzí radši nepiš a ukájej se ve svojem comonrailu se spotřebou 9l nafty
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 17.12.2007 21:44, RE: škoda
Figo napsal:
Já mám Legacy 2,0 a jezdím v průměru za 9,5. Co máte za rok výroby že jste se dostal k tak senzačnímu číslu?
to taky nechápu....a to má 2,5!!A průměr 7,5 nebo kolik...ha ha ha
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 17.12.2007 21:46, RE: škoda
Robin napsal:
.... no Já si ego honit ani nepotřebuju : mám auto na ježdění ... a to : Ford Mondeo 2.0TDCi combi 96 kW 6-ti kvalt, (r.v. 04) Ghia X (v kůži, barevná dotyk. navigace, nezávislý topení Webasto, výhřev sedaček + př. skla, xenony, orig. tažný zař., 6 x airbag, ESP, EBD, TCS +....) = jen výbava je cena novýho Roomstru. Spotřeba je v nejhorším možným případě (v zimě, velké město, na krátký trasy) : 8,5 litru (druhý extrém : klidná jízda na okreskách : 5,2) .... o problémech s Fordovým TDCi mě nep...
no tak podle výbavy si asi fakt ego nehoníš........))cha cha
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 17.12.2007 21:51, RE: žádný zázrak
Robin napsal:
To Pepe : ... no právě, výkonu není nikdy dost (moje prázdný kombíkový Mondeo má s uvedenou výbavou pohotovostní hmotnost přes 16 metráků - asi tak .....), na jaře přibude dalších cca. 25 koníků (takže pak bude mít stádo 160 a 400 Nm) no a pak budu 2 roky slintat než seženu "ňáký drobný" na nový Mondeo kombi 2.2 TDCi (biturbo, 125 kW), protože si myslím, že 2.7 V6 TDCi by bylo na předek už dost těžký .... jojo, těžký rozhodování....ale lepší než mít dilema mezi Roomstrem 1.2 s klimou a 1.4 16V bez ní ..... : - )
nemachruj ty blbe.......a kup si radši 8,6 superTBDCI!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 17.12.2007 21:54, RE: žádný zázrak
A4 napsal:
pro Robina: aniž bych se chtěl nějak zastávat HTP, tak i z vlastní zkušenosti vím, že se dá s HTP jezdit tak, že nemusíš být brzdou provozu. Podle mě jsou větší hrozbou provozu takoví lidi jako ty, co tady neustále machrujou s Mondeem TDCI a patrně podle toho i tak jezdí... Pochop, že každej není takovej tvrďák jako ty a nemá tolik peněz, aby si mohl koupit zánovní Mondeo TDCI. Takoví lidi se pak holt musí spokojit třeba s Fabií HTP.
To víš,to je typ pána co je pro něj brzda provozu každej kdo nejede ve městě tak 80 a na dálnici počítám 180....Takovejch blbů denně vídám...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 26.01.2008 12:44, RE: škoda
David napsal:
Přesně tak. Já mám na Subaru legacy 2,5 l boxer s automatem dlouhodobou spotřebu 7,8 l a to ho nijak nešetřím ale jezdit za víc tak přijdu o papíry ...
Ptám se proč Škodu, nebo jinýho chcípáka s motorem z tříkolky ... ?
No já mám BMW 740i s automatem (r.v. 1997) a dlouhodobá spotřeba je 6,3 l..................DD
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.