0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Octavia RS - test spotřeby

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.04.2006 20:23, RE: Tomu kdo jezdí 170 km/h
Radek napsal:
Jen takovy detail. Autor uvadi rychlost 170km/h jako prumernou. Tudiz musel jet nejakou chvili vic. Pokud nekde zpomalil treba na 140, tak aby dosahl prumeru 170km/h musel jet stejny cas (po ktery jel tech 140) zase o 30km/h vice (tzn. 200km/h). nehody.motobanda.com
Kluucí přečetl jsem si první 2, 3, přísěvek ale dál ...vzájemný urážky mi nepřinesou žádnou informaci pro kterou trávím čas na těchto stánkách, tak sbohem!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.04.2006 21:47, Kritici
Všichni co nadáváte a moralizujete redaktora můžete tak akorát držet hubu, jelikož každý z vás už určitě nějaký dopravní předpis porušil!
Takže se zklidněte a přemýšlejte radeji nad vlastními prohřešky.
Jo a dejve pokud máš chuť někomu rozbít hubu, tak já bydlím v Brně a na mailu alek@seznam.cz mi můžeš nechat kontakt, navštívím Tě moc rád a uvidíme jakej jsi hrdina, Ty internetový zabijáku :o)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.04.2006 23:24, RE: Bahno..
bubu napsal:
Mas pravdu. Myslim si ze oktavia RS je fajn voz a ta spotreba tiez nieje extremna vzhladom na sportovy charakter....
Pochybuju o tom že kdyby kdokoliv měl RS-o tak že by snim jel po dálnici 130)))To se podle mě nedá.Kdyby se koukalo na předpisy tak se můžou dělat 2 motory 1.2HTP a 1.4TDI)))Ten kdo to kritizuje tak by se v tom autě měl projet a uvidí že v tom RS-u je 170km/h jako 340km/h v autě který nemá takový úpravy,stabilizaci podvozku a výkonný brzdy!!!Můžu porovnat protože když jsem měl focuse 2.0 tak mi kamarád půjčil předchozí oktávku RS a bylo to úplně něco jinýho vůbec se to nedalo srovnávat když na to mám auto,prachy na pokuty a rozum tak proč bych těch 170km/h nemohl po dálnici jezdit
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 28.04.2006 00:30, Rychlost
Většina lidí, co tady tuto vysokou rychlost pomlouvá si tím léčí komplexi, že jejich auta tolik nejedou. Záleží na podmínkách, někdy je nebezpečných i 130 km/h (špatné auto, počasí a velký provoz) a někdy i ve 170 km/h (dobré auto,počasí a slabý provoz) není riziko nějak zvlášť velké. Jen pro srovnání se koukněte, jak zabrzdí ze 130 km/h Škoda 125l a jak zabrzdí ze 170 km/h Škoda Octavia RS. Sám jsem porovnával brždění s BMW M3 CSL, proti Škodě favorit a výsledek byl velmi zajímavý.Na vzdálenosti, kterou potřeboval favorit z 50 km/h bylo M3 schopné zastavit z necelých 80 km/h.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 28.04.2006 01:23, RE: Tomu kdo jezdí 170 km/h
dejv napsal:
To chceš říct že si jel po silnicích "plný kotel". JSI ČURÁK, ČURÁK !!!!!!!!!!!!!!
PŘÍŠTĚ AŽ TĚ UVIDIM, TAK TĚ ZABIJU TY KOKOTE!!!!

TESTUJ NA NĚMECKÝCH DÁLNICÍCH, NEBO SO POŘIĎ SPZ-KU S PÍSMENEM "F", TY HOVODO JEDNO REPORTÉRSKÝ.
MYSLIM TO FAKT VÁŽNĚ. VÍŠ TY UCHYLE JAK TO DOPADNE KDYBY SI NĚKOHO SESTŘELIL NA SILNICI, TŘEBA RODINU S MALÝM DĚCKEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POTKÁM TĚ, A ZABIJUTĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚ
Podle toho co ctu tak budes tak 45kg zebrak kterej ma plnou hubu kecu a trabanta v garazi
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 28.04.2006 17:33, RE: Tomu kdo jezdí 170 km/h
octavia rs napsal:
Podle toho co ctu tak budes tak 45kg zebrak kterej ma plnou hubu kecu a trabanta v garazi
200PS na 1400kg je super, ja mam 740i ktera ma pres 1900kg a 286PS, tudiz ta Octavka pojede lip :) spotrebu mam kdyz na to neslapu 11-12litru...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 29.04.2006 18:56, RE: Tomu kdo jezdí 170 km/h
dejv napsal:
To chceš říct že si jel po silnicích "plný kotel". JSI ČURÁK, ČURÁK !!!!!!!!!!!!!!
PŘÍŠTĚ AŽ TĚ UVIDIM, TAK TĚ ZABIJU TY KOKOTE!!!!

TESTUJ NA NĚMECKÝCH DÁLNICÍCH, NEBO SO POŘIĎ SPZ-KU S PÍSMENEM "F", TY HOVODO JEDNO REPORTÉRSKÝ.
MYSLIM TO FAKT VÁŽNĚ. VÍŠ TY UCHYLE JAK TO DOPADNE KDYBY SI NĚKOHO SESTŘELIL NA SILNICI, TŘEBA RODINU S MALÝM DĚCKEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POTKÁM TĚ, A ZABIJUTĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚ
s tatou jezdim v audi A6 S po dobrych dalnicich v cr 270 km/h...no problem, pojd me zabit
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 29.04.2006 18:58, RE: Tomu kdo jezdí 170 km/h
bruno napsal:
Já bych chtěl vidět pana redaktora co by dělal kdyby mu v té jeho 190km rychlosti vjela do rychlého pruhu rádoby předjíždějícídýchavičná Avie jedoucí 80km/h.......
zabrzdil by retarde..opakuji jezdim s otcem 270 a no problem..pokud mas zkusenosti a sledujes situaci, tak normalne zabrzdis jako ve stara skodovka ve 100 km/h
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 29.04.2006 23:45, RE: Tomu kdo jezdí 170 km/h
luky napsal:
zabrzdil by retarde..opakuji jezdim s otcem 270 a no problem..pokud mas zkusenosti a sledujes situaci, tak normalne zabrzdis jako ve stara skodovka ve 100 km/h
acho co vy jste to tady za bandu idiotů? každý normální řidič ví že pokud na to má auto,schoponosti a okolnosti+podmínky je jízda kolem 200km/h bezpečná
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 30.04.2006 00:34, RE: Tomu kdo jezdí 170 km/h
luky napsal:
zabrzdil by retarde..opakuji jezdim s otcem 270 a no problem..pokud mas zkusenosti a sledujes situaci, tak normalne zabrzdis jako ve stara skodovka ve 100 km/h
A hele, Luky ze sebe ještě před večerníčkem vypotil nějakej text
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 30.04.2006 21:25, RE: Tomu kdo jezdí 170 km/h
dejv napsal:
pro anonym:
přesně tak, souhlas. To je každej na silnici frajer, a pak když naboří to svoje naleštěný fáro tak brečií jak malý dítě. I ten kdo se tím živí, např. závodní jezdci, udělá chybu. Pak záleží v čem jede, pokud F1, rally, nebo jen Fiesta cup.

ALE NEJHORŠÍ JE, KDYŽ TAKOVEJ SMRAD VE VELKÉ RYCHLOSTI SMETE AUTO, KTERÉ JEDE PODLE PŘEDPISŮ. TO POTOM TEN SMRAD JE FAKT NA ZABITÍ. (ale někdo, jako ten slovák čůrák BUBU, si myslí že je to v pořádku. Ten se bude jednou divit............... možná...
a co mas ty za faro? nejakou chciplotinu co? ze mas takovy mindraky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 30.04.2006 23:37, pro dejva
dejv napsal:
To chceš říct že si jel po silnicích "plný kotel". JSI ČURÁK, ČURÁK !!!!!!!!!!!!!!
PŘÍŠTĚ AŽ TĚ UVIDIM, TAK TĚ ZABIJU TY KOKOTE!!!!

TESTUJ NA NĚMECKÝCH DÁLNICÍCH, NEBO SO POŘIĎ SPZ-KU S PÍSMENEM "F", TY HOVODO JEDNO REPORTÉRSKÝ.
MYSLIM TO FAKT VÁŽNĚ. VÍŠ TY UCHYLE JAK TO DOPADNE KDYBY SI NĚKOHO SESTŘELIL NA SILNICI, TŘEBA RODINU S MALÝM DĚCKEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POTKÁM TĚ, A ZABIJUTĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚ
a cim se plazis ty po silnici a prekaziz nam spechajicim?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 06.05.2006 18:10, tak jsem se pobavil...
asi by to chtelo moderatora, aby ty blaboly off-topic promazaval (ale to je nevdecna prace, chapu). jinak test RS me potesil - ta spotreba je opravdu rozumna.

ad 200+ km/h na D1 - da se. proc ne. dobra kara, dobry ridic, vhodny usek, primerena hustota provozu... kdyz to jde v Nemecku, u nas by to slo taky - byt vetsi kultura cestovani a lepsi uroven ridicu. osobne jezdim do 160 km/h.

ad 270 km/h s tatkou - na nasich dalnicich utopie. synacek asi propada z fyziky, kdyz nevi, ze brzdna draha se zvysuje se ctvercem rychlosti. takze srovnavat to s brzdnou drahou stodvacky ve 100 km/h, ktera je navic o polovinu lehci, svedci o tom, ze je kapku mimo realitu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 11.05.2006 09:44, spotreba rsa
Mam RS 2001. zkusenosti se spotrebou velmi podobne, prumer kolem 9, ale na pohodu se jede i pod 7. Na dalnici prumer 8,5 pri rychlosti 170 km. nad 13l jsem se jeste nedostal. Jo, a pri tech 170 na dalnici jsem furt uhybal do praveho, protoze mne porad nekdo predjizdel. myslim ze 160km/h u nas na dalnici je urcite bliz k realne rychlosti vetsiny ridicu nez zakonnych 130. tak cus.
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.