0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Octavia RS 2.0 TDI

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 26.02.2007 20:08, Sportovní punto
Jo a ještě můj malej má angličáka punto ve sportovní verzi a taky nemachruju frajeři.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 26.02.2007 21:30, predrazene obycajne auto...
Za tu sumu kupim novu Imprezu 2.0R a este mi zostane skoro 200 000 na benzin... Alebo kupim Legacy, ktore je o triedu vyssie. Alebo... Tolko skvelych automobilov sa da kupit za tych 966 000 Sk, a nie obycajna oktavka...
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 26.02.2007 21:39, RE: Bodový systém...
Zdenda napsal:
Já jezdím na kole znacky Eska a stará na ukrajině vy tupci!A taky nemachruju!
Já chodím pěšky a manželka je běhna a taky nemachruju vy tupci
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 26.02.2007 21:39, RE: Skvělý vůz...
Debül Onanovic Cebselin napsal:
Ja jezdim Maybachem a moje manzelka Bentleyem f Kabriu a taky se nevytahujeme.
Já jezdím vlakem, to čumíte co?
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 26.02.2007 22:17, RE: Bodový systém...
jv napsal:
Je vidět, že zatím automobil ještě neslouží jako dopravní prostředek, ale ukojení vašeho přiblblého ega.
ukojovat ego s dvojkovou octavkou???
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.02.2007 00:26, RE: Bodový systém...
what A napsal:
ukojovat ego s dvojkovou octavkou???
Několikrát denně se ukájím nad videem dvojkové octávky, moc skvělé auto. Bohužel na ni nikdy nebudu mít, atak jsem odsouzen na doživotní ukájení se u videa.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.02.2007 01:06, inteligence českého národa
člověk tady jenom žasne nad svými spoluobčany...................
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.02.2007 08:08, RE: inteligence českého národa
zigi napsal:
člověk tady jenom žasne nad svými spoluobčany...................
Zigi ja hlavně žesnu nad jedním spoluobčanem :) ten co tady pořád otravuje pod našima nickama, koukal jsem na recenzi o volvu a tam už se vydáva i za další lidi, než jsme my
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.02.2007 08:26, RE: inteligence českého národa
mufik.martin napsal:
Zigi ja hlavně žesnu nad jedním spoluobčanem :) ten co tady pořád otravuje pod našima nickama, koukal jsem na recenzi o volvu a tam už se vydáva i za další lidi, než jsme my
On už se vydává úplně za každého!
Přijde mi to, jako by si povídal sám s sebou?!
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.02.2007 11:39, RE: inteligence českého národa
zigi napsal:
On už se vydává úplně za každého!
Přijde mi to, jako by si povídal sám s sebou?!
A ja mam dezo 16 let staryho Hyundaja a to je cupr kara, trochu to ohniva ale co...dyz du do marketu tak to ani nezamykam voe a jede to na vsechno aj na benal z teska, kua su na to hrde a absolutne spokojene s timtok vozitkem si nepotrebuju zvisovat imič koua. Zdar Jarin s vidlakova
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.02.2007 12:36, RE: RS
Marcus napsal:
RS - Race Sport?
Pohon 4x4 a motor 2.0TFSi a můžeme se bavit o "sporťáku"....
Měl jsem na mysli Mitsubishi EVO 9
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.02.2007 12:43, RE: RS
Pavel napsal:
Měl jsem na mysli Mitsubishi EVO 9
jj, to je lahůdka. Rád bych se s myšákem projel))
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.02.2007 15:58, RE: inteligence českého národa
zigi napsal:
On už se vydává úplně za každého!
Přijde mi to, jako by si povídal sám s sebou?!
Presne tka, ten uchyl uz se vydava za uplne kazdeho a povida si sam ze sebou
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.02.2007 20:09, RE: RS
zigi napsal:
jj, to je lahůdka. Rád bych se s myšákem projel))
Jo, to já taky, sice myšáka mám, ale ne tak hezkýho
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.02.2007 21:56, RE: RS
zigi napsal:
Spíš motor z Passatu R36, 300PS a 4x4, pak by to bylo brko a mohlo by se pyšnit titulem RS!
Jo a pak už by se s tím mohlo jezdit jen po letišti.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 08.03.2007 12:37, RE: RS
Pavel napsal:
Jo a pak už by se s tím mohlo jezdit jen po letišti.
Chlapi fakt ze joooo reagoval jsem na test Volvo a normalne se podepsal mim nickem...To je asi nejaky chudecek....Aspon se baví kdyz to ma zadarmo tak mu to neberme:)))chi Pevne nervy preji tady na strankach...Je to tady docela vostry:)))))
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 10.03.2007 18:36, RE: sportovní vůz?
Tomáš napsal:
Že Octavia RS není sportovní vůz, to snad psát nemusím. Jen mne trochu vrtá hlavou kam vůz zařadit. Rodina, která chce prostorný vůz pravděpodobně zvolí klasickou Octavii, jiná rodina která potřebuje taktéž rodinný vůz který ji odveze se vším pohodlím zvolí úplně jiný vůz (s měkčím podvozkem) a nakonec sportovní nadšenec - ten si pravděpodobně vybere rize sportovní vůz, popř ,,rodinný vůz" který má sportovní předpoklady (Nissan Primera, možná Mazda 6). Z toho tedy vyplývá, že ,,rychlou" Octávii ...
Dat na auto s naftovým motorem nápis RS, je opravdu něco zoufalého, co muže napadnou jedině někoho z WV. Frickové by se možná mohli přiučit od Suzuki v případě Swifta, nebo od Nissanu v případě Primery, jak se dělá, ze sériového auta sportovní...
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.01.2008 11:44, RE: 3,2
Krkovicka napsal:
Pumpe Diesel to je svizel.. neco jako "VTEC F1" nebo "Zakaz hvezdu", co? PD je zkratka pro nemecky nazev PUMPE-DUESE (cerpadlo-tryska), jenom na upresneni terminologie:)
Uz jsem tady onehda zminoval potencial atmosferickych SDI od VW pro cipovani. Kdyz se to umi, dostanou ze seriove Fabie 300PS takze da na frak (ukaze zada) i BMW 3er,5er,7er nebo MB S Klasse.
Takze v tom ted jezdi manzelka.
Ja si nechal cipnout traktora- ukazuju zada vlecce s hnojem.
Vice na www.chipanddale.cz

(Detroit Diesel Company, DDC) aus den 1930er Jahren. Diese Bauart wurde von Bosch für Volkswagen ......
reagovat
nahlásit
1 2 3
Nahlásit nevhodný příspěvek
jméno a příjmení:
e-mail:
Toto oznámení je činěno ve smyslu čl. 16 nařízení EU č. 2022/2065, o jednotném trhu digitálních služeb a o změně směrnice 2000/31/ES (DSA).
Oznámení podávám, protože se domnívám, že příspěvek:
porušuje obecně závazný právní předpis
porušuje Všeobecné obchodní podmínky internetových stránek tipcars.com
Odesláním tohoto oznámení potvrzuji, že se v dobré víře domnívám, že informace a tvrzení v něm obsažené jsou přesné a úplné.


Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2026, všechna práva vyhrazena.