0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Octavia 1,8 20V - hodnocení majitele po třech letech

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.05.2008 07:36, RE: Horolezec-29 / Mám úplně stejné auto ve stejné motorizaci
anonym napsal:
no tak teď už mám konečně jasno. Svoje auto vyhodím, a koupím si oktávku. Ale co když se mně na ní nebude něco líbit? To asi nemůžu nikomu říct že?
Tak já předpokládám, že než si něco koupím, že si vyzkouším. Já měl Octavii nejdříve jako služební, tam se mi tak zalíbila (hlavně kvůli pohodlí a veliksoti kufru) že jsem jako rodinné auto pořídil Octavii i soukromě. No a nezklamal jsem se, měl jsme možná to "štěstí na kus". Před koupí jsem nechal udělat daignostiku závad (VAG), auto si řádně projel (40 km a část i po dálnici), prostě vše to, co by měl udělat každý před jakoukoliv koupí.
A když bazarník řekne "nejde to" tak jít zkrátka jinam - dnes už bych klidně řekl, raději do Německa nebo Rakouska..
Článek ale auto haní a značku Škoda též, což mi přijde nefér. Fér by to bylo, kdyby měl ve firmě např. 3 stejná auta a ony by měly stejné závady...
Já mám stejné auto, také r.v. 1998 a nemohu si ji vynachválit. Tak dko z nás dvou má pravdu?
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.05.2008 07:36, RE: No comment
anonym napsal:
je to zajímavý-ty začneš někoho urážet, a pak ti vadí, když si někdo zarýpne do tebe. Uhrovitý mladíče.
S blbýma kecama si začal ty a mám takovej pocit jestli ten uhrovytý mladík nejsi právě ty.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.05.2008 07:36, RE: No comment
anonym napsal:
tak mě poslouchej ty vocásku. Víš hovno co mám doma v garáži a víš vůbec hovno s kým mluvíš. Neser se do názorů jiných když nemáš svůj normální názor podložený argumenty a bez urážek
No tak tobe je tak max 20, dle vyjadrovani zakladni vzdelani, IQ tykve. V garazi mas urcite ojetinu. Nazor zadny, argumenty uz vubec ne. Ty me bavis.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.05.2008 07:37, Horolezec-29 -
anonym napsal:
mám obyč 1.8 T 132 kW
To je parádní motor! A to turbo je znát, šetří o dost palivo..
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.05.2008 07:38, RE: Tak to potom jo
anonym napsal:
mám obyč 1.8 T 132 kW
1.8T melo 110kW, 150 HP, 132kW melo RS
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.05.2008 07:39, RE: bez předmětu
anonym napsal:
a co máš ty? Frajere
Žigul a jsem spokojený ty saláte
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.05.2008 07:39, RE: Horolezec-29 / Mám úplně stejné auto ve stejné motorizaci
anonym napsal:
no tak teď už mám konečně jasno. Svoje auto vyhodím, a koupím si oktávku. Ale co když se mně na ní nebude něco líbit? To asi nemůžu nikomu říct že?
Nikdo ti Octavku necpe... jen se neser do diskuzí po kterých ti je hovno když nemáš Schade
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.05.2008 07:40, RE: Horolezec-29 -
anonym napsal:
To je parádní motor! A to turbo je znát, šetří o dost palivo..
nevím jestli o dost, ale spotřeba vůči výkonu je super
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.05.2008 07:40, RE: bez předmětu
anonym napsal:
no tak ten metr v předu a metr v zadu si trochu přehnal... a hlavně já ukážu záda jen tomu kdo machruje a chce se honit... Navíc mě hlavně vyhovuje že se otočí za pár metrech... díky již zmiňovanýmu rozvoru. To beru jako plus. Známej má Peugeota 406 1.8 16V a můžu říct že bych ho nechtěl místo mojí Octavie 1.8T. Osm z deseti servisáků ti doporučí spíš Octavii než 406
To nevím. Já se neptal. Prostě já potřebuju auto, a né lupu s velkýma plechama. Když řadím pětku, nechci aby chudák spolujezdec mněl omlácené koleno, když sedím za volantem, nechci mít nohu zaraženou o středový panel, když jedu zatáčkou, potřebuju cítit, že to auto drží atd. Je celkově O nehaním, ale prostě pro mně to není.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.05.2008 07:41, RE: Tak to potom jo
anonym napsal:
1.8T melo 110kW, 150 HP, 132kW melo RS
já mám 1.8 T 132 kW... je čiplá... nemusí to být rovnou RS
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.05.2008 07:43, RE: Tak to potom jo
anonym napsal:
já mám 1.8 T 132 kW... je čiplá... nemusí to být rovnou RS
Ale v tom pripate to neni obycejna 1.8T
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.05.2008 07:45, RE: bez předmětu
anonym napsal:
To nevím. Já se neptal. Prostě já potřebuju auto, a né lupu s velkýma plechama. Když řadím pětku, nechci aby chudák spolujezdec mněl omlácené koleno, když sedím za volantem, nechci mít nohu zaraženou o středový panel, když jedu zatáčkou, potřebuju cítit, že to auto drží atd. Je celkově O nehaním, ale prostě pro mně to není.
Tak mi věř.. já se ptal... nikdy jsem si nevšiml při řazení pětky že by moje bába měla omlácené koleno... ono taky záleží jak si náročný na prostor... já se svými 183 cm moc ne... ale je pravda že Octavia není velká ve vnitř.... je to ale nižší střední třída oproti 406ce
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.05.2008 07:47, RE: Horolezec-29 - píšu opět já :-)
anonym napsal:
nevím jestli o dost, ale spotřeba vůči výkonu je super
já mám právě verzi bez turba (viz dole) a Turbo mi chybí.. Má dlouhodobá spotřeba je 7,2 l/100 km, ale když jedu po dálnici 160/180, bere i 10,5 l/100 km. Verze s Turbem je úspornější (měl jsu možnost to vyzkoušet osobně)
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.05.2008 07:47, RE: Horolezec-29 / Mám úplně stejné auto ve stejné motorizaci
anonym napsal:
Nikdo ti Octavku necpe... jen se neser do diskuzí po kterých ti je hovno když nemáš Schade
božíčku to je zase odpověď!
Ty, uhrovitý mladíče, dej si to do schránky a pak to jen vkládej. Ušetříš spoustu času, a nemusíš tolik datlovat.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.05.2008 07:48, RE: Tak to potom jo
anonym napsal:
Ale v tom pripate to neni obycejna 1.8T
je to čiplá Octavie 1.8 T 132 kW, 7,9 s z 0 na 100, maximálka údajně 238 km/h
Před tím jsem ji měl nečiplou 110 kW, 8,4 s z o n 100, maximálka 219 km/h
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.05.2008 07:49, RE: Horolezec-29 / Mám úplně stejné auto ve stejné motorizaci
anonym napsal:
božíčku to je zase odpověď!
Ty, uhrovitý mladíče, dej si to do schránky a pak to jen vkládej. Ušetříš spoustu času, a nemusíš tolik datlovat.
Jdi si vysírat jinam
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.05.2008 07:51, RE: Horolezec-29 - píšu opět já :-)
anonym napsal:
já mám právě verzi bez turba (viz dole) a Turbo mi chybí.. Má dlouhodobá spotřeba je 7,2 l/100 km, ale když jedu po dálnici 160/180, bere i 10,5 l/100 km. Verze s Turbem je úspornější (měl jsu možnost to vyzkoušet osobně)
jasný... vždyť ji mám doma... ale po dálnicích nejezdím... spotřeba asi 9 když ji honím, ale dá se s ní jet i za 6,4
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.05.2008 07:51, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Žigul a jsem spokojený ty saláte
No tak vidíš.... hlavně že slouží
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.05.2008 07:53, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Tak mi věř.. já se ptal... nikdy jsem si nevšiml při řazení pětky že by moje bába měla omlácené koleno... ono taky záleží jak si náročný na prostor... já se svými 183 cm moc ne... ale je pravda že Octavia není velká ve vnitř.... je to ale nižší střední třída oproti 406ce
No já nechci rozhodně porovnávat dvě auta. Prostě je to každýho věc, co každýmu lépe vyhovuje. Já potřebuji prostor, sice jsem nenarost nějak extra, ale zato mám rád kolem sebe tak nějak "nestísněno". Nepotřebuji závodit, ale potřebuji bezpečně předjíždět. Potřebuji najet do zatáčky tak, aby se auto neutrhlo, a já ji mohl bezpečně profiček tak jak já chci. Nevím, ale 406 jsem koupil skoro novou, s Peugeoutu, mněla najeto tuším nějakých 86tkm, teď mám cca 250tkm, a naprostá spokojenost. Krom běžné údržby, jako jsou oleje, čepy atd. tak opravdu nic. Před tím jsem pracoval v A, kde jsem mněl služ. P405T16 a věřte mně, že dodnes jsem v lepší hračce pro chlapa neseděl.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.05.2008 07:55, RE: Kauf
anonym napsal:
Opravdu musíte být silná nátura, že po takových zkušenostech si to auto ještě chválíte. Jinak máme doma taky Octu, ale Tdičko co jezdí za 5,4l a chrochtá jak traktor což pro mně jako správnému zemědělci lahodí.
Mám také TDi..81KW, r.v. 2002 , nyní najeto 127tis a měnil jsem jen běžnej spotřebák, jako destičky, jednou kotouče, rozvody, olej...nic víc. Jo a jednu antenu, co mě ji nějakej dobrák zlomil...prostě naprostá spo¨kojenost, ať si každej haní octavku jak chce, já na tu svoji nedám dopustit....
reagovat
nahlásit
  1 2 3 ... 7
Nahlásit nevhodný příspěvek
jméno a příjmení:
e-mail:
Toto oznámení je činěno ve smyslu čl. 16 nařízení EU č. 2022/2065, o jednotném trhu digitálních služeb a o změně směrnice 2000/31/ES (DSA).
Oznámení podávám, protože se domnívám, že příspěvek:
porušuje obecně závazný právní předpis
porušuje Všeobecné obchodní podmínky internetových stránek tipcars.com
Odesláním tohoto oznámení potvrzuji, že se v dobré víře domnívám, že informace a tvrzení v něm obsažené jsou přesné a úplné.


Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2026, všechna práva vyhrazena.