0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Octavia 1,8 20V - hodnocení majitele po třech letech

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.05.2008 00:05,
je to zdechlina
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.05.2008 00:35, Kauf
Opravdu musíte být silná nátura, že po takových zkušenostech si to auto ještě chválíte. Jinak máme doma taky Octu, ale Tdičko co jezdí za 5,4l a chrochtá jak traktor což pro mně jako správnému zemědělci lahodí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.05.2008 03:22, No comment
Větší sráč jsem nezažil. Kryplkára.Hybrid s bylbým motorem.Tenkrát se to ještě učili.Newer moore. Ahoj
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.05.2008 06:36, Tak to potom jo
Už chápu. Škodovkáři jsou lidi zvláštního ražení. Po takovejch zážitcích být spokojenj, tak to chce žaludek. Já jezdil pět let, ve svým prvním autě, v ojetým korejci, v době koupě tři leta starým, s neznámým počtem km. Najel jsem 96 000. Na tachecu při mém prodeji bylo 153 000, ale auto mělo podle mýho o 100 000 víc. Kromě běžných úkonů při prohlídkách dle manuálu (oleje, destičky atd.) jsem investoval do předních tlumičů (5 000 i s prací), dvakrát do jakýhosi bazmeku na podvozku (2X 950 kč i s prací), zamrzlej centrál - oprava 350 Kč a výměna jednoho bočního skla (800 Kč) a vyčištění mechanismu, poněvadž se tam dostal písek a bylo poškrábaný. Toť vše. Auto (Leganza) mě nikde nikdy nenechalo, žádná z výše popsaných závad mě nevystavila stresu jako chudáka octávkáře (jízda v dešti bez stíračů). Nicméně auto nemělo ten božskej zátah TDi vodcpodu, nebylo stříbrný atd. Ale dvoulitr benzín se 100 kW na dráždění octávkářů bohatě stačil... . A jezdilo za 9/100.
Prostě Skoda simply clever. Škoda - jednoduše vyčůraná.

PS: Co říkáte na včerejší SM, s. 10. Nová Octávie 1,6 ambiente v ČR 470 000 kč, v Rakousku 395 000 nebo v Maďarsku za 388 000 No nekup to doma, že. Je tam levnější než korejci Kia Ceed nebo Chevrolet Lacceti, případně než frantíci Megane spol s podobnou výbavou u nás. Škoda rozpadu Rakouska-Uherska!

reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.05.2008 06:37, RE: No comment
anonym napsal:
Větší sráč jsem nezažil. Kryplkára.Hybrid s bylbým motorem.Tenkrát se to ještě učili.Newer moore. Ahoj
A co máš ty, ty debile? Nekritizuj a neser se do discuzí po kterých je ti hovno.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.05.2008 06:40,
Ale no tak je to pořád dokola! Škodka mrdka předražená! Malá hnusná krpatá vochcávka s rozvorem půl metru.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.05.2008 06:40, RE: Tak to potom jo
anonym napsal:
Už chápu. Škodovkáři jsou lidi zvláštního ražení. Po takovejch zážitcích být spokojenj, tak to chce žaludek. Já jezdil pět let, ve svým prvním autě, v ojetým korejci, v době koupě tři leta starým, s neznámým počtem km. Najel jsem 96 000. Na tachecu při mém prodeji bylo 153 000, ale auto mělo podle mýho o 100 000 víc. Kromě běžných úkonů při prohlídkách dle manuálu (oleje, destičky atd.) jsem investoval do předních tlumičů (5 000 i s prací), dvakrát do jakýhosi bazmeku na podvozku (2X 950 kč i s ...
Takovým komediantům se 100 kiloWattovým autem rád se svoji Octávkou ukážu záda.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.05.2008 06:42, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Ale no tak je to pořád dokola! Škodka mrdka předražená! Malá hnusná krpatá vochcávka s rozvorem půl metru.
Hele vopatrně na takovýhle keci, jo? Však si je nekupuj když ji nechceš, ale zajímalo by mě v čem jezdíš ty. Vsadím se že v daleko větší sračce.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.05.2008 06:42, RE: bez předmětu
anonym napsal:
je to zdechlina
a co máš ty? Frajere
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.05.2008 06:45, RE: No comment
anonym napsal:
A co máš ty, ty debile? Nekritizuj a neser se do discuzí po kterých je ti hovno.
seš asi nějak postiženej né? Nebo proč tak odmítáš názory jiných? Seš asi tipickej vochcávkář že? Kšilta dozadu, černý brejle i v noci, křídlo jak kráva a tuc tuc tuc....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.05.2008 06:55, RE: No comment
anonym napsal:
seš asi nějak postiženej né? Nebo proč tak odmítáš názory jiných? Seš asi tipickej vochcávkář že? Kšilta dozadu, černý brejle i v noci, křídlo jak kráva a tuc tuc tuc....
To co si tam napsal není názor ale pomluva... názor by byl kdyby si napsal nějakou zkušenost.. atd... takhle to vypadá že ses k tomu vyjádřil a v Octavce si v životě neseděl. A ten můj popis ... nic moc... to si posal nějakýho tuningovýho krále. Já mám doma v garáži elegantní Octávii 1.8 T v původní stavu (žádný křidýlka), nikdy jsem s ní problém neměl a jede opravdu pěkně.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.05.2008 06:58, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Hele vopatrně na takovýhle keci, jo? Však si je nekupuj když ji nechceš, ale zajímalo by mě v čem jezdíš ty. Vsadím se že v daleko větší sračce.
Já ti na to klidně odpovím. Nevím, jaká je to sračka, ale já jsem celkem spokojen. P406 2,2HDI. Sice nepotřebuju nikomu ukazovat záda, ale věř mně, že takový krpatý sračky mně na dálnici jen a jen zavazí. Pro pitomce, co začnou kecat teď o nějaké rychlosti: je to moje věc, moje pokuty, moje body a já nevím co ještě. Nikdy jsem do nikoho neboural a nemám to v plánu. Jestli to nebude tím, že jezdí z rozumem. Nepotřebuju nikomu ukazovat záda -za každou cenu- jak to právě dělají koktáváci. Má sotva na to, aby dostal kamion a pak to tak na těch silnicích vypadá. Každej blbeček si půjčí vod fotra vochcu, nasadí kšilt, černý brejličky, tuc tuc naplno a tradá do světa to těm ostatním nandat! Neříkám, že je to pravidlo, ale když vidím tuněnou koktu s křídlem, rychle se někam schovám. Ono se nějak nepochopilo, že vochca není a nemůže se svým rozvorem nahradit ostatní vozy. Jak se doboha chová v zatáčkách? Znáte něco horšího? Horší kombinaci, než je kšilt dozadu, křídlo, tuc tuc, vochca s přesahem kapoty metr vepředu a metr vzadu?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.05.2008 07:01, RE: No comment
anonym napsal:
To co si tam napsal není názor ale pomluva... názor by byl kdyby si napsal nějakou zkušenost.. atd... takhle to vypadá že ses k tomu vyjádřil a v Octavce si v životě neseděl. A ten můj popis ... nic moc... to si posal nějakýho tuningovýho krále. Já mám doma v garáži elegantní Octávii 1.8 T v původní stavu (žádný křidýlka), nikdy jsem s ní problém neměl a jede opravdu pěkně.
Ty tu vochcu máš v garáži. Ve snu. Když sedíš v lavici někde na učňáku. To se pozná podle toho jak a co píšeš. Asi si o tom hodně vykládáš s ostatníma kámošema že? A pak vznikají takový bludy no. Ale jinak sorry, určitě jednou vyrosteš, a třeba i dostaneš rozum, a třeba si i nějakou vohrklou koktu koupíš no.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.05.2008 07:05, RE: Tak to potom jo
anonym napsal:
Takovým komediantům se 100 kiloWattovým autem rád se svoji Octávkou ukážu záda.
Pokud máš RS tak ano. Jinak ne.

Osel
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.05.2008 07:19, Horolezec-29 / Mám úplně stejné auto ve stejné motorizaci
jen ve stříbrné metalíze.. Majitel však zapomněl OPRAVDU zdůraznit, že auto koupil ojeté a že mu bazárník jistě stočil tacho alespoň o 60.000 km. Takže uvedené závady by mohly sedět na auto se 160.000 km. Pak by to bylo v pořádku, co by majitel chtěl, po 10 letech??? Je jasné, že všechny díly (u všech aut a všech značek) se opotřebovávají a elketronice chce občas pomoci. Já mám nyní najeto 175.000, auto 4 roky a říkám: kdomě lambda sondy a palivového čerpadla + stahovačky zadních dvěří jen měním olej a leju benzín!
A OCTAVII (NYNÍ novější VERZI II) si koupím OPĚT A ZNOVU. Neměli jsme nikdy spolehlivější auto, než je Octavia. A to jsme v rodině už měli pár vozů nejrůznějších značek.
Majitel značku haní, ale já bych spíše řekl, že v bazaru neměl štěstí, koupil vrak, který měl stočené km. Na závěr: co se týče výkonu: i do kopce tento atmosférický motor pěkně zrychluje, což ostatní značky (zejméne diesely) špatně nesou. Nejde o závodění, ale dnes, kdy je potřeba často předjíždět vlečící se naložené kamiony, je to potřeba. Autorovi bych rád vzkázal, že jestli chce hanět bezdůvodně značku Škoda, tak se mu to podařilo zdárně. Ale máme doma i Peugeota a Forda a tyto značky se serou dvoj-násob. A za 3x vyšší ceny ND než má Škoda auto.. Příště buďte soudný, prosím, a napište, že nemáte Škodu rád!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.05.2008 07:28, RE: No comment
anonym napsal:
Ty tu vochcu máš v garáži. Ve snu. Když sedíš v lavici někde na učňáku. To se pozná podle toho jak a co píšeš. Asi si o tom hodně vykládáš s ostatníma kámošema že? A pak vznikají takový bludy no. Ale jinak sorry, určitě jednou vyrosteš, a třeba i dostaneš rozum, a třeba si i nějakou vohrklou koktu koupíš no.
tak mě poslouchej ty vocásku. Víš hovno co mám doma v garáži a víš vůbec hovno s kým mluvíš. Neser se do názorů jiných když nemáš svůj normální názor podložený argumenty a bez urážek
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.05.2008 07:29, RE: Tak to potom jo
anonym napsal:
Pokud máš RS tak ano. Jinak ne.

Osel
mám obyč 1.8 T 132 kW
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.05.2008 07:29, RE: Horolezec-29 / Mám úplně stejné auto ve stejné motorizaci
anonym napsal:
jen ve stříbrné metalíze.. Majitel však zapomněl OPRAVDU zdůraznit, že auto koupil ojeté a že mu bazárník jistě stočil tacho alespoň o 60.000 km. Takže uvedené závady by mohly sedět na auto se 160.000 km. Pak by to bylo v pořádku, co by majitel chtěl, po 10 letech??? Je jasné, že všechny díly (u všech aut a všech značek) se opotřebovávají a elketronice chce občas pomoci. Já mám nyní najeto 175.000, auto 4 roky a říkám: kdomě lambda sondy a palivového čerpadla + stahovačky zadních dvěří jen měním...
no tak teď už mám konečně jasno. Svoje auto vyhodím, a koupím si oktávku. Ale co když se mně na ní nebude něco líbit? To asi nemůžu nikomu říct že?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.05.2008 07:33, RE: No comment
anonym napsal:
tak mě poslouchej ty vocásku. Víš hovno co mám doma v garáži a víš vůbec hovno s kým mluvíš. Neser se do názorů jiných když nemáš svůj normální názor podložený argumenty a bez urážek
je to zajímavý-ty začneš někoho urážet, a pak ti vadí, když si někdo zarýpne do tebe. Uhrovitý mladíče.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.05.2008 07:35, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Já ti na to klidně odpovím. Nevím, jaká je to sračka, ale já jsem celkem spokojen. P406 2,2HDI. Sice nepotřebuju nikomu ukazovat záda, ale věř mně, že takový krpatý sračky mně na dálnici jen a jen zavazí. Pro pitomce, co začnou kecat teď o nějaké rychlosti: je to moje věc, moje pokuty, moje body a já nevím co ještě. Nikdy jsem do nikoho neboural a nemám to v plánu. Jestli to nebude tím, že jezdí z rozumem. Nepotřebuju nikomu ukazovat záda -za každou cenu- jak to právě dělají koktáváci. Má sotva ...
no tak ten metr v předu a metr v zadu si trochu přehnal... a hlavně já ukážu záda jen tomu kdo machruje a chce se honit... Navíc mě hlavně vyhovuje že se otočí za pár metrech... díky již zmiňovanýmu rozvoru. To beru jako plus. Známej má Peugeota 406 1.8 16V a můžu říct že bych ho nechtěl místo mojí Octavie 1.8T. Osm z deseti servisáků ti doporučí spíš Octavii než 406
reagovat
  1 2 3 ... 7




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.