0
zpět
 

diskuze k tématu: Rodinný sedan do 300.000 Kč

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, vše o spotřebě, česká vozidla, německá vozidla, německá vozidla, německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 05.03.2006 16:32, RE: panejo
Miloš K. napsal:
ano, mám problém - jsou to takový kokůtci co mají vrtulku na kapotách a myslí si, že jejich pepelnice je zrovna ta nejlepší na světě. To je že servis stojí mega peněz jich ale nesere. Hold blázni.....
Některé ceny náhradních dílů na renault jsou výrazně vyšší, o japoncích nemluvě. Miloši ty máš asi nějaký problém, že!? Předjelo tě někdy asi nějaké staré BMW a tvoje EGO se s tím dodnes nemůže vyrovnat? Neboj, třeba se s tím časem srovnáš!
Osobně jezdím v m3 a nedělá mě problém uhnout ke krajnici spěchajícímu řidiči třeba ve fábii. A když mám chuť to přišlápnout, jezdím s heslem neomezuj a hlavně neohrožuj, jezdím okolo 50 000 km ročně, takže myslím, že vím o čem muvím.
A MILOŠI POPROS MAMINKU, AT TI DÁ NA ZADEK TŘEBA JEŠTĚ NENÍ POZDĚ NAUČIT TĚ SLUŠNÉ MLUVĚ.
Všem slušně mluvícím hezký den!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 05.03.2006 19:25, RE: panejo
breaker napsal:
Některé ceny náhradních dílů na renault jsou výrazně vyšší, o japoncích nemluvě. Miloši ty máš asi nějaký problém, že!? Předjelo tě někdy asi nějaké staré BMW a tvoje EGO se s tím dodnes nemůže vyrovnat? Neboj, třeba se s tím časem srovnáš!
Osobně jezdím v m3 a nedělá mě problém uhnout ke krajnici spěchajícímu řidiči třeba ve fábii. A když mám chuť to přišlápnout, jezdím s heslem neomezuj a hlavně neohrožuj, jezdím okolo 50 000 km ročně, takže myslím, že vím o čem muvím.
A MILOŠI POPROS MAMINKU,...
Už jsem si myslel, že jsem jedinej, komu vadí slovník puberťáků, kteří si myslí, že když budou mluvit drsně, že budou jak velcí kluci. Takže díky, Breaker, za pokus o nastolení kultury. Jinak hlas pro BMW, i když mi vůbec nepřijde jako rodinný vůz. Celkově mi přijde rodinné spíš kombi, ale třeba má někdo i rodinné kupé...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 05.03.2006 21:30, RE: panejo
Pepe napsal:
Už jsem si myslel, že jsem jedinej, komu vadí slovník puberťáků, kteří si myslí, že když budou mluvit drsně, že budou jak velcí kluci. Takže díky, Breaker, za pokus o nastolení kultury. Jinak hlas pro BMW, i když mi vůbec nepřijde jako rodinný vůz. Celkově mi přijde rodinné spíš kombi, ale třeba má někdo i rodinné kupé...
Jsem taky majitelem BMW a taky nějak necítím potřebu to měnit. Mám s ním najeto cca 240 000km a zatím bez nějakých vážnějších problémů. Nemám rád lidi kteří nejspíš závidí, a tak nadávájí, že majitelé BMW jsou kdoví co. Já pozoruji spíše opak, hlavně u majitelů rychlejších Oktávek, u kterých vrtule ve znaku probudí závodnické smysly, do té doby kdesi ukryté. Ale samozřejmě ne u všech.
Breaker: máš pěknej kousek, jak se ti s ním jezdí? (je to asi hloupá otázka)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 05.03.2006 21:47, RE: panejo
Milan napsal:
Jsem taky majitelem BMW a taky nějak necítím potřebu to měnit. Mám s ním najeto cca 240 000km a zatím bez nějakých vážnějších problémů. Nemám rád lidi kteří nejspíš závidí, a tak nadávájí, že majitelé BMW jsou kdoví co. Já pozoruji spíše opak, hlavně u majitelů rychlejších Oktávek, u kterých vrtule ve znaku probudí závodnické smysly, do té doby kdesi ukryté. Ale samozřejmě ne u všech.
Breaker: máš pěknej kousek, jak se ti s ním jezdí? (je to asi hloupá otázka)
Nemá to chybu, jsem s ním moc spokojen, dokonce se dá jet i na dovolenou ve čtyřech aniž by si někdo stěžoval na nepohodlí ( Francie )
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 05.03.2006 22:02, RE: panejo
breaker napsal:
Nemá to chybu, jsem s ním moc spokojen, dokonce se dá jet i na dovolenou ve čtyřech aniž by si někdo stěžoval na nepohodlí ( Francie )
Tak to už by člověk musel být hodně rozmlsanej aby si stěžoval na pohodlí u BMW, ale přebytek místa tam asi nebyl že? Jinak M3 a M5 se mi vždy strašně líbíly, jak je to se spotřebou a bežnými výdaji za údržbu? dá se to finačně unést?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 05.03.2006 22:39, RE: panejo
Milan napsal:
Tak to už by člověk musel být hodně rozmlsanej aby si stěžoval na pohodlí u BMW, ale přebytek místa tam asi nebyl že? Jinak M3 a M5 se mi vždy strašně líbíly, jak je to se spotřebou a bežnými výdaji za údržbu? dá se to finačně unést?
Je to speciální model a vše je dražší, osobně si myslím že dost legrace si užiješ i v 328 nebo 330 benzín. Dražší jsou hlavně brzdy pneu olej ale jinak to tak strašné není, ale pozor na m5 400 koní opravdu spapá dost benzínu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 05.03.2006 22:40, RE: panejo
Milan napsal:
Tak to už by člověk musel být hodně rozmlsanej aby si stěžoval na pohodlí u BMW, ale přebytek místa tam asi nebyl že? Jinak M3 a M5 se mi vždy strašně líbíly, jak je to se spotřebou a bežnými výdaji za údržbu? dá se to finačně unést?
A jinák právě místo celkém stačilo myslím si, že v podélném směru i více než třeba v oktávii.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 05.03.2006 22:52, RE: panejo
breaker napsal:
A jinák právě místo celkém stačilo myslím si, že v podélném směru i více než třeba v oktávii.
Bavil jsem se s jedním majitelem M5 a ten říkal že jezdí za 12l/100 jenže je fakt že s tím jezdí opravdu hóóóódně pomalu a to bych asi nevydržel. Asi si udělám nějaký ekonomický plánek a nechám si to pořádně projít hlavou. Mám 325 a chtělo by to něco už něco lepšího.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 05.03.2006 23:07, RE: panejo
Milan napsal:
Bavil jsem se s jedním majitelem M5 a ten říkal že jezdí za 12l/100 jenže je fakt že s tím jezdí opravdu hóóóódně pomalu a to bych asi nevydržel. Asi si udělám nějaký ekonomický plánek a nechám si to pořádně projít hlavou. Mám 325 a chtělo by to něco už něco lepšího.
No m3 je rozhodně myslím ekonomicky výhodnější a myslím že jich je i víc, takže lepší výběr máš E36 a coupe nebo sedan?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 06.03.2006 15:42, RE: panejo
breaker napsal:
No m3 je rozhodně myslím ekonomicky výhodnější a myslím že jich je i víc, takže lepší výběr máš E36 a coupe nebo sedan?
Taky myslím. Mám E36 325tds. Nejede špatně ale přeci jen už je to trochu dědeček.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 12.03.2006 17:37, pRO breaker
Ty magore vidiš ten eman před tebou napsal že starej Senator jede 300 možní jo nebudu se hádat a nejdnou ty že si v tom jel taky dobrá náhoda co???ses magor nejdřív si to v hlavě srovnej jo???
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 12.06.2006 20:45, Dotaz-Auto pro radost
Dobrý den.
Zvažuji zakoupení staršího sportovního vozu Citroën Saxo VTS 1.6 16V,nebo Peugeot 106 1.6 16V / 87kw/ Preferuji výkon,spolehlivost,nízké provozní náklady.Prosím o Váš celkový názor na tuto techniku.
S pozdravem
Roman Müller
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 04.11.2006 00:22, BMW X5
Dobrý den,
Uvažuji o koupi BMW X5,ale spíše levného okolo 600.000 Kč,co mi doporučíte za motor a rok výroby,děkuji David M.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 04.11.2008 15:44, Dotaz
Dobrý den.
Chtěl bych si pořídit seat leon 2.0 TDi 125 kW. Zatím jsem na toto auto neslyšel nijak velkou kritiku. Mohl by mi někdo, kdo s tímto autem už vzkušenosti má poradit, na co si dát pozor a charakterizovat motor,podvozek,elektroniku a převodovku.
Děkuji.
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.