0
zpět
 

diskuze k tématu: Rodinný sedan do 300.000 Kč

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, vše o spotřebě, česká vozidla, německá vozidla, německá vozidla, německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 02.03.2006 14:19, A4
Já by jsem ještě uvažoval o Audi A4 s quattrem, motor je koncernový a s quattrem to bude jediné auto, které bude v zatáčkách stačit BMW.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 02.03.2006 14:20, překlep
U Leona je napsaný Hladex místo Haldex.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 03.03.2006 01:27, panejo
kua, zas to zasrané BMW - lidi lidi, kdy vy z těch krámů vyrostete ?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 03.03.2006 01:29, RE: panejo
Miloš K. napsal:
kua, zas to zasrané BMW - lidi lidi, kdy vy z těch krámů vyrostete ?
No docela bych s vama souhlasil - osobně jsem celkem nepobral, že autor do výběru zahrnuje zrovna takové auta, které rodinné nejsou ani omylem ! Opravdu ani jedno není hodno toho zařazení.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 03.03.2006 07:35, octavia
Docela těžká volba. Já bych volil octávku. Co se týče Oplu tak jsem neslysel žádnou velkou chválu, největším problémem zůstavá poruchovost. V posledních letech se to projevilo i na prodejních číslech. BMW je určitě dobré auto, to nehodlám kritizovat. S M-paketem bude mít výborný podvozek. V90 % stejne narazíte na seriový podvozek a neřekl bych, že tento podvozek je nějak lepší než v octávii RS. Největší nevýhoda BMW bude nejdrašší servis. Co říci k seatu, pokud by chtěl zájemce i trochu rodinný vůz jak píše tak v octávce je o malinko více místa. Nejvíce to poznáte na kufru. Nehledě na to, že je to vůz o třídu níž než předchozí 3 vozy.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 03.03.2006 08:40, RE: A4
Falco napsal:
Já by jsem ještě uvažoval o Audi A4 s quattrem, motor je koncernový a s quattrem to bude jediné auto, které bude v zatáčkách stačit BMW.
nebude....ani tak, i když je A4 skvělá, na sněhu potom oproti bmw o dost lepší
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 03.03.2006 08:53, nissan
Ešte by som možno skúsil Nissan Primeru 2,0 GT. Velice príjemné vozítko, a kvalitné.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 03.03.2006 10:57, bmw
Juro napsal:
Ešte by som možno skúsil Nissan Primeru 2,0 GT. Velice príjemné vozítko, a kvalitné.
volba tezka ale kdyz je ve vyberu bmw neni co resit....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 03.03.2006 13:32,
Zminovaná A4 BMW bohužel nestačí,nedotáčivá jak prase,motor v předu před přední nápravou ještě podélně...
BMW je nedoztižené,sice trochu větší náklady ale je to BMW a i ten základní motor nemá chybu,lepší sou sice 6 a více válce ale i tak ZDAR
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 03.03.2006 13:52,
všichni co tady pořád chválí bmw se budou chvástat a v garáži jim stojí zrezlá E30...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 03.03.2006 14:43, KWITECKˇo magor
No skoro ses trefil sice mi tam stoji stara 5ka ale jezdí a dobre ,a nechci vědet co tam máš ty.Typuju asi že ted napíšeš novýho Passata nebo něco podobnýho...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 04.03.2006 01:20, BMW Suxx
dektr1 napsal:
No skoro ses trefil sice mi tam stoji stara 5ka ale jezdí a dobre ,a nechci vědet co tam máš ty.Typuju asi že ted napíšeš novýho Passata nebo něco podobnýho...
Ja mam opel vectru a v pohode, kazdy kdo tu napíše takovej blabol pak vytahne že ma BMW...už je to trapné...a v garaži maji S105
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 04.03.2006 01:28, RE: BMW Suxx
Jirka K. napsal:
Ja mam opel vectru a v pohode, kazdy kdo tu napíše takovej blabol pak vytahne že ma BMW...už je to trapné...a v garaži maji S105
a to jen v tom lepším případě :D
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 04.03.2006 12:12, RE: BMW Suxx
Bořek napsal:
a to jen v tom lepším případě :D
http://moji.motorkari.cz/index.php?PHPSESSID=37ce01932b3a12d17c4138308971a0f4&show=13356#1
Tak tady se můžete kouknout co mám v garáži abyste neřekli že jsem další blbej anony máte tam i mě. S autem mám najeto asi neco přes 105 000 km a nemůžu si ho vynachválit,případné dotazy rád zodpovím.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 04.03.2006 17:10, RE: BMW Suxx
breaker napsal:
http://moji.motorkari.cz/index.php?PHPSESSID=37ce01932b3a12d17c4138308971a0f4&show=13356#1
Tak tady se můžete kouknout co mám v garáži abyste neřekli že jsem další blbej anony máte tam i mě. S autem mám najeto asi neco přes 105 000 km a nemůžu si ho vynachválit,případné dotazy rád zodpovím.
No hurá normalní člověk co ukaže a jen nemele :) Ale nezlob se na mě, ale bavorari jsou vylizanci (neni tvůj připad), ty nadavaji na kazde auto, protože jejich bmw je nej a nic nez BMW neni. Ja bych si raci s Německa dotahnul OPEL OMEGA LOTUS, nebo OPEL SENATOR IRMSHER (stare ale 300 daji) a BMW by byli bez chuti
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 04.03.2006 18:17, RE: BMW Suxx
Petr J. napsal:
No hurá normalní člověk co ukaže a jen nemele :) Ale nezlob se na mě, ale bavorari jsou vylizanci (neni tvůj připad), ty nadavaji na kazde auto, protože jejich bmw je nej a nic nez BMW neni. Ja bych si raci s Německa dotahnul OPEL OMEGA LOTUS, nebo OPEL SENATOR IRMSHER (stare ale 300 daji) a BMW by byli bez chuti
Souhlas měl jsem možnost vyzkoušet a opravdu to jelo
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 04.03.2006 19:26, RE: octavia
davy napsal:
Docela těžká volba. Já bych volil octávku. Co se týče Oplu tak jsem neslysel žádnou velkou chválu, největším problémem zůstavá poruchovost. V posledních letech se to projevilo i na prodejních číslech. BMW je určitě dobré auto, to nehodlám kritizovat. S M-paketem bude mít výborný podvozek. V90 % stejne narazíte na seriový podvozek a neřekl bych, že tento podvozek je nějak lepší než v octávii RS. Největší nevýhoda BMW bude nejdrašší servis. Co říci k seatu, pokud by chtěl zájemce i trochu rodinný ...
S tou poruchvostí u Opela bych souhlasil, ale jen u některých modelů a jen několik ročníku, to bohužel stačilo na špatnou pověst v ČR.týká se to především Astra F, a Vectra A, Corca a to do roku 2000. Vectry C se to netýká a z výběru aut je největší a nejpohodlnější a není vidět na každým rohu. Sám mám Vectru B r.v 2000 a žádný poruch nemám, jen běžná údržba , ale servis je o trošku dražší než na Oktávku, ale auto patří o třídu výš, Ještě bych popřemýšlel o Mondeu
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 04.03.2006 20:24, RE: panejo
Miloš K. napsal:
kua, zas to zasrané BMW - lidi lidi, kdy vy z těch krámů vyrostete ?
mas nejaky problem???
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 04.03.2006 22:23, RE: panejo
Lukáš napsal:
mas nejaky problem???
ano, mám problém - jsou to takový kokůtci co mají vrtulku na kapotách a myslí si, že jejich pepelnice je zrovna ta nejlepší na světě. To je že servis stojí mega peněz jich ale nesere. Hold blázni.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 04.03.2006 22:23, RE: octavia
David napsal:
S tou poruchvostí u Opela bych souhlasil, ale jen u některých modelů a jen několik ročníku, to bohužel stačilo na špatnou pověst v ČR.týká se to především Astra F, a Vectra A, Corca a to do roku 2000. Vectry C se to netýká a z výběru aut je největší a nejpohodlnější a není vidět na každým rohu. Sám mám Vectru B r.v 2000 a žádný poruch nemám, jen běžná údržba , ale servis je o trošku dražší než na Oktávku, ale auto patří o třídu výš, Ještě bych popřemýšlel o Mondeu
Moje řeč
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.