0
zpět
 

diskuze k tématu: Octavia se stala miláčkem Britů

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.03.2007 22:35, RE: Anglie-mufik.martin
mufik.martin napsal:
Nemam zapotrebi nekomu nadavat, nevim kdo ji, treba bych ti ani nemel tykat, to je jedno. Ale nemusim nekoho urazet abych si svoje vlastni ego nejak zvysil
Tohle neni o egu, ver mi...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.03.2007 22:50, RE: Anglie-mufik.martin
anonym napsal:
Tohle neni o egu, ver mi...
Tak jsem debil, jsi spokojeny? Staci ti to ke stesti? Mas radost? Delat takovouhle vedu z toho, ze napisu, ze starsi auta tady nejsou moc k videni a pak ze napisu ze Rover 200 je tu rozsiren. Ano napsla jsem to spatne, krome toho Roveru to jinak stale plati. Rover je tu jedine rozsirene starsi auto.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 31.03.2007 07:52, RE: Anglie-mufik.martin
mufik.martin napsal:
Tak jsem debil, jsi spokojeny? Staci ti to ke stesti? Mas radost? Delat takovouhle vedu z toho, ze napisu, ze starsi auta tady nejsou moc k videni a pak ze napisu ze Rover 200 je tu rozsiren. Ano napsla jsem to spatne, krome toho Roveru to jinak stale plati. Rover je tu jedine rozsirene starsi auto.
Jsem spokojeny, priznal ses... Jinak, oblibenost neznamena nejvetsi rozsirenost, ale proste ty lidi, co tu škodovku maj, jsou s ni spokojeny, i kdyz jich je treba 50x min, nez roveru 200... A ani to, ze je to druhe nejvetsi odbytiste škodovky po nemecku neznamena, ze tam bude druhym nejcastejsim autem, muze byt treba az 20tou nejcastejsi znackou v Anglii, chapes to uz, debile?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 31.03.2007 11:47, RE: Anglie-mufik.martin
anonym napsal:
Jsem spokojeny, priznal ses... Jinak, oblibenost neznamena nejvetsi rozsirenost, ale proste ty lidi, co tu škodovku maj, jsou s ni spokojeny, i kdyz jich je treba 50x min, nez roveru 200... A ani to, ze je to druhe nejvetsi odbytiste škodovky po nemecku neznamena, ze tam bude druhym nejcastejsim autem, muze byt treba az 20tou nejcastejsi znackou v Anglii, chapes to uz, debile?
Sorry, ale pokud je nejaka znacka nejoblibenejsi a je to lidove auto, tak podle me, by jich melo jezdit mnohem vice, a ne je videt jen pomerne vzacne. Vlastne podle tveho nazoru, si vsichni nechaji auta, se kterym spokojeni nejsou, ale skodovku, se kterou sou spokojeni nikdo nema, to je logika :) Nerikam, ze tady musi byt druhym nejrozsirenejsim autem, ale na to, ze je nejoblibenejsi, ybch cekal, ze jich tady bude opravdu hodne. Ale jak jsem naspal nejvice zastoupene znacky jsou Ford, Opel, Peugeot a Rover. Pak hodne dlouho nic a pak az skodovka. Treba i to Punto II. vidite stejne casto, jako vsechny vyrabene Skodovky. Jinak jak tak koukam mas opravdu nejaky psychicky problem. Mozka zkus zvednou kostru a prijet se podivat sem do UK na skladbu vozoveho parku, ovsem jestli to tvoje intelegence a slovni zasoba dovoli. Protoze jak je videt umis nejlepe pouzivat akroat tak jedno slovo "debil" a nic jineho ti moc nejde. Schovavas se za anonyma jak male dite za mamincinu sukni :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 31.03.2007 12:22, Pro Anonyma
anonym napsal:
Jsem spokojeny, priznal ses... Jinak, oblibenost neznamena nejvetsi rozsirenost, ale proste ty lidi, co tu škodovku maj, jsou s ni spokojeny, i kdyz jich je treba 50x min, nez roveru 200... A ani to, ze je to druhe nejvetsi odbytiste škodovky po nemecku neznamena, ze tam bude druhym nejcastejsim autem, muze byt treba az 20tou nejcastejsi znackou v Anglii, chapes to uz, debile?
Jediný, kdo se tady chová jak "DEBIL" jsi ty anonyme. Drž už sakra hubu a jdi otravovat někam jinam. Od Mufika jsme se dozvěděli pořád více jak od tebe. A alespoň se Mufik nevydava za Anonyma jako ty. Ty by jsi neřekl debile ani dítěti do očí protože jsi totální srab. Jediné kdy děláš machry je, když jsi schovanej za imunitou internetu. Ale když ti to dělá dobře tak budiž. Takže drž už hubu a pokud mas jiný názor piš normálně a slušně, jestli tedy víš co to je.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 31.03.2007 13:15, RE: Teplý mufik a silný Honza
Honza napsal:
Jediný, kdo se tady chová jak "DEBIL" jsi ty anonyme. Drž už sakra hubu a jdi otravovat někam jinam. Od Mufika jsme se dozvěděli pořád více jak od tebe. A alespoň se Mufik nevydava za Anonyma jako ty. Ty by jsi neřekl debile ani dítěti do očí protože jsi totální srab. Jediné kdy děláš machry je, když jsi schovanej za imunitou internetu. Ale když ti to dělá dobře tak budiž. Takže drž už hubu a pokud mas jiný názor piš normálně a slušně, jestli tedy víš co to je.
Tak ted uz jsem tedy stejne neanonymni, jako ty, Honziku... Tva logika je taky uchvatna, stejne jako mufika, tveho tepleho bratra. A doufam, ze mufik aspon pochopil to s tim odbytistem, protoze na to nak nereagoval, kluk inteligentni... Mufiku, to je tak, ze skodovka nevyrabi tolik, ze i kdyz po nemecku vyvazi nejvic do anglie, ze musi byt videt na kazdem kroku, vis? A i pres to je anglie druhym nejvetsim odbytistem... S tou oblibenosti asi nema cenu debatovat, kdyz to nekdo zdokumentoval, tezko to bude vymysl... Jeste neco si prejete vysvetlit, teply mufiku a udatne silny Jane?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 31.03.2007 14:37, RE: Teplý mufik a silný Honza
Lojza napsal:
Tak ted uz jsem tedy stejne neanonymni, jako ty, Honziku... Tva logika je taky uchvatna, stejne jako mufika, tveho tepleho bratra. A doufam, ze mufik aspon pochopil to s tim odbytistem, protoze na to nak nereagoval, kluk inteligentni... Mufiku, to je tak, ze skodovka nevyrabi tolik, ze i kdyz po nemecku vyvazi nejvic do anglie, ze musi byt videt na kazdem kroku, vis? A i pres to je anglie druhym nejvetsim odbytistem... S tou oblibenosti asi nema cenu debatovat, kdyz to nekdo zdokumentoval, tezko...
To: Anonym / Lojza
Asi mas pravdu, ale jak uz bylo napsano, opravdu neni nutne nekoho urazet. Tady vetsinou diskutuji lide, kteri se zajimaji o auta, nekdo tomu rozumi vic a nekdo min, ale ve vetsine pripadu se jedna o slusnou komunikaci a neni tu treba zavadet nejake "novoty". Tak, prosim Te, nez se priste vlozis do diskuze, tak se zamysli jestli nahodou nekoho neurazis a pokud ano, tak si mozna najdi stejnou skupinku lidi, kterym tohle chovani vyhovuje. Diky moc !
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 31.03.2007 18:27, RE: Teplý mufik a silný Honza
Lojza napsal:
Tak ted uz jsem tedy stejne neanonymni, jako ty, Honziku... Tva logika je taky uchvatna, stejne jako mufika, tveho tepleho bratra. A doufam, ze mufik aspon pochopil to s tim odbytistem, protoze na to nak nereagoval, kluk inteligentni... Mufiku, to je tak, ze skodovka nevyrabi tolik, ze i kdyz po nemecku vyvazi nejvic do anglie, ze musi byt videt na kazdem kroku, vis? A i pres to je anglie druhym nejvetsim odbytistem... S tou oblibenosti asi nema cenu debatovat, kdyz to nekdo zdokumentoval, tezko...
Ja se nesnazil zpochybnit, ze auto je v Anglii oblibene, a ani ze to je druhe nejvetsi odbytiste, jen jsem narazel na to, ze tady Skodavka, a zvlaste pak Octavia II: generace neni absolutne videt. Nemusi byt na kazdem rohu, ale kdyz clovek vidi Skodovku, tak je to fabia nebo Octavia I: po faceliftu, ale Octavia II a Superb tu nejsou absolutne k videni. A Roomster jsem zatim videl pouze za rohem v prodejne Skoda, jinak na silnici jsem zatim nevidel jedineho Roomstera.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 31.03.2007 18:29, RE: Teplý mufik a silný Honza
Mart napsal:
To: Anonym / Lojza
Asi mas pravdu, ale jak uz bylo napsano, opravdu neni nutne nekoho urazet. Tady vetsinou diskutuji lide, kteri se zajimaji o auta, nekdo tomu rozumi vic a nekdo min, ale ve vetsine pripadu se jedna o slusnou komunikaci a neni tu treba zavadet nejake "novoty". Tak, prosim Te, nez se priste vlozis do diskuze, tak se zamysli jestli nahodou nekoho neurazis a pokud ano, tak si mozna najdi stejnou skupinku lidi, kterym tohle chovani vyhovuje. Diky moc !
Dik Marty, taky si myslim, ze proste clovek nekdy napise neco spatne, ja to napsal spatne a uznavam, ze nejde dohromady Rover 200 a mladsi auto roku 2000. NApsal jsem to spatne a uznavam, ale mylsim si, ze by se meli nekteri chvoat slusneji a treba jen upozornit na nepresnost nebo rict vlastni nazor, a ne se chvoat jako zver.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 31.03.2007 18:53, RE: Teplý mufik a silný Honza
mufik.martin napsal:
Dik Marty, taky si myslim, ze proste clovek nekdy napise neco spatne, ja to napsal spatne a uznavam, ze nejde dohromady Rover 200 a mladsi auto roku 2000. NApsal jsem to spatne a uznavam, ale mylsim si, ze by se meli nekteri chvoat slusneji a treba jen upozornit na nepresnost nebo rict vlastni nazor, a ne se chvoat jako zver.
Mufiku, ja rekl vlastni nazor a za nim si stojim, jsi pako :o)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 31.03.2007 21:12, RE: Teplý mufik a silný Honza
mufik.martin napsal:
Dik Marty, taky si myslim, ze proste clovek nekdy napise neco spatne, ja to napsal spatne a uznavam, ze nejde dohromady Rover 200 a mladsi auto roku 2000. NApsal jsem to spatne a uznavam, ale mylsim si, ze by se meli nekteri chvoat slusneji a treba jen upozornit na nepresnost nebo rict vlastni nazor, a ne se chvoat jako zver.
Ja sem byl par mesicu v Balfastu, jezdi tam superby a oktavky i jako taxiky, je jich tam videtl celkem dost. Ale to jeste nebyla oktavka 2. Takze jak pises ze moc skodovek nevidis, v Belfastu jich je fakt dost. Jinak, na lidi co se snazi urazet a provokovat, nereaguj, je to zbytecne, normalni clovek vi ze maji asi nejake komplexy, takze si precte informace od tebe treba a ty zakomplexovane prechazi...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 31.03.2007 21:33, RE: Teplý mufik a silný Honza
M napsal:
Ja sem byl par mesicu v Balfastu, jezdi tam superby a oktavky i jako taxiky, je jich tam videtl celkem dost. Ale to jeste nebyla oktavka 2. Takze jak pises ze moc skodovek nevidis, v Belfastu jich je fakt dost. Jinak, na lidi co se snazi urazet a provokovat, nereaguj, je to zbytecne, normalni clovek vi ze maji asi nejake komplexy, takze si precte informace od tebe treba a ty zakomplexovane prechazi...
Tak presne to je, nektere prispevky je nutne prejit ..

Drive v U.K. kolovaly vtipy o Skodovkach a nyni je tam Skoda velice oblibena, dokonce tam casto ziskava oceneni. Na tom je videt jak se kvalita Skodovek zmenila. To same plati i v DK.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 31.03.2007 21:51, RE: Teplý mufik a silný Honza
M napsal:
Ja sem byl par mesicu v Balfastu, jezdi tam superby a oktavky i jako taxiky, je jich tam videtl celkem dost. Ale to jeste nebyla oktavka 2. Takze jak pises ze moc skodovek nevidis, v Belfastu jich je fakt dost. Jinak, na lidi co se snazi urazet a provokovat, nereaguj, je to zbytecne, normalni clovek vi ze maji asi nejake komplexy, takze si precte informace od tebe treba a ty zakomplexovane prechazi...
Je mozne, ze v Belfastu je skodovek hodne, tak jsem psal, ze vim jen o Oxfordu, tady Skodovky temer neuvidite. A taxi jsou tu vyhradne jen ty britske stare vozy, nevim jak se jmenuji. Ale obcas je videt i taxi jako normalni auto, ale velmi malo. Napriklad ted me rodina odletela na 2 tydny do zahranici a sem pred barak prijela Octavia I. po faceliftu SDI. Mozna jine mesto, jina kladba aut. Jen ta octavie II tady nejak neexistuje. Videl jsem za necely mesic co tu jsem jednu jedinou
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 01.04.2007 11:41, RE: Teplý mufik a silný Honza
mufik.martin napsal:
Je mozne, ze v Belfastu je skodovek hodne, tak jsem psal, ze vim jen o Oxfordu, tady Skodovky temer neuvidite. A taxi jsou tu vyhradne jen ty britske stare vozy, nevim jak se jmenuji. Ale obcas je videt i taxi jako normalni auto, ale velmi malo. Napriklad ted me rodina odletela na 2 tydny do zahranici a sem pred barak prijela Octavia I. po faceliftu SDI. Mozna jine mesto, jina kladba aut. Jen ta octavie II tady nejak neexistuje. Videl jsem za necely mesic co tu jsem jednu jedinou
Kazdopadne mi je jasny, ze v Oxfordu nejsi na univerzite :o)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 16.05.2007 11:06, RE: Teplý mufik a silný Honza
lojza napsal:
Kazdopadne mi je jasny, ze v Oxfordu nejsi na univerzite :o)
Lojzo je mi tě opravdu líto.
Sorry že jsem anonym na registraci nemám čas.
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.