0
zpět
 

diskuze k tématu: Octavia se stala miláčkem Britů

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.03.2007 06:06, TipCars
Děkuji. Trochu to chápu jako odpověď na mou včerejší žádost. Zigiho sekne, ale to neva.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.03.2007 06:16, RE: TipCars
edmund napsal:
Děkuji. Trochu to chápu jako odpověď na mou včerejší žádost. Zigiho sekne, ale to neva.
Neboj mě nesekne, vím že škodovka je v Anglii celkem oblíbená!
Mě vyhovuje, že kvalita u VW jde dolů a nic jiného mě u srdce hřát nemůže... No může, kdyby mi stála v garáži Corsa OPC a Zafira OPC :o)))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.03.2007 07:02, RE: TipCars
zigi napsal:
Neboj mě nesekne, vím že škodovka je v Anglii celkem oblíbená!
Mě vyhovuje, že kvalita u VW jde dolů a nic jiného mě u srdce hřát nemůže... No může, kdyby mi stála v garáži Corsa OPC a Zafira OPC :o)))
No vidíš jak jsem jiní. Mě RSa a podobná jakobyžihadla nikdy nelákala.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.03.2007 07:05, RE: TipCars
edmund napsal:
No vidíš jak jsem jiní. Mě RSa a podobná jakobyžihadla nikdy nelákala.
uz se poprali???
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.03.2007 07:29, RE: TipCars
baba jaga napsal:
uz se poprali???
My se nepopereme. Já uznávám, že VW jde z absolutní dokonalosti poněkud dolů a zároveň přiznávám Opelu, že pomaloučku stoupá k průměru. Bude to sice jetě dlouhá cesta, ale stoupá. Tak proč bychom se praly, když se tak hezky shodujeme. )))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.03.2007 09:38, RE: TipCars
edmund napsal:
My se nepopereme. Já uznávám, že VW jde z absolutní dokonalosti poněkud dolů a zároveň přiznávám Opelu, že pomaloučku stoupá k průměru. Bude to sice jetě dlouhá cesta, ale stoupá. Tak proč bychom se praly, když se tak hezky shodujeme. )))
Prdicky nasi babicky, Opel byl vzdycky "uplne DOBREJ", ovsem nic naplat panove, BMW je BMW....¨jinak si musime klast otazku PROC jde VW s kvalitou dolu??? Protoze to patlaj nevzdelany selky nekde na ukrajine....proto..jeste ze BMW je cistokrevny nemec(alespon jeste nedavno byl)....uvidime jak dlouho. Co mas Zigi rad za auta krome opelu???
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.03.2007 09:52, RE: TipCars
Dave_Logins napsal:
Prdicky nasi babicky, Opel byl vzdycky "uplne DOBREJ", ovsem nic naplat panove, BMW je BMW....¨jinak si musime klast otazku PROC jde VW s kvalitou dolu??? Protoze to patlaj nevzdelany selky nekde na ukrajine....proto..jeste ze BMW je cistokrevny nemec(alespon jeste nedavno byl)....uvidime jak dlouho. Co mas Zigi rad za auta krome opelu???
Tady v článku vychvalují jak je Octavia dokonalá, jak jsou s ní všichni spokojeni a vy píšete, že vás těší, že jde VW s kvalitou dolů? To tak trochu nechápu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.03.2007 10:13, RE: TipCars
Dave_Logins napsal:
Prdicky nasi babicky, Opel byl vzdycky "uplne DOBREJ", ovsem nic naplat panove, BMW je BMW....¨jinak si musime klast otazku PROC jde VW s kvalitou dolu??? Protoze to patlaj nevzdelany selky nekde na ukrajine....proto..jeste ze BMW je cistokrevny nemec(alespon jeste nedavno byl)....uvidime jak dlouho. Co mas Zigi rad za auta krome opelu???
Davide,
Třeba new Octavia by mi klidně vyhovovala, ale jediná škůdka by to byla ( Fabka, SuperB ještě jakž takž, ale new Fabka a Pokojster je výsměch automobilového designu ).
Vesměs u každé značky se najde model, co se mi líbí, ale u Oplu jich je bohudík víc ( i když ne všechny, samozřejmě ).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.03.2007 10:41, RE: TipCars
zigi napsal:
Davide,
Třeba new Octavia by mi klidně vyhovovala, ale jediná škůdka by to byla ( Fabka, SuperB ještě jakž takž, ale new Fabka a Pokojster je výsměch automobilového designu ).
Vesměs u každé značky se najde model, co se mi líbí, ale u Oplu jich je bohudík víc ( i když ne všechny, samozřejmě ).
Zigi, jsi snad nějaká pitomá nána, že si auto kupuješ podle vzhledu ? Vždyť to je přece skoro až poslední věc, ne ?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.03.2007 10:53, Anglie
Mam docela asi hloupy dotaz, ale momentalne ziju uz skoro mesic v Anglii, presneji v Oxfordu, a jak uz jsem psal do jende diskuze drive, videt tady skodovku neni sice vzacnost, ae je jich tady velmi velmi poskromnu. Nevim jak zbytek Anglie, ale tady Oxford opravdu nic moc, za barakem mam primo prodejnu Skodovek Felica - vzacnost. Fabia - tech je asi nejvic, ale i tak je to malo, Octavia I. - stejne jako fabii, Octavia II. - vzacnost, Superb - vzacnost, Roomster - videl jsem pouze jeden jediny. Jinak znacky ktere dominuji absolutne tady v Oxfordu je - Opel, Peugeot, Rover to jsou asi tri nejrozsirenejsi auta tady. Jinak Renalt - vzacnost. BMW - asi jako v CR, Seat - jeste jsem nevidel zadneho seata. VW - hlavne golf, jinak temer zadny VW. Audi - pouze posledni modely, nevidel jsem starsi model, jinak Audi vzacnost. Volvo - pomerne oblibene, hlavne kombiky V70. Citren - vzacnost. Fiat - Punto II. generace oblibene a caste, jinak zadny jiny fiat tu neni. Mercedes - taky docela vzacnost. Alfa romeo - jeste jsem nevidel. Jinak abyhc to shrnul, nevidite tady auto starsi roku 200, je to opravdu rarita videt neco starsiho. A kdzy uz to je starsi roku 2000, tak je to vetsinou spise auto stare 20 let a je to temer veteran, ale vsechny velmi stara auta jsou tu krasna, udrzovana a vypadaji jako by byla stara jen par let podle stavu. Jinak opravdu auta ktera vidite na kadem rohu jako v CR fabii a octavii, tak tady to je 307, Golf a Rover, hlavne Rover 200
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.03.2007 10:57, RE: Anglie
mufik.martin napsal:
Mam docela asi hloupy dotaz, ale momentalne ziju uz skoro mesic v Anglii, presneji v Oxfordu, a jak uz jsem psal do jende diskuze drive, videt tady skodovku neni sice vzacnost, ae je jich tady velmi velmi poskromnu. Nevim jak zbytek Anglie, ale tady Oxford opravdu nic moc, za barakem mam primo prodejnu Skodovek Felica - vzacnost. Fabia - tech je asi nejvic, ale i tak je to malo, Octavia I. - stejne jako fabii, Octavia II. - vzacnost, Superb - vzacnost, Roomster - videl jsem pouze jeden jediny. J...
Jen abych dokoncil tu myslenku, kde jsou tedy ty Skodovky? kdyz je to druhe nejvetsi odbytiste po DE? Jinak temer kazdy tady ma diesela, tak 70% aut diesel. 25% silne benziny bud turba nebo V6, a zbytek ty kalsiky 1.4, 1.6. Jinak benzin jestli vas zajimaji ceny je cca 35 - 40 kc, dle benzinky. Ale pomerem k jejich platu je to nehorazne levne pro Brity jezdit autem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.03.2007 11:56, RE: TipCars
Riccardo napsal:
Zigi, jsi snad nějaká pitomá nána, že si auto kupuješ podle vzhledu ? Vždyť to je přece skoro až poslední věc, ne ?
No jezdit v Pokojsteru jen proto, že je to "spolehlivé", tak to ani náhodou, styděl bych se za design!!
Jinak poslední věc vzhled určitě není, jinak by se neprodal ani jeden rencek!
Takže to máš trošku pomotaný...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.03.2007 13:05, RE: TipCars
zigi napsal:
No jezdit v Pokojsteru jen proto, že je to "spolehlivé", tak to ani náhodou, styděl bych se za design!!
Jinak poslední věc vzhled určitě není, jinak by se neprodal ani jeden rencek!
Takže to máš trošku pomotaný...
Každý má hold jiný vkus, někomu se Roomster líbí, někomu ne. S tím renaultem to bylo dobré
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.03.2007 13:10, RE: Anglie-mufik.martin
mufik.martin napsal:
Mam docela asi hloupy dotaz, ale momentalne ziju uz skoro mesic v Anglii, presneji v Oxfordu, a jak uz jsem psal do jende diskuze drive, videt tady skodovku neni sice vzacnost, ae je jich tady velmi velmi poskromnu. Nevim jak zbytek Anglie, ale tady Oxford opravdu nic moc, za barakem mam primo prodejnu Skodovek Felica - vzacnost. Fabia - tech je asi nejvic, ale i tak je to malo, Octavia I. - stejne jako fabii, Octavia II. - vzacnost, Superb - vzacnost, Roomster - videl jsem pouze jeden jediny. J...
Mufiku, ty ses vazne debil... V Anglii neni videt auto starsi roku 2000 a hned na to pises, ze nejvic je tam videt Rover 200....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.03.2007 13:32, RE: TipCars
pitrs napsal:
Každý má hold jiný vkus, někomu se Roomster líbí, někomu ne. S tím renaultem to bylo dobré
Jasně, ať si Pokojster koupí kdo chce, to mě je fuk, ale já bych do něj nevlezl , i kdybych měl být jen spolujezdec...Možná s pytlem na hlavě, ať mě nikdo nepozná.
Jinak jsem rád, že jsem s Renckem pobavil, něco na tom ale bude a myslím, že vzhled bude při každém rozhodování hrát velkou roli
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.03.2007 14:30, RE: Anglie-mufik.martin
anonym napsal:
Mufiku, ty ses vazne debil... V Anglii neni videt auto starsi roku 2000 a hned na to pises, ze nejvic je tam videt Rover 200....
Myslel jsem to obrazne, jako ze auta pod rok 2000 jsou tady v drtive vetsine. Samozrejmne jsou tu Rovery 200, ktere jsou starsi, ale to je taky tak nejak jedine starsi auto tady. Jinak zapomel bych jeste na Fordy, uplne me to vypadlo, tech je tady taky hromada. Drtive vede klasika: Focus I. a Mondeo. Jinak neberte me vylozene za slovo, samozrejmne jsou tu auta starsi, ale to jsou opravdu vetisnou jen ty Rovery. Jinak drtiva vetsina aut je proste mladsi 7 let. Samozrejmne neni problem videt BMW 3 z roku 1992, nebo Fiata mareu, ale proste je to vzacnejsi, takze jediny Rover 200 je vyjimka.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.03.2007 14:37, RE: TipCars
Riccardo napsal:
Zigi, jsi snad nějaká pitomá nána, že si auto kupuješ podle vzhledu ? Vždyť to je přece skoro až poslední věc, ne ?
Ja myslim, ze kazdy kupuje auto i podle vzhledu, preci si nekoupite neco co je spolelhive ale treba i osklive, radsi vezmete auto ktere je porad nadprumerne spolelhive, ale neni prvni v tabulce spolehlivosti, ale design proste roli hraje. Diky treba designu ma Peugeot stale pomerne slusne prodeje, a vsichni asi uznate, ze Peugeoti jsou jako auta velmi krasna
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.03.2007 16:32, RE: Anglie-mufik.martin
anonym napsal:
Mufiku, ty ses vazne debil... V Anglii neni videt auto starsi roku 2000 a hned na to pises, ze nejvic je tam videt Rover 200....
Jinak pro anonyma, docela bych ocenil, kdyby prestal pouzivat nadavky. Uznavam, ze jsem si protirecil, ale snad se nemusite nekteri hned chovat jak ukrajinsti delnici kdyz je nekdo nasere? Nebo mate opravdu inteligenci tak nizkou, ze vase slovni zasoba se omezuje hlavne na vulgarni slova a zbytek vas mozek moc nepouziva?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.03.2007 17:35, RE: Anglie-mufik.martin
mufik.martin napsal:
Jinak pro anonyma, docela bych ocenil, kdyby prestal pouzivat nadavky. Uznavam, ze jsem si protirecil, ale snad se nemusite nekteri hned chovat jak ukrajinsti delnici kdyz je nekdo nasere? Nebo mate opravdu inteligenci tak nizkou, ze vase slovni zasoba se omezuje hlavne na vulgarni slova a zbytek vas mozek moc nepouziva?
Mufiku, ses debil, to neni vulgarni slovo, ale pravda.. Napis mi treba, ze jsem hovado blby, ale nepis porad jak prihratej buzik, dekuji..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.03.2007 22:00, RE: Anglie-mufik.martin
anonym napsal:
Mufiku, ses debil, to neni vulgarni slovo, ale pravda.. Napis mi treba, ze jsem hovado blby, ale nepis porad jak prihratej buzik, dekuji..
Nemam zapotrebi nekomu nadavat, nevim kdo ji, treba bych ti ani nemel tykat, to je jedno. Ale nemusim nekoho urazet abych si svoje vlastni ego nejak zvysil
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.