0
zpět
 

diskuze k tématu: Nová Octavia Scout - český allroad!

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.08.2006 20:15, RE: bez předmětu
anonym napsal:
No jo, ale že Alfa Romeo vyrabí taky takový obrněný kombik už je normální, nad tím se nikdo nepozastavuje. Až když to vyrobí Škoda tak je zle, já vás nechápu vy rejpalové.... Mě osobně se tehle vůz líbí
no jo jenze: sice alfa to v poslednich letech se spolehlivosti nemela dost dobry, ale srovnej vnitrek a exterier, tohle je proste tuctovka.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.08.2006 00:53, RE: zbytocne auto
helper napsal:
nezáviď, máš komplex, jediné co umíš je strhat Škodu za každou cenu, jen proto, že je česká. Prý se v SK budou vyrábět 2 nové auta - Tissan a Hlinkoln, je to tak? :))
Také jste si všimli, že fšichni slováci co sem píšou, většinou akorát pomlouvají a považují škodovku a vw za nejhorší sračku..??
Takže fakt mě štve, že u vás stojí litr benzínu padesát slovenskejch a takhle pěkná oktávia asi tak milion. Zkus se ale ty trotle v tom autě svézt a posereš se ještě víc, než jsi teď.
No a já si myslím, že je u nás spoustu lidí, co tohle auto budou kupovat, sám vím, co je to poškrábaný lak a nárazníky od keřů, větví a odlétávajících kamínků, koleje na polní cestě, nebo deset čísel ledu a na něm třicet sněhu. A jedno z nejhezčích aut je pro mě allroad. Takže super, teď na ni ještě vydělat....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.08.2006 10:00, Zbytočné auto??!!
Že vůbec nekdo reagujete na ty debilní příspěvky typu "Zbytočné auto". Když tomu trotlovi nikno neodpoví, přestane ho to bavit a múžem si počíst normální slušné a smysluplné příspěvky. Že u nich v Blave vyrábajú "nacistického" VW Tuareg a slováci tam tam robia ako totálne nasadení, za zlomok nemeckého platu, to tomu hňupovi nevadí?? Ty naše VW mají aspoň naši značku )
Jinak Scout nieje bohvie čo, off road už vůbec ne, ale docela praktické autíčko na normální jěždění. Jěště by mohl mít v kufru dvě sedačky pro děcka.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.08.2006 10:17, No ale reknu vam
Ze nazev Octavia Scout je neco uplne strasneho!!!!
To skodovka ten allroad nemuze pojmenovat normalne?
ALe jestli to mysli jako ze je to takovy allroad scout,tak to se trefili do cerneho)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.08.2006 10:48, zbytocne auto
Nebudem reagovat na tlachania niektorych zrejme neonacistov, ale najpv nejake upresnenia: Benzin u nas stoji 41 Sk a nie 50. Octavia Scout je zbytocne auto, pretoze je to v podstate obycajna octavia kombi 4x4 s mierne zmenenym designom, za ktoru si vyrobca necha slusne zaplatit. Keby bola svetla vyska zvacsena aspon o 30 mm, tak by som to hadam aj uznal, ale smiesnych 16 mm je hovno, cize sa nekona ziadny ani akoze terenny voz. Neviem co to bude stat v SR, ale ak to bude milion jak tu niekto pise , radsej si kupim mierne ojazdene Legacy Outback alebo A6 Allroad. O Alfackom "allroade" si myslim to iste - zbytocny voz. Ked sa niekomu nelubi ze som slovenskej narodnosti, tak nech mi vyfajci ptaka. Takze suma sumarum, zbytocne auto. Iste, "f metle f tedeicku s cervenym ickem a deckem na hlinkach a f kombajnu" je istotne atraktivne pre niektorych frajerov, ale ti by nemali zabudat, ze je to iba obycajna oktavia, cize auto nizsej strednej triedy, ktore nema na vyssie spomenute alternativy Otback a Allroad.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.08.2006 10:57, pre Petra k jeho utoku na mna
Petr napsal:
Že vůbec nekdo reagujete na ty debilní příspěvky typu "Zbytočné auto". Když tomu trotlovi nikno neodpoví, přestane ho to bavit a múžem si počíst normální slušné a smysluplné příspěvky. Že u nich v Blave vyrábajú "nacistického" VW Tuareg a slováci tam tam robia ako totálne nasadení, za zlomok nemeckého platu, to tomu hňupovi nevadí?? Ty naše VW mají aspoň naši značku )
Jinak Scout nieje bohvie čo, off road už vůbec ne, ale docela praktické autíčko na normální jěždění. Jěště by mohl mít v kufru...
Ked sa chces bavit o historii a nacistickej okupacii spred 60 rokov, mozme sa stretnut na inom serveri, alebo napis mail. Kludne si mozme pokecat o historii nasich narodov a preco a ako sa stali tie veci. Ale toto je server o automobiloch. Nie moj prispevok bol debilny ale tvoj. Ja som vyjadril moj nazor a ty si na mna zautocil. Takze sa trocha uvedom.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.08.2006 12:38, RE: zbytocne auto
bubu napsal:
Nebudem reagovat na tlachania niektorych zrejme neonacistov, ale najpv nejake upresnenia: Benzin u nas stoji 41 Sk a nie 50. Octavia Scout je zbytocne auto, pretoze je to v podstate obycajna octavia kombi 4x4 s mierne zmenenym designom, za ktoru si vyrobca necha slusne zaplatit. Keby bola svetla vyska zvacsena aspon o 30 mm, tak by som to hadam aj uznal, ale smiesnych 16 mm je hovno, cize sa nekona ziadny ani akoze terenny voz. Neviem co to bude stat v SR, ale ak to bude milion jak tu niekto pis...
nic proti Slovákům, myslím si, že naše národy si nemaj ani co závidět ani co vyčítat, ale nechápu, proč je to auto podle tebe zbytečné. To se dá přece říct o jakémkoliv autě. Podle tebe by snad stačilo jeden typ osobního auta pro všechny? Já nejsemˇškodovkář(spíš naopak), ale todle auto se mi opravdu líbí, alespoň podle fotek. Já to nepovažuji za nějaký nový typ Škody, ale jako další verzi výbavy( Ambiente, Elegance, Scout) V podstatě tam nic navíc není kromě jiných kol a trochu plastu a hlavně motor 2,0 TDI, který mi zatím u verze 4x4 chyběl
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.08.2006 13:00, RE: zbytocne auto
tony napsal:
nic proti Slovákům, myslím si, že naše národy si nemaj ani co závidět ani co vyčítat, ale nechápu, proč je to auto podle tebe zbytečné. To se dá přece říct o jakémkoliv autě. Podle tebe by snad stačilo jeden typ osobního auta pro všechny? Já nejsemˇškodovkář(spíš naopak), ale todle auto se mi opravdu líbí, alespoň podle fotek. Já to nepovažuji za nějaký nový typ Škody, ale jako další verzi výbavy( Ambiente, Elegance, Scout) V podstatě tam nic navíc není kromě jiných kol a trochu plastu a hlavně ...
Ak je to len nejaka verzia vybavy, tak potom mas pravdu a neda sa nic namietat. Napriek tomu by som uvital vyssiu svetlu vysku, pretoze toto vozidlo sa vyrobca snazi reprezentovat ako mierne terenne vozidlo. Vadilo by mi, keby som pri jazde Scoutom na polnej ceste chytil spodok o nejaku skrytu nerovnost. A takisto mi vadi to, ze za tych par uprav si nahodia slusny priplatok.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.08.2006 13:20, RE: zbytocne auto
bubu napsal:
Ak je to len nejaka verzia vybavy, tak potom mas pravdu a neda sa nic namietat. Napriek tomu by som uvital vyssiu svetlu vysku, pretoze toto vozidlo sa vyrobca snazi reprezentovat ako mierne terenne vozidlo. Vadilo by mi, keby som pri jazde Scoutom na polnej ceste chytil spodok o nejaku skrytu nerovnost. A takisto mi vadi to, ze za tych par uprav si nahodia slusny priplatok.
ale tohle není ani tak auto na nějaké polní cesty, jako spíš na naše polní silnice a hlavně na zimní silnice třeba u nás na vysočině, navíc s vyšší světlou výškou se podstatně zhoršují jízdní vlastnosti na normální silnici, kde tohle auto stráví 99% života stejně jako podle tebe ne-zbytečné subaru, audi. Tohle auto se prostě veze na modní vlně a myslím, že se bude dobře prodávat. Jinak o příplatku oproti ostatním verzím nemá smysl spekulovat, protože ho neznáme, ale třeba nás škoda překvapí
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.08.2006 13:34, RE: Není to špatné
Fikus napsal:
Nevypadá zle. Docela se mi to líbí. A to jsem vyhraněný na japonce. A nechápu ty řeči o podobnosti. Vždyť v tomto segmentu právě obdobné oplastování určuje tuto řadu. A jaké jiné plasty chcete vymyslet? (Třeba zelené a zakroucené do vrtule???) A komu se nelíbí, tak si to nekoupí,co? Myslím, že se budeme hodně divit, až uvidíme, jak bude stoupat prodejnost tohoto modelu. A to si myslím i o Yeti, pokud vyjede.
Souhlasím, každá inovace, byť pouze oplastování, je bodem k dobru a jak píšete komu se to nelíbí tak si to prostě nekoupí. Faktem ale je že na trhu je po takovýchto vozech hlad tak proč to pomlouvat.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.08.2006 17:49, RE: zbytocne auto
anonym napsal:
Také jste si všimli, že fšichni slováci co sem píšou, většinou akorát pomlouvají a považují škodovku a vw za nejhorší sračku..??
Takže fakt mě štve, že u vás stojí litr benzínu padesát slovenskejch a takhle pěkná oktávia asi tak milion. Zkus se ale ty trotle v tom autě svézt a posereš se ještě víc, než jsi teď.
No a já si myslím, že je u nás spoustu lidí, co tohle auto budou kupovat, sám vím, co je to poškrábaný lak a nárazníky od keřů, větví a odlétávajících kamínků, koleje na polní cestě, nebo...
Keby si vedel v akých autách som išiel, tak by si sa ty posral. Bože ako niekto môže napísať že sa poserem, keď pojdem v obyčajnom prezlečenom Golfe V čiže v Octávii. Čo si na hlavu, či čo pre pána???? Išiel som v nej mnohokrát od 1.6 až po 2.0 Tdi a Fsi a na posratie to zďaleka nebolo, skôr naopak. Iné značky ponuknu oveľa viac a ešte k tomu aj individualitu, na ktorú, keď si kúpim Ochcávu môžem zabudnúť, pretože v nej už vozia zadky kade jaký dementi.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.08.2006 23:21, RE: zbytocne auto
pre Čecha, čo tvrdí že by som sa z Octavie posral napsal:
Keby si vedel v akých autách som išiel, tak by si sa ty posral. Bože ako niekto môže napísať že sa poserem, keď pojdem v obyčajnom prezlečenom Golfe V čiže v Octávii. Čo si na hlavu, či čo pre pána???? Išiel som v nej mnohokrát od 1.6 až po 2.0 Tdi a Fsi a na posratie to zďaleka nebolo, skôr naopak. Iné značky ponuknu oveľa viac a ešte k tomu aj individualitu, na ktorú, keď si kúpim Ochcávu môžem zabudnúť, pretože v nej už vozia zadky kade jaký dementi.
Vážený přispěvateli ze Slovenska, jste borec. Ačkoliv mne neznáte, označil jste mne (a spoustu dalších) za kade jakého dementa. Hluboce se skláním před Vaší znalostí lidí na dálku, až do dneška jsem si myslel, že jsem celkem normální, i když jezdím v Octavii, teprve Vy jste mi otevřel oči. Díky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.08.2006 09:43, RE: zbytocne auto
pre Čecha, čo tvrdí že by som sa z Octavie posral napsal:
Keby si vedel v akých autách som išiel, tak by si sa ty posral. Bože ako niekto môže napísať že sa poserem, keď pojdem v obyčajnom prezlečenom Golfe V čiže v Octávii. Čo si na hlavu, či čo pre pána???? Išiel som v nej mnohokrát od 1.6 až po 2.0 Tdi a Fsi a na posratie to zďaleka nebolo, skôr naopak. Iné značky ponuknu oveľa viac a ešte k tomu aj individualitu, na ktorú, keď si kúpim Ochcávu môžem zabudnúť, pretože v nej už vozia zadky kade jaký dementi.
reakce na "či čo" pána: ty jsi kokot umelý, protože kokot drevený je na tebe málo
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.08.2006 22:09, RE: zbytocne auto
anonym napsal:
reakce na "či čo" pána: ty jsi kokot umelý, protože kokot drevený je na tebe málo
Kokot je super, ještě by to chtělo něco na Boha Jeho...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 25.08.2006 12:58, RE: zbytocne auto
pre Čecha, čo tvrdí že by som sa z Octavie posral napsal:
Keby si vedel v akých autách som išiel, tak by si sa ty posral. Bože ako niekto môže napísať že sa poserem, keď pojdem v obyčajnom prezlečenom Golfe V čiže v Octávii. Čo si na hlavu, či čo pre pána???? Išiel som v nej mnohokrát od 1.6 až po 2.0 Tdi a Fsi a na posratie to zďaleka nebolo, skôr naopak. Iné značky ponuknu oveľa viac a ešte k tomu aj individualitu, na ktorú, keď si kúpim Ochcávu môžem zabudnúť, pretože v nej už vozia zadky kade jaký dementi.
Už toho mám vážně dost. Milí bratia Slováci, nelezte do diskuzí na www.tipcars.cz. Nikoho tady nezajímá vaše pomlouvání a závist vůči vozům Škoda. Kromě toho vašeho Touarega v licenci jste se zmohli akorát na dvanáctsettrosku a později na jakýsi TAZ 1500, který jste vyráběli od pravěku až do roku 1999. Fakt skvělý auto. Deformační zóny: přední světlo a potom hned vaše nohy. To "auto" se vařilo i při 20 stupních! Takže přestaňte pomlouvat Škodovku, stejně je to u vás nejprodávanější značka.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 27.08.2006 09:02, RE: Zbyto?né auto??!!
Petr napsal:
Že vůbec nekdo reagujete na ty debilní příspěvky typu "Zbytočné auto". Když tomu trotlovi nikno neodpoví, přestane ho to bavit a múžem si počíst normální slušné a smysluplné příspěvky. Že u nich v Blave vyrábajú "nacistického" VW Tuareg a slováci tam tam robia ako totálne nasadení, za zlomok nemeckého platu, to tomu hňupovi nevadí?? Ty naše VW mají aspoň naši značku )
Jinak Scout nieje bohvie čo, off road už vůbec ne, ale docela praktické autíčko na normální jěždění. Jěště by mohl mít v kufru...
Moje ?e?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 27.08.2006 09:07, RE: Zbyto?né auto??!!
Ingeles napsal:
Moje ?e?
Moje rec
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 29.08.2006 09:34, RE: zbytocne auto
Johnny napsal:
Už toho mám vážně dost. Milí bratia Slováci, nelezte do diskuzí na www.tipcars.cz. Nikoho tady nezajímá vaše pomlouvání a závist vůči vozům Škoda. Kromě toho vašeho Touarega v licenci jste se zmohli akorát na dvanáctsettrosku a později na jakýsi TAZ 1500, který jste vyráběli od pravěku až do roku 1999. Fakt skvělý auto. Deformační zóny: přední světlo a potom hned vaše nohy. To "auto" se vařilo i při 20 stupních! Takže přestaňte pomlouvat Škodovku, stejně je to u vás nejprodávanější značka.
Tak vidim, ze nam byvali bratri kazi i uroven stranek Tipcarsu. Pro mene chapave sousedy ze Slovenska, tyto diskuze slouzi pro vecne poznamky k danemu tematu. Zatim tady ctu same urazky a nesmysly s vytahovanim se kdo jel v lepsim aute. Musite si to priznat, ze proste automobilku jakou je Skoda proste nemate a ani mit nebudete.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 29.08.2006 18:34, RE: zbytocne auto
Lukáš napsal:
Tak vidim, ze nam byvali bratri kazi i uroven stranek Tipcarsu. Pro mene chapave sousedy ze Slovenska, tyto diskuze slouzi pro vecne poznamky k danemu tematu. Zatim tady ctu same urazky a nesmysly s vytahovanim se kdo jel v lepsim aute. Musite si to priznat, ze proste automobilku jakou je Skoda proste nemate a ani mit nebudete.
Aj vy si musite priznat. Škoda= v súčastnosti nič len nemecký VW. Hovno je tam Vaše. Váš bol super Favorit a 100/105/120... a iné rachotiny z tej doby. To, že mi nemáme vlastnú automobilku mi je jedno. Ja som aj tak na zahraničné vozy, takže by som jej výrobok aj tak nevlastnil.
Toď vše.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.09.2006 11:58, RE: zbytocne auto
ble napsal:
Aj vy si musite priznat. Škoda= v súčastnosti nič len nemecký VW. Hovno je tam Vaše. Váš bol super Favorit a 100/105/120... a iné rachotiny z tej doby. To, že mi nemáme vlastnú automobilku mi je jedno. Ja som aj tak na zahraničné vozy, takže by som jej výrobok aj tak nevlastnil.
Toď vše.
Škodovky JSOU česká auta, i když hodně dílů je z VW, je to tak přece i u jiných značek. Nissan je pořád japonec, i když má hodně z Renaultu. Volvo V40 je Švéd, i když má motor třeba japonský a podvozek okopírovaný z platformy VW (A 3 , Golf). Kdyby Škoda byla jen přesnou kopií VW, nemělo by přece smysl je vůbe vyrábět a pro VW by bylo levnější postavit v ČR jen další fabriku na VW, ne? Tak už bratja přestaňte závidět a běžte si léčit komplexy méněcennosti jinam, jsou přeci obory, kde jste opravdu dobří (halušky, šaratice, drátování hrnců, export méně přizpůsobivých menšin do sousedních zemí atd).
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.