0
zpět
 

diskuze k tématu: Nová Octavia Scout - český allroad!

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.08.2006 08:37,
Okopírovaný All-Road od audi
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.08.2006 08:46, VŠECHNO
NO ONO JE SKORO VŠECHNO NA JEDNO BRDO OD KONCERNU VW..................ZDAR
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.08.2006 08:49,
Vsechno se kopiruje, vlastne nekopiruje,je to uplne stejne,prece pouzivat vsichni stejne soucastky!
Jinak teda ta skodovka je pekne hnusna a s tim "4x4" se muze bodnout,pres haldex to neni 4x4 ale shit!
Zlate quattro vod audi
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.08.2006 09:56, RE: bez předmětu
zigi napsal:
Vsechno se kopiruje, vlastne nekopiruje,je to uplne stejne,prece pouzivat vsichni stejne soucastky!
Jinak teda ta skodovka je pekne hnusna a s tim "4x4" se muze bodnout,pres haldex to neni 4x4 ale shit!
Zlate quattro vod audi
Máte pravdu pane kolego, šuplik bez předmětu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.08.2006 10:28, octavia
Jenomže škodovka si učtuje 800tis a audi 1.5mil.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.08.2006 10:51, Není to špatné
Nevypadá zle. Docela se mi to líbí. A to jsem vyhraněný na japonce. A nechápu ty řeči o podobnosti. Vždyť v tomto segmentu právě obdobné oplastování určuje tuto řadu. A jaké jiné plasty chcete vymyslet? (Třeba zelené a zakroucené do vrtule???) A komu se nelíbí, tak si to nekoupí,co? Myslím, že se budeme hodně divit, až uvidíme, jak bude stoupat prodejnost tohoto modelu. A to si myslím i o Yeti, pokud vyjede.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.08.2006 11:26, ej ha
Ty vole, to bude nenormálny tereňák. Hotový Off-road určený pre skalisté hory. A to kríženie náprav a fotky v horách. No jo hustý Má to hlíny, traktor, kombajn a ešte k tomu bonus černé plasty. Čo si môžeme viac priať.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.08.2006 11:59, RE: ej ha
anonym napsal:
Ty vole, to bude nenormálny tereňák. Hotový Off-road určený pre skalisté hory. A to kríženie náprav a fotky v horách. No jo hustý Má to hlíny, traktor, kombajn a ešte k tomu bonus černé plasty. Čo si môžeme viac priať.
vypadá celkem hezky....kéž by taky místo 2.0Fsi a 2.0Tdi bylo 2.5tdi,2.7T nebo 4.2... :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.08.2006 12:05, RE: ej ha
kwitecko napsal:
vypadá celkem hezky....kéž by taky místo 2.0Fsi a 2.0Tdi bylo 2.5tdi,2.7T nebo 4.2... :)
Jj, velké a žravé motory, když dochází ropa...)))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.08.2006 13:24, RE: ej ha
anonym napsal:
Ty vole, to bude nenormálny tereňák. Hotový Off-road určený pre skalisté hory. A to kríženie náprav a fotky v horách. No jo hustý Má to hlíny, traktor, kombajn a ešte k tomu bonus černé plasty. Čo si môžeme viac priať.
kromě tebe v tom off road nikdo nehledá a ani to od toho auta neočekává, já si myslím že za ty prachy to jde a mě se to i docela líbí a hlavně si myslím že to budou lidi kupovat.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.08.2006 13:41, zbytocne auto
Zas o jedno zbytocne auto viac. V com sa lisi od klasickej oktavie 4x4? V plastoch? No ty vole tak to je fakt pecka. Mohol by som taku karu osrat. Hlavne ze to bude hodne drahe aby si manazeri skodofky namastili vrecka. Asi tie plasty obsahuju platinu...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.08.2006 14:47, RE: zbytocne auto
bubu napsal:
Zas o jedno zbytocne auto viac. V com sa lisi od klasickej oktavie 4x4? V plastoch? No ty vole tak to je fakt pecka. Mohol by som taku karu osrat. Hlavne ze to bude hodne drahe aby si manazeri skodofky namastili vrecka. Asi tie plasty obsahuju platinu...
od klasickej oct 4x4 se liší tím, že má v nabídce 2,0 TDI
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.08.2006 16:46, RE: zbytocne auto
bubu napsal:
Zas o jedno zbytocne auto viac. V com sa lisi od klasickej oktavie 4x4? V plastoch? No ty vole tak to je fakt pecka. Mohol by som taku karu osrat. Hlavne ze to bude hodne drahe aby si manazeri skodofky namastili vrecka. Asi tie plasty obsahuju platinu...
nezáviď, máš komplex, jediné co umíš je strhat Škodu za každou cenu, jen proto, že je česká. Prý se v SK budou vyrábět 2 nové auta - Tissan a Hlinkoln, je to tak? :))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.08.2006 17:26, RE: zbytocne auto
helper napsal:
nezáviď, máš komplex, jediné co umíš je strhat Škodu za každou cenu, jen proto, že je česká. Prý se v SK budou vyrábět 2 nové auta - Tissan a Hlinkoln, je to tak? :))
Áno je to tak. Vy tiež vyrábate autá z fašistických súčiastok a len na ne jebnete znak Škoda. Takže mlč!!! Hňup.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.08.2006 18:23, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Okopírovaný All-Road od audi
No jo, ale že Alfa Romeo vyrabí taky takový obrněný kombik už je normální, nad tím se nikdo nepozastavuje. Až když to vyrobí Škoda tak je zle, já vás nechápu vy rejpalové.... Mě osobně se tehle vůz líbí
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.08.2006 18:32, RE: zbytocne auto
anonym napsal:
Áno je to tak. Vy tiež vyrábate autá z fašistických súčiastok a len na ne jebnete znak Škoda. Takže mlč!!! Hňup.
Tupý nevzdělanče. Fašisti byli v Itálii, v Německu Nacisti, ignorante jednoduchý.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.08.2006 18:40, RE: zbytocne auto
Martin napsal:
Tupý nevzdělanče. Fašisti byli v Itálii, v Německu Nacisti, ignorante jednoduchý.
Ignorant jednoduchý tu bol Helper, on to vyprokoval. On tu začal trepať veci, ktoré na diskusiu o autách nepatria. Apropo, keby som ja každého chytal za slovo, ako ty mňa Martin, tak je tu tupých nevzdelančú (včetne teba až až). Ale aby si bol spokojný.:: Oprava:

Áno je to tak. Vy tiež vyrábate autá z nacistických súčiastok a len na ne jebnete znak Škoda. Takže mlč!!! Hňup.

Môže byť Martin?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.08.2006 20:15, RE: bez předmětu
anonym napsal:
No jo, ale že Alfa Romeo vyrabí taky takový obrněný kombik už je normální, nad tím se nikdo nepozastavuje. Až když to vyrobí Škoda tak je zle, já vás nechápu vy rejpalové.... Mě osobně se tehle vůz líbí
no jo jenze: sice alfa to v poslednich letech se spolehlivosti nemela dost dobry, ale srovnej vnitrek a exterier, tohle je proste tuctovka.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.08.2006 20:15, RE: bez předmětu
anonym napsal:
No jo, ale že Alfa Romeo vyrabí taky takový obrněný kombik už je normální, nad tím se nikdo nepozastavuje. Až když to vyrobí Škoda tak je zle, já vás nechápu vy rejpalové.... Mě osobně se tehle vůz líbí
no jo jenze: sice alfa to v poslednich letech se spolehlivosti nemela dost dobry, ale srovnej vnitrek a exterier, tohle je proste tuctovka.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.08.2006 20:15, RE: bez předmětu
anonym napsal:
No jo, ale že Alfa Romeo vyrabí taky takový obrněný kombik už je normální, nad tím se nikdo nepozastavuje. Až když to vyrobí Škoda tak je zle, já vás nechápu vy rejpalové.... Mě osobně se tehle vůz líbí
no jo jenze: sice alfa to v poslednich letech se spolehlivosti nemela dost dobry, ale srovnej vnitrek a exterier, tohle je proste tuctovka.
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.