0
zpět
 

diskuze k tématu: Módní policie TipCars.com hodnotí Octavii 1.8 20V

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 24.10.2011 22:27, RE:
ivan2 napsal:
Kola pěkný, auto pěkný, ale k sobě mi to nějak napasuje, vidim to podobně jako gablenz. To křídlo - na rodiném autě vypadá divně, spíš by slušelo nějakému kupé, ale každého věc. Dávám palec nahoru za tuning v "rozumných" mezích. Jináč ta hliníková šaltrpáka jestli špiní, tak by nebylo možná od věci jí za pár korun naeloxovat, třeba i červeně. A potom ten děsnej žlutej nápis www.autobazar-lojza.cz pod tabulkou spz, to bych vyhodil, všude se dá koupit ten plast bez nápisu, cena cca 80kč.
Hele, to křídlo není homologovaný, takže nemá na autě nic dělat, je to protizákonný, takže honem adresu, aby ho mohly šilcky natáhnout o tučnou pokutu!!!! Co kdyby trefil nějakou chodkyni na přechodu a v zadní části by se jí mohla zaklínit hlava a místo pádu na zem přes auto, by jí křídlo zlomilo vaz. Je potřeba aby majitel zaplatil pokutu protože porušil zákon!!! (a to hned několik - viz, vyhláška o provozu vozidel na pozemních komunikacích) Za ty reklamní nápisy bych ho taky krutě pokutoval, extrémně to narušuje dobrý dojem z auta a ostatní soudruzi by si mohli z takové krásné rudé třešinky odnést špatný dojem kvůli reklamně na nějaký kapitalistický bazar.. zákon je zákon a křídlo s nápisy musí pryč, protože zákon je zákon!!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 24.10.2011 22:30, RE:
ivan2 napsal:
Ok, přírodní hliník taky nevypadá špatně. Jinak ten elox neni lak, ale velmi slabá a tvrdá vrsta oxidu hlinitého, dělají to v galvanovnách, pak to vypadá pěkně, možné jsou různé barvy..
Ta řadička nebyla homologována!!!! Jak můžeš podporovat věci, které odporují zákonnému schválení? Nejsi ty ten anachronista co vo tom říkali onehdá v televizi, že jako chtějí aby se lidi po ulicích rvali i když jim to zákon zakazuje a mají i neupravený vlasy a pinkpankéči co maj ty kouhouty na hlavě co strašej děti? to by byl tedy divnej pořádek, aby se nám totu zavádělo, takový zvyky....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 24.10.2011 22:32, RE:
Pavlik napsal:
S tím se dá velmi souhlasit. Je i jiná cesta - přetavět auto úplně, ale to je časově náročné, je to velmi drahé, chce to "mít nápady" a odvahu. I takového tunera si považuji, ač tato auta jsou spíše show cars než dopravní prostředky - dost jich jezdí jen na podvalníku od výstavy k výstavě / od srazu ke srazu.
Ukončuju kritiku na krk mýho autíčka,dost mě nadzvedla mandle ale je to Váš názor,ale mě se líbí ještě o to víc
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 24.10.2011 22:50, RE:
viper2 napsal:
Ukončuju kritiku na krk mýho autíčka,dost mě nadzvedla mandle ale je to Váš názor,ale mě se líbí ještě o to víc
Dobrá rada - když nečekáš a neustojíš kritiku, proč jsi sem chodil?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 24.10.2011 23:33, RE:
Pavlik napsal:
Dobrá rada - když nečekáš a neustojíš kritiku, proč jsi sem chodil?
Pavlíku, nech si vytúnit mozek, uvidíme kam to dotáhneš.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 25.10.2011 06:42, RE:
Dolly napsal:
Pavlíku, nech si vytúnit mozek, uvidíme kam to dotáhneš.
Pavlíku čím jezdíš ty?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 25.10.2011 08:08, RE:
Michal napsal:
Pavlíku čím jezdíš ty?
Renault Modus (2005), Renault Megane grandtour (2005), Nissan x-trail (2011) - vše koupeno nové .
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 25.10.2011 08:53, RE:
Pavlik napsal:
Renault Modus (2005), Renault Megane grandtour (2005), Nissan x-trail (2011) - vše koupeno nové .
Vidíš, já mám vozový park za skoro třikrát tolik, ale nikdy bych se nad nikoho nepovyšoval, tak jako to děláš ty...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 25.10.2011 09:57, RE:
Michal napsal:
Vidíš, já mám vozový park za skoro třikrát tolik, ale nikdy bych se nad nikoho nepovyšoval, tak jako to děláš ty...
Lhát není pěkné.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 25.10.2011 10:00, RE:
David V napsal:
Lhát není pěkné.
Máš nějaké pochybnosti?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 25.10.2011 10:08, RE:
viper2 napsal:
pavliku,pneumatiky mam original kvuli fizlum,ktery akorat kazdyho prcaj za jinej rozměr,nikdy jsem neřek že jsem tuner,ja svoje auto mam rad víc než si myslíš a záleží mi na něm,ale když tady každej píše jaká to je sračka,tak mě to mrzí,nic ve zlym
To nechápu. Jestliže kupuješ disky nový, tak k nim dostaneš typovej list s možnostma pneumatik. To lze potom zapsat do TP. Ale jestli jsou kupovaný někde na blešáku nebo jinde, kde lze natrefit na levný čorovaný věci, tak to chápu. Ale jestli nevyděláváš těch 50 měsíčně a máš prcka, a přitom cpeš prachy do zbytnejch věcí (a ještě k tomu na O1), tak seš minimálně nezralej...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 25.10.2011 10:30, RE:
Michal napsal:
Máš nějaké pochybnosti?
Měl jsem za to, že jsem se vyjádřil jasně.
Hlavě ohánět se majetkem, aby to podpořilo "vážnost" komentáře na i-netové diskusi, je spíše výsadou pubescentů. Doufám, že teď jsem se již vyjádřil dostatečně jasně.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 25.10.2011 10:35, RE:
David V napsal:
Měl jsem za to, že jsem se vyjádřil jasně.
Hlavě ohánět se majetkem, aby to podpořilo "vážnost" komentáře na i-netové diskusi, je spíše výsadou pubescentů. Doufám, že teď jsem se již vyjádřil dostatečně jasně.
Ne, nevyjádřil jsi se vůbec jasně. Napsal jsi, že lžu, ale nenapsal jsi v jakém ohledu.
Majetkem jsem se neoháněl, chtěl jsem poukázat na to, že není hezké se nad někoho povyšovat... Kdybych se oháněl majetkem vypadalo by to trochu jinak...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 25.10.2011 11:40, RE:
Michal napsal:
Ne, nevyjádřil jsi se vůbec jasně. Napsal jsi, že lžu, ale nenapsal jsi v jakém ohledu.
Majetkem jsem se neoháněl, chtěl jsem poukázat na to, že není hezké se nad někoho povyšovat... Kdybych se oháněl majetkem vypadalo by to trochu jinak...
Tak ještě jednou a po lopatě:
Nemáš vozový park v hodnotě trojnásobku Pavlíkova.
A tuto lživou informaci jsi použil, abys svému argumentu přidal na vážnosti.
Vážně to bylo tak nesrozumitelné?
PS: Nevšiml jsem si, že by se Pavlík povyšoval tím, že napsal svůj názor.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 25.10.2011 11:44, RE:
David V napsal:
Tak ještě jednou a po lopatě:
Nemáš vozový park v hodnotě trojnásobku Pavlíkova.
A tuto lživou informaci jsi použil, abys svému argumentu přidal na vážnosti.
Vážně to bylo tak nesrozumitelné?
PS: Nevšiml jsem si, že by se Pavlík povyšoval tím, že napsal svůj názor.
Ty jsi z Brna, že? Můžeme se potkat, vezmu ti faktury a pak mi řekneš, jestli jsem lhal nebo ne. Pavlík napsal, že má Viper sociální auto atd atd atd. To mi přijde jako povyšování. Nebo ne? Když řeknu, že jezdíš vylítaným Fordem, v jakém vozí zedníci materiál na stavbu, budeš to brát jako můj názor? nebo to bude povyšování?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 25.10.2011 11:55, RE:
Michal napsal:
Ty jsi z Brna, že? Můžeme se potkat, vezmu ti faktury a pak mi řekneš, jestli jsem lhal nebo ne. Pavlík napsal, že má Viper sociální auto atd atd atd. To mi přijde jako povyšování. Nebo ne? Když řeknu, že jezdíš vylítaným Fordem, v jakém vozí zedníci materiál na stavbu, budeš to brát jako můj názor? nebo to bude povyšování?
Jednoduchý: OI je sociální auto. Jezdím vylítaným Fordem, v jakém zedníci vozí materiál na stavbu. Asi pro to mají dobrý důvod, stejně jako já. Ford Mondeo z roku 2001 je též sociální vůz, protože se dá pořídit za pár korun a únosně provozovat. To jsou fakta, ne povyšování. Setkat se? Ne, děkuji, nemám zájem. Klidně můžem zůstat u toho, že jsem se mohl i splést
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 25.10.2011 11:59, RE:
David V napsal:
Jednoduchý: OI je sociální auto. Jezdím vylítaným Fordem, v jakém zedníci vozí materiál na stavbu. Asi pro to mají dobrý důvod, stejně jako já. Ford Mondeo z roku 2001 je též sociální vůz, protože se dá pořídit za pár korun a únosně provozovat. To jsou fakta, ne povyšování. Setkat se? Ne, děkuji, nemám zájem. Klidně můžem zůstat u toho, že jsem se mohl i splést
Moc se mi nelíbí nazvat někoho lhářem bez důkazů pro své tvrzení. A zrovna tak se mi nelíbí někomu hanit jeho auto stylem jakým to udělal Pavlík. Tolik ode mně...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 25.10.2011 12:46, Další
A já už se těším na další popelnici. Taky mám v okolí olepenýho Rencka 19, který by stál za zdrbnutí
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 25.10.2011 14:47, Řekni mi,
čím jezdíš a já ti řeknu, kdo jsi... A borec z Vyšných Vlkodlaků s hodně lacině otuněnou lidovkou mi nevychází moc dobře... Už se stačí podívat jenom na tvůj sloh. Hlavně se nerozbreč, že se nikomu tvoje Šáde v Tuzingu nelíbí...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 25.10.2011 15:07, RE: Řekni mi,
gablenz napsal:
čím jezdíš a já ti řeknu, kdo jsi... A borec z Vyšných Vlkodlaků s hodně lacině otuněnou lidovkou mi nevychází moc dobře... Už se stačí podívat jenom na tvůj sloh. Hlavně se nerozbreč, že se nikomu tvoje Šáde v Tuzingu nelíbí...
Já do toho gáblíku jdu. P 406 2,2HDi, provoz 04/2004. Podotýkám, že se pýchou nedmu, jen neberu auto jako vizitku. Napiš mi, kdo jsem, pak připoj, čím jezdíš ty, a jak se vidíš. Mě osobně to zajímá.
reagovat
  1 2 3 4 ... 8




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.