0
zpět
 

diskuze k tématu: Módní policie TipCars.com hodnotí Octavii 1.8 20V

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 24.10.2011 09:01, RE:
viper2 napsal:
ahoj,tohle auto se už prodávat nebude,to jěště pár let odslouží a pak konec,docela mě mrzí,že dost lidi tady haní moje kolesa,ja myslím že červený oktávce docela slušej,ale Vaše názory beru na vědomí,každej má jinej názor,a to křídlo je dost velký,ale zadek oktávky bez něj je nudnej
to křídlo by nebylo jak pěst na oko, kdyby byl upravený i předek. Většinou se to kombinuje s nárazníkem z RS, pak to působí víc celistvě. Navíc se auto opticky sníží. Octavka má výhodu v tom, že má mohutné prahy už sériově (ostatní lepší tuning auta musí vozit nástavce). Profil pneu je až zbytečně velký a nekoresponduje mi s tuningovým autem, přesto pro ně mám pochopení, sám jsem přešel na vyšší profil...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 24.10.2011 15:09,
jsem rád že se nikomu moje auto nelíbí,mějte se hezky
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 24.10.2011 15:21, RE:
viper2 napsal:
jsem rád že se nikomu moje auto nelíbí,mějte se hezky
Musíš to brát s nadhledem, tady se zkrátka hlavně kritizuje, ať jde o cokoli. Ale hlavu vzhůru, ten tuner před tebou dopadl o hodně hůř!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 24.10.2011 15:57, RE:
ivan2 napsal:
Musíš to brát s nadhledem, tady se zkrátka hlavně kritizuje, ať jde o cokoli. Ale hlavu vzhůru, ten tuner před tebou dopadl o hodně hůř!
Viper snad ses neurazil? Hlavně, že se líbí tobě...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 24.10.2011 16:24, RE:
Michal napsal:
Viper snad ses neurazil? Hlavně, že se líbí tobě...
víte jak,myslim ze mam lepší auto než polovina lidi co tady ze mě děla krypla s octavkou.a to mě hřeje u srdce
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 24.10.2011 21:03, RE:
viper2 napsal:
víte jak,myslim ze mam lepší auto než polovina lidi co tady ze mě děla krypla s octavkou.a to mě hřeje u srdce
´Tvůj dojem je sice pravděpodobně mylný, bo takovou plečku aby jeden pohledal - ne tvůj tuning, ale tvé auto celkově v kombinaci s jeho nulovou výbavou. Nechtěl jsem to předtím napsat (nebyl jsem si jist), ale ty nejsi ani tuner, ty jsi pózér - tuner auto upravuje pro sebe, svůj pocit, radost z vymýšlení a práce, ty upravuješ aby se někdo posadil na zadek před tvým "dílem" . S tím se ale rozluč, neb výsledek by musel vypadat opravdu jinak než nasazená kola (s balóny místo pneu) a křídlo - to dokáže každý Lojza. Jediná originalita je ta řadička a to je trochu málo tvůrčí invence k prezentaci.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 24.10.2011 21:16, RE:
Pavlik napsal:
´Tvůj dojem je sice pravděpodobně mylný, bo takovou plečku aby jeden pohledal - ne tvůj tuning, ale tvé auto celkově v kombinaci s jeho nulovou výbavou. Nechtěl jsem to předtím napsat (nebyl jsem si jist), ale ty nejsi ani tuner, ty jsi pózér - tuner auto upravuje pro sebe, svůj pocit, radost z vymýšlení a práce, ty upravuješ aby se někdo posadil na zadek před tvým "dílem" . S tím se ale rozluč, neb výsledek by musel vypadat opravdu jinak než nasazená kola (s balóny místo pneu) a křídlo - to dok...
pavliku,pneumatiky mam original kvuli fizlum,ktery akorat kazdyho prcaj za jinej rozměr,nikdy jsem neřek že jsem tuner,ja svoje auto mam rad víc než si myslíš a záleží mi na něm,ale když tady každej píše jaká to je sračka,tak mě to mrzí,nic ve zlym
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 24.10.2011 21:21, RE:
viper2 napsal:
pavliku,pneumatiky mam original kvuli fizlum,ktery akorat kazdyho prcaj za jinej rozměr,nikdy jsem neřek že jsem tuner,ja svoje auto mam rad víc než si myslíš a záleží mi na něm,ale když tady každej píše jaká to je sračka,tak mě to mrzí,nic ve zlym
a nevim co je u tebe nulová výbava,mam šibr v el,okna,zrcatka vyhrejvany,sedačky vyhrejvany,palub počítac,servo,nemam klimosku,to mas pravdu
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 24.10.2011 21:32, RE:
viper2 napsal:
pavliku,pneumatiky mam original kvuli fizlum,ktery akorat kazdyho prcaj za jinej rozměr,nikdy jsem neřek že jsem tuner,ja svoje auto mam rad víc než si myslíš a záleží mi na něm,ale když tady každej píše jaká to je sračka,tak mě to mrzí,nic ve zlym
Neberu ti lásku k tvému stroji, bohužel pro tebe je to (mírně řečeno) nic moc auto. Se starou Octavií 1 u které je na první pohled vidět, že je to "social edition" (černé kliky dveří odhalí i automobilový laik) prostě díru do světa neuděláš. Kola ani křídlo to nezachrání a spíše způsobí posměch nežli obdiv. Osobně bych upustil od dalšího vylepšování a radši šetřil na něco pořádného (až tahle škůdka doslouží). Alespoň nemáš, v česku tolik oblíbené, ostře červeně / zeleně natřené bubnové brzdy na zadní nápravě - to už považuji za úchylku.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 24.10.2011 21:37, RE:
Pavlik napsal:
Neberu ti lásku k tvému stroji, bohužel pro tebe je to (mírně řečeno) nic moc auto. Se starou Octavií 1 u které je na první pohled vidět, že je to "social edition" (černé kliky dveří odhalí i automobilový laik) prostě díru do světa neuděláš. Kola ani křídlo to nezachrání a spíše způsobí posměch nežli obdiv. Osobně bych upustil od dalšího vylepšování a radši šetřil na něco pořádného (až tahle škůdka doslouží). Alespoň nemáš, v česku tolik oblíbené, ostře červeně / zeleně natřené bubnové brzdy n...
však ja nechci dělat díru do světa s ní,v mém okolí se moj eauto docela líbí,každej se diví že je octava dost udržovaná,přes leto ji pořád meju aby byla čistá atd,ale to tady nikdo nevidí,každej kouká na to že to český starý auto ale ja to beru,pro mě je každá jízda v autě radost a to se kvuli tipcarsu nezmění
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 24.10.2011 21:41, RE:
Pavlik napsal:
Neberu ti lásku k tvému stroji, bohužel pro tebe je to (mírně řečeno) nic moc auto. Se starou Octavií 1 u které je na první pohled vidět, že je to "social edition" (černé kliky dveří odhalí i automobilový laik) prostě díru do světa neuděláš. Kola ani křídlo to nezachrání a spíše způsobí posměch nežli obdiv. Osobně bych upustil od dalšího vylepšování a radši šetřil na něco pořádného (až tahle škůdka doslouží). Alespoň nemáš, v česku tolik oblíbené, ostře červeně / zeleně natřené bubnové brzdy n...
hlavne nema zadný bubny,pořadny auto má 4 kotouče
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 24.10.2011 21:51, RE:
viper2 napsal:
hlavne nema zadný bubny,pořadny auto má 4 kotouče
A kde máš tedy to pořádný auto k těm čtyřem kotoučům?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 24.10.2011 21:56, RE:
Pavlik napsal:
A kde máš tedy to pořádný auto k těm čtyřem kotoučům?
hahaviš co je největší sranda,auto jsem kupoval kvuli rodině,narodil se mě kluk malej před pul rokem a chtěl jsem auto nechat vše origo,ale pak se mě líbili kola a nějaký doplnky,nejsem člověk,kterej vydělava 50 litru měsíčně
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 24.10.2011 22:02, RE:
Pavlik napsal:
A kde máš tedy to pořádný auto k těm čtyřem kotoučům?
Já Tě skoro nepoznávám Umíš být upřímný, až jedovatý, ale ne od věci.
Já už to psal dříve. Pro mě je nejlepší tuning ten, co na autě není vidět, jen podle velikosti kotoučů se dá usoudit, co se pod kapotou skrývá za bestii. Žádný křídla, žádný fofrpruhy, ani hliníkový pedály ani hliníková řadička v podobě pístu z hoooodně nadčtvercovýho motoru. Vůbec nejlepší styling je, pokud se na autě někde objeví decentní chromované V8 - V12 a mluví to pravdu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 24.10.2011 22:13, RE:
David V napsal:
Já Tě skoro nepoznávám Umíš být upřímný, až jedovatý, ale ne od věci.
Já už to psal dříve. Pro mě je nejlepší tuning ten, co na autě není vidět, jen podle velikosti kotoučů se dá usoudit, co se pod kapotou skrývá za bestii. Žádný křídla, žádný fofrpruhy, ani hliníkový pedály ani hliníková řadička v podobě pístu z hoooodně nadčtvercovýho motoru. Vůbec nejlepší styling je, pokud se na autě někde objeví decentní chromované V8 - V12 a mluví to pravdu.
ja jsem klidná duše,jen mě rozčílilo jak každej dělá z mýho milačka socku
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 24.10.2011 22:16, RE:
viper2 napsal:
a nevim co je u tebe nulová výbava,mam šibr v el,okna,zrcatka vyhrejvany,sedačky vyhrejvany,palub počítac,servo,nemam klimosku,to mas pravdu
Kromě dvou věcí je to co jsi napsal naprosté minimum u všeho včetně nové Thalie za 114 000,-Kč. Dobrá jsou vyhřívaná sedadla, ta mám ve dvou ze tří aut. Ale šíbr je blbost k ničemu, která jen zmenšuje místo nad hlavou. Také máš jistě slušné rádio. Možná se na to dívám špatně, neb mám o poznání modernější auta a jejich výbava je s dobou vzniku tvého vozu těžko srovnatelná - lépe vybavenou mám i nákupní tašku (Modus) a ten je také v social edition (el. všechna okna+zrcátka, klima, ESP, 6x airbag, počítač, tempomat, centrál dálkový, automatická svět).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 24.10.2011 22:18, RE:
viper2 napsal:
hahaviš co je největší sranda,auto jsem kupoval kvuli rodině,narodil se mě kluk malej před pul rokem a chtěl jsem auto nechat vše origo,ale pak se mě líbili kola a nějaký doplnky,nejsem člověk,kterej vydělava 50 litru měsíčně
V tom případě zopakuji radu o šetření - peníze teď jsou naléhavě třeba jinde.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 24.10.2011 22:20, RE:
Pavlik napsal:
V tom případě zopakuji radu o šetření - peníze teď jsou naléhavě třeba jinde.
prodam křídlo a koupím za to plýnky
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 24.10.2011 22:23, RE:
David V napsal:
Já Tě skoro nepoznávám Umíš být upřímný, až jedovatý, ale ne od věci.
Já už to psal dříve. Pro mě je nejlepší tuning ten, co na autě není vidět, jen podle velikosti kotoučů se dá usoudit, co se pod kapotou skrývá za bestii. Žádný křídla, žádný fofrpruhy, ani hliníkový pedály ani hliníková řadička v podobě pístu z hoooodně nadčtvercovýho motoru. Vůbec nejlepší styling je, pokud se na autě někde objeví decentní chromované V8 - V12 a mluví to pravdu.
S tím se dá velmi souhlasit. Je i jiná cesta - přetavět auto úplně, ale to je časově náročné, je to velmi drahé, chce to "mít nápady" a odvahu. I takového tunera si považuji, ač tato auta jsou spíše show cars než dopravní prostředky - dost jich jezdí jen na podvalníku od výstavy k výstavě / od srazu ke srazu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 24.10.2011 22:24, RE:
viper2 napsal:
prodam křídlo a koupím za to plýnky
Konečně začínáš uvažovat jako dospělý mužský - tedy táta
reagovat
  1 2 3 ... 8




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.