0
zpět
 

diskuze k tématu: Majitel Octavie: Od českého Mercedesu jsem čekal víc

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.05.2008 08:32, Tak ted čumím jak puk
ulítlé recenzi se ale nedivím hned po opětovném přečtení nadpisu... ono ano, jestli on nebude problém v tom, že češi považují Ochcávku za "český mercedes" - Ochcávka je prostě jen a jen průměrným vozem nižší střední třídy, tedy vůz srovnávatelný cenově, rozměrově s VW Golf, Opel Astra nebo Ford Focus. Prodejní čísla ve své třídě jasně naznačují, že na své konkurenty absolutně nemá (samozřejmě myšleno všude jinde, než v čechách). Neříkám, že je to vyloženě mizerné auto... ale za ty prachy?? Ojetinu? V 90% případů po nějakém vychcaném čehůnovi? tzn. místo udávaných 140tkm 250,320,360? Děkuji nechci.. Za cenu ochcávky sežene německýho Focuse o rok mladšího s plnou výbavou a poctivou serviskou a poctivým servisem. Jízdní vlastnosti, pohodlí a svezení někde úplně jinde...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 03.08.2008 19:57, RE: AndrewN
anonym napsal:
Kritizujete a nevíte ani co. Octavia je v celém světě uznávané auto, které si vybudovalo jistý respekt a myslím si, že se jedná bez přehnání o solidní auto. Někdo má asi smůlu, ale nedivím se, když koupil kus s nejasnou minulostí.
kazdy jety auto ma nejasnou minulost ale ne kazde se zacne rozpadat po 150000 jako simply srot ..... koupil jsem si mondeo a neda se porovnat...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 03.08.2008 20:12, RE: bez předmětu
anonym napsal:
velmi nevkusně napsaná recenze, sám jsem ji měl, ty nejchoulostivější závady stejně nepopsal (asi mu je ten "chlapík co prodává náhradní díly "nepopsal ) - siolentbloky přední náprava, tlumiče atd . . )a výkon motoru ani nemůžeme posoudit, protože ho nenapsal !!předpoklávám 55KW a navíc s LPG, tak co se diví, tento motor stačí max.tak na felicii.
tak ja Ti ho napisu 74 kw 100 koni vyjmenoval jsem zavady ktere se stali za pul roku asi za 30 tis. km. nicmene mam vuz pod dohledem doslo i na napravu tulmice stabilizatory loziska ....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 03.08.2008 20:38, RE: Bludy z krabičky
anonym napsal:
Za prvé, komu jela Lada 180, to bych chtěl vidět.... Za druhé, moje Octavia má už takřka 300 tisíc a krom běžných nemocí TDI, jako jsou váha vzduchu, ložisko předního kola, turbo ( v pořadí výměny ) se ani jednou nevysypalo okno, neodešla přístrojovka a podobné bludy jsem neslyšel ani od známých. Tahle mrcha, co tu autor uvádí, buď nemá 160 tisíc najeto, ale půl mega, anebo je to ještě mohykán po záplavách. Ale spíše bych si tipnul na slohové cvičení autora s aurou zajímavosti.
asi Te zklamu je to kruta realita tahlerecenzr bylapsana jako vystraha pro najivni blbce bazici po ceskem mercedesu......
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.12.2009 19:36, RE: jenom pro zajímavost, jaká je to snůška blábolů
anonym napsal:
Tak jen pro zajímavost budíky s Maxi-Dotem se dají klidně sehnat za 3000kč
Např na http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=37458

stačí jen chvíli hledat!!!
ja mnel pocit ze pan mluvil o originalnim dilu, svoji cinskou druhovyrobu si schovej
reagovat
  1 ... 7 8 9




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.