0
zpět
 

diskuze k tématu: Majitel Octavie: Od českého Mercedesu jsem čekal víc

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.04.2008 00:11, AndrewN
Tak nevím, jestli jste nekoupil nějáký špatný kus, protože já taky můžu srovnávat s jinými značkami, ale s Octavií jsem naprosto spokojený. A to má najeto už 195 tis. km. Možná to bude tím, že opravdových a vím, že je nebouraná.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.04.2008 01:34, RE: AndrewN
anonym napsal:
Tak nevím, jestli jste nekoupil nějáký špatný kus, protože já taky můžu srovnávat s jinými značkami, ale s Octavií jsem naprosto spokojený. A to má najeto už 195 tis. km. Možná to bude tím, že opravdových a vím, že je nebouraná.
Take me pri precteni nedlouhe (ale ne spatne) recenze napadlo, ze ta padajici a praskajici okna mohou mit duvod v drivejsi havarii. Octavia by nemela byt az tak poruchova - spis ma za sebou neco, o cem recenzent nevi. Pekny den , M.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.04.2008 05:55, Co by chtěl
Tak já nevím, jsem jenom hloupej Osel. Ale co by chtěl od auta se 350 000 - 400 000 km, nota bene od Octávie a ještě k tomu bourané (okna)? Ať je rád že jede. Určitě si někdo pořídí do auta LPG, když jezdí jenom 15 000 ročně, to jo... . Na to přece lidi mají oslíky, to dá rozum!
Je to dělník nižší střední třídy, žádnej méďa nebo kočička. Pravda v Čechách za stejný prachy koupím Mondeo, Lagunu nebo Cromu, ale to je způsobeno nezměrnou blbostí Čechů.
Jestlipak ji má aspoň stříbrnou, a na hlínách, když už nemá to božské TDi... .

Osel
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.04.2008 06:01, RE: AndrewN
anonym napsal:
Tak nevím, jestli jste nekoupil nějáký špatný kus, protože já taky můžu srovnávat s jinými značkami, ale s Octavií jsem naprosto spokojený. A to má najeto už 195 tis. km. Možná to bude tím, že opravdových a vím, že je nebouraná.
Mame Octavii rv 10/99 1.6 GLXi a zatim zadny zasadni problem.Praskly chladic,no ty spoutece oken jsou kapitola sama o sobe(ten dil je z plastu a za ty leta se proste vypece-mame vymenene spoustece na leve strane v prubehu jednoho roku=výměna jednoho na hodinu.K recenzi s timhle autem bych nejel ani vic jak 160km/h,nad tuto rychlost ztraci prilnavost a zacina plavat=hnusny pocit.Pri 130km/h toci 3800ot coz je na hranici snesitolnosti a spotřeba? Mesto 8,5,mimo mesto 6,8 kombinace 7,3.Na trase Tábor-Opava a zpet(654km)po D a R celkova spotreba 7,1(vyjde to akorat na nadrz s mensi rezervou)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.04.2008 06:02, RE: AndrewN
anonym napsal:
Take me pri precteni nedlouhe (ale ne spatne) recenze napadlo, ze ta padajici a praskajici okna mohou mit duvod v drivejsi havarii. Octavia by nemela byt az tak poruchova - spis ma za sebou neco, o cem recenzent nevi. Pekny den , M.
Ta boční okna téměř jistě nejsou kvůli předchozí havárii. Opravdu se to u Oktávek stává a osobně jsem viděl příčinu a ta je v tom, že praskne ozubený ocelový prut, kterým se přenáší pohyb kličky nebo motorku na posun skla. Sklo pak spadne dolů do dveří a rozbije se pádem. Prostě únava materuálu. Děje se to ale tak často, že tento díl měl být určitě lépe dimenzován, čili chyba konstrukce.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.04.2008 06:17, a co cheš?
Máš si koupit nový auto a ne bazar s pochybným původem
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.04.2008 06:23, česky mercedes
Třeba si koupit 1lobsah a čekat že bude žive jako bavorak
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.04.2008 06:33,
velmi nevkusně napsaná recenze, sám jsem ji měl, ty nejchoulostivější závady stejně nepopsal (asi mu je ten "chlapík co prodává náhradní díly "nepopsal ) - siolentbloky přední náprava, tlumiče atd . . )a výkon motoru ani nemůžeme posoudit, protože ho nenapsal !!předpoklávám 55KW a navíc s LPG, tak co se diví, tento motor stačí max.tak na felicii.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.04.2008 06:33, RE: Co by chtěl
anonym napsal:
Tak já nevím, jsem jenom hloupej Osel. Ale co by chtěl od auta se 350 000 - 400 000 km, nota bene od Octávie a ještě k tomu bourané (okna)? Ať je rád že jede. Určitě si někdo pořídí do auta LPG, když jezdí jenom 15 000 ročně, to jo... . Na to přece lidi mají oslíky, to dá rozum!
Je to dělník nižší střední třídy, žádnej méďa nebo kočička. Pravda v Čechách za stejný prachy koupím Mondeo, Lagunu nebo Cromu, ale to je způsobeno nezměrnou blbostí Čechů.
Jestlipak ji má aspoň stříbrnou, a na hlínách...
Jéžiš, to tady zase vyhřezla střeva blbečka, žejo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.04.2008 06:41, RE: Co by chtěl
anonym napsal:
Tak já nevím, jsem jenom hloupej Osel. Ale co by chtěl od auta se 350 000 - 400 000 km, nota bene od Octávie a ještě k tomu bourané (okna)? Ať je rád že jede. Určitě si někdo pořídí do auta LPG, když jezdí jenom 15 000 ročně, to jo... . Na to přece lidi mají oslíky, to dá rozum!
Je to dělník nižší střední třídy, žádnej méďa nebo kočička. Pravda v Čechách za stejný prachy koupím Mondeo, Lagunu nebo Cromu, ale to je způsobeno nezměrnou blbostí Čechů.
Jestlipak ji má aspoň stříbrnou, a na hlínách...
asi tak! Kokta je krám, jenom čechům do ještě nedocvaklo. Není nad to, když si můžeš koupit 10 járů starou škodárnu, ze 400tkm za půl mega. Navíc ta božská výbava: Tý voééé!!! To má centrál.... škoda že nefunguje.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.04.2008 06:45, RE: Co by chtěl
anonym napsal:
Tak já nevím, jsem jenom hloupej Osel. Ale co by chtěl od auta se 350 000 - 400 000 km, nota bene od Octávie a ještě k tomu bourané (okna)? Ať je rád že jede. Určitě si někdo pořídí do auta LPG, když jezdí jenom 15 000 ročně, to jo... . Na to přece lidi mají oslíky, to dá rozum!
Je to dělník nižší střední třídy, žádnej méďa nebo kočička. Pravda v Čechách za stejný prachy koupím Mondeo, Lagunu nebo Cromu, ale to je způsobeno nezměrnou blbostí Čechů.
Jestlipak ji má aspoň stříbrnou, a na hlínách...
Zdravíme osla!

(tady tvůj skalní fanda)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.04.2008 06:48, Podstatna a pravdiva
je informace, ze prijede do Skoda servisu a tam vam reknou, vymenit a za cenu, ktera premrstena. To nejsou opravari, ale vymenari, je to hnus. Ale jak rekl kamarad co dela ve Skode: na cem myslis ze mame vydelavat?!?! To je hnus velebnosti
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.04.2008 06:55, jenom pro zajímavost, jaká je to snůška blábolů
Jenom pro zajímavost, jaká je to snůška blábolů - ty budíky stojí asi 2750 korun a to ve značkovém servisu. Cena typu 10 tisíc je naprostý výmysl. Docela by mě zajímalo, jak si to opravoval svépomocí (předpokládám, že má už nějakou CANovskou verzi).

Jinak majitele potkaly +- závady, jaké se dají u ojetiny s kdovíjakým původem (a asi pravaděpodobně tachometrem stočeným na polovinu) čekat.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.04.2008 06:59, RE: jenom pro zajímavost, jaká je to snůška blábolů
anonym napsal:
Jenom pro zajímavost, jaká je to snůška blábolů - ty budíky stojí asi 2750 korun a to ve značkovém servisu. Cena typu 10 tisíc je naprostý výmysl. Docela by mě zajímalo, jak si to opravoval svépomocí (předpokládám, že má už nějakou CANovskou verzi).

Jinak majitele potkaly +- závady, jaké se dají u ojetiny s kdovíjakým původem (a asi pravaděpodobně tachometrem stočeným na polovinu) čekat.
No tak to je naprostá lež! Budíky za 2,75? Ten pán nemyslel budíky jako hodinky od vietnamců, nalepený na palubovku. Ten pán myslel takový ty obrovský nevkusný koláče pod volantem víme? A +- závady? No tak to bych teda chtěl vidět. Co to je za sračku ta vochcávka?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.04.2008 07:01, tupost!
Kdy asi tak tento národ přestane bejt tak tupej?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.04.2008 07:05, RE: Podstatna a pravdiva
anonym napsal:
je informace, ze prijede do Skoda servisu a tam vam reknou, vymenit a za cenu, ktera premrstena. To nejsou opravari, ale vymenari, je to hnus. Ale jak rekl kamarad co dela ve Skode: na cem myslis ze mame vydelavat?!?! To je hnus velebnosti
Jéžiš, to další osel ! To je snad někdo klonuje.....

Třeba opravy CANovských přístrojů možné jsou, ale na to je už potřeba slušně vybavená elektrotechnická dílna a v ní člověk minimálně s maturitou a značnou dávkou šikovnosti. To stojí takové peníze, že při sériovosti v autoprůmyslu je jednodušší takové součástky vyměnit. Nehledě nato, že při počtu autoservisů by do toho nikdo nesehnal lidi.

A druhá věc je, že od automobilky a jejích dodavatelů asi těžko můžete čekat, že bude prodávat za ceny, za jaké se součástky prodávají na vrakovištích.

reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.04.2008 07:08, RE: jenom pro zajímavost, jaká je to snůška blábolů
anonym napsal:
No tak to je naprostá lež! Budíky za 2,75? Ten pán nemyslel budíky jako hodinky od vietnamců, nalepený na palubovku. Ten pán myslel takový ty obrovský nevkusný koláče pod volantem víme? A +- závady? No tak to bych teda chtěl vidět. Co to je za sračku ta vochcávka?
Pán si nic nevymyslel, protože ty budíky mají coby ukázku za vitrínou v jeho autorizovaném servisu i s cenovkou.

Zdravím psychopata ))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.04.2008 07:09, RE: tupost!
anonym napsal:
Kdy asi tak tento národ přestane bejt tak tupej?
Až vychcípají antiškodapsychopati.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.04.2008 07:13, RE: Co by chtěl
anonym napsal:
Tak já nevím, jsem jenom hloupej Osel. Ale co by chtěl od auta se 350 000 - 400 000 km, nota bene od Octávie a ještě k tomu bourané (okna)? Ať je rád že jede. Určitě si někdo pořídí do auta LPG, když jezdí jenom 15 000 ročně, to jo... . Na to přece lidi mají oslíky, to dá rozum!
Je to dělník nižší střední třídy, žádnej méďa nebo kočička. Pravda v Čechách za stejný prachy koupím Mondeo, Lagunu nebo Cromu, ale to je způsobeno nezměrnou blbostí Čechů.
Jestlipak ji má aspoň stříbrnou, a na hlínách...
To si jako myslíte, že Laguna, Vectra, popřípadě Mondeo s x variantami problémových motorů je lepší volba? Znám alespoň 5 majitelů Laguny, kteří se jí zbavili max. do roku... A nešlo vždy o ojeté auto... :) Octavia patří pořád k těm spolehlivějším. Zde jmenovaná už může mít nejlepší léta zasebou :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.04.2008 07:23, RE: jenom pro zajímavost, jaká je to snůška blábolů
anonym napsal:
Pán si nic nevymyslel, protože ty budíky mají coby ukázku za vitrínou v jeho autorizovaném servisu i s cenovkou.

Zdravím psychopata ))
Jen ciklovač stojí 1233,-kč s DPH. Kolem osmé zavolám do servisu na ty budíky. Sám jsem hodně zvědav.
reagovat
  1 2 3 ... 9




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.