0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Felicia 1,3 a zhodnocení nájezdu 140 tis. km.

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 26.08.2012 12:45, RE: prodejní cena
Fanda napsal:
Ještě by mě zajímalo,jestli si stále stojíš za tím nesmyslem ,že škoda auto zaměstnává 70% agenturních zaměstnanců.
Samozřejmě, ale přesvědčovat tě nebudu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 26.08.2012 15:05, RE: prodejní cena
Pavlik napsal:
Samozřejmě, ale přesvědčovat tě nebudu.
O tom hodně těžko někoho přesvědčíš.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 26.08.2012 21:26, RE: prodejní cena
Fanda napsal:
O tom hodně těžko někoho přesvědčíš.
A víš, že názor škodovkáře Fandy z vysočiny je mi ukradený (neber si to moc osobně). Mě stačí a uspokojuje, že můj zaměstnavatel (kde mám majetkový podíl) za ten zmíněný personální audit dostal zaplaceno. Škodovka byla spokojená a díky tomu máme od nich další zakázku.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.08.2012 05:56, RE: prodejní cena
gottak napsal:
Ono je to i o tom, ze tyhle Feldy nalitaji klidne 500 tkm........Servis a dily za babku, proti tomu komfort a ovladani, vybava mizerna...1.6 je povedena motorizace, parkrat jsem s tim jel a jelo to jako das, predjel jsem v podstate kohokoli, kopec nekopec...
Neuvěřitelné........no, ale když to říká sám gottak.........
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.08.2012 10:48, RE: prodejní cena
Pavlik napsal:
A víš, že názor škodovkáře Fandy z vysočiny je mi ukradený (neber si to moc osobně). Mě stačí a uspokojuje, že můj zaměstnavatel (kde mám majetkový podíl) za ten zmíněný personální audit dostal zaplaceno. Škodovka byla spokojená a díky tomu máme od nich další zakázku.
Každý někdy ujede a třeba řekne ,nebo napíše hloupost ,ale je důležité si to přiznat.Není problém si dohledat,třeba zde na internetu a to i z více zdrojů,že škoda auto má mezi 10-15% agenturních zaměstnanců. Těch 70% co uvádíš je prostě výmysl.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 28.08.2012 10:50, RE: prodejní cena
Pavlik napsal:
"Odpálit" destičky během 20 tisíc km je extrém, ale i při takovém provozu originální kotouče vydrží nejméně 3 výměny destiček tedy 60 tisíc km. A ujetí takové vzdálenosti v městském provozu trvá několik let. O "technicích" i "mechanicích" značkových servisů se tady napsalo dost a nemá moc cenu to rozebírat - šlendrián je stejný všude u fiatu, škodovky i mercedesu.
Jo, "technici" a "mechanici" značkových servisů jsou kapitola sama pro sebe a je jedno o jakou značku jde... v nejmenovaným autorizáku nejmenované značky dělá přejímacího technika vyučenej kuchař... v dalším servisu je mechanik kterej dostak výučák na třetí pokus a to jenom z milosti- jak by někdo takový mohl dělat svojí práci pořádně??? No a podle toho to vypadá....v malé dílničce by se špatný mechanik neuživil, v autorizáku se to zamete pod koberec a zaplatí to zákazník (vidím do zákulisí jednoho autorizáku a už chápu všechny ty šmejdoviny co dělali tátovi když si nenechal poradit a furt do autorizovanejch servisů jezdil- já sem mu to rozmlouvala)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 28.08.2012 16:59, RE: prodejní cena
petaoldova napsal:
Jo, "technici" a "mechanici" značkových servisů jsou kapitola sama pro sebe a je jedno o jakou značku jde... v nejmenovaným autorizáku nejmenované značky dělá přejímacího technika vyučenej kuchař... v dalším servisu je mechanik kterej dostak výučák na třetí pokus a to jenom z milosti- jak by někdo takový mohl dělat svojí práci pořádně??? No a podle toho to vypadá....v malé dílničce by se špatný mechanik neuživil, v autorizáku se to zamete pod koberec a zaplatí to zákazník (vidím do zákulisí jedn...
Já proti autorizákům nic nemám. Jen se tam nesmí jezdit na radu nebo na preventivní výměny. Teď to dělám tak, že si dopředu napíšu se šéfem servisního úseku, co chci udělat a on mi napíše cenu. A buď je pro mě přijatelná nebo ne. A tolik potom zaplatím a na kvalitu si zatím nemůžu stěžovat.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.08.2012 10:29, RE: prodejní cena
David V napsal:
Já proti autorizákům nic nemám. Jen se tam nesmí jezdit na radu nebo na preventivní výměny. Teď to dělám tak, že si dopředu napíšu se šéfem servisního úseku, co chci udělat a on mi napíše cenu. A buď je pro mě přijatelná nebo ne. A tolik potom zaplatím a na kvalitu si zatím nemůžu stěžovat.
Já teda jo... když někdo strhne šroub a místo toho aby ho když už odvrtal, projel závit závitníkem a našrouboval novej šroub tak to natvrdo přivaří je podle mě prasárna prvního řádu... nebo naúčtovat novej díl a ve skutečnosti namontovat ojetej z vraku co jim stál na dvoře servisu to už je zlodějna... nikdy více a čím víc mám možnost nahlížet do toho co se děje v jiným servisu tak jsem došla k závěru, že sviňárny se dějou snad všude- autorizovaný servis nikdy více- alespoň tady u nás jsem ještě nenarazila na poctivý a kvalitní autorizovaný servis
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.