0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Fabia RS

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 24.12.2005 12:33, RE: Mohu jen doporučit
anonym napsal:
Ale jasý , to ti taky nikdo nebere, ale nepíšeš, o jaký hondě mluvíš... Integra ? S2000 ? R TYPE ?nevím, kterou si myslel, ale těžko můžeš srovnávat sportovní hondu s Fábií RS, které byla vyrobena a na to bych nezapomínal, hlavně z toho důvodu, aby mohla s tímto typem vozu jezdit fabrika Rallye.To bych ti pak jednoduše mohl napsat, že se ta tvoje honda ani ve snu nečapne na BMW M3 POWER(bez urážky) . Fabia RS není ryze sportovní auto, a myslím, že to tady ani nikdo neříká, je to ale podle mého n...
Fabia je velke auto? A to jako kde?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 25.12.2005 10:14, RE: Mohu jen doporučit
cert napsal:
hm tak ti sis koupil rs a jezdil za 3l to jsi delal zavody s traktorama? fabie rs neni ani trosku zavodni auto podvozek je super,brzdy ujdou ale ten tezky motor co se neda tocit se sport atem nema nic spolecneho , jestli chcete sportovni nacini tak bych se nedival po dieslu ale benzin a asi bych zvolil hondu az ji budete tocit a v 6000 otackach dostanete kopanec a potahnete na 7500 budete mit usmev na tvari kdyz dam v 90 za 2 plny plyn 1203 az do 160 a pak 4 neznam rychlejsi auto na bezne ce...
Já se vám divím, že řešíte takové prkotiny, tohle všechno by bylo úplně zbytečné rozvádět, kdyby někod z vás zmínil nejlepší značku: SUBARU!!! Bohatě stačí Impreza WRX a pochopíte, že není lepšího auta za tu cenu :oD
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 25.12.2005 19:25, RE: pro Radka
Tomáš napsal:
To je možné, jelikož si ji třeba koupil majitel autoškoly a má ji jako služební.že by s ní jezdily žáci, tomu moc nevěřim, jelikož vim jak to jede.a pro začátečníka je přeplnovaný motor docela zrádný, vlivem tzv turboefektu, který je i u tohoto motoru, ikdyž se projevuje méně, než na některých jiných motorech.
Né opravdu s ní jezdí žáci, ten autoškolák má pouze jediný vůz a to tuhle Fabii RS, předtím měl obyč Fabii.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 25.12.2005 19:32, RE: Mohu jen doporučit
cert napsal:
hm tak ti sis koupil rs a jezdil za 3l to jsi delal zavody s traktorama? fabie rs neni ani trosku zavodni auto podvozek je super,brzdy ujdou ale ten tezky motor co se neda tocit se sport atem nema nic spolecneho , jestli chcete sportovni nacini tak bych se nedival po dieslu ale benzin a asi bych zvolil hondu az ji budete tocit a v 6000 otackach dostanete kopanec a potahnete na 7500 budete mit usmev na tvari kdyz dam v 90 za 2 plny plyn 1203 az do 160 a pak 4 neznam rychlejsi auto na bezne ce...
Za 3l jsem s ní jel jen při soutěží o nejnižší spotřebu. O tom že je to sportovní auto jsem neříkal nic. Tohle auto si koupí podle mě mladý člověk, co chce jezdit dynamicky a protpže najezdí dost km ročně tak potřebuje, aby to auto málo žralo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 26.12.2005 09:55, RE: Mohu jen doporučit
anonym napsal:
Fabia je velke auto? A to jako kde?
Ty trubko !!!!! Čti pořádně !!!!!!!!!!! Říkám, že bych jí nechtěl, protože mám rád velký auta, z toho asi vyplývá, že fabia moc velká není.... :o)))))))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.12.2005 12:57, Každý auto ma něco
Ahoj všem,
fabie a obecně škodovky uz nejaký rok prodavam. Hlavně tak ročni auto, ktery maj do 40tis. km. Pravdu mate v podstatě všichni )). Každý auto má poruchy. Každej mechanik, kterej ty auta denně vidi na dilně Vám řekne, ze auto je poruchový. Je ale dulezite rict, že tak je to u vsech aut. Mercedes je taky poruchovej. Takovy "E" je podle mechanika vic v servisu nez doma. Taky je pravda, ze clovek trefi na auto, ktery se fakt nepovedlo. Ale na druhou stranu.....uznejte RS od škodovky....řekl, bych že Škoda se nemá za co stydet )). Denně potkávám lidi, který s autem jezdí a nestěžují si. Jasně, že pokud s autem najedu 50tis.km za rok, tak mě čekají náklady na servisu, ale znovu opakuji, že tak je tomu u každýho auta. Poznámka na závěr :Fábie se vyrábí už dlouho a spousta ze zavad, ktery jsou popsany v titulnim clanku, se uz nevyskytuje, nebo pouze málo. PS: nehájím Škodovky, ani jiné značky, jenom vycházím z toho, co říkají zákazníci. A o to vlastně konečně jde. G.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.12.2005 00:49, RE: Mohu jen doporučit
anonym napsal:
Ty trubko !!!!! Čti pořádně !!!!!!!!!!! Říkám, že bych jí nechtěl, protože mám rád velký auta, z toho asi vyplývá, že fabia moc velká není.... :o)))))))
proc mu vubec odpovidas blbovi...to snad pochopil kazdej ze si to tak myslel
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.12.2005 09:38, RE: Mohu jen doporučit
Lukas Zahradnik napsal:
proc mu vubec odpovidas blbovi...to snad pochopil kazdej ze si to tak myslel
máš pravdu, někdy mi připadá, že sem snad píšou lidi, který sou tady omylem a hlavně se nepodívají pořádně na příspěvky a ani je nepřečtou a už chrlej plky a slátaniny :o) čau
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.12.2005 15:06, FABIA RS NA PRODEJ
Škoda Fabia RS, černá, 33 tkm, 2004/7, 1.majitel, kupovana v ČR, servisní knížka, snížená (cca 1,5 cm), z dobrých rukou.(garažovaná, jen ručně mytá, motor poctivě před jízdou zahříván a posléze necháván vychladnout) 774230033, k vidění na tipcars.cz za 389000, cena dohodou, výměna možná.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.12.2005 17:21, RE: FABIA RS NA PRODEJ
David napsal:
Škoda Fabia RS, černá, 33 tkm, 2004/7, 1.majitel, kupovana v ČR, servisní knížka, snížená (cca 1,5 cm), z dobrých rukou.(garažovaná, jen ručně mytá, motor poctivě před jízdou zahříván a posléze necháván vychladnout) 774230033, k vidění na tipcars.cz za 389000, cena dohodou, výměna možná.
ha ha hlavne ze tdi motory se nemaj pred jizdou zahrivat
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 31.12.2005 12:12, RE: FABIA RS NA PRODEJ
pola napsal:
ha ha hlavne ze tdi motory se nemaj pred jizdou zahrivat
NO JÁ RS VLASTNÍM SKORO 2 ROKY A ZÁVADY SE OBJEVILY PŘESNĚ TAKOVÉ JAK BYLY POPSÁNY KROMĚ VRZAJÍCÍ NÁPRAVY,S AUTEM JSEM TEDY SPOKOJEN JEN DOCELA.SPOTŘEBA MŮŽE BÝT ALE I MNOHEM VYŠŠÍ NEŽ 9L,DLOUHODOBÝ PRŮMĚR MÁM SKUTEČNĚ 7,1L ALE FABIA UMÍ JET I ZA 13,8L-TO KDYŽ JEDU NAD 180KM/H A NEBO JI TRÁPÍM NA OKRESKÁCH,ŽIVOTNOST NÁPRAVY JE MAX 70000KM POKUD JDE O SLUŠNÉHO ŘIDIČE,DOBYTKOVI NEVYDRŽÍ ANI 30 000KM
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 05.01.2006 12:17, RE: FABIA RS NA PRODEJ
pola napsal:
ha ha hlavne ze tdi motory se nemaj pred jizdou zahrivat
Každýmu motoru pomůže, když se nechá po studeném startu (přes noc v zimě apod.) chvíli vyblafat na volnoběh. Stačí 20 sekund až jedna minuta (ve velkých mrazech), aby se olej dostal všude, kde být má, což tuplem platí o motorech VW, které mají hydraulické vymezování vůle ventilů. V létě či za tepla (garáž) obvykle stačí i mnohem míň času - třeba jen 5-10 sekund. Po tomto intervalu, za předpokladu, že motor už jde klidně a pravidelně, je dobré se rozjet a prvních pár kilometrů využívat výkonu a otáček motoru maximálně jen asi z jedné třetiny. Je dobré si uvědomit, že spolu s motorem se musí zahřát na provozní teplotu i převodovka, rozvodovka (diferenciál), homokinetické klouby a ložiska kol. A ty se mohou zahřát jen jízdou. A pokud budete u studeného auta hned využívat plný potenciál motoru, tak nejenže uškodíte motoru, ale i převodovce a všem ostatním vyjmenovaným dílům.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 05.01.2006 15:17, Fabia ci octavia RS
Chci se poradit: uvazuji o koupi auta cca v cene 400 tis. Rozhoduji se
mezi Fabii RS a octavii RS. Najedu rocne cca 15 tis. Mam rad sport. jizdu, ale i jisty komfort /ve smyslu dojmu z jizdy/. Nabizi se tedy Fabia
cca 1 rok stara s 10-20 tis najeto nebo Octavia cca 3 roky /urcite ale do 50 tis/. Co pojisteni, poruchovost, naklady ? Nebo uplne jine auto ?
Dekuju za reakce.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 22.01.2006 22:38, RE: pro Radka
Tomáš napsal:
To je možné, jelikož si ji třeba koupil majitel autoškoly a má ji jako služební.že by s ní jezdily žáci, tomu moc nevěřim, jelikož vim jak to jede.a pro začátečníka je přeplnovaný motor docela zrádný, vlivem tzv turboefektu, který je i u tohoto motoru, ikdyž se projevuje méně, než na některých jiných motorech.
Mají ji i v Pardubicích a žáci na ní jezdí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 22.01.2006 22:51, RE: Mohu jen doporučit
FEra napsal:
Já se vám divím, že řešíte takové prkotiny, tohle všechno by bylo úplně zbytečné rozvádět, kdyby někod z vás zmínil nejlepší značku: SUBARU!!! Bohatě stačí Impreza WRX a pochopíte, že není lepšího auta za tu cenu :oD
Že by to by to byla nejlepší značka???Není to špatné auto ale videl jsem nekolik krát jak ji vyprášil na sprinty EVO VII !!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.05.2006 08:23, RE: Mohu jen doporučit
Flex napsal:
Že by to by to byla nejlepší značka???Není to špatné auto ale videl jsem nekolik krát jak ji vyprášil na sprinty EVO VII !!!
Tak to srovnavej s STi. To bylo vzdycky rychlejsi nez EVO.
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.