0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Fabia Combi - jaká je s dieselovým motorem?

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 10.04.2008 12:34, RE: ošklivka Bety
anonym napsal:
ale prosimtě. za pár let jak se ti bude líbit.
No nevím, ale design je věc nevyzpytatelná, takže vše je možné. Že by design Fábie byl nak nadčasový? Rád bych tomu věřil!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 10.04.2008 13:22, RE: ošklivka Bety
anonym napsal:
No nevím, ale design je věc nevyzpytatelná, takže vše je možné. Že by design Fábie byl nak nadčasový? Rád bych tomu věřil!
Taky myslím že je, a to dost. Znám už dost lidí kteří původně se šklebili a nyní po ní pokukují. Samotnýho mě v záplavě neviditelných aut už hodně dlouho upoutává, začíná jich hodně jezdit jako firemní.
Doporučuju si najít někde předváděčku s 1,6 motorem ve vyšší výbavě a svézt se. Velice příjemný a hodně kvalitně udělaný interiér, v autě jsem byl hned jako doma. Když na silnicích vidím černou, nebo bílou s černou střechnou na pěkných kolech přemýšlím že bych jí koupil ženě a sám si s ní jezdil po Praze.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 10.04.2008 13:37, RE: bez předmětu
anonym napsal:
PRAVOPIS !!!
Bože!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 10.04.2008 15:09, RE: ošklivka Bety
anonym napsal:
Taky myslím že je, a to dost. Znám už dost lidí kteří původně se šklebili a nyní po ní pokukují. Samotnýho mě v záplavě neviditelných aut už hodně dlouho upoutává, začíná jich hodně jezdit jako firemní.
Doporučuju si najít někde předváděčku s 1,6 motorem ve vyšší výbavě a svézt se. Velice příjemný a hodně kvalitně udělaný interiér, v autě jsem byl hned jako doma. Když na silnicích vidím černou, nebo bílou s černou střechnou na pěkných kolech přemýšlím že bych jí koupil ženě a sám si s ní jezdil po Praze.
fuj fuj fuj, já tedy nepokukuji,spíš si zakrývám oči, jinak bych se z dizajnu nové Fabie asi poblil.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 10.04.2008 16:23, RE: ošklivka Bety
anonym napsal:
Taky myslím že je, a to dost. Znám už dost lidí kteří původně se šklebili a nyní po ní pokukují. Samotnýho mě v záplavě neviditelných aut už hodně dlouho upoutává, začíná jich hodně jezdit jako firemní.
Doporučuju si najít někde předváděčku s 1,6 motorem ve vyšší výbavě a svézt se. Velice příjemný a hodně kvalitně udělaný interiér, v autě jsem byl hned jako doma. Když na silnicích vidím černou, nebo bílou s černou střechnou na pěkných kolech přemýšlím že bych jí koupil ženě a sám si s ní jezdil po Praze.
dizajn je věc relativní - mně se osobně nelíbí, ale skutečně musím uznat, že je tak "originální", že vynikne...
ve firemních flotilách se objevovat bude, o tom nepochybuji, ale pro ně je dizajn asi fakt až to poslední co je důležité...
ano - 1.6 ve vyšší výbavě bude fajn, ale za tu cenu si už člověk koupí třeba nový Focuse/Ceeda a pod (když narazí na dobrou akci tak klidně i s 1.6)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 10.04.2008 16:44, RE: Kdo si to muze koupit? Treba ja!
anonym napsal:
Ad Diesel PD. Ja povazuji auto za nastroj pro prepravu z bodu A do bodu B za prijatelnych nakladu.

Me je ouplne burt jestli moje auto ma PD nebo CR. Neriham nadsenim z nejakych technickych fines. Pokud neco slouzi dobre, tak nepotrebuji nic lepsiho. Dokonce me mrzi, ze VW prestala vyrabet stare TDI (81kW). Znam lidi co to maji v Octavkach a vydrzi opravdu hodne a jsou to zcela bezproblemove motory.
Nesuhlasim. Sam som mal G4 sTDI s 81kw. Nebolo to zle, ale pre stale poruchy som ho predal (velmi rychlo a dobre :)) a kupil inu znacku s CR. ALE znamy jazdi na O1 s PD 77kw a hoci je papierovo slabsia, pri jazde je to velky rozdiel. Neviem, ako je to so spolahlivostou - moje TDI sa nekazilo - skor drobnosti ma stvali, ale jazdne je PD rozhodne dalej ako stary TDI
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 10.04.2008 17:30, RE: Kdo si to muze koupit? Treba ja!
Petr - TipCars.com napsal:
Týden co týden vystřídám zhruba dva automobily, a proto si dovolím tvrdit, že dokážu objektivně srovnávat. Na většinu tiskovek nechodím a s automobilkami nejednám. Pouze vezmu auto a otestuji. Poté napíšu klady a mínusy. Rozhodně nemám důvod psát zaujaté recenze nebo protěžovat některé značky a tím být neobjektivní.

Fabia není špatné auto. Jen bych nečekal, že podvozek mezigeneračně ještě více přitvrdí, karoserie ztratí několik centimetrů na šířku atd. Naštěstí pohonnou jednotku lze zvolit z d...
TO : Petr :
ve tvé původní recenzi téměř nejsou pozitiva. Jsem rád, že jsem se jich dočkal . Alespoň kufr Teď vůbec nejde o fabču, ale fakt mi tam přišlo nějak moc kritiky

Jirka.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 10.04.2008 19:00, RE: hloupí češi
anonym napsal:
Ty výbavo, když si půjdu objednat auto až je to tady nebo tamhle za rohem tak si tam nasekýruju výbavu jakou chci a cenu si dostanu kam chci.. přestaň študovat časáky a až ti bude pár let navíc a budeš úspěšnej tak že budeš kupovat nový auta tak poznáš jak to je v praxi.
Jedinej trubka tdo má hloupý kecy jseš je ty! pravda, vždyť jsi osel, co já vůbec s tebou diskutuju.
No tak trubka jseš ty. Fábia je v ČR jedna z nejdražších v Evropě, neli vůbec nejdražší. Pokud verzi Sport v ČR vybavíš na úroveň verze sport v Říši, zaplatíš o cirka 10% více. (adt u ostatních "verzí". Komu není rady, tomu není pomoci. Aneb debil sekýruje Osla, svět se zbláznil... .
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 10.04.2008 21:21, RE: ošklivka Bety
anonym napsal:
dizajn je věc relativní - mně se osobně nelíbí, ale skutečně musím uznat, že je tak "originální", že vynikne...
ve firemních flotilách se objevovat bude, o tom nepochybuji, ale pro ně je dizajn asi fakt až to poslední co je důležité...
ano - 1.6 ve vyšší výbavě bude fajn, ale za tu cenu si už člověk koupí třeba nový Focuse/Ceeda a pod (když narazí na dobrou akci tak klidně i s 1.6)
Kdybych tedy měl volit mezi těmi třemi tak z principu Fabii.. už jenom proto že za 3-5 let až jí ujezdím bude prodejná rychle a za dobrou cenu.
K Forda tomu tak není a u Kii myslím že už vůbec ne.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 10.04.2008 21:24, RE: ošklivka Bety
anonym napsal:
fuj fuj fuj, já tedy nepokukuji,spíš si zakrývám oči, jinak bych se z dizajnu nové Fabie asi poblil.
ale ale.. až to zažiješ budeš mluvit jinak. Ono u tý škody určitejm lidem trvá dýl než to zažijou. Naše podvědomí je futr škoda = něco podřadnýho a ať bude design jakýkoliv bude mraky odpůrců z řad 20letejch kloučků co stejně nemaj love )
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 11.04.2008 13:49, RE: ošklivka Bety
anonym napsal:
Kdybych tedy měl volit mezi těmi třemi tak z principu Fabii.. už jenom proto že za 3-5 let až jí ujezdím bude prodejná rychle a za dobrou cenu.
K Forda tomu tak není a u Kii myslím že už vůbec ne.
u Forda tomu tak nebude? Tak nevím, ale Focus je podle mně hodně žádaná ojetina. A Kia? No po třech letech jí bude zbývat ještě 2 roky garance (+2 další na podvozek nebo jak je to).
Kup si co chceš, je to tvoje věc. Mně ale argumenty, že radši si koupí holou podmotorovanou Fabii, protože jí za 5 let bez problémů prodám, připadají trošku podivné...
Radši si za tu samou cenu koupím větší, pohodlnější auto, se slušným motorem, které pak taky prodám bez větších problémů.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 20.04.2008 11:38, octavia za 450 000
anonym napsal:
O 2 kombi elegance za 470 000 - to by mě zajímalo, kde se to dá koupit?
posli pls kontakt na pardal@centrum.cz

Dik
Není to tak velký problém, stačí se podívat na internet. Třeba na eu-flanze.de a zjistíte že to tak je. Počítal jsem si u nich octavii II RS TDI a vycházela na 650 000 při kurzu 26,50 za euro - a pak se podívejte do ceníku škodovky v česku......
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.05.2008 21:47, RE: eTeflon
anonym napsal:
Jezdil sem Fabii prvni i druhe generace, i benzin i diesel (1.9TDi 100kW chip), a kazdopadne se mi vic libyla prvni generace. A navic kdyz to porovnam tak nez dat 500tkc za novou fabku tak radsi koupim 2roky stareho passata. Proste je to za hodne penez malo muziky... Cau
Jestli chceš jít do Prasata, tak se zkus svézt v C5 abys věděl co je t pohodlí
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 13.06.2008 10:35, Redaktor
Mě by pouze zajímal životopis tohoto redaktura. U nás je holt každý odborník!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.06.2011 21:41, RE: cena odpovídá kvalitě na celým světě
anonym napsal:
Sarkasmus, abys mně nechytal za slova.
Dobře jsi mu to nandal, trotlovi
reagovat
  1 ... 3 4 5




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.