0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Fabia 1.2 HTP po 114.569 km

kategorie zařazení tématu: poradna, ostatní, česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.10.2006 00:18, Fabia
Tak nechápu, jak mohl být v servisní knížce uveden záznam o výměně rozvodového řemenu, když tento motor žádný NEMÁ ! ! !
HTP má řetěz !
Opět důkaz o nekompetenci redaktora tipcarsu.
A taky by mě zajímalo, jestli jste auto vůbec nastartovali a projeli se s ním. Pak se teprve dá objektivně posoudit skutečný stav motoru, brzd, podvozku.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.10.2006 00:34, řemen
To je fakt s tím řemenem to moc nechápu - mužete to upřesnit
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.10.2006 07:07, RE: řemen
pavel napsal:
To je fakt s tím řemenem to moc nechápu - mužete to upřesnit
Já bych to neřešil.Celej článek je jen PR (rozuměj reklama).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.10.2006 07:11, RE: řemen
stenly napsal:
Já bych to neřešil.Celej článek je jen PR (rozuměj reklama).
...a abych neurazil škodovkáře,tak ještě dodávám,že to není ani tak reklama na fabii,jako spíš na Extra auto
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.10.2006 07:13, RE: Fabia
Peet napsal:
Tak nechápu, jak mohl být v servisní knížce uveden záznam o výměně rozvodového řemenu, když tento motor žádný NEMÁ ! ! !
HTP má řetěz !
Opět důkaz o nekompetenci redaktora tipcarsu.
A taky by mě zajímalo, jestli jste auto vůbec nastartovali a projeli se s ním. Pak se teprve dá objektivně posoudit skutečný stav motoru, brzd, podvozku.....
Děkuji za upozornění. Chybu jsem již opravil.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.10.2006 08:13, odolný podvozek
To myslíte jako žert ?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.10.2006 09:02, RE: odolný podvozek
f napsal:
To myslíte jako žert ?
To je fakt nějaká legrácka nebo máte nějaký pádný důvod proč tvrdíte že Fabia má odolný podvozek? Ložiska, a hlavně táhla stabilizátoru, pořád tyhle dvě věci... dokolečka. z vlastní zkušenosti.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.10.2006 09:11, RE: odolný podvozek
Jan Bílek napsal:
To je fakt nějaká legrácka nebo máte nějaký pádný důvod proč tvrdíte že Fabia má odolný podvozek? Ložiska, a hlavně táhla stabilizátoru, pořád tyhle dvě věci... dokolečka. z vlastní zkušenosti.
To jo, ale jinak Fabka docela vydrží, např silentbloky ramen a jeho čep lze vyměnit samostatně, a docela vydrží. Mimochodem v článku je špatně uvedeno to ohledně manžet. Manžeta nekryje žádný čep, ale homokinetický kloub (stejnoběžný). Ta když praskne, tak se kloub velmi rychle zničí (zadře kvůli ztráte maziva a průniku prachu a kamínkům, pak to začne v rejdu cvakat.). čepy mají také kryty, ale nevím, že by s nimi byly někde problémy, je to kus plastu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.10.2006 14:55, řemen?
strašně by mě zajímalo,kde to jste vyčetli o té výměně rozv.řemenu.procházel jsem ten článek několikrát,ale ne a ne to nalézti.akorát tam čtu o řetězu.můžete někdo uvést,ve které pasáži to je?dík.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.10.2006 15:04, RE: řemen?
romale napsal:
strašně by mě zajímalo,kde to jste vyčetli o té výměně rozv.řemenu.procházel jsem ten článek několikrát,ale ne a ne to nalézti.akorát tam čtu o řetězu.můžete někdo uvést,ve které pasáži to je?dík.
chce to trochu sledovat příspěvky v diskuzi. auto článku píše, že už to opravil...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.10.2006 15:15, ´´mirně ojeta´´
Čtu dobře mirně ojeta?????????????teměř 115000km .
Tak by mě zajimalo, co autor članku považuje za NEmirně ojetou??
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.10.2006 20:48, no já žasnu
Petře,proboha, vzpamatuj se,ty sekáš tolik nesmyslů v každém článku,že se pomalu začínám stydět za tebe
Můžeš mi vysvětli proč by měl další majitel měnit "kotoučové brzdy" a destičky? Myslím,že na třmenech po 100tkm není co měnit,destičky jsou jasné. Kulový čep už vysvětlil Tomáš,takže se nevyjadřuju !!!!! Začínám si fakt myslet,že si to cucáte v redakci z prstu!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.10.2006 20:56, RE: ´´mirně ojeta´´
seryj napsal:
Čtu dobře mirně ojeta?????????????teměř 115000km .
Tak by mě zajimalo, co autor članku považuje za NEmirně ojetou??
Tak to by mě teda taky zajímalo, co je pro autora více a hodně ojeté auto. 100tisíc km??!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.10.2006 21:23, RE: ´´mirně ojeta´´
seryj napsal:
Čtu dobře mirně ojeta?????????????teměř 115000km .
Tak by mě zajimalo, co autor članku považuje za NEmirně ojetou??
V autoservisech prezentuji informace podané technikem, který vůz prohlížel. Bohužel jsem nedostatečně ověřil správnost podaných informací. Omlouvám se.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.10.2006 21:27, RE: ´´mirně ojeta´´
seryj napsal:
Čtu dobře mirně ojeta?????????????teměř 115000km .
Tak by mě zajimalo, co autor članku považuje za NEmirně ojetou??
V bazarech se vyskytují vozy, které sice mají na tachometru + - 120.000 km, přesto jejich technický stav vypovídá třeba o dvojnásobku či trojnásobku skutečně ujetých kilometrů. Praxe stáčení tachometrů je běžná. U tohoto vozu vše odpovídalo počtu udávaných kilometrů a proto jsem ho označil za mírně jetý. Samozřejmě, že lze narazit i na vozy s nižší počtem najetých kilometrů ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 28.10.2006 08:13, RE: ´´mirně ojeta´´
Petr - TipCars.com napsal:
V bazarech se vyskytují vozy, které sice mají na tachometru + - 120.000 km, přesto jejich technický stav vypovídá třeba o dvojnásobku či trojnásobku skutečně ujetých kilometrů. Praxe stáčení tachometrů je běžná. U tohoto vozu vše odpovídalo počtu udávaných kilometrů a proto jsem ho označil za mírně jetý. Samozřejmě, že lze narazit i na vozy s nižší počtem najetých kilometrů ...
Je fakt, že zrovna cifra okolo 120 tkm je neobyčejne populární (asi nějaké magické číslo či co) bez ohledu na typ a stáří auta. Ta výtka byla směřována nejspíš tím směrem, že u HTP se při těchto km možná dá hovořit o poločase, u kamionu by se mluvilo o záběhu (a u Š 120 o GO). Takže ten počet je relativní...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 28.10.2006 14:41, RE: ´´mirně ojeta´´
Pepe napsal:
Je fakt, že zrovna cifra okolo 120 tkm je neobyčejne populární (asi nějaké magické číslo či co) bez ohledu na typ a stáří auta. Ta výtka byla směřována nejspíš tím směrem, že u HTP se při těchto km možná dá hovořit o poločase, u kamionu by se mluvilo o záběhu (a u Š 120 o GO). Takže ten počet je relativní...
Na svém voze mám najeto 300.000 km a pořád jako nové. Teda až na sedačku řidiče
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 28.10.2006 21:02, RE: ´´mirně ojeta´´
Petr - TipCars.com napsal:
Na svém voze mám najeto 300.000 km a pořád jako nové. Teda až na sedačku řidiče
a co že to máš za auto?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 30.10.2006 17:25, Petr a jeho auto
Taky by mě zajímalo, jaké máš auto. Já mám Astru, 250 000km a rozhodně bych nikomu netvrdil, že vypadá jako nové ( ale jasně, můžeme to brát jako nadsázku). ???
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 30.10.2006 21:13, RE: Petr a jeho auto
Jirka napsal:
Taky by mě zajímalo, jaké máš auto. Já mám Astru, 250 000km a rozhodně bych nikomu netvrdil, že vypadá jako nové ( ale jasně, můžeme to brát jako nadsázku). ???
Mazda 323f.
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.