0
zpět
 

diskuze k tématu: První fabia končí, aniž by stačila zestárnout

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 26.01.2007 08:09, Dotaz ?
Nezdá se Vám Vážená redakce že už to s těma Škodovkama přeháníte ? Před dvěma dny Nová Fábia,teď Stará Fábia,už to vypadá že Vás koupil koncern.Ráno otevřu seznam.cz a počtu si o novém kombi Dacia Logan(7míst),ne že bych si ho hned chtěl koupit,ale plácat pořád dokola stejnou slámu to už je trochu příliš.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 26.01.2007 08:25, RE: Dotaz ?
Tonny napsal:
Nezdá se Vám Vážená redakce že už to s těma Škodovkama přeháníte ? Před dvěma dny Nová Fábia,teď Stará Fábia,už to vypadá že Vás koupil koncern.Ráno otevřu seznam.cz a počtu si o novém kombi Dacia Logan(7míst),ne že bych si ho hned chtěl koupit,ale plácat pořád dokola stejnou slámu to už je trochu příliš.
Moje řeč. A ta zmínka o posilovači - podle zkušenosti z fabie 1,4 MPi, ve které občas jezdím - jestli tohle není přeposilované, tak už fakt nevím. Možná jedině Punto v režimu City jde ještě lehčeji, jinak nic. Strčte si, prosím, tyhle PR články za klobouk. Jestli Vám nestačí peníze z reklamy, tak nevím. Bral jem Vás až na občasné excesy jako objektivní, mrzí mě, kam až to sklouzlo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 26.01.2007 08:50, mari
k čemu to je? bla bla bla
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 26.01.2007 09:05, RE: Dotaz ?
Tonny napsal:
Nezdá se Vám Vážená redakce že už to s těma Škodovkama přeháníte ? Před dvěma dny Nová Fábia,teď Stará Fábia,už to vypadá že Vás koupil koncern.Ráno otevřu seznam.cz a počtu si o novém kombi Dacia Logan(7míst),ne že bych si ho hned chtěl koupit,ale plácat pořád dokola stejnou slámu to už je trochu příliš.
No konkrétně člověku, který tvrdí že má Mondeo ( a to nechápu s čím machruje ) s motorem 1,9 turbo diesel ( který v Mondeu nikdy nebyl ) trochu počtení neuškodí. Oh jej Tonny.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 26.01.2007 09:14, RE: Dotaz ?
edmund napsal:
No konkrétně člověku, který tvrdí že má Mondeo ( a to nechápu s čím machruje ) s motorem 1,9 turbo diesel ( který v Mondeu nikdy nebyl ) trochu počtení neuškodí. Oh jej Tonny.
Poslouchej Ty pane chytrý,nikdo nemachroval a jen s nadsázkou jsem něco napsal v minulém příspěvku a nakonec jsem dodal že to je můj názor.A navíc ve vyjádření v testu Mondea jsem taky napsal jaké mám s tím vozem problémy,takže závěrem Ti vzkazuju toto:Napřed si pořádně všechno přečti a pak něco napiš.Ostatním se OMLOUVÁM za tuto vsuvku pro méně chápavého Edmunda který asi v pevnosti IF přišel o rozum.Hezký víkend a Simply clever.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 26.01.2007 09:31, RE: Dotaz ?
Tonny napsal:
Poslouchej Ty pane chytrý,nikdo nemachroval a jen s nadsázkou jsem něco napsal v minulém příspěvku a nakonec jsem dodal že to je můj názor.A navíc ve vyjádření v testu Mondea jsem taky napsal jaké mám s tím vozem problémy,takže závěrem Ti vzkazuju toto:Napřed si pořádně všechno přečti a pak něco napiš.Ostatním se OMLOUVÁM za tuto vsuvku pro méně chápavého Edmunda který asi v pevnosti IF přišel o rozum.Hezký víkend a Simply clever.
Musím se přidat k názoru, že dost bolo Schade! Jednak jsou to auta, která všichni dobře znají, ti motoristicky vzdělanější vědí, že to není zrovna žádný poslední výštěk moderní technologie. Takže pro lidi, kteří to kupují už toho bylo za poslední týden řečeno dost a můžou vyrazit na nákup předražené a zastaralé Fabie. No a pro nás ostatní je to nůďo, stejně jako samotný automobil. Čus
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 26.01.2007 09:36, RE: Dotaz ?
Tonny napsal:
Poslouchej Ty pane chytrý,nikdo nemachroval a jen s nadsázkou jsem něco napsal v minulém příspěvku a nakonec jsem dodal že to je můj názor.A navíc ve vyjádření v testu Mondea jsem taky napsal jaké mám s tím vozem problémy,takže závěrem Ti vzkazuju toto:Napřed si pořádně všechno přečti a pak něco napiš.Ostatním se OMLOUVÁM za tuto vsuvku pro méně chápavého Edmunda který asi v pevnosti IF přišel o rozum.Hezký víkend a Simply clever.
Koukám,že radakci taký platí z Mladé boleslavy!!!tři nejlepší auta na světě: Octavie,superb a fábie!!!trochu soudnosti by neuškodilo!!!se divím že se ve světě vyrábí ještě nejaká jiná auta??měli by to zabalit,protože po přečtení recenzí na skvosty z MB si myslím měli dostat jiní výrobci rozum a zavřít továrny a jít na školení do Mladé Bolelavy!!!třeba by so dostali skvělé tříválcové motory i do automobilek kde jim vyloženě chybí!!!Nejskvělejší je 1,4TDI!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 26.01.2007 09:51, RE: Dotaz ?
petr napsal:
Koukám,že radakci taký platí z Mladé boleslavy!!!tři nejlepší auta na světě: Octavie,superb a fábie!!!trochu soudnosti by neuškodilo!!!se divím že se ve světě vyrábí ještě nejaká jiná auta??měli by to zabalit,protože po přečtení recenzí na skvosty z MB si myslím měli dostat jiní výrobci rozum a zavřít továrny a jít na školení do Mladé Bolelavy!!!třeba by so dostali skvělé tříválcové motory i do automobilek kde jim vyloženě chybí!!!Nejskvělejší je 1,4TDI!!!!
Redakce není placena Škodovkou ani jinou automobilkou. Článek o Fabii první generaci je logickým počinem po uveřejnění prvních postřehů nově představené Fabie druhé generace v Portugalsku. Článek berte jako rozlučkový s dosluhujícím modelem Fabie.

Kdybych byl placen Škodou, tak by zajisté nevyšel žádný ze čtyřech testů Škody Roomster ve kterých tento model zrovna nechválím. V testech kritizuji dost nedostatků včetně zážehového i vznětového motoru 1.4.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 26.01.2007 10:00, RE: Dotaz ?
Tonny napsal:
Nezdá se Vám Vážená redakce že už to s těma Škodovkama přeháníte ? Před dvěma dny Nová Fábia,teď Stará Fábia,už to vypadá že Vás koupil koncern.Ráno otevřu seznam.cz a počtu si o novém kombi Dacia Logan(7míst),ne že bych si ho hned chtěl koupit,ale plácat pořád dokola stejnou slámu to už je trochu příliš.
Každý den přinášíme nové aktuality, test, zkušenosti, recenzi nebo poradnu. Tento týden jsme se nevěnovali jen Škodě. Přinesli jsme test Volva S80, test spotřeby Fordu S-max atd. ... A co vychází na jiném serveru (seznamu) za to doopravdy nemůžeme.
Děkuji za pochopení
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 26.01.2007 10:03, sraz antiškodovkářů?
Petr - TipCars.com napsal:
Redakce není placena Škodovkou ani jinou automobilkou. Článek o Fabii první generaci je logickým počinem po uveřejnění prvních postřehů nově představené Fabie druhé generace v Portugalsku. Článek berte jako rozlučkový s dosluhujícím modelem Fabie.

Kdybych byl placen Škodou, tak by zajisté nevyšel žádný ze čtyřech testů Škody Roomster ve kterých tento model zrovna nechválím. V testech kritizuji dost nedostatků včetně zážehového i vznětového motoru 1.4.
Souhlasím s redaktorem, že jde o "rozlučkový" článek. Ale tady se hned sejde samej rádoby rozuma a kritik škodovek za každou cenu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 26.01.2007 10:10, RE: Dotaz ?
Petr - TipCars.com napsal:
Redakce není placena Škodovkou ani jinou automobilkou. Článek o Fabii první generaci je logickým počinem po uveřejnění prvních postřehů nově představené Fabie druhé generace v Portugalsku. Článek berte jako rozlučkový s dosluhujícím modelem Fabie.

Kdybych byl placen Škodou, tak by zajisté nevyšel žádný ze čtyřech testů Škody Roomster ve kterých tento model zrovna nechválím. V testech kritizuji dost nedostatků včetně zážehového i vznětového motoru 1.4.
Musím souhlasit s TIP-Carsem. Ať se vám to všem líbí, nebo ne, "stará" fabia je prostě úspěch, který je hoden mnohem většího povídání, než mu tady věnovali. A že před tím informovali o nové fabii ??? Chlapi jděte se všichni vycpat. Umíte jen kritizovat, kdyby tipCars o nové Fabii nepsal, tak budete křičet, že málo informuje o domácí značce. myslím, že info tady jsou až na některé výstřelky (a pánové z Tip Cars vědí, že umím být kritikem) vyvážené a že je tu třeba víc informací o škodovkách ??? No to je ale přeci v pořádku...ať chcete nebo ne, je to bezkonkurenčně nejprodávanější a nejoblíbenější značka v zemi, tak proč ne. A teď se do mě můžete pustit, jakej jsem jantar a podobně. jo a ještě vás uklidním pro vaše úvahy milí všechno kritikové. Sám mám octavii 1,8 T 4x4. takže škodovkář :o)))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 26.01.2007 10:10, Odvaha Skody
Presunme se od osocovani redakce k tematu. Musim rici, ze kdyz jsem videl novou Fabii tak musim rici, ze Skodovka nepostrada odvahu. Zatimco zbabele konkurencni automobilky pri uvadeni nove generace nasazuji zcela nove modely s novymi motory zcela prepracovane od zakladu, tak Skodovka suverenne pouzije stejnou platformu, nasadi vicemene stejne motory (ktere uz ve Fabii I byly dost za konkurenci), auto zuzi na nejuzsi vuz ve sve tride a hned ma novou generaci na pristich pet nebo kolik let.
Prijde mi to jako, ze se Skodovka snazi profilovat jako ponekud sofistikovanejsi konkurence Dacie pro socialne slabe skupiny, protoze konkurovat jako rovny s rovnym novym modelum konkurencnim vyrobcu s Fabii II tezko muze.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 26.01.2007 10:11, Pro redakci
Petr - TipCars.com napsal:
Redakce není placena Škodovkou ani jinou automobilkou. Článek o Fabii první generaci je logickým počinem po uveřejnění prvních postřehů nově představené Fabie druhé generace v Portugalsku. Článek berte jako rozlučkový s dosluhujícím modelem Fabie.

Kdybych byl placen Škodou, tak by zajisté nevyšel žádný ze čtyřech testů Škody Roomster ve kterých tento model zrovna nechválím. V testech kritizuji dost nedostatků včetně zážehového i vznětového motoru 1.4.
Pane redaktore,víte,já jsem spíš tím příspěvkem chtěl naznačit ne že píšete špatné příspěvky,ale že jsou i auta které ikdyž se neprodávají po desetitisících tak zaslouží pozornost a hlavně jsou na našem trhu ojetá auta o kterých nevím proč se vůbec nezmiňujete a stále dokola omíláte uvedenou značku.A nakonec to vysvětlíte "logickým vyústěním",tož to jste mě opravdu dostal.Např o autech Ford Cougar,Puma...,nebo Opel Tigra,Astra coupé.....,pak o terénních autech obecně.....se nic nepíše.Chtělo by to větší záběr:"toho domácího žvýkání" už bylo opravdu dost.Omlouvám se za to že výčet ostatních značek a typů kterým se nevěnujete je velký tak ho ani nebudu spisovat.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 26.01.2007 10:36, RE: Pro redakci
Tonny napsal:
Pane redaktore,víte,já jsem spíš tím příspěvkem chtěl naznačit ne že píšete špatné příspěvky,ale že jsou i auta které ikdyž se neprodávají po desetitisících tak zaslouží pozornost a hlavně jsou na našem trhu ojetá auta o kterých nevím proč se vůbec nezmiňujete a stále dokola omíláte uvedenou značku.A nakonec to vysvětlíte "logickým vyústěním",tož to jste mě opravdu dostal.Např o autech Ford Cougar,Puma...,nebo Opel Tigra,Astra coupé.....,pak o terénních autech obecně.....se nic nepíše.Chtělo by ...
Pokud si dobře vzpomínám, tak o Oplech Calibra i Tigra se zde dříve psalo, sám jsem byl autorem článku o Astře Sedan, když byla představena. Nedávno jsme publikovali několik zkušeností uživatelů s vozy BMW, Opel, Suzuki, připravena je například zkušenost se Subaru Legacy, které také proběhlo v poradnách.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 26.01.2007 11:37, RE: Odvaha Skody
Dusan napsal:
Presunme se od osocovani redakce k tematu. Musim rici, ze kdyz jsem videl novou Fabii tak musim rici, ze Skodovka nepostrada odvahu. Zatimco zbabele konkurencni automobilky pri uvadeni nove generace nasazuji zcela nove modely s novymi motory zcela prepracovane od zakladu, tak Skodovka suverenne pouzije stejnou platformu, nasadi vicemene stejne motory (ktere uz ve Fabii I byly dost za konkurenci), auto zuzi na nejuzsi vuz ve sve tride a hned ma novou generaci na pristich pet nebo kolik let.
Prijd...
ale presto se ji to dari... asi tak blbi zase nejsou :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 26.01.2007 12:05, fábie
škodovky kupují lidi,kteří jsou na ně zvyklí,protože je měli celej život,kdyby stejný auto jako u nás slavnou fóbii vyrobil třeba fiat a ještě s touto skvělou motorizací,tak to nekoupil u nás nikdo a jestě by se smáli jakej je to křáp!!!Nevím o těch úspěších v zahraničí jak se zdr uvádí,jezdím mimo ČR celkem dost,ale fábií tak jezdí opravdu pomálu.Třeba špatně vidím??
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 26.01.2007 12:36, RE: fábie
petr napsal:
škodovky kupují lidi,kteří jsou na ně zvyklí,protože je měli celej život,kdyby stejný auto jako u nás slavnou fóbii vyrobil třeba fiat a ještě s touto skvělou motorizací,tak to nekoupil u nás nikdo a jestě by se smáli jakej je to křáp!!!Nevím o těch úspěších v zahraničí jak se zdr uvádí,jezdím mimo ČR celkem dost,ale fábií tak jezdí opravdu pomálu.Třeba špatně vidím??
Přesně tak, kdyby tady byl od jakživa Žigul, tak si naše zabedněná veřejnost kupuje pořád novější Žigulíky. Když tady někdo napíše jak to je, tak se na něj hned sesypou lidi, kteří mají škodivku od jakživa a začnou psát, jak je to dobré auto, že je nikdy nikde nenchalo atd. Tito lidé už neposuzují, jak se to auto řídí po 100 000 km, jaké vydává pazvuky, jak řadí, jak pracuje motor a za jakou spotřebu. Prostě je to jenom držák a hotovo. Jenže Vážení já chci od auta trochu víc, takže never more schade.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 26.01.2007 12:39, RE: fábie
Šakal napsal:
Přesně tak, kdyby tady byl od jakživa Žigul, tak si naše zabedněná veřejnost kupuje pořád novější Žigulíky. Když tady někdo napíše jak to je, tak se na něj hned sesypou lidi, kteří mají škodivku od jakživa a začnou psát, jak je to dobré auto, že je nikdy nikde nenchalo atd. Tito lidé už neposuzují, jak se to auto řídí po 100 000 km, jaké vydává pazvuky, jak řadí, jak pracuje motor a za jakou spotřebu. Prostě je to jenom držák a hotovo. Jenže Vážení já chci od auta trochu víc, takže never more schade.
doplnim Simply never))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 26.01.2007 12:50, RE: fábie
Šakal napsal:
Přesně tak, kdyby tady byl od jakživa Žigul, tak si naše zabedněná veřejnost kupuje pořád novější Žigulíky. Když tady někdo napíše jak to je, tak se na něj hned sesypou lidi, kteří mají škodivku od jakživa a začnou psát, jak je to dobré auto, že je nikdy nikde nenchalo atd. Tito lidé už neposuzují, jak se to auto řídí po 100 000 km, jaké vydává pazvuky, jak řadí, jak pracuje motor a za jakou spotřebu. Prostě je to jenom držák a hotovo. Jenže Vážení já chci od auta trochu víc, takže never more schade.
Hm, tak to je fakt, můj strýc si nedávno koupil felinu z roku 98. za 95táců.(Předtím měl fagota a předtím stovárnu.) Byl v sedmém nebi a ukazoval mi, že auto má i otáčkoměr ) Asi za měsíc přišel za mnou, že se mu nějak hejbe řadící páka, říkám mu, že je to normální (u škůdky), ale nedalo mu to a jel do servisu. Nechal tam nějakou stovečku a už mu to zase připadá jako fáro. Pak jsem ho nechal svézt v Hondě civic z roku 94. co má moje manželka. V tu chvíli se mu zhroutil celý svět. Stará plečka a má centrál, servo, okna v el, šíbr,motor 1,4, ale jede jak z praku a za 6litrů, místo jeho skoro 8l/100km. Prostě ta Honda je stará, opotřebovaná, obouchaná, ale je lepší než nová Fabia 1,2 HTP a to mi nikdo nevymluví. Proč to ale píšu? Protože kdyby se můj starý strýc v té Hondě nesvezl, tak si taky dodnes žije ten virtuální Škoda-sen.Čus
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 26.01.2007 12:50, RE: fábie
petr napsal:
škodovky kupují lidi,kteří jsou na ně zvyklí,protože je měli celej život,kdyby stejný auto jako u nás slavnou fóbii vyrobil třeba fiat a ještě s touto skvělou motorizací,tak to nekoupil u nás nikdo a jestě by se smáli jakej je to křáp!!!Nevím o těch úspěších v zahraničí jak se zdr uvádí,jezdím mimo ČR celkem dost,ale fábií tak jezdí opravdu pomálu.Třeba špatně vidím??
Tak pánové ja nevim. Novou fabií jsem ještě nejel, ale starou znám moc dobře. Minulý týden jsem nabyl zkušeností s novou corsou a nedávno jsem se projel i s grande puntem. A musím říct že corsa i přes to, že má komplet nový "moderní podvozek" nestačí ani na tu starou Fabii. O kvalitě materiálů uvnitř ani nemluvím. Grande punto je hezký auto, podvozek drží o malinko lépe, ovšem zase když přejedete retardér, mlátíte se hlavou o strop. Taky odhlučnění (hlavně od kol a větru) mě přišlo velice podprůměrné. A nemluvím o slícování plasťáků v interieru, který o proti Fabii vypadá možná "hezčeji", ale materiálem ani kvalitou ji rozhodně nepředčí. A pokud motor ve 4.000 otáčkách přehlušuje rádio, taky není něco OK. Osobně mám Fabku 1.4 16V, kde motor prostě slyšet neni, a rodiče mají 1.2 12V, který po zajetí taky neslyšíte ani v těch 4.000 otáčkách. (všichni kritizuji HTP pro hluk - ano, to je pravda, když se vezou s motorem 40kW, který nemá plastový kryt, jeho chod je hrubší, není ani dečka na kapotě a ve verzy easy chybí odhlučnění dvojité příčky mezi motorem a palubkou...pak to slyšet je - v práci jsem jezdil juniorem, takže vím....ale 12V motor ve vyšší výbavě slyšet neni - uvnitř vozu)
reagovat
  1 2 3 ... 7




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.