0
zpět
 

diskuze k tématu: Módní policie TipCars.com hodnotí Škodu Fabia

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
KLR
počet příspěvků60
datum registrace13.07.2012
Pátek 04.07.2014 14:06, RE: Snad už jen protekční SPZ končící 2222
Reno napsal:
čoveče hodně jsem se divil, viděl jsem Passata Jarka Nohavici a měl na něm číslo 3030....


ja bych se tomu nedivil - na nekoho to cislo proste vyjit musi

napriklad ja mam na spzky zatim vzdycky stesti - a to vazne myslim stesti - zadna tlacenka nebo tak nejak

na 406ce jsem mel 3T2 1088 (takze postupka 3,2,1,0 + 88)
na te fabii vidite sami 4T2 8262 (same sude a jakztakz se opakujici)
na transitu jsem mel 7T7 7297 (sedmicky + kombinace 2+7=9)

soucasna spz na aute je taky takova zajimava a velice dobre zapamatovatelna a na motorce uplne to same

nekdo to muze povazovat za obycejne spzky, nekdo v tom hned vidi protekci ... no a pritom je to jen obycejna nahoda a staci, aby si v tom clovek nasel svuj system zapamatovatelnosti

to by se jinak takove dobre spzky asi nemely vubec vyrabet, at to nekoho nemrzi, kdo ma zrovna jinou

...ale je pravda, ze ctyri po sobe se opakujici cisla na luxusnim aute mozna zas takova nahoda nebude ... ale kdo vi - treba jo

reagovat
PetrT
počet příspěvků1076
datum registrace24.05.2009
Pátek 04.07.2014 16:55, RE: Snad už jen protekční SPZ končící 2222
KLR napsal:
Reno napsal:
čoveče hodně jsem se divil, viděl jsem Passata Jarka Nohavici a měl na něm číslo 3030....
ja bych se tomu nedivil - na nekoho to cislo proste vyjit musinapriklad ja mam na spzky zatim vzdycky stesti - a to vazne myslim stesti - zadna tlacenka nebo tak nejakna 406ce jsem mel 3T2 1088 (takze postupka 3,2,1,0 + 88)na te fabii vidite sami 4T2 8262 (same sude a jakztakz se opakujici)na transitu jsem mel 7T7 7297 (sedmicky + kombinace 2+7=9)soucasna spz na aute je taky takova zajimava a velice dobre zapamatovatelna a na motorce uplne to same nekdo to muze povazovat za obycejne spzky, nekdo v tom hned vidi protekci ... no a pritom je to jen obycejna nahoda a staci, aby si v tom clovek nasel svuj system zapamatovatelnostito by se jinak takove dobre spzky asi nemely vubec vyrabet, at to nekoho nemrzi, kdo ma zrovna jinou...ale je pravda, ze ctyri po sobe se opakujici cisla na luxusnim aute mozna zas takova nahoda nebude ... ale kdo vi - treba jo


Znam člověka co kupuje prakticky každý rok nové auto stále stejné značky u stejného prodejce. Jeden rok je to SUV a druhý rok sporták, nechává si to dva roky takže proto každý rok.
Aníž by kohokoliv o cokoliv prosil má vždy spz s co největším zastoupením svého štatného čísla na který se ho zeptali při nákupu jednoho z prvních aut. Prodejce si to prostě pamatuje a pro takového zákazníka je to samozřejmá služba. Co ho znám radost mu to udělá, ale sám by to nijak neřešil.
Věřim že to tak mohlo být i u toho Nohavici, přecejen je to známá osoba a dealer se mohl chtít zavděčit.
reagovat
Zvirak
počet příspěvků459
datum registrace09.09.2012
Pátek 04.07.2014 23:10, SPZ
Já zase dostal na Jawu tenkrát SPZ:

1K 0001

prostě jsem přišel jako první 2.ledna 2003 ? ráno na dopravní inspektorát a baba rozbalila nový balík značek dala mi tu první zvrchu
reagovat
Petr S
počet příspěvků1250
datum registrace28.11.2008
Sobota 05.07.2014 02:09, RE: Snad už jen protekční SPZ končící 2222
PetrT napsal:
KLR napsal:
Reno napsal:
čoveče hodně jsem se divil, viděl jsem Passata Jarka Nohavici a měl na něm číslo 3030....
ja bych se tomu nedivil - na nekoho to cislo proste vyjit musinapriklad ja mam na spzky zatim vzdycky stesti - a to vazne myslim stesti - zadna tlacenka nebo tak nejakna 406ce jsem mel 3T2 1088 (takze postupka 3,2,1,0 + 88)na te fabii vidite sami 4T2 8262 (same sude a jakztakz se opakujici)na transitu jsem mel 7T7 7297 (sedmicky + kombinace 2+7=9)soucasna spz na aute je taky takova zajimava a velice dobre zapamatovatelna a na motorce uplne to same nekdo to muze povazovat za obycejne spzky, nekdo v tom hned vidi protekci ... no a pritom je to jen obycejna nahoda a staci, aby si v tom clovek nasel svuj system zapamatovatelnostito by se jinak takove dobre spzky asi nemely vubec vyrabet, at to nekoho nemrzi, kdo ma zrovna jinou...ale je pravda, ze ctyri po sobe se opakujici cisla na luxusnim aute mozna zas takova nahoda nebude ... ale kdo vi - treba jo
Znam člověka co kupuje prakticky každý rok nové auto stále stejné značky u stejného prodejce. Jeden rok je to SUV a druhý rok sporták, nechává si to dva roky takže proto každý rok. Aníž by kohokoliv o cokoliv prosil má vždy spz s co největším zastoupením svého štatného čísla na který se ho zeptali při nákupu jednoho z prvních aut. Prodejce si to prostě pamatuje a pro takového zákazníka je to samozřejmá služba. Co ho znám radost mu to udělá, ale sám by to nijak neřešil.Věřim že to tak mohlo být i u toho Nohavici, přecejen je to známá osoba a dealer se mohl chtít zavděčit.


SPZ přiděluje evidence vozidel a ne dealer. Leda by tomu prodejci známý dal plnou moc k jednání na evideci vozidel. Jinak osobně bych se styděl mít protekční SPZ typu 0001 nebo 1111. Protože tím říkám, že můj osobní úspěch (konkrétně protekční SPZ) stojí na tom, že musím korumpovat zaměstnance státu.
reagovat
PetrT
počet příspěvků1076
datum registrace24.05.2009
Sobota 05.07.2014 12:19, RE: Snad už jen protekční SPZ končící 2222
Petr S napsal:
SPZ přiděluje evidence vozidel a ne dealer. Leda by tomu prodejci známý dal plnou moc k jednání na evideci vozidel. Jinak osobně bych se styděl mít protekční SPZ typu 0001 nebo 1111. Protože tím říkám, že můj osobní úspěch (konkrétně protekční SPZ) stojí na tom, že musím korumpovat zaměstnance státu.


No vždy když jsem kupoval nové auto byla mi nabídnuta služba přihlášení auta a já ji využil. Normálně jsem potom přišel, přebral auto a odjel už se spz. Považuji to za naprostou samozřejmost.
Před lety jsem taky měl spz XXX 2727 a dostal ji zcela náhodně, ted mám na jednom uplně obyčejném autě XX6 6566 a opět běžným postupem.
Tvoje dedukce o tom že když má někdo tzv. protekční spz je hned zloděj a korupčník dost zavání jednoduchostí a nečíst tu Tvé jiné příspěvky napíšu to j jinak, promin.

reagovat
tomaskrtek
počet příspěvků982
datum registrace18.03.2008
Sobota 05.07.2014 19:52, RE: Snad už jen protekční SPZ končící 2222
Petr S napsal:
PetrT napsal:
KLR napsal:
Reno napsal:
čoveče hodně jsem se divil, viděl jsem Passata Jarka Nohavici a měl na něm číslo 3030....
ja bych se tomu nedivil - na nekoho to cislo proste vyjit musinapriklad ja mam na spzky zatim vzdycky stesti - a to vazne myslim stesti - zadna tlacenka nebo tak nejakna 406ce jsem mel 3T2 1088 (takze postupka 3,2,1,0 + 88)na te fabii vidite sami 4T2 8262 (same sude a jakztakz se opakujici)na transitu jsem mel 7T7 7297 (sedmicky + kombinace 2+7=9)soucasna spz na aute je taky takova zajimava a velice dobre zapamatovatelna a na motorce uplne to same nekdo to muze povazovat za obycejne spzky, nekdo v tom hned vidi protekci ... no a pritom je to jen obycejna nahoda a staci, aby si v tom clovek nasel svuj system zapamatovatelnostito by se jinak takove dobre spzky asi nemely vubec vyrabet, at to nekoho nemrzi, kdo ma zrovna jinou...ale je pravda, ze ctyri po sobe se opakujici cisla na luxusnim aute mozna zas takova nahoda nebude ... ale kdo vi - treba jo
Znam člověka co kupuje prakticky každý rok nové auto stále stejné značky u stejného prodejce. Jeden rok je to SUV a druhý rok sporták, nechává si to dva roky takže proto každý rok. Aníž by kohokoliv o cokoliv prosil má vždy spz s co největším zastoupením svého štatného čísla na který se ho zeptali při nákupu jednoho z prvních aut. Prodejce si to prostě pamatuje a pro takového zákazníka je to samozřejmá služba. Co ho znám radost mu to udělá, ale sám by to nijak neřešil.Věřim že to tak mohlo být i u toho Nohavici, přecejen je to známá osoba a dealer se mohl chtít zavděčit.
SPZ přiděluje evidence vozidel a ne dealer. Leda by tomu prodejci známý dal plnou moc k jednání na evideci vozidel. Jinak osobně bych se styděl mít protekční SPZ typu 0001 nebo 1111. Protože tím říkám, že můj osobní úspěch (konkrétně protekční SPZ) stojí na tom, že musím korumpovat zaměstnance státu.


ale tak to u lepších zákazníků chodí-odváží si auta přihlášená a na značkách. a kdyby už konečně ta smečka údů v parlamentu schválila to že si mohu koupit jakoukoliv spzku legálně nemuseli bychom tyhle debaty vést. nemusíš hned krumpovat, stačí když tam máš známého, známou, kamaráda, milenku... nechápu tenhle hon na lepší SPZ, dle mě je to ubohé, ať si tam dá kdo chce jakou chce, ne snad? vlastně chápu-v Čechách se úspěch neodpouští...
reagovat
Reno
počet příspěvků1352
datum registrace30.03.2010
Pondělí 07.07.2014 18:57, RE: Snad už jen protekční SPZ končící 2222
tomaskrtek napsal:
Petr S napsal:
PetrT napsal:
KLR napsal:
Reno napsal:
čoveče hodně jsem se divil, viděl jsem Passata Jarka Nohavici a měl na něm číslo 3030....
ja bych se tomu nedivil - na nekoho to cislo proste vyjit musinapriklad ja mam na spzky zatim vzdycky stesti - a to vazne myslim stesti - zadna tlacenka nebo tak nejakna 406ce jsem mel 3T2 1088 (takze postupka 3,2,1,0 + 88)na te fabii vidite sami 4T2 8262 (same sude a jakztakz se opakujici)na transitu jsem mel 7T7 7297 (sedmicky + kombinace 2+7=9)soucasna spz na aute je taky takova zajimava a velice dobre zapamatovatelna a na motorce uplne to same nekdo to muze povazovat za obycejne spzky, nekdo v tom hned vidi protekci ... no a pritom je to jen obycejna nahoda a staci, aby si v tom clovek nasel svuj system zapamatovatelnostito by se jinak takove dobre spzky asi nemely vubec vyrabet, at to nekoho nemrzi, kdo ma zrovna jinou...ale je pravda, ze ctyri po sobe se opakujici cisla na luxusnim aute mozna zas takova nahoda nebude ... ale kdo vi - treba jo
Znam člověka co kupuje prakticky každý rok nové auto stále stejné značky u stejného prodejce. Jeden rok je to SUV a druhý rok sporták, nechává si to dva roky takže proto každý rok. Aníž by kohokoliv o cokoliv prosil má vždy spz s co největším zastoupením svého štatného čísla na který se ho zeptali při nákupu jednoho z prvních aut. Prodejce si to prostě pamatuje a pro takového zákazníka je to samozřejmá služba. Co ho znám radost mu to udělá, ale sám by to nijak neřešil.Věřim že to tak mohlo být i u toho Nohavici, přecejen je to známá osoba a dealer se mohl chtít zavděčit.
SPZ přiděluje evidence vozidel a ne dealer. Leda by tomu prodejci známý dal plnou moc k jednání na evideci vozidel. Jinak osobně bych se styděl mít protekční SPZ typu 0001 nebo 1111. Protože tím říkám, že můj osobní úspěch (konkrétně protekční SPZ) stojí na tom, že musím korumpovat zaměstnance státu.
ale tak to u lepších zákazníků chodí-odváží si auta přihlášená a na značkách. a kdyby už konečně ta smečka údů v parlamentu schválila to že si mohu koupit jakoukoliv spzku legálně nemuseli bychom tyhle debaty vést. nemusíš hned krumpovat, stačí když tam máš známého, známou, kamaráda, milenku... nechápu tenhle hon na lepší SPZ, dle mě je to ubohé, ať si tam dá kdo chce jakou chce, ne snad? vlastně chápu-v Čechách se úspěch neodpouští...


O dealerech, co dávají dobrým zákazníkům prémiové SPZtky jsem neslyšel, ale slyšel jsem o těch, co je nabízí za pár desítek tisíc, o které se pak šábnou s úředníkem na magistrátě.
Jak by se k nim dostali? Zadarmo? Kdepak, tohle je šolich, kterej si ti pitomci dobře hlídají...
Já jsem chtěl vždycky prémiovou značku - čtyři různý čísla

reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.