0
zpět
 

diskuze k tématu: Doporučíme vyměnit Škodu Fabia 1.9 TDI za BMW E46 330d?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, servisní náklady, česká vozidla, německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 15.06.2012 23:01, RE: Kdo chce kam
Fanda napsal:
dobře zastydlá puberta
Petr-Tipcars: nn, google a wiki ale je fakt, ze na chvili jsem se zasnil: taková auta na háj skchůl bych si dal libit, o tom zadna. njn, u nas namisto speedstera fungovala dvaapula rok vyroby mohl byt stejnej.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 16.06.2012 09:25, RE: Kdo chce kam
anonym napsal:
Petr-Tipcars: nn, google a wiki ale je fakt, ze na chvili jsem se zasnil: taková auta na háj skchůl bych si dal libit, o tom zadna. njn, u nas namisto speedstera fungovala dvaapula rok vyroby mohl byt stejnej.
jasně, byl to 356, krásnej kus. ale pochybuju že to byla replika.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 16.06.2012 11:26, Cooooooooooool
Tak ten zaver je mega cool DDDDDDDDDDDDDD
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 17.06.2012 14:04, RE: Kdo chce kam
anonym napsal:
Petr-Tipcars: Ale seriozně: nevím, kam to spěje student a myslí na NAFTU (!!!!!) za deset let bude snít o autě na...močovinu? Vždyť aspoň v tomhle věku přece frčí co největší benzín, ne?
Student nemysli na naftu, student mysli na to, ze kdyz nasype posledni penize do cool Bava, tak uz mu zadny nezbudou a mysli si, ze ta nafta bude provozne levnejsi... V me dobe jsem jakozto student jezdil stopem a posleze jsem se zmohl na Skodu 105. Mimochodem jsem s ni mel neuveritelny stesti a nejakym zazrakem se mi podarilo trefit fakt zachovalej kus. Jenomze protoze jsem chtel bejt cool, tak jsem ji prodal a koupil "super silnou" Skodarnu 120GLS a to jsem si pekne zavaril. Provoz a hlavne opravy toho vraku me staly vse co jsem ruzne na brigadach videlal a celkove provozni naklady nezachranila ani prestavba na LPG. Kdybych se tenkrat drzel ty 105, tak jsem si mohl v klidu jezdit. A mily studentik je na nejlepsi ceste udelat stejnou pitomost. Takze ač zaryty nepritel TDI rachotoklapů a naopak spokojeny vlastnik benzinoveho sestivalce BMW, musim v tomto pripade doporucit drzet se te Fabie...
reagovat
ada268
počet příspěvků2
datum registrace06.06.2013
Čtvrtek 06.06.2013 09:51, ada
Jak jiz zde bylo řečeno, vykašli se na výměnu. S fabii jezdis, znas ji, vis ,co od ni muzes ocekavat. Samozrejme BMW vypada lepe, ale na to se vykasli. Kupovat ojete BMW je z hlediska naslednych nakladu dost hazard.
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.