0
zpět
 

diskuze k tématu: Doporučíme vyměnit Škodu Fabia 1.9 TDI za BMW E46 330d?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, servisní náklady, česká vozidla, německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 14.06.2012 11:15, rada
Bereš alespoň padesátku měsíčně? Potom ano, vyměň.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 15.06.2012 08:41,
Dobrý den, solidně napsané, ale obávám se mladík tuto odpověd nechtěl a ta omáčka mu taky šmakovat nebude A co se týče vzhledu Fabie tak mě se nezdá škaredá nebo tak něco, rozhodně hezčí než ta současná, hodit na ni hezká kola pár doplnků, naleštit a jedem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 15.06.2012 08:57, RE:
hogofogo napsal:
Dobrý den, solidně napsané, ale obávám se mladík tuto odpověd nechtěl a ta omáčka mu taky šmakovat nebude A co se týče vzhledu Fabie tak mě se nezdá škaredá nebo tak něco, rozhodně hezčí než ta současná, hodit na ni hezká kola pár doplnků, naleštit a jedem.
Souhlasím.
Nepokládej otázku, na níž nechceš znát odpověď nebo dostaneš odpověď, kterou nechceš slyšet.
Žádné poučení z chyb není tak cenné, jako poučení z vlastních chyb.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 15.06.2012 09:40, RE:
David V napsal:
Souhlasím.
Nepokládej otázku, na níž nechceš znát odpověď nebo dostaneš odpověď, kterou nechceš slyšet.
Žádné poučení z chyb není tak cenné, jako poučení z vlastních chyb.
Žádné poučení z chyb není tak cenné, jako poučení z vlastních chyb.
Já bych to doplnil - žádné poučení není tak drahé , jako poučení z vlastních chyb a proto si jej člověk pamatuje.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 15.06.2012 09:43, Az moc kriticke
Souhlasim s autorem, ze BMW muze mit velmi drahe zavady a disponuje vecmi, ktere fabia nema, ale pokud by nechal Bawo poradne zkontrolovat tak: dvouhmotak, tahla rizeni, vstriky, spojku, brzdy, tycky stabilizatoru atd muze vse zjistit behem hodinove prohlidky a napichnuti na PC ktery zmeri hodnoty vstrikovacu. U mondea TDCI jsem taky pred koupi nechal zmerit vstrikovace. Takez Vzit cenua auta, nechat si v prohlednout auto cena mezi 1000 - 2000kc a oni vam vycisli co je potreba udelat hned a co jeste pocka. Myslim ze dvouhmota neodejde ze dne na den, brzdy se taky daji plus minus naplanovat kdy odejdou, rozdil mezi 15"pneu na fabii a 16" na bawo nebude az tak zdrcujici, a daji se koupit treba jednu sezonu jete znackove pneu za dobrou cenu se vzorkem treba jeste 6 - 7 mm. Chce si to jen dat poradny pozor a zkusene oko sebou a pak muze udelat bawo jeste hodne parady za vcelku stale prijatelnou cenu za servis.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 15.06.2012 10:15, RE: Az moc kriticke
mufik.martin napsal:
Souhlasim s autorem, ze BMW muze mit velmi drahe zavady a disponuje vecmi, ktere fabia nema, ale pokud by nechal Bawo poradne zkontrolovat tak: dvouhmotak, tahla rizeni, vstriky, spojku, brzdy, tycky stabilizatoru atd muze vse zjistit behem hodinove prohlidky a napichnuti na PC ktery zmeri hodnoty vstrikovacu. U mondea TDCI jsem taky pred koupi nechal zmerit vstrikovace. Takez Vzit cenua auta, nechat si v prohlednout auto cena mezi 1000 - 2000kc a oni vam vycisli co je potreba udelat hned a co j...
Jenom to chce vědět, kam na takovou rychloprohlídku zajet, když to studentík napálí přímo do značkovýho servisu, tak mu udělají rozpočet na částku vyšší, než jakou dostane za tu Fábii))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 15.06.2012 10:50, RE: Az moc kriticke
mufik.martin napsal:
Souhlasim s autorem, ze BMW muze mit velmi drahe zavady a disponuje vecmi, ktere fabia nema, ale pokud by nechal Bawo poradne zkontrolovat tak: dvouhmotak, tahla rizeni, vstriky, spojku, brzdy, tycky stabilizatoru atd muze vse zjistit behem hodinove prohlidky a napichnuti na PC ktery zmeri hodnoty vstrikovacu. U mondea TDCI jsem taky pred koupi nechal zmerit vstrikovace. Takez Vzit cenua auta, nechat si v prohlednout auto cena mezi 1000 - 2000kc a oni vam vycisli co je potreba udelat hned a co j...
Rád bych upozornil, že nejmenší rozměr kol u BMW 330d je R17". To už je cenově trochu jinde.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 15.06.2012 14:34, RE: Az moc kriticke
Libor_J napsal:
Jenom to chce vědět, kam na takovou rychloprohlídku zajet, když to studentík napálí přímo do značkovýho servisu, tak mu udělají rozpočet na částku vyšší, než jakou dostane za tu Fábii))
V podstatě bych to tak viděl. Koupí Báwo a z prodeje Fábie bude financovat provozní náklady.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 15.06.2012 15:51, RE: Az moc kriticke
roman.mohylaFB napsal:
Rád bych upozornil, že nejmenší rozměr kol u BMW 330d je R17". To už je cenově trochu jinde.
Rád bych upozornil, že základní rozměr pneu Fabie byl 14p. (nejsem si jist, jestli i u 1.9 TDi), takže rozdíl ještě zvětšuje.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 15.06.2012 15:56, Kdo chce kam
já bych výměnu bezpochyby doporučil. Který student si může dovolit na dojíždění do školy opovrhovat Fabií a chtít Bawora v 3.0l dieselu?
Velký servis dostane přinejhorším ke jmeninám nebo za dokončený semestr, sebevědomí i řidičské ego dostane konečně prémiový charakter. Fabia 1.9 TDi studentovi přeci nemůže stačit, to dá rozum.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 15.06.2012 19:08, RE:
Pavlik napsal:
Žádné poučení z chyb není tak cenné, jako poučení z vlastních chyb.
Já bych to doplnil - žádné poučení není tak drahé , jako poučení z vlastních chyb a proto si jej člověk pamatuje.
Petr-Tipcars: Panove, z vas se ta moudra vylozene sypou a samozrejme je to vse pravda...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 15.06.2012 19:12, RE: Az moc kriticke
rohYpnol napsal:
Rád bych upozornil, že základní rozměr pneu Fabie byl 14p. (nejsem si jist, jestli i u 1.9 TDi), takže rozdíl ještě zvětšuje.
Petr-Tipcars: Ceny pneu sedmnáctek si pamatuju velice dobře, před rokem nebo dvěma jsem prošel záchvatovitým obdobím, kdy jsem uvažoval o přechodu na větší rozměr. Pak jsem si vyslechl rady od několika "šedých hřbetů", jak já říkám zkušenějším (a myslím to v dobrém), pak jsem si uvědomil, kolikrát mi vlastně nestačil na silnici stávající rozměr a...upustil jsem od toho...ušetřené peníze za vzhled šly zanedlouho do funkčnosti a já byl rád...ten rozdíl by opravdu byl velký...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 15.06.2012 19:17, RE: Kdo chce kam
rohYpnol napsal:
já bych výměnu bezpochyby doporučil. Který student si může dovolit na dojíždění do školy opovrhovat Fabií a chtít Bawora v 3.0l dieselu?
Velký servis dostane přinejhorším ke jmeninám nebo za dokončený semestr, sebevědomí i řidičské ego dostane konečně prémiový charakter. Fabia 1.9 TDi studentovi přeci nemůže stačit, to dá rozum.
Petr-Tipcars: Dylan ale nejezdil v bafu, nebo se pletu??? Kelly by mu jenom na bafo neskočila...Možná Steve?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 15.06.2012 19:19, RE: Kdo chce kam
anonym napsal:
Petr-Tipcars: Dylan ale nejezdil v bafu, nebo se pletu??? Kelly by mu jenom na bafo neskočila...Možná Steve?
Petr-Tipcars: Ale seriozně: nevím, kam to spěje student a myslí na NAFTU (!!!!!) za deset let bude snít o autě na...močovinu? Vždyť aspoň v tomhle věku přece frčí co největší benzín, ne?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 15.06.2012 19:45, RE: Kdo chce kam
anonym napsal:
Petr-Tipcars: Dylan ale nejezdil v bafu, nebo se pletu??? Kelly by mu jenom na bafo neskočila...Možná Steve?
Jakožto téměř pamětník se domnívám, že měl starý Porsche. Něco jako Reggie Hammond (Edie M.) ve 48h. Starci bez Alzheimera, opravte mě...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 15.06.2012 20:48, RE: Kdo chce kam
Pepe napsal:
Jakožto téměř pamětník se domnívám, že měl starý Porsche. Něco jako Reggie Hammond (Edie M.) ve 48h. Starci bez Alzheimera, opravte mě...
Petr-Tipcars: Neopravuji, doplnuji: myslim ze to byla reprodukce speedsteru z 57´ Steven myslim korvetu a Kelly teda na BMW asi slysela, protoze koukam,ze mela cervene kabrio...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 15.06.2012 20:53, RE: Kdo chce kam
anonym napsal:
Petr-Tipcars: Neopravuji, doplnuji: myslim ze to byla reprodukce speedsteru z 57´ Steven myslim korvetu a Kelly teda na BMW asi slysela, protoze koukam,ze mela cervene kabrio...
Corvette a 3 kabrio sedí...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 15.06.2012 21:42, RE: Kdo chce kam
anonym napsal:
Petr-Tipcars: Ale seriozně: nevím, kam to spěje student a myslí na NAFTU (!!!!!) za deset let bude snít o autě na...močovinu? Vždyť aspoň v tomhle věku přece frčí co největší benzín, ne?
Každý ví, že diesel dokáže poskytnout jediné správné jízdní zážitky! Jak zabere vocpoda to turbo, ten turbokopanec do šibenice... Pjotr Čech jen čumí, síť protržená... Vo tom je dýzl. Tedy samozřejmě turbodýzl. I když už je de mode, teďkom stanovujou minimum biturbodýzly! Ale student se musí uskromnit.
Navíc táta jezdí v dýzlu, máma jezdí v dýzlu, bába jezdí v dýzlu, dědek řidič kamionu jezdil taky v dýzlu, ségra jezdí na dýzlu, voe proč sem tahat nějakej benál??? Co to je? Kdo to kdy vynalezl? Dyť i social Fabule byla f TéDéí, tedy tam, kde začíná auto...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 15.06.2012 21:51, RE: Kdo chce kam
rohYpnol napsal:
Každý ví, že diesel dokáže poskytnout jediné správné jízdní zážitky! Jak zabere vocpoda to turbo, ten turbokopanec do šibenice... Pjotr Čech jen čumí, síť protržená... Vo tom je dýzl. Tedy samozřejmě turbodýzl. I když už je de mode, teďkom stanovujou minimum biturbodýzly! Ale student se musí uskromnit.
Navíc táta jezdí v dýzlu, máma jezdí v dýzlu, bába jezdí v dýzlu, dědek řidič kamionu jezdil taky v dýzlu, ségra jezdí na dýzlu, voe proč sem tahat nějakej benál??? Co to je? Kdo to kdy vynalezl?...
Petr-Tipcars: koledoval jsem si o to. holt blbej dotaz, ujel mi vlak jen na doplneni: ital se chlubi nemci: la nostra macchina migliore é....quattroporte!!! a nemec na to: pch...tsss...das ist gar nichts gegen unseres quattroturbo quattro!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 15.06.2012 22:23, RE: Kdo chce kam
anonym napsal:
Petr-Tipcars: Neopravuji, doplnuji: myslim ze to byla reprodukce speedsteru z 57´ Steven myslim korvetu a Kelly teda na BMW asi slysela, protoze koukam,ze mela cervene kabrio...
dobře zastydlá puberta
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.