0
zpět
 

diskuze k tématu: Seat Toledo - zkušenosti po 1,5 roce užívání

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.09.2009 18:27, RE: Porad lepsi nez skodovka
martilulin napsal:
Pokud mate servis za 450 tak neni o cem uvazovat.Tema originalnima dilama bych si nebyl tak jisty,ve Fordu me pri vymene stabilizatoru dali obycejne Starline,bohuzel za cenu originalu.Jinak Porsche bohuzel nemam,ale vlastnim premiovou znacku a tam se plati.Treba jen vymena oleje tam vyjde na 4900 s DPH,kdyz ten samej olej s filtrem koupim ja a vymenim si ho u sebe jsem nekde na 1600Kč
Jojo, mám podobnou zkušenost - v autorizovaném servisu mi vyměnili rozvodový řemen (originál) a jaksi zapomněli vyměnit napínací kladky, které jsou s ním v sadě. Sadu mi, samozřejmě, naúčtovali celou.
Místo po dalších 120ti tisících jsem to celé měnil asi po dvaceti v neautorizovaném servisu, dostal jsem originální sadu i s logem a stálo mne to polovinu toho, co v autorizovaném. A už to nikdy až do prodeje nedělalo problémy.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.09.2009 21:31, RE: Porad lepsi nez skodovka
Giorgio napsal:
Dneska jsem měl fusiona na prohlídce po dvou letech. Cena celkem s DPH byla 5 759 Kč. Nedělalo se nic nadstandardního, pouze jsem navíc nechal vydesinfikovat klimatizaci. Například jen olej stál 875 Kč bez daně, práce celkem 2 072 Kč bez daně, přičemž hodina práce byla 590 Kč bez daně. Tak nevím, u jaké značky je 450 Kč za hodinu (obzvláště, pokud je to cena konečná - s daní), tam půjdu příště pro auto.
Mám taky forda a v jednom servise jsem platil 300 bez DPH a v druhým 400 bez DPH. Pak jsem byl ještě v jednom dražším, ale to už bych dlouho hledal fakturu. Jako já jsem spokojenej. A klidně si nadávejte.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.09.2009 07:30, RE: Porad lepsi nez skodovka
Kačud napsal:
Mám taky forda a v jednom servise jsem platil 300 bez DPH a v druhým 400 bez DPH. Pak jsem byl ještě v jednom dražším, ale to už bych dlouho hledal fakturu. Jako já jsem spokojenej. A klidně si nadávejte.
Tak to asi nejste z Ostravy. U Fiatu jsem platil za hodinu cca 500 a vždy jsem byl s opravou spokojen - pro srovnání, na puntu I mi autorizovaný servis (něco málo přes 2 roky zpátky) za konečnou částku 6 500 vč. daně (a materiálu) udělal nejen roční prohlídku (výměna oleje, filtrů, brzdovky, ...), ale také vyměnil silentbloky zadní nápravnice, udělali rozvody, vyměnili zpětný ventil ostřikovače čelního skla a brzdové destičky. Otec na puntu II teď mění zadní ložiska - včetně práce a materiálu max. 4 000. Ale aspoň jste mě vyvedl z omylu, že mají autorizované servisy jedné značky jednu cenu za stejný úkon.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.09.2009 15:20, RE: Porad lepsi nez skodovka
Giorgio napsal:
Tak to asi nejste z Ostravy. U Fiatu jsem platil za hodinu cca 500 a vždy jsem byl s opravou spokojen - pro srovnání, na puntu I mi autorizovaný servis (něco málo přes 2 roky zpátky) za konečnou částku 6 500 vč. daně (a materiálu) udělal nejen roční prohlídku (výměna oleje, filtrů, brzdovky, ...), ale také vyměnil silentbloky zadní nápravnice, udělali rozvody, vyměnili zpětný ventil ostřikovače čelního skla a brzdové destičky. Otec na puntu II teď mění zadní ložiska - včetně práce a materiálu ma...
Já jsem z Olomouce. A tady je to takovej sociální kraj. Prachů málo, velká nezaměstnanost a tak. Navíc je tu neuvěřitelně moc autorizovaných servisů Ford, 4. Takže velká konkurence a malá kupní síla dávají super ceny. Pokaždé jsem dostal minimálně 10 % slevu. I když za velkou servisní prohlídku po třech letech a výměnu rozvodů jsem platil nemalých 11 000. To přitom vyměnili jen řemen, kladku, brzdovku, olej a filtry. No ne vždy se zadaří.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 27.09.2009 07:58, RE: Váha 1425kg
mikes napsal:
Pohotovostní váha tohoto vozu bude dost tezko 1425kg.
Měl jsem kdysi toledo95 v dieslu a pohotovostní váha nebyla ani 11metráků.Mimochodem na tu dobu super auto-až na tu rez.
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.