0
zpět
 

diskuze k tématu: Problematické motory Saab

kategorie zařazení tématu: poradna, technické dotazy, ostatní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 10.12.2007 10:24, RE: mameluck (od kytli)
anonym napsal:
No nevim tedy. Mám zájem o 9.5 2.3LPT nebo Aero r.v. 03 Teď jsem trochu na pochybách. Auto bych rád koupil v Říši, ale krom servisní knížky nemám žádné vodítko k tomu jak poznat, zda se s ním zacházelo jak má či ne! Pochybuju, že poznám zda majitel nechával vychladnout motor a pod. Sorry, ale také se mi nezdá, že podobné problémy mají všechny turbo motory obecně. To auto bude prostě v tomhle směru nejspíš o dost náchylnější a je třeba si to přiznat. Ale jak se nespálit, když na pohled a poslech ...
spíš bych doporučil dovézt ze švýcarska ...
http://www.saab-hirsch.ch/occasionen/
tady prodává přímo hirsch
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 05.01.2008 09:44, RE: mameluck (od kytli)
anonym napsal:
spíš bych doporučil dovézt ze švýcarska ...
http://www.saab-hirsch.ch/occasionen/
tady prodává přímo hirsch
Nechápu,proč pan Oborník nejde raději pást krávy,vždyť to je článek co článek.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 16.01.2008 22:22, RE: mameluck (od kytli)
anonym napsal:
Nechápu,proč pan Oborník nejde raději pást krávy,vždyť to je článek co článek.
Zdravím
Chtěi bych pro svou manželku koupit saab 900 V6 automat, rok výroby 1995 .Myslím , že je to motor bez turba.Sleduji Vaše přestřelky a jsem trochu zmaten.Může mi někdo prosím říct je-li to jž motor Opel a nebo saab. Nejsem žádný odborník ale byl jsem k mé smůle účastníkem nehody jako spolujezdec právě v saabu a proto můj zájem o tuto značku,díky níž zřejmě ještě píšu do vaší diskuse.
Díky JK
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 19.01.2008 17:08, RE: mameluck (od kytli)
anonym napsal:
Zdravím
Chtěi bych pro svou manželku koupit saab 900 V6 automat, rok výroby 1995 .Myslím , že je to motor bez turba.Sleduji Vaše přestřelky a jsem trochu zmaten.Může mi někdo prosím říct je-li to jž motor Opel a nebo saab. Nejsem žádný odborník ale byl jsem k mé smůle účastníkem nehody jako spolujezdec právě v saabu a proto můj zájem o tuto značku,díky níž zřejmě ještě píšu do vaší diskuse.
Díky JK
je to motor Opel
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.11.2008 09:39, saab 9-5 2.0t
Líbí se mi Saab 9-5 2.0 t kombi, r.v. 2000, LPG, naj.190tkm. Auto je velmi pěkné.
Po přečtení vašich příspěvků jsem však na rozpacích. Můžete mi poradit jestli tento konkrétní kus koupič či ne. Na co si dát pozor. Prosím jen věcně.
Kecalové ať jdou do PRODANÉ NEVĚSTY. Děkuji za objektivní příspěvky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.11.2008 09:44, saab 9-5 2.0 t
Ještě podotýkám, že toto auto chci jen pro radost, a né abych s ním ,, nalítal miliony km. Zdravím všechny normální a slušný lidi.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.10.2009 09:45, RE: od: gustav hollein
anonym napsal:
šestivály od oplu vydržej v pohodě půl milionu, nechápu ty řeči že nejsou dost dimenzovaný. Třeba v Vectra Gts maj obsah 3200 a vyšší výkon než byl v Sabu. Co já vim, z nabídky ten třílitr vypad že o něj nebyl zájem, to ale neznamená že by měl špatnou odolnost. Jednoduchý zákon trhu ne? Myslim že hodně lidí plive na Opla jenom proto že je to Opel. O Saby se nezajimam, ale namátkou jsem zadal na gůůglu saab motorschaden a vypadá to, že Saby bezproblému slouží asi jen v čechách :)))
Jen tak cvičně jsem zadal do Goglu Saab Motorschaden: 34 500 výskytů (relevantnost jsem opravdu nezkoumal). Pro porovnání: volvo motorschaden: 42 800, Mercedes motorschaden 83 200, Opel motorschaden: 78 200, Audi 79 400... Člověk by skoro řekla, že při koupi německého auta má člověk jistotu zadřenéh motoru... To jen tak bokem ke kvalitě některých příspěvků.
reagovat
  1 ... 4 5 6




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.