0
zpět
 

diskuze k tématu: Renault Mégane

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.10.2007 00:29, Renault
Renault u mě není auto, po zkušenosti s Cliem rv 2002 už nikdy.
Tolik poruch jako během prvních 30ti tisic km jsem nezažil ani za 100tis Km s "poruchovým" Favoritem.

Takový auta bych se bál prodávat. Taky jsem se při prodeji bál. Naštěstí existujou Áčka.

A nerozmlouvejte mi můj názor. Je můj
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.10.2007 01:29, ideální zákazník
Pane, vy jste vzorný, přímo ideální zákazník Narozdíl ode mě, Vás musí mít všude rádi . Do servisu jezdíte často a součátky vykoupíte skoro všecky, fakt vysněný to klient. Dokonce jste poslechl odborníky a koupil moderní (r 2003) automobil. Ke všemu mimořádně bezpečný, celých 5 hvězdiček. Dyť přece podle všech ukazatelů samá pozitiva. Proto nerozumím Vaší nespokojenosti ...a nebo žeby to byly přecejen marketingové hlody a i auta za hubičku typu Piano Vás strčili do kapsy? Příště budete vědět. Dětiii, nesahejte na ty kamna, pálííí ! Jo jasně paní učitelko, aaaúúúúúúú ))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.10.2007 06:41, RE: ideální zákazník
Ráďa napsal:
Pane, vy jste vzorný, přímo ideální zákazník Narozdíl ode mě, Vás musí mít všude rádi . Do servisu jezdíte často a součátky vykoupíte skoro všecky, fakt vysněný to klient. Dokonce jste poslechl odborníky a koupil moderní (r 2003) automobil. Ke všemu mimořádně bezpečný, celých 5 hvězdiček. Dyť přece podle všech ukazatelů samá pozitiva. Proto nerozumím Vaší nespokojenosti ...a nebo žeby to byly přecejen marketingové hlody a i auta za hubičku typu Piano Vás strčili do kapsy? Příště budete...
podle fotek bych pochopil že má pán starý model tak nevim.Já sem řeči koncernistů ignoroval mám rok Megana r2000 1,4 16v najeto 252tisíckm a auto můžu jen chválit. cena 95000kč opravy žádný spotřeba do 6,5l pohodlný atd. nejsem s těch co dají radši 180tis aby hlavně patřili do skupiny koncernistů a auto na každým kroku auto jenom chválit protože to svoje předražený auto nemohli koupit špatně.Každý auto má problémy některý víc ale ty se nevyhýbají ani do nebe vychvalovaných Octávek ale veřejně se o tom nerado mluví to jen od kamarádů Octávkářů se člověk dozvídá jejich radosti.Ale každý si koupí jak uzná za vhodný a má to tam být.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.10.2007 08:23, RE: ideální zákazník
anonym napsal:
podle fotek bych pochopil že má pán starý model tak nevim.Já sem řeči koncernistů ignoroval mám rok Megana r2000 1,4 16v najeto 252tisíckm a auto můžu jen chválit. cena 95000kč opravy žádný spotřeba do 6,5l pohodlný atd. nejsem s těch co dají radši 180tis aby hlavně patřili do skupiny koncernistů a auto na každým kroku auto jenom chválit protože to svoje předražený auto nemohli koupit špatně.Každý auto má problémy některý víc ale ty se nevyhýbají ani do nebe vychvalovaných Octávek ale veřejně s...
Ano, znázornění fotek je poněkud nešťastné 50:50. Ovšem z článku je patrné, že pokud má pocit, že je všude považován ještě za exota tak beztak proto, že má nový model.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.10.2007 08:35, RE: ideální zákazník
watchtower napsal:
Ano, znázornění fotek je poněkud nešťastné 50:50. Ovšem z článku je patrné, že pokud má pocit, že je všude považován ještě za exota tak beztak proto, že má nový model.
Není blbější značky auta než je renault.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.10.2007 08:52, okénka
s těmi okénky to je tak....měl jsem možnost jezdit jeden celý víkend s Meganem v kombíku s 1,5 dCi ta slabší varianta půjčený od mé kolegyně a taky jsem nechal okénka a musel nastartovat ale pak jsem náhodou zjistil že stačí zasunout kartu a jakože nastartovat, ale nesmíte stlačit spojku a když ji nestlačíte, tak se sepne jen elektronika a motor nenastartuje. Po mé zkušenosti s tímto autem mám zatím dobré poznatky a toto auto u nás ve firmě funguje bez problému a já si hodně chválil spotřebu a jízdní pohodlí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.10.2007 08:56,
Už věta: "Vůbec se mi nelíbilo a trochu jsem se obával reakce okolí.." napověděla, že číst blábol od člověka s tímto typem myšlení bude nejspíš ztráta času a to se bohužel potvrdilo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.10.2007 09:02, ještě dodatek
kupovat auto z nouze je blbost, protože nabídka je fakt obrovská a ceně kolem 200 tis je jich taky hodně
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.10.2007 09:48, Recenze
Tak dlouho jsem se při čtení nepobavil, napsat: má ostré brzdy a pak: málem jsem se podíval do kufru...Nevím,nepovažuji nového Megana za nějaký zázrak,ale myslím,že buď koupil špatný kus a měl se ho hned zbavit a nestěžovat si a nebo si tu recenzi celou vymyslel,nemůžu si pomoc,ale na mě to tak působí.Sám mám Megana v Cabriu(jako třetí auto pro radost) starší model a sice nějaké problémy má ale né nijak závratné jako jiná auta ve stejné třídě.A teď do mě !
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.10.2007 10:00, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Už věta: "Vůbec se mi nelíbilo a trochu jsem se obával reakce okolí.." napověděla, že číst blábol od člověka s tímto typem myšlení bude nejspíš ztráta času a to se bohužel potvrdilo.
Souhlasím. Navíc, divit se, že auto této třídy už je hlučné nad 130km/h je úsměvné. Stejně tak podiv nad brzdami. Ostré brzdy jsou dneska normální. Co mám říkat já se svým ceedem ? Na brzdu se jenom podívám a stojí to. Chce to zvyk.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.10.2007 10:21, Jak kdo chce
Nehlede na vseobecne negativni povest by mi nevyhovovalo jezdit s autem, ktere na masce znak damskeho prirozeni.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.10.2007 11:00, RE: bez předmětu
Riccardo napsal:
Souhlasím. Navíc, divit se, že auto této třídy už je hlučné nad 130km/h je úsměvné. Stejně tak podiv nad brzdami. Ostré brzdy jsou dneska normální. Co mám říkat já se svým ceedem ? Na brzdu se jenom podívám a stojí to. Chce to zvyk.
Ty chytráku, brzdy u rencků jsou bezkonkurenční, jinak jako auta stojí za nic.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.10.2007 11:06, RE: Recenze
Tonny napsal:
Tak dlouho jsem se při čtení nepobavil, napsat: má ostré brzdy a pak: málem jsem se podíval do kufru...Nevím,nepovažuji nového Megana za nějaký zázrak,ale myslím,že buď koupil špatný kus a měl se ho hned zbavit a nestěžovat si a nebo si tu recenzi celou vymyslel,nemůžu si pomoc,ale na mě to tak působí.Sám mám Megana v Cabriu(jako třetí auto pro radost) starší model a sice nějaké problémy má ale né nijak závratné jako jiná auta ve stejné třídě.A teď do mě !
Asi to chce trochu lepe cist, na snehu muzete mit brzdy ostre jak britva stejne pojedete jako na sanich...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.10.2007 11:07, RE: ideální zákazník
anonym napsal:
podle fotek bych pochopil že má pán starý model tak nevim.Já sem řeči koncernistů ignoroval mám rok Megana r2000 1,4 16v najeto 252tisíckm a auto můžu jen chválit. cena 95000kč opravy žádný spotřeba do 6,5l pohodlný atd. nejsem s těch co dají radši 180tis aby hlavně patřili do skupiny koncernistů a auto na každým kroku auto jenom chválit protože to svoje předražený auto nemohli koupit špatně.Každý auto má problémy některý víc ale ty se nevyhýbají ani do nebe vychvalovaných Octávek ale veřejně s...
Zase jeden chytrak s komplexem Oktávka...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.10.2007 11:21, Recenzia
Tak toto je recenzia ako riť! Nemám dôvod renault chváliť ani kritizovať, osobnne s ním skúsenosti nemám, aj keď štatistiky a názory majiteľov niečo naznačujú. Táto recenzia ale nevypovedá o aute, je celá o majiteľovi, ten to s kvalitou nemá celkom na mieste...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.10.2007 11:45, RE: Recenzia
anonym napsal:
Tak toto je recenzia ako riť! Nemám dôvod renault chváliť ani kritizovať, osobnne s ním skúsenosti nemám, aj keď štatistiky a názory majiteľov niečo naznačujú. Táto recenzia ale nevypovedá o aute, je celá o majiteľovi, ten to s kvalitou nemá celkom na mieste...
Ty auta to uz maji ve znaku, ze jsou na ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.10.2007 12:14, RE: okénka
Alcides napsal:
s těmi okénky to je tak....měl jsem možnost jezdit jeden celý víkend s Meganem v kombíku s 1,5 dCi ta slabší varianta půjčený od mé kolegyně a taky jsem nechal okénka a musel nastartovat ale pak jsem náhodou zjistil že stačí zasunout kartu a jakože nastartovat, ale nesmíte stlačit spojku a když ji nestlačíte, tak se sepne jen elektronika a motor nenastartuje. Po mé zkušenosti s tímto autem mám zatím dobré poznatky a toto auto u nás ve firmě funguje bez problému a já si hodně chválil spotřebu a jízdní pohodlí.
Stačilo by si přečíst návod a ne startovat auto kvůli okénkům, pokud chci zavřít okna při vypnutém motoru (samozřejmě elektrická) stačí na kartě dvakrát po sobě zmáčknout zamykání a všechna otevřená okna se zavřou.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.10.2007 12:48, Renault
Renaultům jsem nikdy moc nefandil a ani jim moc nevěřím, i když osobní zkušenost nemám, pouze jednu negativní zprostředkovanou. Přítel mojí mámy koupil v AAA Lagunu rv. 2003 plně vybavenou s automatem za nějakou fakt výhodnou cenu s najetými cca 40000. Ano, tušíte správně, už na základě těchto informací bylo jasné, že to nemůže dopadnout dobře. Po týdnu se rozsvítila kontrolka převodovky a v servise mu nebyli schopni říct, o jakou závadu se jedná a dali mu rozptyl opravy v řádu desítek tisíc . Tak hurá do AAA na reklamaci kde se šikovně dohodli, že od něj auto výhodně(však víme) vykoupí a vybere si tam jinej klump. Na moje rady, ať si odveze svoji původní Astru, se kterou po 150-ti ticících brněnských kilometrech neměl problém, nedbal a znovu šáhl po žabožroutech, neboť ho někdo přesvědčil, že Peugeot 307 je prakticky to samý, co Laguna. Když jsem se ho ptal, co to koupil za tenisák (výraz pro malé auto), tak mě máti pod stolem kopala do píšťaly, z čehož jsem usoudil, že šlapu na kuří oko. Celá záležitost z vozy gradovala opětovnou výměnou za jinou Lagunu, o jejíž technické stránce se mi zatím nedoneslo žádných informací. Pak že nevstoupíš 2x do téže řeky. Nicméně pro Renaulta do bazaru já nikdy nepůjdu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.10.2007 12:58, okamžitá spotřeba
To, co je výše popsáno ohledně okamžité spotřeby, asi nebude výsada Renaultu - Fabie 1,4 mi dělá totéž - 0 ukazuje jen bez plynu na pětku, když podřadím, ukazatel okamžité spotřeby ožije a začne házet čísla od boku - 1,5, nebo 1,7...je mi to jedno, ale kdyby někdo věděl, proč to takhle je, docela by mě to zajímalo...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.10.2007 13:03, RE: Recenzia
anonym napsal:
Ty auta to uz maji ve znaku, ze jsou na ...
... jsou co? Diamant? Neřekl bych, spíš ti to anonyme symbolizuje něco, co jsi viděl jenom schematicky, nikoli na vlastní oči. Koneckonců, ve 4. třídě ZŠ máš ještě tak 3-4 roky čas...
A k autu - asi je nešťastné jako upoutávku na recenzi předcházejícího modelu dát fotku následovníka... S M II jsem párkrát jel, na brzdy je třeba si zvyknout - a koneckonců, ten kdo prodává málo jeté auto za výhodnou cenu, asi dobře ví proč...
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.