0
zpět
 

diskuze k tématu: Renault Megane - kupujeme ojetinu

kategorie zařazení tématu: poradna, ostatní, francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 03.04.2007 00:15, šmejd
Šmejd, nebrat ani za nic.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 03.04.2007 01:34,
Moje řeč...auta pěkný ale renaulta nebrat!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 03.04.2007 05:59, RE: šmejd
Libor napsal:
Šmejd, nebrat ani za nic.
Jsou i dobrý kusy. 1,4 8v má 51 kw
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 03.04.2007 06:27, RE: šmejd
zigi napsal:
Jsou i dobrý kusy. 1,4 8v má 51 kw
Hej ty nepravý zigi, dík za podporu, ale napsat si to můžu sám a nemusíš za mě!
Piš si pod jiným nickem, jinak jsem taky proti Rencku!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 03.04.2007 07:26, komplexáci...
Napiše se něco o rencku a u´ž to hned krytizujete, ne všechny jsou až takové šmejdy, zaleží na jaký kus narazíte a jak s ním potom dál zacházíte...pořád lepší než nějaké korejské mrtky...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 03.04.2007 07:29, RE: šmejd
zigi napsal:
Hej ty nepravý zigi, dík za podporu, ale napsat si to můžu sám a nemusíš za mě!
Piš si pod jiným nickem, jinak jsem taky proti Rencku!
Kde jste byli vsichni?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 03.04.2007 07:51, renault
Renault je fajn ale vadil mě ten znak
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 03.04.2007 08:07, RE: šmejd
zigi napsal:
Kde jste byli vsichni?
nás tady ale je...ale vsadím se, že jen já mám tohle jméno na vstupním formuláři ve cvokárně v Bohnicích, a za druhý - Renaulty jsou tak trochu mrdky
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 03.04.2007 09:07, for pravy Zigi
zigi (pravý z nejpravějších) napsal:
nás tady ale je...ale vsadím se, že jen já mám tohle jméno na vstupním formuláři ve cvokárně v Bohnicích, a za druhý - Renaulty jsou tak trochu mrdky
Renaulty jsou taky sra***. Recenzuji se kary jako starej megane, nejakej nissan sunny:( apod...A ja cekam na clanek o astre H a Focusu2 a vubec se nemuzu dockat. :(
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 03.04.2007 10:23, RE: šmejd
zigi napsal:
Hej ty nepravý zigi, dík za podporu, ale napsat si to můžu sám a nemusíš za mě!
Piš si pod jiným nickem, jinak jsem taky proti Rencku!
My jsme všichni ZIGI
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 03.04.2007 11:25,
Nejlepší jsou tdi o Wv, co táhnou neskutečně vodspodu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 03.04.2007 12:46, Renault
Ja bych ty stary Reanulty tak nezatracoval, nebyli na tom tka spatne, treba stara Laguna nebo tento Megane neob jeste starsi 19 nebyly tak spatna auta. Ja jsem si jeden cas chtel poridit Renaulta 19 s motorme 1.8 16V nejaky ten sportovnejsi, tusim, ze mel 130 koni, pry udajne je to povedeny motor, ale nakonec jsem skoncil taky u jine znacky. Ale vzledem k cene nejsou ty starsi Renaulti tak spatni, kdyz se o to nekdo stara tak jezdi a zase mate nizsi porizovaci cenu, takze vam na orpavy taky neco zbyde.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 03.04.2007 13:56, Kombik
Mam kombika '99 (tj.8my rok) a nemenil bych. Mimochodem pobavily me u Megana slabe brzdy jako minus. Jak potom hodnotit brzdy u Skodovky? Mozna superminus... A spatne sedacky me pobaviy jeste vic. Rekl bych ze je to spise zoufale zhodnoceni velmi pohodlneho, ticheho a nadprumerne dobre brzdiciho auta s velmi dobrymi jizdnimi vlastnostmi... Srovnavam s Octavii ´04.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 03.04.2007 14:32, RE: Kombik
Ze3gg napsal:
Mam kombika '99 (tj.8my rok) a nemenil bych. Mimochodem pobavily me u Megana slabe brzdy jako minus. Jak potom hodnotit brzdy u Skodovky? Mozna superminus... A spatne sedacky me pobaviy jeste vic. Rekl bych ze je to spise zoufale zhodnoceni velmi pohodlneho, ticheho a nadprumerne dobre brzdiciho auta s velmi dobrymi jizdnimi vlastnostmi... Srovnavam s Octavii ´04.
Však když se o auto pořádně starám, tak se taky odmění a nic takového, jako, že se rencky nějak extrémně serou! Většinou je krytizují jen ti co v nich nikdy nejeli a na internetu četli co pár uživatelů napsalo, že se jim posralo, ale kdyby to měl psát každý co si o Renaultech myslí, tak by to nebylo tak špatné si myslím...sami máme lagunu první generace a nemůžem si na to stěžovat, maximální pohodlí a ne jak sedačky v korejských plečkách, na kterých se sedí, jako by byly z polystirenu!!! Novější rencky už bych moc nevychvaloval, ale ty starší tak do roku 2000 mají ještě něco do sebe!!! Myslím, že dneska už není žádná 100% spolehlivá značka z dostupnosti pro normální smrtelníky!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 03.04.2007 14:58, Facelift
Doporučuji koupit až modely po faceliftu (ten proběhl někdy začátkem roku 1999). Mají výborné motory a výbavu. Sám mám kupé r. v. 1999 a zatím žádná porucha. I přesto že dostává docela zabrat, tak pořád špape jak hodinky. Měním pouze spotřební věci.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 03.04.2007 15:11, RE: Kombik
Ze3gg napsal:
Mam kombika '99 (tj.8my rok) a nemenil bych. Mimochodem pobavily me u Megana slabe brzdy jako minus. Jak potom hodnotit brzdy u Skodovky? Mozna superminus... A spatne sedacky me pobaviy jeste vic. Rekl bych ze je to spise zoufale zhodnoceni velmi pohodlneho, ticheho a nadprumerne dobre brzdiciho auta s velmi dobrymi jizdnimi vlastnostmi... Srovnavam s Octavii ´04.
V na začátku roku 1999 se začali dávat větší kotouče, takže od faceliftu už jsou brzdy v pořádku - brzdí výborně.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 03.04.2007 19:12, RE: for pravy Zigi
David_Logins napsal:
Renaulty jsou taky sra***. Recenzuji se kary jako starej megane, nejakej nissan sunny:( apod...A ja cekam na clanek o astre H a Focusu2 a vubec se nemuzu dockat. :(
no to si vychutnej toho svyho forda? ze by ti uz konecne neshnilo dva roky stary auto pod rukama? Ale jeste ze to pises, jsem zastance naftovych motoru a zrovna tyhle dve znacky by do baraku v nafte nesly...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 03.04.2007 19:20, ja jsem spokojen a uz po treti
Ja jsem s Renaultem spokojenej a to jiz se tretim. prvni byla R19 1,8 16V, dale Scenic 1,6e a nyni Scenic 1,9dCi. Vsechny auta v plny vybave az u posledniho mi chybi dva stresni sibry a kuze. Se vsema jsem byl spokojeny, jen mi trochu vadi u Scenica vetsi naklon v zatackach. Otec ma Octavii 2006 1,9TDI, jeidny co je na tom aute dobry, tak to je motor, jinak bych v tom ani pro rohliky nejel. Porizovaci cena Renaultu je proklate nizko a jen zridka nejaky nema klimu. A co takove vyhrivane predni okynko? Kdypak se to zacalo davat do tech Vasich vychvalovanych VW?.. nedavno a jeste za nehorazny priplatek. Ale muj prvni Scenic uz to mel a za priplatek v te dobe jen 25tis. Jeste napisu zakladni vybavu meho nynejsiho auta. 4xairbag,aut. klima, abs, palubi pc, dalkovy central. Octavie ma takovou vybavu za pekne mastny prachy... Na zaver prosim Ty,kteri o autech znacky Renault jen cetli a nemeli s nim zadne docineni, tak at se zdrzi prispevku.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 03.04.2007 20:32, JAKO VŽDY
Všimněte si, že takhle to chodí v každé diskusi o vozech Renault. Ti, kteří nikdy nejeli v jiném autě než ve Š105 kritizují jak o život. A ti, kteří Renault vlastní a jezdí s ním si ho nemůžou vynachválit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 03.04.2007 21:43, RE: JAKO VŽDY
Alf napsal:
Všimněte si, že takhle to chodí v každé diskusi o vozech Renault. Ti, kteří nikdy nejeli v jiném autě než ve Š105 kritizují jak o život. A ti, kteří Renault vlastní a jezdí s ním si ho nemůžou vynachválit.
Ahoj , mas pravdu , jednoznacnou vlastnim v poradi jiz tretiho Renaulta a ani na jednoho si nemuzu stezovat... R21 , R19 1.8 , a ted Megane 1,6 16V sport... a nestezuji si opravy minimalni za rok sem do auta investoval max 2500 a to za vymenu oleje a desticek brzdovych...
Renaulty sou supa kary kdybych mel kupovat auto tak zas jedine Renault... Zadnou podelanou Skodu .. Treba Roomster.. to je vubec auto?
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.