0
zpět
 

diskuze k tématu: Nový Renault Mégane obrazem

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.10.2008 19:00, RE: Vsechno na jedno brdo ...
T.J. napsal:
Nejde ani tak o místo vzniku, ale o zadání. Je nepodstatné, kde design vzniká, ale „na co má být“. A pokud je v zadání korea, je to zle. Jde o to, že tyto vozy se zatím hledají, a nemají svoji nějakou identitu. Myslím ti to, že pokud pojede BMW, Mercedes, Audi, Volvo, Saab, Peugeot, částečně Citroen a možná dalších pár exemplářů – snadno jej poznáte z dálky. Ale taková korea – pokaždé jiný pokus o „cosi“. Navíc – všechny jsou víceméně stejné. Kdo pozná na první pohled, třeba jen podle malého zad...
"Kdo pozná na první pohled, třeba jen podle malého zadního okýnka nějakou koreu? A kdo nepozná podle téhož znaku Lexus?"
No přece já, Osel ušatý!

Hýky hýk

PS: Taky poznám z dálky stříbrnou Octávii, na hlínách, v TDi a skřídlem!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.10.2008 20:11, RE: Vsechno na jedno brdo ...
Osel II napsal:
"Kdo pozná na první pohled, třeba jen podle malého zadního okýnka nějakou koreu? A kdo nepozná podle téhož znaku Lexus?"
No přece já, Osel ušatý!

Hýky hýk

PS: Taky poznám z dálky stříbrnou Octávii, na hlínách, v TDi a skřídlem!
Oslíku, ovšem já tím rozhodně nechtěl nějak hanit korejská auta. O to nešlo, bavil jsem se opravdu jen stran designu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.10.2008 21:27, RE: Vsechno na jedno brdo ...
T.J. napsal:
Oslíku, ovšem já tím rozhodně nechtěl nějak hanit korejská auta. O to nešlo, bavil jsem se opravdu jen stran designu.
Docela "chic" je cupka C4 - v New York na autosalonu dokonce "nej" ocenění za design dostala a moooc zajímavě vypadá nová Mazda 3 (co už za měsíc oficiálně "představit" se má).
Ty já bych (vzhledově) PŘED ... řadila.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.10.2008 21:45, jo líbí
určitě víc než koleos to je hnusák na prví pohled
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 16.10.2008 00:43, na šroťák
Je úplně jedno jak to vypadá , pokud se to bude sypat jak Laguny tak to jde za pár týdnů na šroťák tak jako tak.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 19.10.2008 13:39, RE: na šroťák
Fénix56 napsal:
Je úplně jedno jak to vypadá , pokud se to bude sypat jak Laguny tak to jde za pár týdnů na šroťák tak jako tak.
U nové Laguny se renault prý hodně snažil, tak třeba i tady. Mimochodem momentálně vůz střední třídy, který se NEJ- sype se jmenu VW Passat 2.0 TDi
PS: Zdroj: Německý automagazín Auto Tip a nejnáročnější z testů spolehlivosti - test na 100.000 km - poté kompletně rozebrat proměřit prohlédnout , poslední české vydání časopisu Auto Tip .. doporučuji!
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.