0
zpět
 

diskuze k tématu: Renault Laguna 2,2 dCi s investicí 100 tis. Kč za 20 tis. km

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.08.2011 11:51, RE: Renault-Shit
gablenz napsal:
Dovolil bych si přidat ještě jeden zemitý příspěvek. Ranault - kupa hoven. Proč? Už i korejci pochopili, že se sluší dávat do nižší střední třídy dozadu víceprvek. Na to u stáního molochu Renault dosud nepřišli. Laguna - střední třída, má podvozek úplně stejný jako Felicie. Stačí jenom nakouknout pod auto. A nějaké pindy o špičkovém ladění mě nezajímají. Když chci ladit, tak si naladím rádio. Nebudu vyhazovat peníze za nějakou sračku třeba stokrát přeladěnou. Mrkni renaultisto, co má za podvoze...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.08.2011 12:44, RE: Renault-Shit
David V napsal:
A co máš, Gablenzi, momentálně? Ať jsme v obraze
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.08.2011 12:54, RE: Renault-Shit
A4 napsal:
A co máš, Gablenzi, momentálně? Ať jsme v obraze
Gablenz má přeci Alfu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.08.2011 13:38, ...
Už psycho Vaculík psal (před nějakou dobou), že Ranualt jsou ošizená auta. Nedávno jsem si prohlížel uespoda zvednutou poslední Lagunu. Technika rok 1980. Byl jsem v šoku jak obrovské auto to zespodu je...plocha jak malé hřiště a takový primitivní podvozek... Vepředu placaté plechové raménko, vzadu torzní příčka dimenzovaná jak na Fabii.... A zase naopak Clio RS... vepředu stejná náprava jako má poslední Focus RS, nebo jakou bude mít Insignia OPC... Ale ty běžná auta od Renaultu jsou jenom překapotované Logany...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.08.2011 14:07, RE: Spotřeba
Pepe napsal:
Tak nějak... Málokdo ví, že se spoustě problémům dá předejít klidným vytáhnutím klíčku ze zapalování... Spousta lidí ho otočí, a v rychlosti vyškubne. Časem je zaděláno na problém, alespoň u pežotů...
Ano, já ho ještě před vytažením políbím, pohladím a pomodlím se. Až potom opatrně vytahuji.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.08.2011 17:03, RE: Spotřeba
rojack napsal:
Ano, já ho ještě před vytažením políbím, pohladím a pomodlím se. Až potom opatrně vytahuji.
Ano, správně. Takhle by to mělo bejt, ta skříňka to auto i tebe spolehlivě přežije...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.09.2011 06:12, :(
Pane , pokud sem Vam utavil po najeti 1500 km pist a odesel defakto celej motor tak jsem jednim slovem koupil peknej srac a nema to se znackou auta nic spolecneho. Nicmene nepopiram , ze tento model s timto motorem a rokem vyroby patril k tem nejporuchovejsim ktere vubec od Renaultu vzesli....

Pokud spatne fungovalo naklapeni sexonu obecne svetsi to o tom , ze auto je po autonehode , byt jen lehke...

Dale jsem nepochopil proc mate jako zavadu psanou vodni pumpu , kdyz dole pisete , ze ste delal rozvody...Pokud delam rozvody automaticky je delam s vodni pumpou.....

Ja vlastnim Lagunu I s motorem 1.9 dCi 79 kw....A nemuzu si na druhou stranu ani stezovat ani moc chvalit...
Jako u Vas to bylo turbodmychadlo (repas 7 tisic) coz je klasika u vsech ojetych turbodieselu obecne. Pokud se k turbu chovate jak mate tak urcitej pridel km musi natocit (predchozi majitel u toho meho 180 tisic km).....
Servo rizeni me potkalo taktez, vysoupalo se lozisko a vytekl vsechen olej do alternatoru....(servo 2 tisice) po mesici odesel alternator jelikoz se donej dostal servo olej (8 tisic novy)....Zbytek veci jsou spotrebni veci...jako kotouce, desticky, naplne , vsechny filtry , rozvody vc. kladek a vodni pumpy...

Lagunu II pred face s castym vyskytem opakovanych a ucebnicovych poruch urcite nedoporucuju !
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 07.11.2011 22:19, renault laguna 2,2dci , r.v.2005 facelift
Renault jsem koupil rok starý, měl najeto 30000km (jako zabavený leasing). Byl to vůz v max.výbavě s navigací kompletně v elektrice. Při koupi jsem se ptal proč je na vůz tak velké sleva, zda mu něco chybí a bylo mi řečeno, že je OK jenom že je to Renault a pokud se nebojím tak že mu nic není. Risknul jsem to a šel jsem do toho. Najel jsem necelých 100000km za 3 roky s prům. spotřebou do 7,5l/100km. V podstatě jediný problém za celou dobu byl nastavením světel (auto nastavení pomocí senzorů, které asi 3x měnili). Jinak auto jezdilo zcela bez problémů, jen výměna oleje, filtrů a ve 120t. rozvody. Motor super s vysokým kroutícím momentem. Slabinou je jen podvozek, který je na nerovnostech velmi nestabilní. Ale auto můžu doporučit. Servisoval jsem jej v Renault servisu Auto Kout a zde mi potvrdfili, že auta po faceliftu od 12/2005 jsou se spolehlivostí zcela jinde než jeho přechůdci. Ještě dnes mně mrzí, že jsem auto prodal, protože jeho cena v r.2010 vůbec neodpovídala kvalitě (prostě Renault).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 06.02.2012 21:20, RE: Konečně slovo chlapa:-)
Zdeny60 napsal:
Snad jen zamyšlení - není auto článku placenej antireanulťáckej agent???
jen obdivuji, že měl trpělivost se s tímhle krámem dál zaobírat a po druhé vážnější chybě auto neskončilo někde ve šrotu. Ušetřil by...
ahoj, bohužel toto není o značce, ale o prodejci ! Máme Renaulta Lagunu v limitované edici Concord a je to naše milované autíčko, které nikdy nezklamalo a nenechalo nás ve štichu. Neskutečný držák, který téměř neví co je oprava v servisu - asi jsme měli štěstí
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 06.02.2012 21:40, RE: Krásné auto
pali76 napsal:
Je super,že máme demokracii, takže i něco takovýho, jako tenhle názor, máme možnost číst. Ke stavu naší země se nebudu vyjadřovat, je to jedna velká deziluze, když to řeknu slušně.. Teď zpátky k autům: je super, že máme mezi sebou takový "odborníky", jako je tento pán. Takže zpět do reality: Laguna do roku 2000 dobrý, Laguna 2000-2005 (benzin nic moc/ nafta průšvih), Laguna 2005 - 2007 dobrý, Laguna 2007 - 2011 nadprůměr....tohle je hodnocení spolehlivosti modelu převedený z tabulek, od řidičů a...
máš můj plný souhlas, hodnocení má být o číslech ne o emocích
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 06.02.2012 21:48, RE: Renault-Shit
gablenz napsal:
Dovolil bych si přidat ještě jeden zemitý příspěvek. Ranault - kupa hoven. Proč? Už i korejci pochopili, že se sluší dávat do nižší střední třídy dozadu víceprvek. Na to u stáního molochu Renault dosud nepřišli. Laguna - střední třída, má podvozek úplně stejný jako Felicie. Stačí jenom nakouknout pod auto. A nějaké pindy o špičkovém ladění mě nezajímají. Když chci ladit, tak si naladím rádio. Nebudu vyhazovat peníze za nějakou sračku třeba stokrát přeladěnou. Mrkni renaultisto, co má za podvoze...
no potěš
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 06.02.2012 21:52, RE: renault laguna 2,2dci , r.v.2005 facelift
joel napsal:
Renault jsem koupil rok starý, měl najeto 30000km (jako zabavený leasing). Byl to vůz v max.výbavě s navigací kompletně v elektrice. Při koupi jsem se ptal proč je na vůz tak velké sleva, zda mu něco chybí a bylo mi řečeno, že je OK jenom že je to Renault a pokud se nebojím tak že mu nic není. Risknul jsem to a šel jsem do toho. Najel jsem necelých 100000km za 3 roky s prům. spotřebou do 7,5l/100km. V podstatě jediný problém za celou dobu byl nastavením světel (auto nastavení pomocí senzorů, kte...
souhlas viz příspěvek nahoře
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 05.06.2012 08:36, RE: Renault-Shit
gablenz napsal:
Dovolil bych si přidat ještě jeden zemitý příspěvek. Ranault - kupa hoven. Proč? Už i korejci pochopili, že se sluší dávat do nižší střední třídy dozadu víceprvek. Na to u stáního molochu Renault dosud nepřišli. Laguna - střední třída, má podvozek úplně stejný jako Felicie. Stačí jenom nakouknout pod auto. A nějaké pindy o špičkovém ladění mě nezajímají. Když chci ladit, tak si naladím rádio. Nebudu vyhazovat peníze za nějakou sračku třeba stokrát přeladěnou. Mrkni renaultisto, co má za podvoze...
hele a co RENAULT v F1 taky na houby?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 05.06.2012 08:47, RE: renault laguna 2,2dci , r.v.2005 facelift
joel napsal:
Renault jsem koupil rok starý, měl najeto 30000km (jako zabavený leasing). Byl to vůz v max.výbavě s navigací kompletně v elektrice. Při koupi jsem se ptal proč je na vůz tak velké sleva, zda mu něco chybí a bylo mi řečeno, že je OK jenom že je to Renault a pokud se nebojím tak že mu nic není. Risknul jsem to a šel jsem do toho. Najel jsem necelých 100000km za 3 roky s prům. spotřebou do 7,5l/100km. V podstatě jediný problém za celou dobu byl nastavením světel (auto nastavení pomocí senzorů, kte...
taky souhlas mam lagunu 16,16v,2005 aš na odborny zasah !soukromeho servisu! kterej jsem musel na 2 krat nechat po nich opravi . provoz s beznyma zavadama
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.