0
zpět
 

diskuze k tématu: Renault Laguna 2,0i 83kw

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 05.03.2007 10:53, RE: bestdrifter
"super kára" napsal:
To že majitel měnil u Laguny z 95 dotažený z rajchu jenom víceméně poloosu je malý zázrak. Pakliže je takové dítě štěstěny, měl by zkusit štěstí v Sazce, určitě by vyhrál Jackpot. Tydle "super káry" se se*rou nepředstavitelně, co znám znám z okolí, tak Laguna je za trest ostatně jako každej rendl. Známej je taky hazardér a tak s tim jel taky k moři. Cestou tam se mu vysypala převodovka a cestou zpět jako náhodou taky poloosa - nevím o nikom kdo by měl dražších 10 dní v Chorvatsku.
O žalostném vý...
Já mám r.99 1.9 dti, 72kw, koupil jsem ji NL roku 2004.90 tis km, Jsem velice spokojenej. nalítel jsem přes 110 tis km.Zvládla cestu do Italie - Praha,Španělsko - Praha,Slovensko - Praha a Rakousko - Praha. a žádná porucha!! Spotřeba cca 6,3L
Má nějaké mouchy ale není to tak hrozné, velice pohodlné cestování a taky mi odešel motůrek na klima, novej 5000tis
Jinak jsem velice spokojenej a octavku bych nikdy nechtěl
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 05.03.2007 20:16, RE: bestdrifter
lagu napsal:
Já mám r.99 1.9 dti, 72kw, koupil jsem ji NL roku 2004.90 tis km, Jsem velice spokojenej. nalítel jsem přes 110 tis km.Zvládla cestu do Italie - Praha,Španělsko - Praha,Slovensko - Praha a Rakousko - Praha. a žádná porucha!! Spotřeba cca 6,3L
Má nějaké mouchy ale není to tak hrozné, velice pohodlné cestování a taky mi odešel motůrek na klima, novej 5000tis
Jinak jsem velice spokojenej a octavku bych nikdy nechtěl
Ono by sis taky musel kamaráde šeredně připlatit. Až budeš mít dražší auto, než je Octavie, tak potom napiš, že ji nechceš, ale když si koupíš tento ksindl z Francie, tak je to nemístné. Přijde mi to jako kyselé hrozny. Když jsi tak spokojen, tak nechápu, proč ti ta Octávka tak leží v žaludku. Já mám Mistubishi Galant a na Octávku jsem si nikdy nevzpomněl, nevíš čím to je? Jo a pokud bych někdy chtěl diesel, tak je octavka jasná volba, z Rencka bych hrůzou nespal
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 05.03.2007 21:18, RE: bestdrifter
lagu napsal:
Já mám r.99 1.9 dti, 72kw, koupil jsem ji NL roku 2004.90 tis km, Jsem velice spokojenej. nalítel jsem přes 110 tis km.Zvládla cestu do Italie - Praha,Španělsko - Praha,Slovensko - Praha a Rakousko - Praha. a žádná porucha!! Spotřeba cca 6,3L
Má nějaké mouchy ale není to tak hrozné, velice pohodlné cestování a taky mi odešel motůrek na klima, novej 5000tis
Jinak jsem velice spokojenej a octavku bych nikdy nechtěl
Octávku si kupovat nemusíš, já už bych zase nikdy nechtěl Renaulta a Lagunu zvlášť- Ten dodatek o Octávce u tvýho příspěvku mi přijde celkem zbytečný-tyto auta se totiž srovnávat bedají (alespoň co se kvality týče)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.04.2007 19:18, N.D
Jen by mě zajímalo kde je zde sekce nahradních dílů, které mi jaksi zde chybí. Díky za upřesněni. Kalda
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 14.05.2007 16:34, RE: Laguna
mufik.martin napsal:
Já po něm koukal, bylo to vždycky auto poměrně velké a za dobré peníze. Je to poslední Renault, u kterého se mě líbí interiér. Tato laguna je výborné auto pro někoho kdo začíná a nemá moc peněz a nechce kupovat auto typu corsa, punto.
Můžu potvrdit. Jsem modelový typ. Koupil jsem si Lagunu, protože má skvělý poměr cena/užitná hodnota. Ano,je to moje první auto a tak jsem možná méně kritický Ale musím přiznat, že spotřeba 8 litrů je mého dvoulitru dosažitelná celkem v pohodě. Jirka
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 15.05.2007 07:50, RE: bestdrifter
lagu napsal:
Já mám r.99 1.9 dti, 72kw, koupil jsem ji NL roku 2004.90 tis km, Jsem velice spokojenej. nalítel jsem přes 110 tis km.Zvládla cestu do Italie - Praha,Španělsko - Praha,Slovensko - Praha a Rakousko - Praha. a žádná porucha!! Spotřeba cca 6,3L
Má nějaké mouchy ale není to tak hrozné, velice pohodlné cestování a taky mi odešel motůrek na klima, novej 5000tis
Jinak jsem velice spokojenej a octavku bych nikdy nechtěl
Jezdím s ocátvkou v práci a mám vlastní Lagunu 95. Taky bych octávku nechtěl. Samožřejmě je nutné přihlédnout k 10-ti letům vývoje, ale pocitově bych ji opravdu nechtěl. Pro hochy se špatným Renaultem: Laguna se mi nesype
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.06.2007 22:22,
Ja mam trochu zmiesane pocity z laguny. Mam 2.0 83kW kombi r.v.8/97. Mamju rok a najazdil som nejakych 15000km. Som spokojny z vykonom, spotrebou mesto 7litrov, priestorom. Ale tento mesiac necakane investicie: capy riadenia 1000sk, vodna pumpa 820sk, termostat 700sk, a bonbonik rosipana remenica na klulovke 3890sk!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 24.06.2009 20:04, RE: 100km a dost
nstar napsal:
no na dlhe cesty to urcite nie je po 100 km jazdy neviete ci sedite alebo ste si cupli sedacky su prilis makke a nedavaju dobru oporu telu, inak prijemny voz na kratke trate, len digi klima ma daleko od ergonomie
Měkké sedačky mi naprosto vyhovují. Po dojezdu Chorvatska po 14-ti hodinách sem vylezl nerozlámanej jako bych snad ani celou tu dobu neseděl. S Octavií po 1hod marast. Každému vyhovuje něco jiného..
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.