0
zpět
 

diskuze k tématu: Reklamace jako ve snu

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 16.07.2006 20:05, POCHYBNY BAZAR-Přečíst prosím!!!!
Prosím Vás, buďte všichni v klidu a uvažujte normálně!!!
za 1. - při stavu km jaké uváděl pisatel, si nedovedu představit že je nutná výměna převodovky. Je jasný, že auto mělo najeto o mnoho víc, než bylo na tachometru, což u této firmy není vůbec nic divného, stačí se podívat na jejich stránky a vidíte, že ty auto mají najeto všechna cca 130tkm. Vůbec se nedivím, že k reklamaci přistoupili takto, protože nechtěli, aby se v tom zákazník či jiný servis nějak rýpal, natožto servis značkový, kde řeknou přesně to, že auto má o 150tkm víc než je na budíkách.
A teď to nejdůležitější: sám jsem měl tu čest vidět pár aut od této firmy, z 90% to jsou bývalá služební auta v SRN, což znamená že mají najeto hodně přes 200tkm. Přeci je nesmysl, aby tam prodávali dovozová auta ze SRN, dieselová, která mají najeto kolem 100tkm, v lepším případě 150tkm a jsou to roky výroby 1999 nebo 2000 nebo 01. Takových aut v SRN moc není, protože dieselová auta si tam kupují pouze lidi, kteří hodně najedou, jinak se jim to absolutně nevyplatí, kvůli vysokým daním za větší emise. Netvrdím, že auto musí být v takovém případě špatné, vím že škodovky i VW a ostatní tu zátěž bez problémů vůdrží a ještě dobře poslouží, jsou to km naježděné po dálnicích, ale je to vidět na interiéru - volant, plasty atd.... stačí se podívat na jejich bazar, a hlavně za ty ceny, které tam mají, se slušné auto při tomto počtu km nedá dovézt, natož prodat za tyhle peníze a ještě vydělat. Dělají z lidí voly.
Poslední věc-setkal jsem se dokonce z německým prodejcem, který jim auta dodává, chlubil se tím, že skoro všechna auta jsou od něj. Divné je, že co sleduju jeho stránky, žádná škodovka ani VW tam nemá najeto pod 2kila, a ta auta jsou opravdu v hrozném stavu, jak co se týče interiéru, tak motoru, podvozku atd.... proto tak dobré ceny. Já u něj auto nekoupil, nešlo to, vypadalo jako po 300tkm minimálně.
Takže závěrem - lidi, buďte normální a normálně uvažujte, reklamace sice vyřízená super, ale zapřemýšlejte proč a zapřemýšlejte jak je možné že auta prodávají za o 20%nižší ceny než všichni ostatní a ještě s těmito kilometry, to je NESMYSL. Jestli tam pojedete, jeďte tam s mechanikem, já tam byl jen a jen ze zajímavosti a hrozně jsem se pobavil. V jednom volantu u auta, které mělo najeto 130tis, byly dokonce díry.
VYBERAUTO-NIKDY!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 16.07.2006 23:18, VYBERAUTO- hruza!
S tymto bazarom mam presne len tie najhorsie skusenosti.!!!
Tiez som chcel kupit taketo Toledo a bol som u nich v Moste 2x a x ma oklamali! Kazde Toledo co som mal v ruke malo odpojeny tachometer! pretozte sa vsetky pretacaju!!! Inzerovana servisna knizka bola vyplnena len do roku 1999 a malo vraj nabehane len 115000...to je na smiech. Pri druhej navsteve inzerovali bezvadny stav...ako u vsetkych ich autach...chichi a bolo to posriabane tak, ze by sa musel komplet prestriekat....hroza!!! A to na do telefonu uistovali ze je bez kozmetickych vad! Tieto vylety ma vysli na 5000Sk! Maju pobocku aj v Olomouci. Tu som mal zaujem o Octavku, kt.mala udajne 130000km. Pri skusobnej jazde som si na kluci vsimol etiketu od nemeckeho bazaru, kde bo stav 260000km!!! Su to u mna podvodnici, nic viac.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 16.07.2006 23:33, PÁNOVÉ NĚKTEŘÍ NEUMÍTE ČÍST
Jiří Bártko napsal:
Prosím Vás, buďte všichni v klidu a uvažujte normálně!!!
za 1. - při stavu km jaké uváděl pisatel, si nedovedu představit že je nutná výměna převodovky. Je jasný, že auto mělo najeto o mnoho víc, než bylo na tachometru, což u této firmy není vůbec nic divného, stačí se podívat na jejich stránky a vidíte, že ty auto mají najeto všechna cca 130tkm. Vůbec se nedivím, že k reklamaci přistoupili takto, protože nechtěli, aby se v tom zákazník či jiný servis nějak rýpal, natožto servis značkový, kde ře...
...no čekal jsem, že se ozvou rýpalové, ale některé věci mě tedy zarážejí...pánové...kdo z vás najde v mém článku údaje o kilometrech na Toledu z VYBERAUTO, tak mu pošlu snad tisícovku nebo já už nevim...bylo by fakt dobré, než píšete někteří příspěvky, aby jste si článek přečetli pořádně... o kilometrech tam není ani zmínka, jen o ceně...ta byla 129000 Kč na nefunkční tachometr-pro těžko chápající znovu - NEFUNKČNÍ tachometr jsem vyjednal slevu 4000 Kč...takže..za prvé...musel bych být úplný idiot, abych věřil údajům na nefunkčním tachometru a hlavně když nebyla ser. kniha. Tyhle věci byly ale předem jasné a pro mě rozhodoval stav vozu, který byl dle přinejmenším velmi dobrý, neřku-li perfektní...to že se po pár měsících pos... převodovka se při koupi fakt zjistit nedalo...ALE CO JE DŮLEŽITÉ.... někteří tu máte chytré řeči o tom, jak VYBERAUTO postupovalo při mé reklamaci raději takto, než se soudit...takže za druhé...pánové to se velmi mýlíte...u soudu bych z 90% nevyhádal nic, protože sleva 4000 na nefunkční tachometr byla zapsána v kupní smlouvě, takže každý soud by dal jednoznačně za pravdu autobazaru, že nešlo zjistit skutečný stav kilometrů... a pánové ruku na srdce všichni víme, že je mnohem důležitější skutečný stav vozu, než údaje na tachometru... a že udržované auto s 300 tisíci km, může být mnohdy v lepší kondici než auto huntované a s poctivými 130 tis. na tachometru...a pokud je pravda, že ve VYBER tachometry stáčejí tak se jim nedivím, protože Český národ je zvyklý, že škodovka je po 100tis. km mrtvá, tak prostě Český kupující chce mít před sebou alespoň tu vizuální(tachometrovou) "jistotu" že to jeho auto má najeto málo...takže teď se neuražte, ale kdo bez servisky věříte tachometrům, tak jste najivky a raději koukejte na skutečný stav auta, který - a zas se na mě klidně všichni vrhněte:o) je ve VYBER podle mě velmi slušný...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 16.07.2006 23:36, RE: PÁNOVÉ NĚKTEŘÍ NEUMÍTE ČÍST
autor článku.... napsal:
...no čekal jsem, že se ozvou rýpalové, ale některé věci mě tedy zarážejí...pánové...kdo z vás najde v mém článku údaje o kilometrech na Toledu z VYBERAUTO, tak mu pošlu snad tisícovku nebo já už nevim...bylo by fakt dobré, než píšete někteří příspěvky, aby jste si článek přečetli pořádně... o kilometrech tam není ani zmínka, jen o ceně...ta byla 129000 Kč na nefunkční tachometr-pro těžko chápající znovu - NEFUNKČNÍ tachometr jsem vyjednal slevu 4000 Kč...takže..za prvé...musel bych být úplný i...
jo a ještě něco...kdo říká, že převodovku měnili 3 týdny????
Psal jsem, že jsem měl 3 týdny půjčené Mondeo a to bylo z toho důvodu, že na opravu Toleda neměli čas, tak stálo u nich na dvoře, než ho opravili...


autor...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 17.07.2006 12:41, RE: PÁNOVÉ NĚKTEŘÍ NEUMÍTE ČÍST
autor článku.... napsal:
jo a ještě něco...kdo říká, že převodovku měnili 3 týdny????
Psal jsem, že jsem měl 3 týdny půjčené Mondeo a to bylo z toho důvodu, že na opravu Toleda neměli čas, tak stálo u nich na dvoře, než ho opravili...


autor...
autorovi verim.... pohyby s ukazateli se deje v ČR a v dost hojné míře. Mozna VYBERauto takto positezenych aut ma vic, to nemohu soudit. Pritup k zakaznikovi podle teto zkusenosti perfektni a myslim ze by se podobne chovali ke kazdemu odberateli. Auto jsem si od nich nekoupil, ale mel jsem to stesti s nimi jednat a rekl bych, ze je pristup je na velkmi profesionalni urovni, kdyz to napriklad srovnam s AAA
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 17.07.2006 16:39, RE: PÁNOVÉ NĚKTEŘÍ NEUMÍTE ČÍST
autor článku.... napsal:
...no čekal jsem, že se ozvou rýpalové, ale některé věci mě tedy zarážejí...pánové...kdo z vás najde v mém článku údaje o kilometrech na Toledu z VYBERAUTO, tak mu pošlu snad tisícovku nebo já už nevim...bylo by fakt dobré, než píšete někteří příspěvky, aby jste si článek přečetli pořádně... o kilometrech tam není ani zmínka, jen o ceně...ta byla 129000 Kč na nefunkční tachometr-pro těžko chápající znovu - NEFUNKČNÍ tachometr jsem vyjednal slevu 4000 Kč...takže..za prvé...musel bych být úplný i...
Tak a teď jste to všem nandal :o)) Věřím a držím palce ať slouží dál.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.07.2006 01:13, RE: PÁNOVÉ NĚKTEŘÍ NEUMÍTE ČÍST
Figo napsal:
Tak a teď jste to všem nandal :o)) Věřím a držím palce ať slouží dál.
To je úžasné. Hned zítra si tam zajedu koupit několik aut. Děkuji za článek.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 01.08.2006 20:19, RE: VYBERAUTO- hruza!
Peter Martinik napsal:
S tymto bazarom mam presne len tie najhorsie skusenosti.!!!
Tiez som chcel kupit taketo Toledo a bol som u nich v Moste 2x a x ma oklamali! Kazde Toledo co som mal v ruke malo odpojeny tachometer! pretozte sa vsetky pretacaju!!! Inzerovana servisna knizka bola vyplnena len do roku 1999 a malo vraj nabehane len 115000...to je na smiech. Pri druhej navsteve inzerovali bezvadny stav...ako u vsetkych ich autach...chichi a bolo to posriabane tak, ze by sa musel komplet prestriekat....hroza!!! A to na...
NAD TATROU SA ......
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 02.08.2006 12:25, Slováci
Kokšové zůstaňte doma a nelezte do Čech!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 21.11.2006 21:04, vyberauto-podvodnici
Kupil som u nich auto so serviskou, vraj 150.000km. Po 10000 mi odisla spojka a poloosi. Znalec odhadol stav na 290000km. Zalujem ich....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 25.12.2006 21:55, RE: PÁNOVÉ NĚKTEŘÍ NEUMÍTE ČÍST
autor článku.... napsal:
jo a ještě něco...kdo říká, že převodovku měnili 3 týdny????
Psal jsem, že jsem měl 3 týdny půjčené Mondeo a to bylo z toho důvodu, že na opravu Toleda neměli čas, tak stálo u nich na dvoře, než ho opravili...


autor...
Tak to je super taky si tam zajedu koupit par ojetych firemnich seatu
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 21.01.2007 18:58, RE: Fakt k neuvěření
Aleš napsal:
No teda, tak to je opravdu k neuvěření, no musím říci že jsem měl osobně co dočinění s tímto bazarem pouze telefonicky a moje pocity byly tak napůl.
Chtěl jsem se informovat pouze telefonicky na jedno auto, zvedla to žena působící neochotným dojmem a po 30s hovor jsem dostal pocit, že snad ani neví, že se auto řídí volantem a né kormidlem a jezdí na benzín a né na uhlí :o).
No neva požádal jsem tedy o předání servimenovi a tam už to bylo výborné. Po chvilce jsem od ochotného pracovníka věděl vše...
Mám osobní zkušenost s Vyberauto v Mostě a nezdá se mi původní článek,spíše to vypadá jako reklama a to bez urážky.Můj příběh byl prostý,téměř jsem se stal zájemcem o vůz Audi TT,přičemž v danou chvíli měli skladem dva vozy.Přístup běžný,mohl jsem se i svézt,přičemž jednomu vozu nefungovallo abs,druhý měl zase děravý výfuk,bavíme se o vozech s cenou přes třistatisíc a oni mi na to řekli,že opravovat to už nebudou,protože to prodávají s vadou popsanou a jestli si chci Vybrat,tak můžu,jinak je to nezajímá.Žádná deklarovaná ochota něco domluvit,nebo řešit,prostě stylem chceš,ber,nechceš táhni.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.03.2007 09:56, Stránky věnované podvodnému bazaru VYBERAUTO.CZ
http://www.vyberautobezzaruky.wz.cz/

Lidi všichni se sem podívejte a pište Vaše zkušenosti a hlavně se podívejte s kým máte tu čest pokud jdete kupovat vůz u VYBERAUTO.CZ
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 11.05.2007 13:57, http://www.vyberautobezzaruky.wz.cz/
Vaše stránky nefungují, nemohu je otevřít
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 05.12.2007 09:02, RE: bez předmětu
_Tomas napsal:
heh, zni to sice jako pohadka, ale ja tomu verim ne v kazdym autobazaru musi byt jen svine a zakaznik je zajima jen do doby nez polozi na stul prachy....
Musím říci, že mám taky zkušenost s Vyber Auto a to velmi dobrou... Je to uz miimalne 5 let, co jsem u nich v Moste koupil Omegu 2.0i a po tydnu mi sla na 3 valce.. zjistil jsem ze odesla vodni pumpa a vzala sebou tesneni, nebo celou hlavu.. Zavolal jsem jim a oni mi rekli at auto klidne privezu a vyberu si jine.. Pro me to byla v tu dobu neuveritelna zkusenost po autobazarech typu AAA. Cekal jsem nejakou habaduru, ale proste jsem na podvalniku odvezl auto a za hodinku odjizdel Passatem B4 TDi, který byl v perfektním stavu až na váhu vzduchu, co mě po roce opustila...
reagovat
Venca1111
počet příspěvků1
datum registrace17.12.2016
Sobota 17.12.2016 13:15, Ano zde nic nebrat
Je to banda podvodníků auta stocene a různě poslepovane prodejce ochotný ale nikdy nevíte co vás potom doma překvapí např.v autě jsem neměl vzduch filtr atd prostě zde jsi už nic nekoupím. Myslím,že je nejlepší si auto koupit přímo v Německu
reagovat
witch
počet příspěvků1
datum registrace09.05.2020
Sobota 09.05.2020 20:29, autobazar vyberauto
Autobazar vyberauto v Mostě má férové jednání, duben 2020. Zaplatila jsem zálohu, zároveň jsem si od autobazaru vynutila STK. Auto bylo připravené ve smluvený den, vše odpovídalo, jen jsem si nebyla jistá, jestli chci zrovna toto auto, tak jsem ho nakonec nekoupila. Prodávající mi automaticky vrátil zálohu, celou dobu jednal profesionálně, nevtíravě a mile. Děkuji...
reagovat
1 2


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.