0
zpět
 

diskuze k tématu: Reklamace jako ve snu

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.07.2006 00:30,
heh, zni to sice jako pohadka, ale ja tomu verim ne v kazdym autobazaru musi byt jen svine a zakaznik je zajima jen do doby nez polozi na stul prachy....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.07.2006 00:33, story
jo toto vobec mozne??? neverim... )))))))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.07.2006 00:49, Fakt k neuvěření
No teda, tak to je opravdu k neuvěření, no musím říci že jsem měl osobně co dočinění s tímto bazarem pouze telefonicky a moje pocity byly tak napůl.
Chtěl jsem se informovat pouze telefonicky na jedno auto, zvedla to žena působící neochotným dojmem a po 30s hovor jsem dostal pocit, že snad ani neví, že se auto řídí volantem a né kormidlem a jezdí na benzín a né na uhlí :o).
No neva požádal jsem tedy o předání servimenovi a tam už to bylo výborné. Po chvilce jsem od ochotného pracovníka věděl vše, co jsem potřeboval.
No každopádně jsem si pak řekl že sekretářká může být ok na administrativu, ale o autech ví většinou prd. Mohla zde být alespoň trošku realistická a po zjištění co potřebuji mě ihned předat.
No ale řeknu Vám, že jsem z Brna a klidně bych jel přes celou republiku pro auto do takové firmy.
Ale na druhou stranu, proč tato firma prodává tolik aut s vadami na opravu a neopravuje je sama??? Když na to má kapacity, mohla by na těchto autech vidělat více. I málo který profesionál pozná opravy jako jsou servo nebo elektrika vis nabízená černá Fábie.
No ale jen to jen má úvaha, neříkám že recenzista si vymýšlí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.07.2006 07:13, Pane jo...
No to je síla...=)
Vážně těžko uvěřit.

Je fajn, že ještě existují takové bazary...

Myslím, že takovým lidem už se může říkat "profíci"...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.07.2006 08:04, věřím, ale na druhou stranu....
Markus napsal:
No to je síla...=)
Vážně těžko uvěřit.

Je fajn, že ještě existují takové bazary...

Myslím, že takovým lidem už se může říkat "profíci"...
Autorovi článku věřím. Na druhou stranu jsem už na tenhle bazar četl i opačné názory. Osobní zkušenost nemám, jen mě připadá dost zarážející (o tomto problému už se tady kdysi diskutovalo), že většina automobilů nabízených tímto bazarem, zejména ta se vznětovými motory, mají najeto okolo 120 tkm, prakticky u každého je napsáno "nehavarované" a hlavě, jen výjimečně je k dispozici servisní knížka. Zkrátka moc nevěřím tomu, že např. Passat TDi, dovezený z Německa má po šesti nebo sedmi letech provozu najeto jen 120 tkm.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.07.2006 08:58, RE: věřím, ale na druhou stranu....
A4 napsal:
Autorovi článku věřím. Na druhou stranu jsem už na tenhle bazar četl i opačné názory. Osobní zkušenost nemám, jen mě připadá dost zarážející (o tomto problému už se tady kdysi diskutovalo), že většina automobilů nabízených tímto bazarem, zejména ta se vznětovými motory, mají najeto okolo 120 tkm, prakticky u každého je napsáno "nehavarované" a hlavě, jen výjimečně je k dispozici servisní knížka. Zkrátka moc nevěřím tomu, že např. Passat TDi, dovezený z Německa má po šesti nebo sedmi letech provo...
To je pravda, ale napokon, iba maximalne neskuseny neznaly clovek uveri tym stocenym kilometrom, ja osobne si to vzdy vynasobim dvoma a rozmyslam, ci sa to oplati kupit za tie prachy, ked to ma cez 200tisic najazdenych... Ale mas recht, aj tak je to svinstvo...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.07.2006 11:08, reakce
Vyber auto jsou šejdíři a nedodrží co slíbili.Taky slíbili proplatit opravu na VW passat-auto ztratilo otáčky,nechal jsem je opravit v neznačkovém servisu.Pak nastalo placení stylem-teď to posíláme,přijde vám to.Čekám dodnes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.07.2006 11:16, RE: věřím, ale na druhou stranu....
A4 napsal:
Autorovi článku věřím. Na druhou stranu jsem už na tenhle bazar četl i opačné názory. Osobní zkušenost nemám, jen mě připadá dost zarážející (o tomto problému už se tady kdysi diskutovalo), že většina automobilů nabízených tímto bazarem, zejména ta se vznětovými motory, mají najeto okolo 120 tkm, prakticky u každého je napsáno "nehavarované" a hlavě, jen výjimečně je k dispozici servisní knížka. Zkrátka moc nevěřím tomu, že např. Passat TDi, dovezený z Německa má po šesti nebo sedmi letech provo...
Ja som tiež dosť prekvapený. Na ten bazár som počul len negatívne veci. A hlavne tie ich podivné autá aké tam majú. Najlepšie je fakt to, že všetky dovezené TDi tam majú najazdené medzi 120-160 tisíc kilometrov. Možno práve kvôli tomu boli v prípade toho Toleda taký ústretový, pretože vedeli že má oveľa viac kilometrov ako udávali a nechceli riskovať nejaké súdy, kde by im na to prišli.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.07.2006 12:32, Toledo
Když jsem měl Toledo s tímto motorem, tak jsem převodovku měnil při 220.000 km. Byl jsem 4. majitel, takže se s tím autem nikdo zrovna nemazlil. Takže pokud si tuto "story" autor nevymyslel, tak ho majitel autobazaru pravděpodobně podvedl s počtem km na tachometru. Navíc že by výměna převodovky trvala 3 týdny ?!?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.07.2006 12:56, Olomouc
Nevím jak v Mostě,ale byl jsem několikrát na jejich pobočce v Olomouci a na neochotu zaměstnanců si nemůžu stěžovat.Je pravda že auto jsem tam nekoupil, ale když jsem ho chtěl vyzkoušet, dostal jsem klíč se slovy,,projeď te se¨¨.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.07.2006 20:43, Vyber auto
Andrew napsal:
Nevím jak v Mostě,ale byl jsem několikrát na jejich pobočce v Olomouci a na neochotu zaměstnanců si nemůžu stěžovat.Je pravda že auto jsem tam nekoupil, ale když jsem ho chtěl vyzkoušet, dostal jsem klíč se slovy,,projeď te se¨¨.
Znám tu firmu obstojně, vím že jsou solidní a vyřízení reklamace takovým způsobem je běžné v této firmě.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.07.2006 22:24, RE: Fakt k neuvěření
Aleš napsal:
No teda, tak to je opravdu k neuvěření, no musím říci že jsem měl osobně co dočinění s tímto bazarem pouze telefonicky a moje pocity byly tak napůl.
Chtěl jsem se informovat pouze telefonicky na jedno auto, zvedla to žena působící neochotným dojmem a po 30s hovor jsem dostal pocit, že snad ani neví, že se auto řídí volantem a né kormidlem a jezdí na benzín a né na uhlí :o).
No neva požádal jsem tedy o předání servimenovi a tam už to bylo výborné. Po chvilce jsem od ochotného pracovníka věděl vše...
Tak věřím hodně,ale tohle teda ne.To by ten dovozce brzo zkrachoval.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 15.07.2006 00:36,
bylo by to hezké ale nevěřím!!!! 120tisíc??? Hmm pokud k tomu není serviska tak nevěřím a vůbec nechápu, když si někdo koupí nové auto jak může ztratit servisní knížku!! Jo a výměna převodovky u hondy civic trvá jeden den a to dělal můj kámoš.A auta jsou jen jeho koníček!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 15.07.2006 07:24, blbost
dobrá blbost,že by semajitel bazaru nudil a chválil?at' radši pořádně maká a nepíše hovadiny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 15.07.2006 09:17, RE: blbost
22 napsal:
dobrá blbost,že by semajitel bazaru nudil a chválil?at' radši pořádně maká a nepíše hovadiny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No šak proto autor toho článku píše, že mu to nikdo věřit nebude... nemusíte mu věřit .. je to na vás :) , ale já si taky myslím, že ve světě autobazarů nejsou jen samé ku*wy...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 15.07.2006 15:55, RE: Fakt k neuvěření
hasart napsal:
Tak věřím hodně,ale tohle teda ne.To by ten dovozce brzo zkrachoval.
A hlavně ve Vyberauto je banda podvodníků, prodávají vyjeté auta s přetočenými tachometry, bývalé firemní auta a auta z povodní! Varuji - velký pozor!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 15.07.2006 18:20, velmi nizke kilometry
Na autobazaru vyberauto je krásně vidět typická česká vlastnost a to blbost až na půdu. Mají super ceny asi tak o třetinu nižší než lehce ojeté auta v německu. Taktéž kilometry jsou velmi nízké Auto nad 130 tis. km se tam vidí zřídka. A to je to co ti lidi chtějí. Otázka zní jak to dokážou? Ale aspon jsou levní to jistá firma co ma tři stejná písmenka v názvu to má určitě o dost dražší.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 16.07.2006 02:37, jedna ok reklamace přitáhne hafo zákazníků
Jenže většina aut je tam z dovozu, tak nevím jak by ti předal majitele k telefonu a hlavně, i když by byl ochotný autobazar, tak ten původní majitel asi težko.
Story se dejme tomu z 80% stala. Ale myslím, že to opravili proto, aby se v tom nikdo moc neštoural a nebylo to najednou Toledo s 280 tkm. Jinak auta tam mají na první pohled (po netu) slušné. Najeté km nevím, zas můžou vybrat pro dovoz to co má najeto míň. Stáčí dneska podle mě asi každej, jde o to o kolik. Ale co mi smrdí je absence těch servisek! Nevím jak to může tolik lidí ztratit. Nebo moderní auta co mají najeto pár km a nefunkční motor. Buď je to drobnost co ze zápaďákům nechce opravovat, nebo mají nalítáno hafo. Ale já vyberauto přesto fandím, zas furt lepší než AAA. Ti jsou totiž stejný shit, ale navíc blbě machrujou a jsou i dražší.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 16.07.2006 02:43, proč až teď
Jo a když se to stalo v 5/05 tak bys nám to řekl asi záhy a plný dojmů. A né víc jak po roce - to je nějaké divné. Ni?! Jinak 5/05 asi tolik dovozů nebylo, tak tel. s původním majitelem beru nepatrně z5.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 16.07.2006 11:26, TACHOMETR
Pokud tachometr neukazuje rychlost je z 90% stočený a kilometry nesedí.
reagovat
1 2


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.