0
zpět
 

diskuze k tématu: Peugeot 407 SW V6

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 18.04.2006 23:41, RE: POŘÁD JSOU TU...
DEKTR1 napsal:
POZOR MÁME TADY AGENTA KGB,KTERY JE POSLEDNÍ Z VYVOLENÝCH SOUVĚTSKÝCH AGENTŮ....ZDAR
Ale sem tady jenom kvuli tobe a tvym nazorum.......ZDAR
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.04.2006 07:10, HOVNO
DO MEJ NÁZORŮ JE TI HOVNO,ŽIJU JEŠTĚ V DEMOKRATICKÝ ZEMI A DOUFÁM,ŽE UŽ NADLOUHO....ZDAR
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.04.2006 07:59, Na některých věcech něco bude...
Řekl bych, že na spoustě postřehů něco bude: málokdo si uvědomí, že i auta jsou vyráběna v různých kategoriích (kvalitativních) - od kvality práce (zaměstnanci) po materiál (plechy, plasty apod.). No apřece do D nepošlou B a na východ A, že. Článek je opravdu možná provokace, kupovat auto v Polsku, jen podle videa atd.... Ještě ta narážka na N1... A za další: ještě jsem např. neviděl nějakého majitele třeba Passata proklínat svoje auto. A že jsou všechna OK, tomu nevěřím. Je ale pravda, že z aut se stalo spotřební zboží, v případě F možná až moc. No snad se to otočí. Peugeotům zdar.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.04.2006 23:10, RE: HOVNO
DEKTR1 napsal:
DO MEJ NÁZORŮ JE TI HOVNO,ŽIJU JEŠTĚ V DEMOKRATICKÝ ZEMI A DOUFÁM,ŽE UŽ NADLOUHO....ZDAR
prave proto. takovejch pitomcu joko ses ty sme se v padesatych letech zbavovali......ZDAR
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 20.04.2006 13:44, Také zkušenosti
Negativní zkušenosti s peugeotama mě velmi překvapily.
5,5 roku jsem jezdil s 406 HDi bez jediné poruchy.
Nyní jezdím 1,5 roku s 407SW HDI, také ani jedna porucha.
Spotřeba mezi 6,5-7 l. Manželka 1 rok používá 206 benzín,
také bez poruch.
Zato máme ve firmě nové pasaty vždy tak na 3 roky, nevěřili by jste, jsou každou chvíli na opravách. O mercedesech ani nemluvím.
Takže, zase moje zkušenosti.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 23.04.2006 20:42, RE: smutná realita
kuz napsal:
Mám 306ku moje další auto bude PEUGEOT RENAULT NEBO CITROEN.Bohužel se to žene všecho směrem minimálních nákladů na výrobu.Takový příběhy budou i u jiných značek ale někteří hrdí majitelé se radši nepochlubí.
Myslel jsem, že máš Xsaru a Golf III. Jinde to alespoň píšeš. Když jsem několikrát jel bratrovým Renaultem 19 do servisu (pokaždé jiného neb si s tím nikdo nevěděl rady) téměř vždy mi řekli něco ve smyslu "Co bys od ožralých Francouzů chtěl?"
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 26.04.2006 13:56, RE: smutná realita
martin napsal:
Myslel jsem, že máš Xsaru a Golf III. Jinde to alespoň píšeš. Když jsem několikrát jel bratrovým Renaultem 19 do servisu (pokaždé jiného neb si s tím nikdo nevěděl rady) téměř vždy mi řekli něco ve smyslu "Co bys od ožralých Francouzů chtěl?"
Xsaru má otec já 306 G3 mám na půl s bratrancem to byl omyl měl byt na jež dění a je spíš na problémy bratr má Fandora a máme ještě 205cabrio.Nevymýšlím si.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 01.05.2006 16:57, Jedině japonec !!!!!
Já fakt nechápu,jak někdo si může koupit Francouzské auto.Možná tím hodně lidí naštvu,ale jsou to nejhůře technicky provedená auta.Trochu jim rozumím a musím konstatovat,že jednoduchá konstrukční věc je u francouze tak zpackaná,že nejde ani vyměnit.Oproti japoncům,je to fakt ostuda. Vřele doporučuji: kupujte japonce,jestli chcete mít klid!!!! Není to sice podpora Evropského trhu,ale naštěstí se většina japonců pro Evropský trh vyrábí už i na starém kontinetnu,takže šikmoocí z toho nebudem .-)
P.S. Němci už přišli na to,že značkou č.1 je v součastnosti TOYOTA a už ne bohužel VW, BMW nebo MERCEDES !!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 01.05.2006 17:53, RE: Jedině japonec !!!!!
Marek napsal:
Já fakt nechápu,jak někdo si může koupit Francouzské auto.Možná tím hodně lidí naštvu,ale jsou to nejhůře technicky provedená auta.Trochu jim rozumím a musím konstatovat,že jednoduchá konstrukční věc je u francouze tak zpackaná,že nejde ani vyměnit.Oproti japoncům,je to fakt ostuda. Vřele doporučuji: kupujte japonce,jestli chcete mít klid!!!! Není to sice podpora Evropského trhu,ale naštěstí se většina japonců pro Evropský trh vyrábí už i na starém kontinetnu,takže šikmoocí z toho nebudem .-)
P....
Ano, velmi podobné věci jsem slyšel u VŠECH mechaniků, u kterých jsem s bratrovým fárem byl (bylo jich asi 6). Opravovat Francouze je prý pošušňáníčko. Japonce taky můžu, jen je problém, že relativně zanedbávají diesely, kupovat však benzín, tak jedině Japonce. Většina mechaniků a lidí zabývajících se dovozem či prodejem aut, se kterými jsem mluvil doporučuje Japonce a s určitými výhradami Němce. To o něčem svědčí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.02.2007 08:19, RE: Jedině japonec !!!!!
Martin napsal:
Ano, velmi podobné věci jsem slyšel u VŠECH mechaniků, u kterých jsem s bratrovým fárem byl (bylo jich asi 6). Opravovat Francouze je prý pošušňáníčko. Japonce taky můžu, jen je problém, že relativně zanedbávají diesely, kupovat však benzín, tak jedině Japonce. Většina mechaniků a lidí zabývajících se dovozem či prodejem aut, se kterými jsem mluvil doporučuje Japonce a s určitými výhradami Němce. To o něčem svědčí.
Toyota? co to je?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 02.03.2007 08:05, Vrže to!
Pravdou je, že na tom snad vržou všechny plasty. O nějakém komfortu nemůže být vůbec řeč. U německých vozů není ani náznak podobných problémů. To i můj bývalý stařičky Passat z roku 2001 byl asi odhlučněnější. Také jsem měl problém s řízením motoru HDi. Raději jsem ho tedy "střelil" pod cenou. Než abych byl neustále v servisu a rval do toho těžké prachy. Když jsem ho koupil byl necelé 2roky starý a při výběru rozhodoval hlavně design. Ale to je asi tak celé.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 02.03.2007 08:09, RE: Jedině japonec !!!!!
Marek napsal:
Já fakt nechápu,jak někdo si může koupit Francouzské auto.Možná tím hodně lidí naštvu,ale jsou to nejhůře technicky provedená auta.Trochu jim rozumím a musím konstatovat,že jednoduchá konstrukční věc je u francouze tak zpackaná,že nejde ani vyměnit.Oproti japoncům,je to fakt ostuda. Vřele doporučuji: kupujte japonce,jestli chcete mít klid!!!! Není to sice podpora Evropského trhu,ale naštěstí se většina japonců pro Evropský trh vyrábí už i na starém kontinetnu,takže šikmoocí z toho nebudem .-)
P....
Je to spíš tak, že Francouzi jsou tedy technicky hodně pokrokoví, nicméně je to vše takové přetechnizovaně-nedotažené. Takže bývají dosti poruchoví.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.03.2007 18:37, RE: Jedině japonec !!!!!
Pavel napsal:
Je to spíš tak, že Francouzi jsou tedy technicky hodně pokrokoví, nicméně je to vše takové přetechnizovaně-nedotažené. Takže bývají dosti poruchoví.
No já ho dal pryč. Opravdu to byl docela klepák.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 14.03.2007 10:54, Francouzská auta
Zaujatost pro německá auta je pro české motoristy typická, za totálu všichni obdivovali staré golfy se zasněnýma očima a rukama v garáži nad rozebranou převodovkou škody 105, oprávněně asi, a zdá se že to asi dlouho zůstane v genech. (viz věková skladba majitelů německých vozů , u "nových" dědictví názorů otců plus možnost přilepit si spojler a vybrat tuningové serrepetičky. Nicméně si myslím že už se všechna auta podřídila heslu výrobce a opravce" je třeba aby to zas tak dlouho moc nevydrželo" a to pro všechny značky bez rozdílu, a nejen aut. Na obranou peugeotů: jezdím 4 rok s P406 1.9HDI , 80 000 km, nevím jestli mám kliku ale řešil jsem jen zaseklý pás na zadní sedačce a vrzání mřížky proti DPH (výrobce nějaká STS Chvojkovice myslím :))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 31.08.2007 11:52, RE: VelSatis
Petr D napsal:
Chtěl bych jsi koupit renault Velsatis a vidím že tady o něm někdo píše.
Nevíte někdo jaký motor je pro něj nejlepší a jaké jsou zápory a na co si dát pozor? Díky
Máme tři a půl benzín, je to Nissan motor VQ35DE, kterej vyhrává co se dá, máme ten motor už ve třetím autě a je super (2x350Z a teď VelSatis), jinak jsme s ním spokojený moc, žádná porucha, fajn svezení.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 14.01.2008 14:02, Spokojený majitel Peugeot 407 SW 2.0 HDI
Dost mě překvapuje ta kritika a špatné zkušenosti se 407. Asi někteří majitelé mají pořádnou smůlu. Pro srovnání - měl jsem po sobě dvě nové Octávky TDI a byla to katastrofa. Pořád nějaké opravy! Hlučné a nepohodlné auto.Od Škodovky jsem utekl. Teď mám 2 roky Peugeota 407 SW 2.0 HDI a je to paráda. Najeto 65 000 km bez poruch. Garančky mě stojí polovic než u Škodovky a spotřeba cca. 5,8 l. Asi ty první 407 neměly ještě vychytané chyby. Jinak si to nedovedu vysvětlit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 14.01.2008 14:12, RE: Francouzská auta
Pavel napsal:
Zaujatost pro německá auta je pro české motoristy typická, za totálu všichni obdivovali staré golfy se zasněnýma očima a rukama v garáži nad rozebranou převodovkou škody 105, oprávněně asi, a zdá se že to asi dlouho zůstane v genech. (viz věková skladba majitelů německých vozů , u "nových" dědictví názorů otců plus možnost přilepit si spojler a vybrat tuningové serrepetičky. Nicméně si myslím že už se všechna auta podřídila heslu výrobce a opravce" je třeba aby to zas tak dlouho moc nevydrželo"...
Mám stejný názor.Všichni si myslí, že německá auta jsou nejkvalitnější, ale chyba lávky.Stačily mi skvělé poruchové Octávky.Nejlepší je, že si u nás všichni myslí,jak nejsou na Škodovky levné náhradní díly. Zatím jsem vždy koupil náhradní díly na moji Alfu 156 a Peugeota 407 levněji než na Octávku. Ale stejně tomu Škodovkáři nechtějí uvěřit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 26.09.2008 13:44,
Mám 407 sedana 2,0 HDI už 4 rok.Najazdil som na ňom 101 000km.Auto beží ako hodinky.Okrem bežnej výmeny oleja a filtrov,tak jediná vec čo sa pokazila bolo čidlo ABS na zadnom kolese, výmena ma stála 1200 Sk.Pred tým som mal O1.A rozdiel je obrovský.Nikdy viac by som sií ju nekúpil.O 1 je šit ako na tom môže niekto jazdiť.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 08.05.2011 14:46, LEŽ
toto mi prijde jako naprostá ale naprostá lež , my máme toto auto 5 let ma najeto 250 tisic kilometrů a jedine co se porouchalo byla samozřejmě spojka jinak s tímto vozem žádne jiné problémi nemamé . takže tento članek mi prijde jako naprosta lež neznam nikoho kdo by me l s tímto vozem takove problemy jako vy a prijde mi jako kravina aby temer vse odeslo po 3500 km . tomu se opravdu musím smát :D
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.