0
zpět
 

diskuze k tématu: Peugeot 407 SW V6

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 18.04.2006 00:29, Je to tak
Ac zaryty Peugotar musim si priznat, ze Peugeot jsou dneska sra.ky a nekoupil bych si ho ani za mak. Podobnych prispevku se objevuje az podezrele mnoho, na to aby to byla nahoda. Muj nazor je, ze posledni dobrej Peugeot byl 406. Kde jsou casy 205/309/405/605...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 18.04.2006 01:37, RE: Je to tak
pmaus napsal:
Ac zaryty Peugotar musim si priznat, ze Peugeot jsou dneska sra.ky a nekoupil bych si ho ani za mak. Podobnych prispevku se objevuje az podezrele mnoho, na to aby to byla nahoda. Muj nazor je, ze posledni dobrej Peugeot byl 406. Kde jsou casy 205/309/405/605...
Presne tak ... a bohuzel v tom neni jen Peugeot, takovy Renault je uplne totez. Je to skoda, ze i technicky kvalitni auta (vykonem, jizdnimi vlastnostmi, vybavou, cenou) se stavaji spotrebni zbozi, ktere je potreba neustale reklamovat, protoze nic nevydrzi.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 18.04.2006 01:51,
No ja len potvrdzujem hore napisane, stare zlate Peugeoty ktore cosi vydrzali, tieto nove sa fakt kazia velmi casto.... mam zle skusenosti aj so 307kami (1,6 16V + 2,0 HDi - elektronika), 607kou (2,2 HDi - elektronika) a aj s 206kou (1,1 - komplet menena elektroinstalacia)... Skoda, ale zacinam mat pocit, za Francuzi nam ponukaju len pekny obal....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 18.04.2006 08:56, RE: Je to tak
AnderN napsal:
Presne tak ... a bohuzel v tom neni jen Peugeot, takovy Renault je uplne totez. Je to skoda, ze i technicky kvalitni auta (vykonem, jizdnimi vlastnostmi, vybavou, cenou) se stavaji spotrebni zbozi, ktere je potreba neustale reklamovat, protoze nic nevydrzi.
Se starsimi Renaulty nemam zkusenosti, ale pravdou je, ze nas Scenic (rv 2003) az na detaily (nenavijejici pasy, ucpavajici se EGR ventil) nemel a nema problemy. Znamy si soucasne s nama koupil 307 HDi Break a menil uz co se da. Ale verim ze jsme meli stesti na kus a radsi uz bych si Renaulta nekoupil. I proto, ze mi jejich design neoslovuje.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 18.04.2006 09:02, Zase zkušenosti po pár tkm
... ale zato fakt zajímavé a přínosné. A jak tady píšou ostatní tak si taky rýpnu a Citroen C5 mého známého a C3 mojí známé tak ty byli v servisech taky více než doma, než je majitelé prodali...
To je tak , když člověk narazí na "páteční" nebo "pondělní" auto.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 18.04.2006 09:16, RE: Je to tak
pmaus napsal:
Ac zaryty Peugotar musim si priznat, ze Peugeot jsou dneska sra.ky a nekoupil bych si ho ani za mak. Podobnych prispevku se objevuje az podezrele mnoho, na to aby to byla nahoda. Muj nazor je, ze posledni dobrej Peugeot byl 406. Kde jsou casy 205/309/405/605...
Mam P405, dalsi auto bude P406, ale tim nejspis s auty od PSA skoncim, protoze co vidim a slysim o Peugeotech se sedmickou nakonci, je fakt hruza.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 18.04.2006 09:18,
Mel jsem 307, sracka prvni kategorie. Peugeota uz nikdy vic. Nenechte se oklamat designem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 18.04.2006 09:38, Spolehlivost
Jo, bohužel je to tak, že kdo chce opravdu spolehlivost, tak nakonec často skončí u japonců. Francouzská auta mívají pěkný design, ale spolehlivost je bídná...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 18.04.2006 10:01, francouz
No jo,akorát další potvrzení toho co se o francouzkých autech říká...Já mám po Renaultech už 2. Oktávii(nyní II.generace) a nikdy mě tyhle auta nezklamali....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 18.04.2006 11:15, RE: francouz
T.K. napsal:
No jo,akorát další potvrzení toho co se o francouzkých autech říká...Já mám po Renaultech už 2. Oktávii(nyní II.generace) a nikdy mě tyhle auta nezklamali....
Nove peugeoty jsou opravdu podivne. Podobne zkusenosti jsem slysel jiz z vice zdroju, takze neco na tom asi bude. Pokud nemate s octavii 2. generace problemy, tak budte rad. Bracha uz se s ni taky neco do servisu najezdil. Pokud chce clovek spolehlivost musi jit do japonce.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 18.04.2006 11:19, clio
Měl jsem tři roky clio koupeno ze 108 000 a prodáváno se 190000. Za tu dobu se měnila spojka ložiska přední 2x čepy část chladícího systému čidlo teploty motoru, několikrát opravovaný centrál, misky tlumičů 3 x dokola, těsnění pod hlavou, radiátor (netopilo),kabely, rozvody, prasklý silentbok motoru, polámal se mi dokonce i klakson:o).
No určitě jsem na něco ještě zapoměl bylo to slio 1,4 55kw rok 1991. Co bylo bezvadné tak kombinovaná spotřeba 6,5 litru.
Auto jsem měl od roku 1998, tenkrát jsem se v autech vůbec nevyznal a tak jsem jen měnil co bylo třeba :o(
Poruchovost opravdu vysoká, ale nejvíc mě dokázaly naštvat ceny těch náhradních dílů. To bylo opravdu na nakopání.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 18.04.2006 12:33, RE: francouz
Radek napsal:
Nove peugeoty jsou opravdu podivne. Podobne zkusenosti jsem slysel jiz z vice zdroju, takze neco na tom asi bude. Pokud nemate s octavii 2. generace problemy, tak budte rad. Bracha uz se s ni taky neco do servisu najezdil. Pokud chce clovek spolehlivost musi jit do japonce.
No, nechcel by som byť v koži toho, kto tento "nepodarok" následne po vás kúpil. Inak dizajnovo pekné auto, len tá spoľahlivosť. Podľa mňa podarené francúzke motory boli len dva a to 1.9TD a 2.1TD 12V. Čo som počul tak to boli fakt držáky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 18.04.2006 13:04, RE: francouz
Kolega z SK napsal:
No, nechcel by som byť v koži toho, kto tento "nepodarok" následne po vás kúpil. Inak dizajnovo pekné auto, len tá spoľahlivosť. Podľa mňa podarené francúzke motory boli len dva a to 1.9TD a 2.1TD 12V. Čo som počul tak to boli fakt držáky.
nezbývá než souhlasit...měl jsem 2,1 TD V xantii 2000 a super motor a věřte nebo ne i auto :o) výkonem uměla potrápit tdi jen spotřeba byla tak 7,5, ale spolehlivá jak prase :o)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 18.04.2006 15:45, RE: u nás je to tak
pmaus napsal:
Ac zaryty Peugotar musim si priznat, ze Peugeot jsou dneska sra.ky a nekoupil bych si ho ani za mak. Podobnych prispevku se objevuje az podezrele mnoho, na to aby to byla nahoda. Muj nazor je, ze posledni dobrej Peugeot byl 406. Kde jsou casy 205/309/405/605...
S těma peugeotama a Renaultama souhlasim i když jsem zastánce renaultů.
Já osobně mám již třetího Renaulta. První byl Safrane, druhý Scenic 1,6 po faceliftu a těď jezdím ve VelSatisu 2,2 Dci. Všechny jsem kupoval v německu jako ojeté.Pouze se scenikem jsem měl problémy s převodovkou.Jinak žádný problém.Příští auto bude určitě Renault.
Pár mých známích má taky Renaulty a Peugeoty.Pořád maj nějaký problémy - hlavně elektronika, ta se jebe nejvíc.Pořád se jim divím co s tim maj.Já vůbec nic.
Myslím si že asi záleží na tom kde auto koupíte, jestli u nás nebo v cizině. Slyšel jsem že prý do vysplělejších států vozí lepší kusy než do ČR. Tkže si radši zajeďte do Německa pro auto.
Franta, věrný majitel VelSatisu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 18.04.2006 16:33, RE: u nás je to tak
Franta V napsal:
S těma peugeotama a Renaultama souhlasim i když jsem zastánce renaultů.
Já osobně mám již třetího Renaulta. První byl Safrane, druhý Scenic 1,6 po faceliftu a těď jezdím ve VelSatisu 2,2 Dci. Všechny jsem kupoval v německu jako ojeté.Pouze se scenikem jsem měl problémy s převodovkou.Jinak žádný problém.Příští auto bude určitě Renault.
Pár mých známích má taky Renaulty a Peugeoty.Pořád maj nějaký problémy - hlavně elektronika, ta se jebe nejvíc.Pořád se jim divím co s tim maj.Já vůbec nic.
Myslí...
Já mám megana II,přes rok starej,17.tis. a ač k nevíře,šlape zatím jak hodinky,nic nedrnčí a to jezdím po zkurvenejch blanenskejch silnicích.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 18.04.2006 17:56, RE: Je to tak
pmaus napsal:
Ac zaryty Peugotar musim si priznat, ze Peugeot jsou dneska sra.ky a nekoupil bych si ho ani za mak. Podobnych prispevku se objevuje az podezrele mnoho, na to aby to byla nahoda. Muj nazor je, ze posledni dobrej Peugeot byl 406. Kde jsou casy 205/309/405/605...
jsem relativni priznivce Peugeotu ale je pravda ze posledni poradny peugeot byl 5-rady jeste mozna ta 406 ale to je vse.....jsem moc spokojeny uzivatel Peugeotu 505 2,5 TD...namam duvod menit.......dnes od Francouzu jen vino a syry a auta nechat na jinejch.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 18.04.2006 19:13, smutná realita
Nowas napsal:
jsem relativni priznivce Peugeotu ale je pravda ze posledni poradny peugeot byl 5-rady jeste mozna ta 406 ale to je vse.....jsem moc spokojeny uzivatel Peugeotu 505 2,5 TD...namam duvod menit.......dnes od Francouzu jen vino a syry a auta nechat na jinejch.....
Mám 306ku moje další auto bude PEUGEOT RENAULT NEBO CITROEN.Bohužel se to žene všecho směrem minimálních nákladů na výrobu.Takový příběhy budou i u jiných značek ale někteří hrdí majitelé se radši nepochlubí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 18.04.2006 19:17, VelSatis
Franta V napsal:
S těma peugeotama a Renaultama souhlasim i když jsem zastánce renaultů.
Já osobně mám již třetího Renaulta. První byl Safrane, druhý Scenic 1,6 po faceliftu a těď jezdím ve VelSatisu 2,2 Dci. Všechny jsem kupoval v německu jako ojeté.Pouze se scenikem jsem měl problémy s převodovkou.Jinak žádný problém.Příští auto bude určitě Renault.
Pár mých známích má taky Renaulty a Peugeoty.Pořád maj nějaký problémy - hlavně elektronika, ta se jebe nejvíc.Pořád se jim divím co s tim maj.Já vůbec nic.
Myslí...
Chtěl bych jsi koupit renault Velsatis a vidím že tady o něm někdo píše.
Nevíte někdo jaký motor je pro něj nejlepší a jaké jsou zápory a na co si dát pozor? Díky
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 18.04.2006 19:27, Clanek je pravdepodobne lez
na teto adrese se o tom muzete presvedcit http://www.peugeot-club.com/forum/viewthread.php?tid=13231&page=1
Zejmena si vsimnete prispevku z 16/4/06 v 22:20 od P607Oldy, kde porovnava jednotliva tvrzeni autora se skutecnymi datumy, podle techto dukazu je jasne, ze autor clanku nemohl v te dobe vse radne stihnout a pokud lze v tomto, jakypak mame duvod mu verit i v ostatnich vecech?.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 18.04.2006 20:10, POŘÁD JSOU TU...
POZOR MÁME TADY AGENTA KGB,KTERY JE POSLEDNÍ Z VYVOLENÝCH SOUVĚTSKÝCH AGENTŮ....ZDAR
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.