0
zpět
 

diskuze k tématu: Peugeot 405 Mi 16 - zábavné auto

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 26.02.2008 14:59, RE: Mi-16
anonym napsal:
Asi se vedle tebe nepostavilo STI nebo EVO....
Kolik ti je? 9 ????
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 26.02.2008 15:07, RE: hmm
anonym napsal:
Nejspíš majitel Oct. 1 TDI s křídlem a na origo škodováckých hlínách, co kažýho přdjíždí))
neee ten s felinou z 99teho :)))))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 02.06.2008 16:27, RE: hmm
anonym napsal:
Psal se rok asi 99 a jeden pán si koupil novou felicii. Hned po koupi zjistil, že mu z motoru teče olej. Auto vrátil a nechal odstranit závadu v záruce. Po několika týdnech mu auto vrátili, ale závada se opakovala a přibyly další. Nakonec to dopadlo tak, že auto s velkým humbukem vrátil a koupil si staršího Peugeota 405. Teprve potom zjistil, že jezdil celý život se škodovkami a o co všechno přišel. Potom prohlásil "škodovka mi už nesmí do baráku" Je spousta blbů, co mněli jen tu škůdku a myslí...
Kdysi jsem cetl odpoved jednoho pana na clanek, ze jsou skodovky v cechach nejdrazsi. Odpoved: "Je to kvalitni auto, tak si klidne rad priplatim "me dostava do kolen jeste dneska. Proc kupovat to samy levne v zahranici, kdyz se to da draho koupit doma. No ted jsem si koupil SLK350 a uzivam si slunicka. Tak honem do TDIcek....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 02.07.2008 00:33, RE: pokladnička
Alda napsal:
Jo tak věku jsem si nevšiml. Je to fakt, já v jeho letech jezdil Mercedesem (bohužel tím rumunským).
je to jen o snazivosti,je mi 22 a mel sem uz dva baworaky 318is a tad mam 328 oba E36.a myslim,ze bych tomu francouzovi pekne zakouril predni okno.kdyz zacnes poradne makat,tak si koupis daleko lepsi karu.Zdar!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 02.07.2008 00:37, RE: Mi-16
anonym napsal:
Jenže EVO nebo STi nestojí 40 tis.kč.....
to je kravina EVO bo STI.to je fakt nakej idiot,ale BMW E30 by mu natrhlo neuveritelne prdel a to za ty prachy sezenes krasnej kousek
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 02.04.2011 23:01, RE: cena?
anonym napsal:
Cenu čeho??
cenu auta při koupi (stav podle všeho nadhera, kdyz to srovnam s tim mym :D )
priblizne kolik mel nalitano pri koupi km? jenom ze zvedavosti - mam stejny kousek doma :)
reagovat
1 2 3


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.