0
zpět
 

diskuze k tématu: Peugeot 405 Mi 16 - zábavné auto

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 11.01.2008 22:19, RE: Mi16 4x4
anonym napsal:
Ale potom jsi se probral,co?
nee, já se probral až když jsem se svojí 350Z zůstal daleko vzadu...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 12.01.2008 14:45, RE: Mi16 4x4
anonym napsal:
Kdyby to napsal někdo kdo s ní pár let jezdil a něco s ní najel a pak přesedl na lepší tak bych to bral. Ale mám pocit, že jste jí nikdy neměl ani mít nebudete asi z prestiže.
Pochybné jízdní vlastnosti oktávky (zejména 1.generace a zejména kombi) jsou faktem,který vychází z velkých přesahů karoserie nad podvozkem.Ale vysvětlujte to jejich hrdým majitelům....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 12.01.2008 19:38, RE: Mi16 4x4
anonym napsal:
Na vlastní oči jsem v Brně loni na Renocaru viděl jak boreček z Prostějova s Mi16kou natrhl pr.el dvanáctiválcovýmu Ferárku na sprintu
nebyl ten Peugeot hnědý?Jestli jo tak ten měl hoooodně upravený motor...asi 600PS a to Ferrari bylo 550 Maranello......ale kolik takových Peugeotů je......
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 12.01.2008 21:23, RE: pokladnička
anonym napsal:
já, R11, taky pěkná pokladnička...
Ano,typický český debil s Oktávií.Než si koupil Peugeota,v hospodě u piva by o něm neřekl slovo dobré.Dneska čumí jak blb.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 12.01.2008 22:10, RE: pokladnička
anonym napsal:
Ano,typický český debil s Oktávií.Než si koupil Peugeota,v hospodě u piva by o něm neřekl slovo dobré.Dneska čumí jak blb.
Sám seš debil!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 13.01.2008 00:27, RE: hmm
anonym napsal:
Tuto Mi16 jsem věčně okukoval těsně po převratu v rakousku ještě jako klučina, když jsme tam jezdili s našima. Stály tam dvě funglovky před showroomem, na tu dobu fakt krásný auta a našlapaný. Já jsem začínal se stovárnou.
Další majitel který vyrostl na Š 105,pak favorit a co jiného pro českou blbou rádiovku než oktávie - teď si sedne do peugeota a užasle čumí,jak skvělé auto vyrobil někdo už v roce 1987.A takhle je to s každým autem z Francie,hodnotí je pitomci ze škodovek,kteří v nich nikdy neseděli,jen slintají u piva a zavšiví každou diskuzi.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 13.01.2008 11:46, RE: pokladnička
anonym napsal:
já, R11, taky pěkná pokladnička...
Mhmmm, taky jsem měl R11, bylo to auto, které mi otevřelo oči. Zjistil jsem, že na tomhle autě se může posrat opravdu všechno. Neustále jsem měl problém s otáčkami motoru, z motoru chcal olej, z převodovky taky, homokyneťáky v hajzlu, praskla mi torzní tyč zadní nápravy, brzová hadička a spoustu jiných závad. myslím, ale, že Peugeot je na tom s kvalitou podstatně lépe.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 13.01.2008 11:54, RE: hmm
anonym napsal:
Další majitel který vyrostl na Š 105,pak favorit a co jiného pro českou blbou rádiovku než oktávie - teď si sedne do peugeota a užasle čumí,jak skvělé auto vyrobil někdo už v roce 1987.A takhle je to s každým autem z Francie,hodnotí je pitomci ze škodovek,kteří v nich nikdy neseděli,jen slintají u piva a zavšiví každou diskuzi.
Psal se rok asi 99 a jeden pán si koupil novou felicii. Hned po koupi zjistil, že mu z motoru teče olej. Auto vrátil a nechal odstranit závadu v záruce. Po několika týdnech mu auto vrátili, ale závada se opakovala a přibyly další. Nakonec to dopadlo tak, že auto s velkým humbukem vrátil a koupil si staršího Peugeota 405. Teprve potom zjistil, že jezdil celý život se škodovkami a o co všechno přišel. Potom prohlásil "škodovka mi už nesmí do baráku" Je spousta blbů, co mněli jen tu škůdku a myslí si, že je to maximum technického vývoje. pak se ale svezou se zahraniční produkcí a je po iluzích.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 13.01.2008 13:44, RE: hmm
anonym napsal:
Další majitel který vyrostl na Š 105,pak favorit a co jiného pro českou blbou rádiovku než oktávie - teď si sedne do peugeota a užasle čumí,jak skvělé auto vyrobil někdo už v roce 1987.A takhle je to s každým autem z Francie,hodnotí je pitomci ze škodovek,kteří v nich nikdy neseděli,jen slintají u piva a zavšiví každou diskuzi.
Ty seš jen další zapšklá a zahořklá homokláda co? Co to navíc dělá se svým tátou na dvorku, že všeználku.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 13.01.2008 17:05, RE: hmm
anonym napsal:
Ty seš jen další zapšklá a zahořklá homokláda co? Co to navíc dělá se svým tátou na dvorku, že všeználku.
O Tvé "úrovni" si asi udělá obrázek každý sám!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 13.01.2008 17:08, RE: hmm
anonym napsal:
O Tvé "úrovni" si asi udělá obrázek každý sám!
Nejspíš majitel Oct. 1 TDI s křídlem a na origo škodováckých hlínách, co kažýho přdjíždí))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 14.01.2008 10:43, RE: Mi16 4x4
anonym napsal:
nebyl ten Peugeot hnědý?Jestli jo tak ten měl hoooodně upravený motor...asi 600PS a to Ferrari bylo 550 Maranello......ale kolik takových Peugeotů je......
Přesně tak, skoro černý, a každej si to bál s ním rozdat, říkal že mimo udělanejch-hodně- Evíček a Imprez na něj skoro nikdo nemá...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 14.01.2008 11:42, RE: Mi16 4x4
anonym napsal:
musím přiznat že to mělo kompletně vykuchanej interiér, odlehčenej skelet a při maximálním plnícím tlaku turba cca 450 koní... a to ve čtyřkolce s váhou pod tunu je docela nářez...
jj to s tím sprintem je to pravda, ale nebyl to Mi16 ale vrcholová verze T16. Peugeot 405 T16 udělal Ferrari 550Maranelo jako malinu - video se dá shlédnout na http://www.youtube.com/watch?v=AgNFTi0mAdg
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 14.01.2008 11:44, RE: Mi16 4x4
anonym napsal:
Přesně tak, skoro černý, a každej si to bál s ním rozdat, říkal že mimo udělanejch-hodně- Evíček a Imprez na něj skoro nikdo nemá...
tak ještě jednou, byl to Peugeot 405 T16, což je vrcholová verze tohoto modelu. Ten sprint shlédněte zde http://www.youtube.com/watch?v=AgNFTi0mAdg
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 14.01.2008 14:14, RE: Mi-16
anonym napsal:
Asi se vedle tebe nepostavilo STI nebo EVO....
Jenže EVO nebo STi nestojí 40 tis.kč.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 14.01.2008 20:12, cena?
Můžete prozradit cenu?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 14.01.2008 21:54, RE: cena?
anonym napsal:
Můžete prozradit cenu?
Cenu čeho??
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 14.01.2008 22:26, -
Pěkná recenze,ale myslím že bych si asi nechal Octavii
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 17.02.2008 22:44, RE: Mi16x4
anonym napsal:
Před nějakými pěti lety jsem si koupil v autobazaru model Mi16x4, čili totéž, jenže s pohonem na všechny čtyři. Musím potvrdit, co se tu píše, to auto jezdilo jak drak, bylo cítit, jak je šíleně neklidné, pokud jede míň jak 140, a jak po těch vysokých rychlostech přímo prahne. Taky skončilo podle toho, jednoho krásného dne jsem ho neubrzdil a rozbil... Skvělé dílo, tohle auto!
Také jsem ji před 10 lety vlastnil, potvrzuji, že to jelo jako drak, radši jsem ji po dvou letech prodal a dodnes děkuji bohu, že jsem to přežil ve zdraví. S tímhle autem se prostě pomalu jezdit nedá...

Petr
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 26.02.2008 14:56, RE: pokladnička
anonym napsal:
Ano,typický český debil s Oktávií.Než si koupil Peugeota,v hospodě u piva by o něm neřekl slovo dobré.Dneska čumí jak blb.
Běž se lečit woe...
reagovat
1 2 3


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.