0
zpět
 

diskuze k tématu: Peugeot 205

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 23.11.2006 23:43, 205
Za 205 dát cca 40 000kč , to je pozlacená???To patří na vrakovište nebo pro vyznavače veteránů.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 24.11.2006 15:31, Odpoveď všetkým
rizek napsal:
Za 205 dát cca 40 000kč , to je pozlacená???To patří na vrakovište nebo pro vyznavače veteránů.
Som rád že sa okolo mojej recenzie rozpútala riadna diskusia.Ohľadom tých kilometrov: nikde nespomínam že verím že auto má najazdených 130000km pri kúpe.Možno malo aj 200000km ,to už nikto nezistí.A ak som niekoho pomýlil tým "dovozom z nemecka" tak dodávam že auto malo PO dovoze este dalsích 3 majitelov na slovensku.Daľej niekto spomínal že 40000 CZK je za 205-ku veľa a bla bla bla.Vysvetlenie:cenu som dostal matematicky podľa ceny za akú som kúpil ja.A nie, neni pozlátené.Je "iba" v dobrom stave.Možno je to aj tým že v česku sú niektoré jazdenky výrazne lacnejšie.Záverom odkaz pre pseudoexpertov: " Ja viem že všetci máte doma v garáži pri vile prinajmenšom lamborghiny alebo dáky hustý offroad,no nenavážajte sa do serióznych recenzií keď ste 205-ku videli akurát na obrázku." Eto vsio.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 25.11.2006 01:21, RE: Odpoveď všetkým
Peter napsal:
Som rád že sa okolo mojej recenzie rozpútala riadna diskusia.Ohľadom tých kilometrov: nikde nespomínam že verím že auto má najazdených 130000km pri kúpe.Možno malo aj 200000km ,to už nikto nezistí.A ak som niekoho pomýlil tým "dovozom z nemecka" tak dodávam že auto malo PO dovoze este dalsích 3 majitelov na slovensku.Daľej niekto spomínal že 40000 CZK je za 205-ku veľa a bla bla bla.Vysvetlenie:cenu som dostal matematicky podľa ceny za akú som kúpil ja.A nie, neni pozlátené.Je "iba" v dobrom sta...
Jak se onanuje při pohledu na tenhle střep?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 15.12.2006 12:54, RE: achichouvej
Pepe napsal:
Saxo? Z hlediska bezpečnosti je snad lepší střet (čelně) i na kole... Ale beru, že u AX je spotřeba minimální, koroze také (půlka kastle je plastová), stejně to riziko ale podle mě za ty prachy nestojí.
Bezpečnost Saxa je při nárazu lepší, než u mnoha aut z poloviny 90 tých let (Taková Sierra se mu nevyrovná, tomu věřte). Je ale fakt, že je opravdu moc malé a hlavně strašně lehké, což je fajn při jízdě, ale nahovno při střetu. Mám 1,1i a docela s tím ten motor cvičí (Vzhledem k objemu)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 15.12.2006 12:58, RE: KM
Jan Vaníček napsal:
O počtu kilometrů netřeba polemizovat. Další věcí je specifičnost slovenského trhu s ojetinami, díky značným restrikcím tam byl (možná ještě je) poměrně velký problém dovézt i 5 let starý vůz, jeho dovoz se ohromě prodraží(l), proto ta cena. Autor píše o velkém skoku z předcházejícího vozidla - nedivím se.
Berte prosím v úvahu, že je to auto, které se začalo prodávat v době, kdy naše škoda chrlila výborné užovky typu 105 a 120 (tedy 1983).
Sám jsem tu čest měl, bylo to mé první vysněné (již za...
Přesně tak. 205 bylo na svoji dobu velmi moderní a pokrokové auto. To že plave a řazení je hrozné, tak stačí vyměnit komponenty zadní nápravy a plavání většinou přestane. A řazení se zlepší koupí nových táhel (Jsou celkem 3 u převodovky MA)-206 má to samé řešení. Při najetých 300000 km nebude žádné auto, možná vyjma BMW řady 7 a Mercedesu S Klasse jezdit dobře. Je to prostě moc km.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 20.01.2007 16:35, 205
Já měl taky 205-ku 1.4 roland garos najeto 180 000Km okna v el.,centrál.Ale byla to střela,ani kousek prorezlý.Spotřeba necelých 6 litrů a jela i přes 160Km/h.Nedal bych na to auto dopustit.Ale jednou jsem ji pujčil kámošovi a ten ji ve 120Km/h otočil na střechu a ůplně rozšrotoval,ale mu se vůbec nic nestalo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 09.02.2007 18:45, RE: 205
IvanHoe napsal:
Já měl taky 205-ku 1.4 roland garos najeto 180 000Km okna v el.,centrál.Ale byla to střela,ani kousek prorezlý.Spotřeba necelých 6 litrů a jela i přes 160Km/h.Nedal bych na to auto dopustit.Ale jednou jsem ji pujčil kámošovi a ten ji ve 120Km/h otočil na střechu a ůplně rozšrotoval,ale mu se vůbec nic nestalo.
Zaujímavé, prednedávnom som od známeho za babku kúpil interiér z modelu Roland Garos.Konečne to bude vyzerať k svetu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.03.2007 23:28, RE: Odpoveď všetkým
Peter napsal:
Som rád že sa okolo mojej recenzie rozpútala riadna diskusia.Ohľadom tých kilometrov: nikde nespomínam že verím že auto má najazdených 130000km pri kúpe.Možno malo aj 200000km ,to už nikto nezistí.A ak som niekoho pomýlil tým "dovozom z nemecka" tak dodávam že auto malo PO dovoze este dalsích 3 majitelov na slovensku.Daľej niekto spomínal že 40000 CZK je za 205-ku veľa a bla bla bla.Vysvetlenie:cenu som dostal matematicky podľa ceny za akú som kúpil ja.A nie, neni pozlátené.Je "iba" v dobrom sta...
Fandim ti, mam to iste a som s tým navýsost spokojný. Musím iba opravit koroziu. Dal som na to originál Pežó hliníky 185/60 R 14 a auto neodlepíš v zákrute. Octávie a iní "frajery " sa nechytajú. Z 205-kou na večné časy a nikdy inak.
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.