0
zpět
 

diskuze k tématu: Opel Vectra C GTS

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.04.2007 23:12, RE: Zlatý oply
cruise napsal:
Ne, ne, ne! Tak to teda ne! To si vyprošuji, nejvíc o autech vím přece já!
Jsi to ty, Tome? :o)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 24.04.2007 00:17, RE: Zlatý oply
mufik.martin napsal:
Jsi to ty, Tome? :o)
Já jsem kvíííítééčko a né nějaký tom, to si zapiš za uši.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 24.04.2007 06:15, RE: Chyba
anonym napsal:
Mame tuhle Vectru,vlastne 2. GTS s motorem 1.9 CDTI (200k), šlape bez problemu, jasne je ze to neni zavodni vuz, s dieselem se musi umet jezdit coz hodne lidi neumi jinak se zacnou ukazovat zavady takove jake jsou v clanku. No a ta druha vypada stejne jen je s motorem 2.2Dti, ma najeto 180000km a zavady typu spatne turbo nebo unik kapaliny apod. slysim poprve v tomto clanku, tak si myslim ze to bude asi chyba ridice (zavodnika).
Ty chybo, zajímalo by mě, kde si sebral v Vectře 200PS diesel, když nejsilnější jednotka 1.9CDTI má 150PS a 3.0CDTI má 184PS, jsi asi trošku mimo,ne?
Jestli teda mluvíme o sériovém voze...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 24.04.2007 08:17, RE: Chyba
zigi napsal:
Ty chybo, zajímalo by mě, kde si sebral v Vectře 200PS diesel, když nejsilnější jednotka 1.9CDTI má 150PS a 3.0CDTI má 184PS, jsi asi trošku mimo,ne?
Jestli teda mluvíme o sériovém voze...
No chybo prave ze se nejedna o serii
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 24.04.2007 09:29, RE: Zlatý oply
kwitecko napsal:
Já jsem kvíííítééčko a né nějaký tom, to si zapiš za uši.
Jsi blby kwitecko, ci co? Ja se tu nebavim s nulama, ale s celebritou, Tomem Cruisem! Ten by mohl rozumet autum tak dobre, jako ja.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 24.04.2007 16:30, RE: hi-fi
Jack Herrer napsal:
Krásné hifi, to bude spíš živnost než koníček co?
Tak se mrkni na www adresu na zadním nárazníku a bude ti to jasný. Žeby skrytá reklama?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.05.2007 11:01, Chyba zavodnika
Vepř napsal:
Tak se mrkni na www adresu na zadním nárazníku a bude ti to jasný. Žeby skrytá reklama?
autor: no...zavodnikem ty chyby nebudou - jako prase (rychle a po omezovac) jsem jezdil prave se sedanem, ktery jsem prodal se 180 tis km a nemel jsem s nim problemy....tohle auto jezdil spolecnik, ktery je o moc umirnenejsi, protoze v minulosti uz osklive boural...takze o 100% mene namahany motor a presto ty problemy....co se tyce spojeni "jezdit jako prase" - jestli to znamena rychle na dalnici, rychle po zakrutach, tak ano...ale vim co to je 100% servis auta, pravidelne kontroly oleje, chlazeni turba...kdo z vas kontroluje olej jednou mesicne? kazde 2 tydny zmeri tlak v pneumatikach? dela geometrii 2x za rok? ja ano - jezdim rychle, ale jen proto, ze mam auto ve 100% stavu....
co samozrejme nezarucuje, ze se nic nemuze stat - uznavam...
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.