0
zpět
 

diskuze k tématu: Opel Vectra C GTS

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.04.2007 00:28, Pěkné, ale...
Pěkný autíčko. To teda čumím, hovno to vydrží.S tím turbem se mi to nějak nezdá, to jen tak neodejde, to tě v servise dost možná ojebali. Kámoš taky říkal, že byl v servise a žeprej má turbo v prdeli at si nachystá 50 tis., pak mu poradil známej at s tím porichtuje to a to ted nevím ale přesně co to bylo a vyšlo ho to na pár stovek! A to už byl objenanej na výměnu ve značkovým! Anebo další možnost, že jste s tím museli řádit jako prasata, že se to tak celkově sralo, tomu bych se spíše přikláněl. Diesel není na divočení.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.04.2007 05:35, RE: Pěkné, ale...
kokot napsal:
Pěkný autíčko. To teda čumím, hovno to vydrží.S tím turbem se mi to nějak nezdá, to jen tak neodejde, to tě v servise dost možná ojebali. Kámoš taky říkal, že byl v servise a žeprej má turbo v prdeli at si nachystá 50 tis., pak mu poradil známej at s tím porichtuje to a to ted nevím ale přesně co to bylo a vyšlo ho to na pár stovek! A to už byl objenanej na výměnu ve značkovým! Anebo další možnost, že jste s tím museli řádit jako prasata, že se to tak celkově sralo, tomu bych se spíše přikláněl....
Jsem teda velmi překvapen rozdíly mezi spolehlivostí sedanu a GTS, sice s tou prasklou hlavou bych to viděl na vytáčení motoru za studena a s tím spojena všechna ta problematika s únikem chladící kapaliny a tak to nelze považovat za konstrukční vadu, to stejné nejspíš s turbem, jelikož zastudena při max. využívání velmi brzo turba odcházejí v každých vozech.
To že je GTS tvrdší a jinak naladěno než sedan vám jistě bylo jasné už když jste ji kupoval a je to tak u hodně sportovně naladěných vozů, že na našich silnicích prostě trpí a s tím jsou spojeny odcházející tlumiče, čepy...atd.
Jinak GTS se mi moc líbí a 2.2DTI je nej motor, co se do Vectry C před faceliftem dával...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.04.2007 07:56, Servis je servis, bohužel...
zigi napsal:
Jsem teda velmi překvapen rozdíly mezi spolehlivostí sedanu a GTS, sice s tou prasklou hlavou bych to viděl na vytáčení motoru za studena a s tím spojena všechna ta problematika s únikem chladící kapaliny a tak to nelze považovat za konstrukční vadu, to stejné nejspíš s turbem, jelikož zastudena při max. využívání velmi brzo turba odcházejí v každých vozech.
To že je GTS tvrdší a jinak naladěno než sedan vám jistě bylo jasné už když jste ji kupoval a je to tak u hodně sportovně naladěných vozů, ...
Oprava turba, nový motor.. Auto je bud velmi špatný kus, nebo na nem nekdo jezdil jako divočák. Jinak auto velmi hezké.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.04.2007 08:06, RE: Servis je servis, bohužel...
Zed napsal:
Oprava turba, nový motor.. Auto je bud velmi špatný kus, nebo na nem nekdo jezdil jako divočák. Jinak auto velmi hezké.
K.O. turba (nejedná-li se o výrobní vadu, která se samozřejmě brzy projeví) je záležitost řidiče, takže na auto bych si nestěžoval... Doporučuju jít do benzínu, nejméně V6 (nejspíš proto šel společník do 530i....)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.04.2007 08:23, Autí
Zajímavý nápad dát tyto 2 recenze po sobě, hezké srovnání. Docela koukám, pěkná čtivá recenze na pondělní ráno. Jestliže někdo najezdí tolik km, píše recenzi na Tipcars a evidentně se zajímá o auta, tak bych se divil, kdyby neznal zásady jízdy s dieslema vytáčel drudený motor. Prostě zřejmě špatný kus auta
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.04.2007 08:36, RE: Pěkné, ale...
zigi napsal:
Jsem teda velmi překvapen rozdíly mezi spolehlivostí sedanu a GTS, sice s tou prasklou hlavou bych to viděl na vytáčení motoru za studena a s tím spojena všechna ta problematika s únikem chladící kapaliny a tak to nelze považovat za konstrukční vadu, to stejné nejspíš s turbem, jelikož zastudena při max. využívání velmi brzo turba odcházejí v každých vozech.
To že je GTS tvrdší a jinak naladěno než sedan vám jistě bylo jasné už když jste ji kupoval a je to tak u hodně sportovně naladěných vozů, ...
Nejlepsi motor do Opel Vectra pro bezne pouziti je 1.9CTDI 110kW. Jednak ma vyssi vykon a jednak je kvalitnejsi nez 2.2jka, ktera ma sve problemy.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.04.2007 08:39, RE: Servis je servis, bohužel...
Pepe napsal:
K.O. turba (nejedná-li se o výrobní vadu, která se samozřejmě brzy projeví) je záležitost řidiče, takže na auto bych si nestěžoval... Doporučuju jít do benzínu, nejméně V6 (nejspíš proto šel společník do 530i....)
Neni pravda. Primarni problem nizke zivotnosti turb v dnesni dobe je jejich materialova osizenost. Zatimco turba z osmdesatych let jezdi jeste dnes, tak kousky z poslednich peti deseti let bezne odchazeji po 100 - 150.000km podle typu vozu. Spatne zachazeni jim samozrejme neprospiva, ale to nic nemeni na faktu, ze treba u Renaltu Laguna dci se turbo casto nedozije ani sto tisic kilometru bez ohledu na pristup ridice. Dneska je proste turbo skoro spotrebni material.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.04.2007 08:44, niet sa co cudovat...
Je to opel, co ste cakali, ze to pojde bez poruchy?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.04.2007 09:05, RE: niet sa co cudovat...
bubu napsal:
Je to opel, co ste cakali, ze to pojde bez poruchy?
Nejspíš to čekal, když ten předtím celkem mu bez poruch běhal...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.04.2007 09:42, GTS
A já si naivně myslel,že magická písmena GTS nejsou xenony,ale třílitrový šestiválec....taak třeba příště,no...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.04.2007 10:13, RE: GTS
kwitecko napsal:
A já si naivně myslel,že magická písmena GTS nejsou xenony,ale třílitrový šestiválec....taak třeba příště,no...
Zigi bude mit radost, nez jsem uvazoval o astre, tohle GTS jsem mel taky ve vyberu:) Myslim si, kdyby v aute nebyla nafta ale benzin, bude o mnoho spolehlivejsi. Ony ty 2.2 nafty zrovna bezproblemove nejsou. Kazdopadne krasny auto, dobra cena. Vzit to s benzinem a bude to bezproblemu.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.04.2007 13:55, Fiat Punto
David_Logins napsal:
Zigi bude mit radost, nez jsem uvazoval o astre, tohle GTS jsem mel taky ve vyberu:) Myslim si, kdyby v aute nebyla nafta ale benzin, bude o mnoho spolehlivejsi. Ony ty 2.2 nafty zrovna bezproblemove nejsou. Kazdopadne krasny auto, dobra cena. Vzit to s benzinem a bude to bezproblemu.....
U nas v Oxfordu je ted tak krasne... Jak mate v cechach? Asi uriznu puntu strechu a projedu se a pak to vyreklamuju jako skrytou zavadu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.04.2007 17:01, Chyba
Mame tuhle Vectru,vlastne 2. GTS s motorem 1.9 CDTI (200k), šlape bez problemu, jasne je ze to neni zavodni vuz, s dieselem se musi umet jezdit coz hodne lidi neumi jinak se zacnou ukazovat zavady takove jake jsou v clanku. No a ta druha vypada stejne jen je s motorem 2.2Dti, ma najeto 180000km a zavady typu spatne turbo nebo unik kapaliny apod. slysim poprve v tomto clanku, tak si myslim ze to bude asi chyba ridice (zavodnika).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.04.2007 19:34, hi-fi
Krásné hifi, to bude spíš živnost než koníček co?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.04.2007 20:02, RE: Chyba
anonym napsal:
Mame tuhle Vectru,vlastne 2. GTS s motorem 1.9 CDTI (200k), šlape bez problemu, jasne je ze to neni zavodni vuz, s dieselem se musi umet jezdit coz hodne lidi neumi jinak se zacnou ukazovat zavady takove jake jsou v clanku. No a ta druha vypada stejne jen je s motorem 2.2Dti, ma najeto 180000km a zavady typu spatne turbo nebo unik kapaliny apod. slysim poprve v tomto clanku, tak si myslim ze to bude asi chyba ridice (zavodnika).
Nemyslím si, že to bude chyba řidiče. Myslím spíš že Opel stojí pořád za hovno a vždycky to tak bylo a bude. Jenom Zigi a jemu podobní kokoti si myslí, že tomu je jinak. Vím, že tady budete vysírat, ale vím, že mám prostě pravdu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.04.2007 21:36, Zlatý oply
Já jsem ale naivka naivní. Oply jsou nejkvalitnější e nejhezčí auta všech dob, však celá moje familie jezdí v opelech, nejsem přece hlupák abych kupoval ostatní nekvalitní šroty když je tu opel! Nádherná kárka to Gts, ale bohužel budu do konce života onanovat jen nad jejím portrétem. Proč to tak musí být? Jsem tááák smutný.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.04.2007 21:38, RE: Zlatý oply
kwitecko napsal:
Já jsem ale naivka naivní. Oply jsou nejkvalitnější e nejhezčí auta všech dob, však celá moje familie jezdí v opelech, nejsem přece hlupák abych kupoval ostatní nekvalitní šroty když je tu opel! Nádherná kárka to Gts, ale bohužel budu do konce života onanovat jen nad jejím portrétem. Proč to tak musí být? Jsem tááák smutný.
Chlapi, kdo mně založí na její pořízení? Já to asi nepřežiju, to by jste mně pak měli na svědomí a od koho by jste pak zde čerpali znalosti o autech, co? To by vám bylo horko-těžko, protože já jediný vím o autech nejvíc!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.04.2007 21:40, RE: Zlatý oply
kwitecko napsal:
Já jsem ale naivka naivní. Oply jsou nejkvalitnější e nejhezčí auta všech dob, však celá moje familie jezdí v opelech, nejsem přece hlupák abych kupoval ostatní nekvalitní šroty když je tu opel! Nádherná kárka to Gts, ale bohužel budu do konce života onanovat jen nad jejím portrétem. Proč to tak musí být? Jsem tááák smutný.
Chlapi, kdo mně založí na její pořízení? Já to asi nepřežiju, to by jste mně pak měli na svědomí a od koho by jste pak zde čerpali znalosti o autech, co? To by vám bylo horko-těžko, protože já jediný vím o autech nejvíc!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.04.2007 22:42, RE: Zlatý oply
kwitecko napsal:
Chlapi, kdo mně založí na její pořízení? Já to asi nepřežiju, to by jste mně pak měli na svědomí a od koho by jste pak zde čerpali znalosti o autech, co? To by vám bylo horko-těžko, protože já jediný vím o autech nejvíc!
Tak to pozor! O autech vim nejvic ja, potom muj druh zigi a jako treti muj rodinny psychiatr.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.04.2007 22:48, RE: Zlatý oply
mufik.martin napsal:
Tak to pozor! O autech vim nejvic ja, potom muj druh zigi a jako treti muj rodinny psychiatr.
Ne, ne, ne! Tak to teda ne! To si vyprošuji, nejvíc o autech vím přece já!
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.