0
zpět
 

diskuze k tématu: Jaké vybrat menší auto do 110 tisíc?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, německá vozidla, japonská vozidla, japonská vozidla, japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 19.04.2008 12:58, RE: Pro omlazení vozového parku ideální řešení:
anonym napsal:
Co ty jsi za vola ...
Možná je to vůl, ale na nové auto asi má. Ty nee? Tak kdo je tady vůl?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 19.04.2008 16:08, RE: Pro omlazení vozového parku ideální řešení:
anonym napsal:
Možná je to vůl, ale na nové auto asi má. Ty nee? Tak kdo je tady vůl?
Povyšovat se nad lidi jen proto,že má někdo víc peněz může jen ubožák.
Stále tady ale nebyla zodpovězena kardinální otázka-proč vám tolik ty starý auta vadí?? Neříkám nekvalitní (v jakémkoliv směru),ale starý nemusí automaticky znamenat špatný. Stačí udělat přísnější normy na technický prohlídky a zvýšit kontrolu nad jejich poctivým dodržováním a on se ten vozový park zkvalitní hned. (schválně neříkám omladí)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 19.04.2008 16:19, Range Rover
Ten stoji v zakladu, tusim, 48 tisic....liber
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 19.04.2008 17:58,
Myslím, že redaktoři by v autech o kterých píší neměli mít zmatek. Paní nebo slečna chtěla Almeru 1998-2000 čili N-15 a ta se s motorem 1,5 nedělala. Má motory 1,4 ( pro tazatelku by asi bohatě stačil), 1,6 a také 2,0. Jenom dodávám, že jsem dosud neregistroval žádného stěžovatele na Nissan Almera N-15 . Sám jsem velmi spokojeným majitelem starší Almery a doporučuji.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 20.04.2008 11:48, RE: Tigra
anonym napsal:
Jenom mi připadá úsměvná scéna v bazaru: já si půjčím auto na 1000 km, za týden ho možná koupím
To by ale mohla být sranda xD

zigi
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 20.04.2008 11:50, RE: Pro omlazení vozového parku ideální řešení:
anonym napsal:
Choď pěšky, když na nové auto nemáš. Někdo tady radil, že je dobrý i bicykl.
Pořád ale nevidím jediný důvod kupovat nový auto, když ojetinu koupím za pár šupek! Zbytek peněz investuji jinak!

zigi
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 21.04.2008 08:44, RE: Pro omlazení vozového parku ideální řešení:
anonym napsal:
Choď pěšky, když na nové auto nemáš. Někdo tady radil, že je dobrý i bicykl.
Jak dlouho považuješ auto za nové? 2 měsíce, rok, 3 roky nebo třeba koupené od novoty bez ohledu na věk?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 21.04.2008 11:19, RE: Pro omlazení vozového parku ideální řešení:
anonym napsal:
Možná je to vůl, ale na nové auto asi má. Ty nee? Tak kdo je tady vůl?
Sem píše mnoho lidí, kteří na nové auto peníze mají i hotové (ne na leasing, jak se někdo mylně domnívá, že auto je jeho), ale z nějakých důvodů si je nehodlají koupit. Někdo potřebuje auto na ježdění a ne na předvádění před ostatními. Rozhodně kvality vozu nesouvisí s kvalitami řidiče, a to jak co se týče samotného ovládání vozu, tak s kvalitami v souvislosti s IQ.
Takže v otázce, KDO TADY JE VŮL? má většina jasno. Rozhodně však neplatí věta, že kdo má nový auto není vůl.
Mimoto mám výborný nápad, jak snížit počet aut z druhé ruky. Je to jednoduché, vy, co si koupíte nová auta a pohrdáte těmi, kdo si kupují ojetiny, nedejte jim šanci a svoje auto po 5-ti letech v provozu odvezte na šroťák, čili jak se dnes odborně říká - nechte ekologicky zlikvidovat. Dost nám tím zatopíte. Budeme muset si to nový auto koupit taky. To je fér nabídka, ne a ještě je to bez vnější regulace od státu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 21.04.2008 14:52, RE: Pro omlazení vozového parku ideální řešení:
anonym napsal:
Omlazení vozového parku. Máš to v nadpisu.
A důvod k omlazení vozového parku? Kdo říkal, že je potřeba? To je nějak centrálně určeno, že je něco potřeba snížit, zvýšit, prodloužit, zkrátit, zestárnout nebo omladit? Není to zase nějakej klacek na plebs shora? Když nikoho neomezuju, proč bych třeba nemohl jezdit fordem T z dvacáté ruky každej den do hokny?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.04.2008 11:25, RE: Pro omlazení vozového parku ideální řešení:
anonym napsal:
Znát písmenka neznamená umět číst. Nepsal jsem o vyřazování starých aut z provozu, ale o nepřipuštění starších vozů do provozu PO PRODEJI.
nepřipuštění starších vozů do provozu PO PRODEJI.
To je ale krávovina na entou
To znamená, že staré auto má každý dokud se nerozpadne, protože ho nemůže prodat. Kdo koupí 11 let staré auto když s ním nemůže jezdit?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.03.2012 22:46, RE: Pro omlazení vozového parku ideální řešení:
anonym napsal:
Možná je to vůl, ale na nové auto asi má. Ty nee? Tak kdo je tady vůl?
No jo, nás volů je..... Mám nemocný dítě, obří výdaje na léčbu a dietu...tak si musím koupit ojetinu..........To jsem vůl....
reagovat
  1 ... 3 4 5




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.