0
zpět
 

diskuze k tématu: Opel Omega - nic pro ženu do města

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 29.04.2008 19:17, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Já jen reaguju na tvůj příspěvek, že starší auta bez elektroniky jsou spolehlivější. To samozřejmě pravda je, ale nikdo tím dobrovolně (pokud má peníze a není to fanda veteránů) jezdit nebude.
To je druhá stránka věci.

zigi
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.04.2008 10:39, RE: edmund
anonym napsal:
No....tak já jezdím Mercedesem 124 2.0D a Vectrou A 2.0....a musím říct jednu věc....Mercedes je traktor..nic víc a nic míň....velké, houpavé hovado s robustní technikou...bez jakékoli radosti z jízdy....tak ale je to 51kw diesel....ono to pětilitrové hovado odladěné nějakou tunerskou firmou musí být něco jiného....takhle mu Vectra ve výbavě, praktičnosti, obratnosti i radosti z každodenního ježdění trhá prdel. Stějně jako Italové...nesjou spolehliví, ale hraví....Mercedes 124 je se svými káro...
Je vidět, že jste W124 nikdy nejel, když můžete říkat takové kokotiny. 124 je kvalitativně a technicky na lepší úrovni, než většina aut té doby, možná vyjma BMW E34. Jste prostě blb, který o autech nic neví.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.04.2008 18:20, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Jj naposled jsem viděl hrdého majitele třílitru, jak to s rodinkou roztlačoval:)
stastni lide,ze maji starsi auto. to kdyz nejede nejake soucasne auto, tak se musi odtahnout do znackoveho servisu
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.04.2008 18:22, RE: bez předmětu
anonym napsal:
To jsou kecy a jestli ne, tak si jezdi žigulem. Nebo tímhle ZILem:

http://www.youtube.com/watch?v=afJ18eJeNgU

V téhle, jak píšeš "strojárně", se ti elektronika nepo*ere.
stokrat radeji bourat ve stare omeze, nez v soucasnem malem aute
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.04.2008 20:23, RE: edmund
anonym napsal:
No....tak já jezdím Mercedesem 124 2.0D a Vectrou A 2.0....a musím říct jednu věc....Mercedes je traktor..nic víc a nic míň....velké, houpavé hovado s robustní technikou...bez jakékoli radosti z jízdy....tak ale je to 51kw diesel....ono to pětilitrové hovado odladěné nějakou tunerskou firmou musí být něco jiného....takhle mu Vectra ve výbavě, praktičnosti, obratnosti i radosti z každodenního ježdění trhá prdel. Stějně jako Italové...nesjou spolehliví, ale hraví....Mercedes 124 je se svými káro...
ty si blázon, na závodenie si si mal kúpiť vyrachtaný ford probe bez papierov, to by holky ve vsi čumeli čo, nie starý kvalitný mercedes ktorý je považovaný za solídne a neuveriteľne výdržné auto
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.04.2008 22:09, RE: edmund
anonym napsal:
oply jsou jedny z nejkvalitnějších aut? A to by mně teda opravdu zajímalo, kde si se k tomuto dobral?!
Jo kámo, to jsou letité zkušenosti. Není nad oply.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.05.2008 11:30, RE: Mercedes 124
gld napsal:
ty si blázon, na závodenie si si mal kúpiť vyrachtaný ford probe bez papierov, to by holky ve vsi čumeli čo, nie starý kvalitný mercedes ktorý je považovaný za solídne a neuveriteľne výdržné auto
Blbost. To auto sice vydrží....ale je na hovno. Jízda s ním je jako jízda v člunu....všalijak se prohýbá...houpe...příď se houpe...je to velká porce železa a nic víc. Blbá sousedovic Croma z roku 1989 je stokrát lepší. Designem, výbavou, jízdou. S tím Mercedesem se stydím jezdit. Předjede mě i Avia a při náznaku akcelerace za mnou ůstává mrak dýmu. A to je auto v dobrém stavu. Lidi, vám stačí že auto jede 30 let...ale to není o radosti.....NAvíc ty ceny....však mrknětě tady....kdejaká vylítaná herka s 2.0 D z roku 1986 stojí tolik, co solidní Vectra B. Ano, Opel, Alfa, Fiat umí auta zkurvit....ale celkově byly vychytanější až na robustnost než MErcedesy z 800 .let.....a ani Masařka není o moc lepší....vůbec.....velké kulato-hranaté hovado.....to ale nic nemění na fatku, že plánuju koupi "masařky" C s nějakým compressorem....jo....ty Mercedesy dlouho vydržely...ale byly často bez výbavy a celkově nudné...nemám 85 let abych se houpal na cestě a to vše při rychlosti 70 km....to píše znalec 124...jedna mi stojí pře garáží....Omega byla lepší....hnila a semtam se rozpadla...ale její blbý dvoulitr C20NE strčil do kapsy vše kormě nějaký benzínových 8mi válců nebo šesti..válců.... dovolit si dávat do prémiového sedanu v osmdesátých letech předpotopní diesely.....trapas...stejně jako VW se svými skvosty 1.8 55kw...nechce někdo Mercedes 124 2.0D s ABS originál litými 15kami? Rád vyměním za starou Omegu.....no okey....dobře...nevyměním...ale starou zachovalou Omegou A jsem si svého času zajezdil lépe....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.05.2008 11:37, RE: edmund
anonym napsal:
Je vidět, že jste W124 nikdy nejel, když můžete říkat takové kokotiny. 124 je kvalitativně a technicky na lepší úrovni, než většina aut té doby, možná vyjma BMW E34. Jste prostě blb, který o autech nic neví.
Ty debile...drž hubu.....Mercedes 124 2.0D vlastním 16 let....ty jsi ještě onanoval ve fotrově 105S a já si nechal ze Stutgartu dovézt pře známehé z "prajské" (hlučínsko....kdysi tam češi bojovali v německé armádě a berou důchody z BRD)....dodnes to auto jezdí s originálními tlumiči Bilstein...například.....ale je to o ničem....moje nejhorší auto, jaké jsem měl.....třeba v moji bývalé sieře 2.3 D montovali blbí němci pětirychlostní převodovku......dodnes ten motor funguje...bohužel auto už dávno zhnilo...ale jízda v Sieřře byla lepší než v autě, kter¨é mě tehdy stálo pěknou porci marek.....tak nasedni do Fabie HTP a odfrč dodělat si základní vzdělání. Idiote.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.05.2008 17:46, RE: Mercedes 124
anonym napsal:
Blbost. To auto sice vydrží....ale je na hovno. Jízda s ním je jako jízda v člunu....všalijak se prohýbá...houpe...příď se houpe...je to velká porce železa a nic víc. Blbá sousedovic Croma z roku 1989 je stokrát lepší. Designem, výbavou, jízdou. S tím Mercedesem se stydím jezdit. Předjede mě i Avia a při náznaku akcelerace za mnou ůstává mrak dýmu. A to je auto v dobrém stavu. Lidi, vám stačí že auto jede 30 let...ale to není o radosti.....NAvíc ty ceny....však mrknětě tady....kdejaká vylítaná...
keď to auto tak veľmi nenávidíš tak prečo si ho už dávno nepredal? Záujemcov by si našiel hneď...neviem čo si čakal od taxikárskeho diesla? Že ťa pri každom pridaní plynu zatlačí do sedačky 5G? A o tej "houpavosti"-píšeš že máš ešte pôvodné tlmiče, nebolo by načase ich vymeniť?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 19.05.2008 07:06, RE: Ing. Jan Veleseř
anonym napsal:
Dovolím si mírně oponovat - ještě lépe je na tom s poměrem cena/užitná hodnota Ford Scorpio - prostornější a spolehlivější!
Souhlasim, mam jiz druhy Ford Scorpio (mezityp) a naprosto bez potizi... Jen spotrebni material a kvalitni olej po 8 tkm...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.06.2008 13:47, RE: edmund
anonym napsal:
Ty debile...drž hubu.....Mercedes 124 2.0D vlastním 16 let....ty jsi ještě onanoval ve fotrově 105S a já si nechal ze Stutgartu dovézt pře známehé z "prajské" (hlučínsko....kdysi tam češi bojovali v německé armádě a berou důchody z BRD)....dodnes to auto jezdí s originálními tlumiči Bilstein...například.....ale je to o ničem....moje nejhorší auto, jaké jsem měl.....třeba v moji bývalé sieře 2.3 D montovali blbí němci pětirychlostní převodovku......dodnes ten motor funguje...bohužel auto už d...
Až vyměníš ty Bilsteiny to teprve budeš koukat na tu jízdu. Tak jako já po 150 t. najetých km. A to byly plynokapalinové.
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.