0
zpět
 

diskuze k tématu: Diesel nebo benzín do Opelu Meriva?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké palivo vybrat, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.08.2008 21:17, RE: 1,4 xep má řetěz?
anonym napsal:
Nejsem až takový expert, ale 1,4 16V z roku 2004 má řetěz? Já myslel, že všechny Ecotecy (později Twinporty) mají řemeny..
Potvrzuji, minimalne od roku 2006 ma Astra s 1.4 twinportem retezovy rozvod, mame ji doma, je to velice slusny a zivy motor.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.08.2008 22:24, Vaculík
Já chci Vaculíka ...!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.08.2008 22:36, RE: Vaculík
anonym napsal:
Já chci Vaculíka ...!
Už nikdy Opel nebrat,je to německo americkej šunt,kterej si na něco hraje.........Už i tolik poplivaná Kia se sebrala a je vejš,než posranej Opel,kterej si snad sám nikdy neudělal svůj motor a musel si je kupovat jinde!A Fiat???Ten je ůplně,ale ůplně někde jinde,než před 20ti lety,Opel mu nesahá ani po kotníky!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.08.2008 23:19, RE: Vaculík
anonym napsal:
Už nikdy Opel nebrat,je to německo americkej šunt,kterej si na něco hraje.........Už i tolik poplivaná Kia se sebrala a je vejš,než posranej Opel,kterej si snad sám nikdy neudělal svůj motor a musel si je kupovat jinde!A Fiat???Ten je ůplně,ale ůplně někde jinde,než před 20ti lety,Opel mu nesahá ani po kotníky!
Já bych byl s těmi příkrými soudy trošku opatrnější - například zmiňovaná Meriva nebo Astra poslední generace si dle mého názoru vedou opravdu dobře....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.08.2008 23:56, RE: Vaculík
David Hrdlička napsal:
Já bych byl s těmi příkrými soudy trošku opatrnější - například zmiňovaná Meriva nebo Astra poslední generace si dle mého názoru vedou opravdu dobře....
Omlouvám se, jsem hlupák, který nezná mapu a navíc mi ani nestojí a žádnej mně proto nechce. A proto - opel je nej, nej auto co znám a žádné jiné mu nesahá ani po kotníky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.08.2008 10:56, RE: Vaculík
anonym napsal:
Už nikdy Opel nebrat,je to německo americkej šunt,kterej si na něco hraje.........Už i tolik poplivaná Kia se sebrala a je vejš,než posranej Opel,kterej si snad sám nikdy neudělal svůj motor a musel si je kupovat jinde!A Fiat???Ten je ůplně,ale ůplně někde jinde,než před 20ti lety,Opel mu nesahá ani po kotníky!
Posranej Opel, který nesahá Fiatu ani po kotníky? Ta ženská je pod drogama..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.08.2008 13:41, RE: Idea
anonym napsal:
No to mě poser :)))
hahahahahahhaa, závěr té první reakce od Aldy nemá chybu, resp jsem se dobře pobavil. Jinak nechápu, jak někdo s 5tkm může uvažovat o naftě. Sakra to vám ten dehet tak leze na mozek? Co to je za poslední dva roky za módu jezdit všude traktorem. Dyť v těch ulicích je smradu a hluku, že se po chodíku už pomalu nedá jít.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.08.2008 13:42, RE: kde je Vaculik?
Karel - TipCars.com napsal:
Kolega Vaculík se v současnosti naplno věnuje jiným tištěným projektům v rámci aktivit svého zaměstnavatele. Na další spolupráci již nezbývá čas...
jj Vaculík byl super
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 09.08.2008 07:49, RE: Vaculík
anonym napsal:
Posranej Opel, který nesahá Fiatu ani po kotníky? Ta ženská je pod drogama..
Má pravdu,předsedo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 09.08.2008 21:10, RE: Idea
Alda napsal:
"...ač se to vzhledem k výrobci může zdát zvláštní, docela slušnou spolehlivost." Jako by se o tom tady nedávno nepsalo. Osobně mi může koncern Fiat vlézt na záda, ale nechápu zaujatost redakce. Co proti nim máte? Mám pocit, že z vašich nedávných testů vyšly Fiaty docela se ctí, nebo se mýlím? Je to jako kdybych já napsal "...ač se to může zdát zvláštní, pan Hrdlička se v noci pomočuje" (to že s tím skončil ve 3 letech bych již nepsal).
skvěle!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 07.09.2008 10:48, Nafta.
Jedině naftu!!! Nafták se vyplatí i při 5 tisících ročně!! Co kilometr to uspora!! Ty žvásty že se to vyplácí až od určitých km jsou naproste lži!!!
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.