0
zpět
 

diskuze k tématu: Opel Astra F 1,6 (za špatnou pověst Opelu mohou Kadetty)

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 21.06.2007 23:03, RE: Podivné srovnání s přehnaným optimismem
anonym napsal:
Mhm, tak to fakt nádherná spotřeba))) S motorem 1,8 GDI jsem měl spotřebu 5,6 a to jsem jel 130-150km/h Jo a ty felcky a fagoti nejezděj ani těch 130, to je m oje zkušenost. Ono na tyhle auta (vyjma1,6) je i těch 130 na delší dobu docela dost. Tak nic nepřekrucujte a nepodsouvejte mi tady že je stejně povolená jen 130ka. Navíc jezdím do Rakous několikkrát ročně a těch 130 se tam taky moc nedrží, ještě tak chvíli za Vídní, ale pak už ne, tak mi tady nevykládejte nesmysly.
Vozidlo s motorem 1.8GDI (Galant?) stalo v roce 2001 50000 CZK? Srovnavej srovnatelne . Popsal jsem svoji zkusenost z roku 01, kolik ridicu tam dnes jezdi 130 nevim, protoze dnes jedu obvykle rychleji, ale nenapadlo by me oznacovat nekoho kde jede predpisove za brzdu. Ale myslim, ze nesmysly podouvas ty. Favorit ci Felicie ktera neni schopna udrzet trvalych 130 patri do servisu (pri vyse zminene dovolene jsem onoho formana nekolikrat rozhulaka k 170 km/h) a ne na dalnici, i kdyz pripoustim ze zrejme spousta jejich majitelu o tom nevi .
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.06.2007 00:00, RE: Podivné srovnání s přehnaným optimismem
Šakal napsal:
Jezdím taky každý rok k moři a moje zkušenost s řidiči Felicií je taková: Jezdí většinou 110-120km/h Pak jim najednou chytnou saze a jedou třeba i , ale pak zase zhasnou a jedou si těch 110-120Km/h Nedá se říct že jezdí všichni takhle, ale většina ano. Jejich bláznění však končí pod Alpami, kde mají problém a musí celkem řadit
skvělé poslouchat mnoho mistrů světa, shůry se dívající na sociály ve Feliciích

Jesme sociál s Felicií 1.3 MPI, po dálnici jezdím 140-150 soustavně a upřímně řečeno na české dálnici neustále předjíždím i když jedu jenom povolených 130... Pomalost auta u osobáku většinou není autem, stejně tak bych mohl machrovsky tvrdit že Octavia je pomalé auto neb je běžně předjíždím. ale upřímně řečeno, na plyn dovede šlápnout každý blbec .

Největší slabinou u Felicie není na dálnici aní tak motor, ale zpřevodování - kde na 5ku při 120 km/h točí přes 3000 otáček a to znamená hluk. Ale to je věc každého.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.06.2007 07:57, RE: Podivné srovnání s přehnaným optimismem
anonym napsal:
skvělé poslouchat mnoho mistrů světa, shůry se dívající na sociály ve Feliciích

Jesme sociál s Felicií 1.3 MPI, po dálnici jezdím 140-150 soustavně a upřímně řečeno na české dálnici neustále předjíždím i když jedu jenom povolených 130... Pomalost auta u osobáku většinou není autem, stejně tak bych mohl machrovsky tvrdit že Octavia je pomalé auto neb je běžně předjíždím. ale upřímně řečeno, na plyn dovede šlápnout každý blbec .

Největší slabinou u Felicie není na dálnici aní tak motor, a...
No jasně, že mě to hned nenapadlo s fagotem a felckou předjedeš každého, to jsem si mohl myslet. Lidi jako Ty patří do ústavu pro choromyslné. Čím víc takovýchto lidí dostaneme ze silnic, tím míň bude smrťáků a invalidů v naší zemi. Doufám, že Tě někdo brzy sejme, idiote.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.06.2007 07:59, RE: Podivné srovnání s přehnaným optimismem
anonym napsal:
No jasně, že mě to hned nenapadlo s fagotem a felckou předjedeš každého, to jsem si mohl myslet. Lidi jako Ty patří do ústavu pro choromyslné. Čím víc takovýchto lidí dostaneme ze silnic, tím míň bude smrťáků a invalidů v naší zemi. Doufám, že Tě někdo brzy sejme, idiote.
Felcku si nekoupí sociál, ale jen debil. Je spousta jiných aut s daleko lepšími jízdními vlastnostmi a za stejné peníze. Díly jsou o trochu dražší, ale určitě lepší, než jezdit ve felině!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.06.2007 09:08, RE: Podivné srovnání s přehnaným optimismem
anonym napsal:
Felcku si nekoupí sociál, ale jen debil. Je spousta jiných aut s daleko lepšími jízdními vlastnostmi a za stejné peníze. Díly jsou o trochu dražší, ale určitě lepší, než jezdit ve felině!!!!
Já si klidně filcku na plyn koupím, Nebudu si kvůli práci huntovat svoji Opel astru G Sport 2.0 DTI.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.06.2007 17:07, RE: eFko
Šakal napsal:
1. Astru bych klidně srovnával s Felicií a že to není stejná třída bych netvrdil. Naopak si myslím, že to stejná třída je a navíc v té době Škodovka neměla jiný model, takže měla jedinou třídu a to nižší střední, ve které je i Astra!
2. Oba vozy jsou +- za stejné peníze, ale na rozdíl od feliny se s Astrou dá i cestovat po dálnici a nejste brzda všech brzd)
3. Nejsem z Astry nijak odvázanej, je to průměrné auto, ale kdysi bylo velmi oblíbené a i dnes je to pro lidi, co nemaj moc peněz celke...
Felicii a Astru bych opravdu nesrovnával, jelikož to v zásadě nejde. Felicie, byť je větší, je konkurentem Corsy B a to i po stránce ceny. Pro srovnání Felicie měla výkonový strop 75 koní, Astra ve skvělé verzi GSi 16V 150, to je myslím dvakrát tolik. Astra i přes všechny nedostatky je jízdě určitě mnohem lepším vozem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.06.2007 22:57, Schóóóda
anonym napsal:
Já si klidně filcku na plyn koupím, Nebudu si kvůli práci huntovat svoji Opel astru G Sport 2.0 DTI.
Ale jo, dyť si tu filcku klidně kup ty troubo a hlavně tady s tím nikoho neotravuj. Normální lidi tě tady nepodpořej, protože ty by si ji nikdy nekoupili. Feldy se tady zastávaj jen lidi, co ji maj a nikdy jim nedocvaklo, jak jsou pitomý, že to svinstvo vůbec tahali do baráku.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 23.06.2007 01:54, Astra auto jako kazdy jiny
Osobne si myslim ze astra je naprosto prumerny auto neurazi ani nepotesi proste spotrebni zbozi asi tezko vzbudi nejaky emoce ale zase vsechno odvoze atd jinak srovnavani opela s felinou je fakt o nicem felicie je pouze "modernizovany" facko pozustatek totalitniho prumyslu nechapu jak si takovy auto muze nekdo koupit v dnesni dobe !!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 23.06.2007 13:13, RE: Astra auto jako kazdy jiny
anonym napsal:
Osobne si myslim ze astra je naprosto prumerny auto neurazi ani nepotesi proste spotrebni zbozi asi tezko vzbudi nejaky emoce ale zase vsechno odvoze atd jinak srovnavani opela s felinou je fakt o nicem felicie je pouze "modernizovany" facko pozustatek totalitniho prumyslu nechapu jak si takovy auto muze nekdo koupit v dnesni dobe !!!
Souhlas, někdo by ji chtěl mít jako předchůdce fábky, ale tak to není. Felda je opravdu jen pozůstatek totality a proto jezdí tak jak jezdí. Pokud to někomu stčí, tak je mi ho líto, ale proti gustu žádnej dišputát.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 09.12.2007 05:45, RE: eFko
Vepř napsal:
No, neřekl bych, že je Felda jiná třída než Astra. Rozdíl ve svezení je však určitě nesrovnatelnej ve prospěch Opelu. Recenzent asi nikdy v jiným autě nejel, když je z toho tak unešenej. Myslím, že má štěsttí na konkrétní kus.
Možná sis nevšiml, že jsem správcem autoprovozu. Jezdil jsem s lecčíms a mohu tedy celkem dobře srovnávat. Co se týče Felicie, je horší i než Favorit. Komu se nezdají jízdní vlastnosti Astry, možná by si měl vyměnit tlumiče. Ty fabrický nejsou na doživotí. Já je měnil ve 140ti tisících a auto je rázem zase jako nové, podvozek opět bez chyby. Co se týče kliky na kousek, tu připouštím, a měl jsem ji už podruhé. Jarda
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 09.12.2007 05:56, RE: eFko
anonym napsal:
Asi bysme pisateli mohli závidět ten optimismus a to nadšení pro koncepčně tak zastaralé ale pořád celkem solidní auto. Asi měl to štěstí, že se nesvazl ve dnešních nadupaných a vybavených autech, pak už by jeho optimismus vadnul
To je irelevantní. Bavíme se o autě, které jsme kupoval před pěti lety za 200.000,- Kč. Není problém koupit nadupanou limusínu, ale zaplatit ji. Jinak jsem jezdil s lecčíms a pokud jsem byl s něčím spokojený, jiná věc mne zase nepředstavitelně štvala. Pokud má třeba auto malé pravé zrcátko, může být pozlacené a naprosto mne nebere. Já totiž chci vidět. Oktávka je třeba taky dobré auto a nechtěl bych ji, protože se do ní každej puberťák na fetu dostane šroubovákem. V zámku Astry se třeba rozlomí vložka, ale kroužek zámku nepovolí, zámek se tedy kousne a nikdo se do něj nedostane. A prohodit cihlu oknem vždycky nejde. Zámek do Astry stál kdysi 2500,- oprava zámku a oštípaných dveří oktávky stojí s lakem šest. A jak známo, všechno je o penězích. Jarda
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 09.12.2007 06:04, RE: astra
anonym napsal:
i kdyz autor psal i zapory, stejne byl z toho auta unesenej jak z prvniho sexu (kdyz se svezli ostatni, chteli taky...) ale co zas bylo zajimavy je ta lambda. Jinak astra asi nic moc i kdyz se mi jako auto hodne moc libi ( ne kombi) a felicia bude vedle ni chrochtajici prasatko.
Se sexem to nemá nic společnýho. Jinak s Astřičkou jezdím stále ještě do ciziny. Maďarsko, Německo, Chorvatsko, letos plánujeme Benelux. Je spolehlivá, dneska mám nalítáno nějakých 165.000 a pořád pohoda. S novým Passatem montovaným v Bratislavě bych se cestovat bál víc. )
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 09.12.2007 06:22, RE: řazení
anonym napsal:
To řazení není určitě tak kritické ve srovnání s jinými vozy, ale dělat z něj přednost značky to opravdu nejde. Je to průměrné auto, které bylo kdysi velmi oblíbené, ale jeho jízdní valstnosti byly spíše průměrné, nežli nějaké bombastické. Celá ta kritika vznikla tím, jak si ho pisatel vychválil až do nebes. Možná, že jinými auty nejel, tak se mu prostě zdálo hodně dobré. Taky věk pisatele nasvědčuje tomu, že to není asi žádný zkušební pilot)
Měl bys číst pořádně. Jsem správcem autoprovozu a to jaksi přepokládá, že už jsem něčím jezdil. Věk navíc nerozhoduje, taky bych mohl komentovat tvůj příspěvek jako výpotek puberťáka, který viděl volant jen namalovaný na obrázku. Na rozdíl od jiných aut je řazení v Astře přesné na milimetr, je maličko tušší, ale precizní. Ze srovnání s Astrou vycházejí hůře snad všechny škodovky, až na oktávku (se superbéčkem jsem nejel), fordy maj šaltku jako vařečku v hrnci, s Meganem je dobrodružství se vůbec trefit (myslím starého Megana s příšerně měkkým podvozkem), Passat má děsné řazení a další a další. Astra má přesné řazení i ve 165.000 nalítaných!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 09.12.2007 06:37, RE: Podivné srovnání s přehnaným optimismem
anonym napsal:
No jasně, že mě to hned nenapadlo s fagotem a felckou předjedeš každého, to jsem si mohl myslet. Lidi jako Ty patří do ústavu pro choromyslné. Čím víc takovýchto lidí dostaneme ze silnic, tím míň bude smrťáků a invalidů v naší zemi. Doufám, že Tě někdo brzy sejme, idiote.
Nejsi trochu trapnej? Kdysi jsem jezdil fáčkem. Standardně jsem jezdil 140 a předjížděl jsem v té době i audiny a bmw. Vždycky jsem pro řidiče znamenal šok, proboha, co že je to předjíždí? Nevydrželi, dupli na plyn, ujeli mi, ale za dest kiláků už jsem je bral zase. Smysl má jezdit konstntní rychlostí a je fuk, čím kdo jede. Těch 140 jezdím astrou dodnes (využívám desetikilometrové tolerance) a držím krok s oktávkami, vlastně s čímkoliv. Jen na Větrák a ještě dva kopce trochu Astra ztrácí dech a musím podřadit. Vždycky to rozjedu z kopce tak na 160 a nahoru to jde. Pokud je tam předjíždějící kamčák, tak samozřejmě dotáhnu těch 140 až na vrcholku stoupání. Oktávky maj trochu líp zpřevodovanej motor a taky výkoněkší. Jarda
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.