0
zpět
 

diskuze k tématu: Novinka pro řidiče: povinnost odstranit sníh z vozu před jízdou

kategorie zařazení tématu:
Coch
počet příspěvků20
datum registrace20.11.2014
Neděle 30.11.2014 20:13, buzerace řidičů
Jestli si někdo myslí,že úplné očistění vozu od sněhu a námrazy nějak výrazně zlepší bezpečnost na silnicích tak to je fakt hodně naivní.
Pokud budou na silnicích jezdit nadále takový hovada co si myslí,že je spasí na námraze zimní gumy,případně ABS či ESP tak je takovéhle stupidní nařízení naprosto k ničemu.
Je to prostě jen o tom přizpůsobit stav jízdy vůči stavu vozovky a nic víc.
Proto je pro mne toto nařízení pouze buzerace řidičů a tahání peněz z jejich peněženek příslušníky pomáhat a chránit,kteří se na nic jiného než zevlovat a prudit nezmůžou.
reagovat
Petr S
počet příspěvků1250
datum registrace28.11.2008
Neděle 30.11.2014 21:59, RE: buzerace řidičů
Coch napsal:
Jestli si někdo myslí,že úplné očistění vozu od sněhu a námrazy nějak výrazně zlepší bezpečnost na silnicích tak to je fakt hodně naivní. Pokud budou na silnicích jezdit nadále takový hovada co si myslí,že je spasí na námraze zimní gumy,případně ABS či ESP tak je takovéhle stupidní nařízení naprosto k ničemu.Je to prostě jen o tom přizpůsobit stav jízdy vůči stavu vozovky a nic víc. Proto je pro mne toto nařízení pouze buzerace řidičů a tahání peněz z jejich peněženek příslušníky pomáhat a chránit,kteří se na nic jiného než zevlovat a prudit nezmůžou.


Buzerace je to jen pro ty kdo si okna necisti :) To jsou podobny lidi jako ty co si mysli, ze diky ESP a ABS muzou jezdit jako hovada jak pises. S tim s tim problem nemam. Kdyz me policajti zrovna za tohle daji pokutu tak ji rad zaplatim, protoze uznam ze jsem hovado pokud jedu autem, ze ktereho nevidim ven.
reagovat
David V
počet příspěvků2054
datum registrace16.05.2007
Pondělí 01.12.2014 10:51, RE: buzerace řidičů
Petr S napsal:
Coch napsal:
Jestli si někdo myslí,že úplné očistění vozu od sněhu a námrazy nějak výrazně zlepší bezpečnost na silnicích tak to je fakt hodně naivní. Pokud budou na silnicích jezdit nadále takový hovada co si myslí,že je spasí na námraze zimní gumy,případně ABS či ESP tak je takovéhle stupidní nařízení naprosto k ničemu.Je to prostě jen o tom přizpůsobit stav jízdy vůči stavu vozovky a nic víc. Proto je pro mne toto nařízení pouze buzerace řidičů a tahání peněz z jejich peněženek příslušníky pomáhat a chránit,kteří se na nic jiného než zevlovat a prudit nezmůžou.
Buzerace je to jen pro ty kdo si okna necisti :) To jsou podobny lidi jako ty co si mysli, ze diky ESP a ABS muzou jezdit jako hovada jak pises. S tim s tim problem nemam. Kdyz me policajti zrovna za tohle daji pokutu tak ji rad zaplatim, protoze uznam ze jsem hovado pokud jedu autem, ze ktereho nevidim ven.


Taky s tím nemám problém, takto to dělám od nepaměti. Okna jsou samozřejmá a já nikdy nevozil ani sníh na střeše.
reagovat
KoobaS
počet příspěvků1008
datum registrace23.04.2014
Pondělí 01.12.2014 11:29, RE: buzerace řidičů
David V napsal:
Petr S napsal:
Coch napsal:
Jestli si někdo myslí,že úplné očistění vozu od sněhu a námrazy nějak výrazně zlepší bezpečnost na silnicích tak to je fakt hodně naivní. Pokud budou na silnicích jezdit nadále takový hovada co si myslí,že je spasí na námraze zimní gumy,případně ABS či ESP tak je takovéhle stupidní nařízení naprosto k ničemu.Je to prostě jen o tom přizpůsobit stav jízdy vůči stavu vozovky a nic víc. Proto je pro mne toto nařízení pouze buzerace řidičů a tahání peněz z jejich peněženek příslušníky pomáhat a chránit,kteří se na nic jiného než zevlovat a prudit nezmůžou.
Buzerace je to jen pro ty kdo si okna necisti :) To jsou podobny lidi jako ty co si mysli, ze diky ESP a ABS muzou jezdit jako hovada jak pises. S tim s tim problem nemam. Kdyz me policajti zrovna za tohle daji pokutu tak ji rad zaplatim, protoze uznam ze jsem hovado pokud jedu autem, ze ktereho nevidim ven.
Taky s tím nemám problém, takto to dělám od nepaměti. Okna jsou samozřejmá a já nikdy nevozil ani sníh na střeše.


Naprostý souhlas... auto pořádně očistit a odmrazit... Neznám nic lepšího než když na dálnici z auta předemnou lítají kusy sněhu ze střechy... Už jsem viděl a i pár vyděšených řidičů, kterým se takhle zvedl sníh z kapoty na čelní sklo a v první chvíli nevěděli co maj dělat...
reagovat
mikelight
počet příspěvků34
datum registrace01.08.2010
Pondělí 01.12.2014 12:39, Kamionaci
Jen doufam, ze to plati i pro kolegy ridice kamionaky. To, co kolikrat lita z plachet navesu je tak na rozbiti celniho skla...
reagovat
Coch
počet příspěvků20
datum registrace20.11.2014
Pondělí 01.12.2014 17:51, čti pořádně
Asi jsi pořádně nečetl můj příspěvek. Je tam totiž napsáno ÚPLNÉ OČISTĚNÍ. Samozřejmě nejsem žádný pako a okna si čistím bez toho bych nevyjel.Ale bydlím na horách kde poměrně dost sněží a sáhni si sám do svědomí jestli by jsi ometal úplně celý auto od sněhu někdy třeba i čtyřikrát za den třeba v minus deseti?
reagovat
Coch
počet příspěvků20
datum registrace20.11.2014
Pondělí 01.12.2014 18:06, tak to čekej
Jo to čekej, že kamioňáci polezou nahoru na návěs a budou z něj ometat sníh a sundávat namrzlý led.
A určitě i příslušníci pomáhat a chránit budou natolik důslední,že budou kontrolovat střechy návěsů.
Je to prostě jen další metla na řidiče osobáků,kteří na úplnné očistění vozu zrovna nebudou mít čas a nebo prostě zapomenou.
reagovat
brin
počet příspěvků727
datum registrace28.03.2011
Pondělí 01.12.2014 23:08, Hrůza a děs
Mě tohle nařízení tak strašně vadí... V tý mojí garáži totiž hrozně sněží...
reagovat
Petr S
počet příspěvků1250
datum registrace28.11.2008
Úterý 02.12.2014 01:05, RE: čti pořádně
Coch napsal:
Asi jsi pořádně nečetl můj příspěvek. Je tam totiž napsáno ÚPLNÉ OČISTĚNÍ. Samozřejmě nejsem žádný pako a okna si čistím bez toho bych nevyjel.Ale bydlím na horách kde poměrně dost sněží a sáhni si sám do svědomí jestli by jsi ometal úplně celý auto od sněhu někdy třeba i čtyřikrát za den třeba v minus deseti?


O úplné očištění snad nejde. Viz. předposlední odstavec článku. Není třeba hned mluvit o buzeraci řidičů. Pokud někdo jede a nevidí z auta ven, tak např. neuvidí člověka na přechodu, atd.
reagovat
Pepe
počet příspěvků1133
datum registrace09.05.2007
Úterý 02.12.2014 09:45, RE: buzerace řidičů
KoobaS napsal:
David V napsal:
Petr S napsal:
Coch napsal:
Jestli si někdo myslí,že úplné očistění vozu od sněhu a námrazy nějak výrazně zlepší bezpečnost na silnicích tak to je fakt hodně naivní. Pokud budou na silnicích jezdit nadále takový hovada co si myslí,že je spasí na námraze zimní gumy,případně ABS či ESP tak je takovéhle stupidní nařízení naprosto k ničemu.Je to prostě jen o tom přizpůsobit stav jízdy vůči stavu vozovky a nic víc. Proto je pro mne toto nařízení pouze buzerace řidičů a tahání peněz z jejich peněženek příslušníky pomáhat a chránit,kteří se na nic jiného než zevlovat a prudit nezmůžou.
Buzerace je to jen pro ty kdo si okna necisti :) To jsou podobny lidi jako ty co si mysli, ze diky ESP a ABS muzou jezdit jako hovada jak pises. S tim s tim problem nemam. Kdyz me policajti zrovna za tohle daji pokutu tak ji rad zaplatim, protoze uznam ze jsem hovado pokud jedu autem, ze ktereho nevidim ven.
Taky s tím nemám problém, takto to dělám od nepaměti. Okna jsou samozřejmá a já nikdy nevozil ani sníh na střeše.
Naprostý souhlas... auto pořádně očistit a odmrazit... Neznám nic lepšího než když na dálnici z auta předemnou lítají kusy sněhu ze střechy... Už jsem viděl a i pár vyděšených řidičů, kterým se takhle zvedl sníh z kapoty na čelní sklo a v první chvíli nevěděli co maj dělat...


A co lesní úseky? By mohli cestáři ještě ometat větve, aby náhodou v zimě spadnuvší kousek sněhu nějakého řidiče nevylekal, ne? A co když se koulujou veverky? Taky si auto pořádně rozmrazím, ale hlavně abych bezpečně viděl. To, že občas odněkud přiletí nějakej ten sníh jaksi k zimě patří...
reagovat
KoobaS
počet příspěvků1008
datum registrace23.04.2014
Úterý 02.12.2014 15:10, RE: buzerace řidičů
Pepe napsal:
KoobaS napsal:
David V napsal:
Petr S napsal:
Coch napsal:
Jestli si někdo myslí,že úplné očistění vozu od sněhu a námrazy nějak výrazně zlepší bezpečnost na silnicích tak to je fakt hodně naivní. Pokud budou na silnicích jezdit nadále takový hovada co si myslí,že je spasí na námraze zimní gumy,případně ABS či ESP tak je takovéhle stupidní nařízení naprosto k ničemu.Je to prostě jen o tom přizpůsobit stav jízdy vůči stavu vozovky a nic víc. Proto je pro mne toto nařízení pouze buzerace řidičů a tahání peněz z jejich peněženek příslušníky pomáhat a chránit,kteří se na nic jiného než zevlovat a prudit nezmůžou.
Buzerace je to jen pro ty kdo si okna necisti :) To jsou podobny lidi jako ty co si mysli, ze diky ESP a ABS muzou jezdit jako hovada jak pises. S tim s tim problem nemam. Kdyz me policajti zrovna za tohle daji pokutu tak ji rad zaplatim, protoze uznam ze jsem hovado pokud jedu autem, ze ktereho nevidim ven.
Taky s tím nemám problém, takto to dělám od nepaměti. Okna jsou samozřejmá a já nikdy nevozil ani sníh na střeše.
Naprostý souhlas... auto pořádně očistit a odmrazit... Neznám nic lepšího než když na dálnici z auta předemnou lítají kusy sněhu ze střechy... Už jsem viděl a i pár vyděšených řidičů, kterým se takhle zvedl sníh z kapoty na čelní sklo a v první chvíli nevěděli co maj dělat...
A co lesní úseky? By mohli cestáři ještě ometat větve, aby náhodou v zimě spadnuvší kousek sněhu nějakého řidiče nevylekal, ne? A co když se koulujou veverky? Taky si auto pořádně rozmrazím, ale hlavně abych bezpečně viděl. To, že občas odněkud přiletí nějakej ten sníh jaksi k zimě patří...


To už zase hortíš trochu ad absurdum Pepe...Sníh k zimě samozřejmě patří, mám sníh rád. Ale proč bych měl něhoko (nebo někdo mě) obtěžovat mlhou sněhu odlétavajícího ze střechy...
reagovat
mikelight
počet příspěvků34
datum registrace01.08.2010
Úterý 02.12.2014 15:54, RE: tak to čekej
Coch napsal:
Jo to čekej, že kamioňáci polezou nahoru na návěs a budou z něj ometat sníh a sundávat namrzlý led. A určitě i příslušníci pomáhat a chránit budou natolik důslední,že budou kontrolovat střechy návěsů. Je to prostě jen další metla na řidiče osobáků,kteří na úplnné očistění vozu zrovna nebudou mít čas a nebo prostě zapomenou.


Byl jsem svedkem, jak led z kamionu spadl na celni okno protijedouciho auta a rozbil ho, jako kdyby do nej nekdo mlatil kladivem. Kamion jel dal samozrejme. chudak ridic k tomu prisel jak slepej k houslim, okno rozflakane, kamion vali dal...neni to prijemna situace.

reagovat
Coch
počet příspěvků20
datum registrace20.11.2014
Úterý 02.12.2014 18:24, předposlední odstavec
No v předposledním odstavci je napsáno z čelního skla,bočních oken ale také například ze střechy takže počítej s tím,že určitě i z kapoty,kufru atd. S tím co jsi napsal souhlasím z auta musí být perfektně vidět to je bez debat.Jde o to jak to budou posuzovat příslušníci pomáhat a chránit.Samozřejmě jsem pro,aby pokutovali řidiče,kteří povezou na střeše 25 cm sněhovou peřinu ale pokud tam bude nějakých 5 cm tak to podle mne není žádný problém.Jestli to totiž budou posuzovat tak jako povinnost mít zimní pneumatiky (ne,že já bych je neměl) tak to bude dobrej průser.
reagovat
Coch
počet příspěvků20
datum registrace20.11.2014
Úterý 02.12.2014 18:32, máš recht
Jo je to tak.Sníh k zimě prostě patří.Nežijeme v Tunisku. A jestli si někdo neomete kapotu tak prostě musí počítat s tím,že mu z ní ten sníh časem přistane na čelním skle. A pokud se toho pak tak lekne,že neví co má dělat no tak to by asi neměl za volant v zimě vůbec sedat.
reagovat
Coch
počet příspěvků20
datum registrace20.11.2014
Úterý 02.12.2014 18:39, to mi povídej
Jo to věřím.To bych mu asi taky nezáviděl.Já ten Tvůj příspěvek komentoval protože se mi taky něco podobného stalo.Když jsem ve stoupání dojížděl kamion spadla mu z návěsu na silnici přede mně ledová plotna velká jak kuchyňskej stůl.Naštěstí byl ještě kus přede mnou ale nechci radši ani domejšlet co by se stalo,kdybych byl blíž a ten led spadnul na moje auto.....
reagovat
Coch
počet příspěvků20
datum registrace20.11.2014
Úterý 02.12.2014 18:42, No pokud máš to auto v garáži pořád?
Já mám taky garáž ale když jedu do krámu na nákup,na hokej nebo třeba ke známým na návštěvu tak si do ní asi auto nedám protože si ji s sebou fakt nevozím. Ty snad jo?
reagovat
Pepe
počet příspěvků1133
datum registrace09.05.2007
Úterý 02.12.2014 22:19, RE: buzerace řidičů
KoobaS napsal:
Pepe napsal:
KoobaS napsal:
David V napsal:
Petr S napsal:
Coch napsal:
Jestli si někdo myslí,že úplné očistění vozu od sněhu a námrazy nějak výrazně zlepší bezpečnost na silnicích tak to je fakt hodně naivní. Pokud budou na silnicích jezdit nadále takový hovada co si myslí,že je spasí na námraze zimní gumy,případně ABS či ESP tak je takovéhle stupidní nařízení naprosto k ničemu.Je to prostě jen o tom přizpůsobit stav jízdy vůči stavu vozovky a nic víc. Proto je pro mne toto nařízení pouze buzerace řidičů a tahání peněz z jejich peněženek příslušníky pomáhat a chránit,kteří se na nic jiného než zevlovat a prudit nezmůžou.
Buzerace je to jen pro ty kdo si okna necisti :) To jsou podobny lidi jako ty co si mysli, ze diky ESP a ABS muzou jezdit jako hovada jak pises. S tim s tim problem nemam. Kdyz me policajti zrovna za tohle daji pokutu tak ji rad zaplatim, protoze uznam ze jsem hovado pokud jedu autem, ze ktereho nevidim ven.
Taky s tím nemám problém, takto to dělám od nepaměti. Okna jsou samozřejmá a já nikdy nevozil ani sníh na střeše.
Naprostý souhlas... auto pořádně očistit a odmrazit... Neznám nic lepšího než když na dálnici z auta předemnou lítají kusy sněhu ze střechy... Už jsem viděl a i pár vyděšených řidičů, kterým se takhle zvedl sníh z kapoty na čelní sklo a v první chvíli nevěděli co maj dělat...
A co lesní úseky? By mohli cestáři ještě ometat větve, aby náhodou v zimě spadnuvší kousek sněhu nějakého řidiče nevylekal, ne? A co když se koulujou veverky? Taky si auto pořádně rozmrazím, ale hlavně abych bezpečně viděl. To, že občas odněkud přiletí nějakej ten sníh jaksi k zimě patří...
To už zase hortíš trochu ad absurdum Pepe...Sníh k zimě samozřejmě patří, mám sníh rád. Ale proč bych měl něhoko (nebo někdo mě) obtěžovat mlhou sněhu odlétavajícího ze střechy...


Ale nehrotím... Jen se tady někdo pomazanej cejtí bejt důležitej a všechno nalajnovat jak EU. Nejsme snad malý děti... Ano, vídám spoustu "tankistů", kteří mžourají průzorem 10 x 50 cm, ty bych opálkoval, protože jsou nebezpečný sobě i ostatním, ale sníh na střeše? Bavím se o našich podmínkách, nemáme tu půlmetry sněhu obden 4 měsíce v roce... Taky při sněžení ometáš RZ každých cca 500m? Jestli ne, tak bacha, dávaj se za to pokuty
reagovat
KoobaS
počet příspěvků1008
datum registrace23.04.2014
Středa 03.12.2014 08:08, RE: buzerace řidičů
Pepe napsal:
KoobaS napsal:
Pepe napsal:
KoobaS napsal:
David V napsal:
Petr S napsal:
Coch napsal:
Jestli si někdo myslí,že úplné očistění vozu od sněhu a námrazy nějak výrazně zlepší bezpečnost na silnicích tak to je fakt hodně naivní. Pokud budou na silnicích jezdit nadále takový hovada co si myslí,že je spasí na námraze zimní gumy,případně ABS či ESP tak je takovéhle stupidní nařízení naprosto k ničemu.Je to prostě jen o tom přizpůsobit stav jízdy vůči stavu vozovky a nic víc. Proto je pro mne toto nařízení pouze buzerace řidičů a tahání peněz z jejich peněženek příslušníky pomáhat a chránit,kteří se na nic jiného než zevlovat a prudit nezmůžou.
Buzerace je to jen pro ty kdo si okna necisti :) To jsou podobny lidi jako ty co si mysli, ze diky ESP a ABS muzou jezdit jako hovada jak pises. S tim s tim problem nemam. Kdyz me policajti zrovna za tohle daji pokutu tak ji rad zaplatim, protoze uznam ze jsem hovado pokud jedu autem, ze ktereho nevidim ven.
Taky s tím nemám problém, takto to dělám od nepaměti. Okna jsou samozřejmá a já nikdy nevozil ani sníh na střeše.
Naprostý souhlas... auto pořádně očistit a odmrazit... Neznám nic lepšího než když na dálnici z auta předemnou lítají kusy sněhu ze střechy... Už jsem viděl a i pár vyděšených řidičů, kterým se takhle zvedl sníh z kapoty na čelní sklo a v první chvíli nevěděli co maj dělat...
A co lesní úseky? By mohli cestáři ještě ometat větve, aby náhodou v zimě spadnuvší kousek sněhu nějakého řidiče nevylekal, ne? A co když se koulujou veverky? Taky si auto pořádně rozmrazím, ale hlavně abych bezpečně viděl. To, že občas odněkud přiletí nějakej ten sníh jaksi k zimě patří...
To už zase hortíš trochu ad absurdum Pepe...Sníh k zimě samozřejmě patří, mám sníh rád. Ale proč bych měl něhoko (nebo někdo mě) obtěžovat mlhou sněhu odlétavajícího ze střechy...
Ale nehrotím... Jen se tady někdo pomazanej cejtí bejt důležitej a všechno nalajnovat jak EU. Nejsme snad malý děti... Ano, vídám spoustu "tankistů", kteří mžourají průzorem 10 x 50 cm, ty bych opálkoval, protože jsou nebezpečný sobě i ostatním, ale sníh na střeše? Bavím se o našich podmínkách, nemáme tu půlmetry sněhu obden 4 měsíce v roce... Taky při sněžení ometáš RZ každých cca 500m? Jestli ne, tak bacha, dávaj se za to pokuty


Souhlasím s tím, že regulací, nařízení a předpisů je až moc... Bohužel se na silnici spousta lidí jako malý děti chová, to je prostě fakt. A já nechci aby se mě, nebo mým blízkým kvůli takovýmu člověku něco stalo...
A právě proto, že tu nemáme ty půl metry sněhu, tak si myslím že by neměl být takovej problém to auto očistit a na jízdu připravit... A RZ ometám jenom při odjezdu, přiznávám :)
reagovat
free78
počet příspěvků300
datum registrace19.09.2008
Středa 03.12.2014 11:22, a co námraza na střeše?
Chápu že většina národa potřebuje specielní zákon i o ranní návštěvě WC, proto vznikl i tento zákon, aby lid prostý věděl, že přes zamrzlá okna nejde vidět a že si je má před jízdou očistit.
Jenže co námraza na střeše? Zrovna v těchto dnech došlo třeba na střední moravě k tomu, že padal mrznoucí déšť a auta jsou jakoby zalitá v ledové krustě. To jako mám také nějak sloupávat ze střechy? To je práce tak na hodinu a s nejistým výsledkem, zda to nevezmu i s lakem.
Uvědomte si prosím, až budete příště radostně bečet nad dalším "zákonem proti pirátům" že se to může obrátit i proti vám. Policajti potřebují čárky (body za udělené pokuty) jinak nebudou prémie a na dovolenou pojedou tak možná v děšti v listopadu. Takže co udělají? Až dojde k takové situaci jak je momentálně alespoň na střední moravě, tak stačí zastavit prvních 10 aut a 8 z nich bude mít námrazu (opravdu ledová krusta) na střeše. Pokutička. Vymalováno, hotovo.
Nevěřím tomu, že policie nemohla "tankisty" koukající průhledem 10x10cm řešit i na základě současné legislativy. Vždyť takový člověk jede vozidlem nezpůsobilým k provozu na pozemní komunikaci. Proč další zákon ?

Ještě edit: A napadla mě ještě jedna další věc. Je v zákoně uvedena povinnost odstranit sníh? A kdo určí že to na mé střeše není led ale sníh? Mno, ono se tam asi uvede obojí. Ale představte si jinou situaci. Co když budu mít na autě bahno. Otřu tankistický průhled 10x10cm a pojedu. Samozřejmě vše bude vpořádku, protože zákon přece hovoří o sněhu. Příznivci "protipirátských zákonů", nemáte ze zablácených aut strach? Nechce to další zákon?
reagovat
Pepe
počet příspěvků1133
datum registrace09.05.2007
Středa 03.12.2014 15:40, RE: a co námraza na střeše?
free78 napsal:
Chápu že většina národa potřebuje specielní zákon i o ranní návštěvě WC, proto vznikl i tento zákon, aby lid prostý věděl, že přes zamrzlá okna nejde vidět a že si je má před jízdou očistit. Jenže co námraza na střeše? Zrovna v těchto dnech došlo třeba na střední moravě k tomu, že padal mrznoucí déšť a auta jsou jakoby zalitá v ledové krustě. To jako mám také nějak sloupávat ze střechy? To je práce tak na hodinu a s nejistým výsledkem, zda to nevezmu i s lakem. Uvědomte si prosím, až budete příště radostně bečet nad dalším "zákonem proti pirátům" že se to může obrátit i proti vám. Policajti potřebují čárky (body za udělené pokuty) jinak nebudou prémie a na dovolenou pojedou tak možná v děšti v listopadu. Takže co udělají? Až dojde k takové situaci jak je momentálně alespoň na střední moravě, tak stačí zastavit prvních 10 aut a 8 z nich bude mít námrazu (opravdu ledová krusta) na střeše. Pokutička. Vymalováno, hotovo. Nevěřím tomu, že policie nemohla "tankisty" koukající průhledem 10x10cm řešit i na základě současné legislativy. Vždyť takový člověk jede vozidlem nezpůsobilým k provozu na pozemní komunikaci. Proč další zákon ? Ještě edit: A napadla mě ještě jedna další věc. Je v zákoně uvedena povinnost odstranit sníh? A kdo určí že to na mé střeše není led ale sníh? Mno, ono se tam asi uvede obojí. Ale představte si jinou situaci. Co když budu mít na autě bahno. Otřu tankistický průhled 10x10cm a pojedu. Samozřejmě vše bude vpořádku, protože zákon přece hovoří o sněhu. Příznivci "protipirátských zákonů", nemáte ze zablácených aut strach? Nechce to další zákon?


Kdepa to mám podepsat? . Přesně takhle jsem to myslel... Bohužel naše zákony nejsou dělané "pro lidi", ale pro orgány státní správy, aby věděly, co přesně mají postihovat. Protože logické přemejšlení je speciálně u PČR snad zakázaný
reagovat
1 2


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.