0
zpět
 

diskuze k tématu: Nissan Primera P11

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.02.2006 09:00, už je to tady!!
Tak a recenze Primery GT je tu a je hezky udělaná. Na rozdíl od těch odpörných kol!!! To jste tomu autu nemusela udělat paní Autorko!!!Takový kíč.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.02.2006 09:13, RE: už je to tady!!
Charger napsal:
Tak a recenze Primery GT je tu a je hezky udělaná. Na rozdíl od těch odpörných kol!!! To jste tomu autu nemusela udělat paní Autorko!!!Takový kíč.
až na to že kýč se píše s dlouhým tvrdým ty trubko DD
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.02.2006 09:52, RE: už je to tady!!
Charger napsal:
Tak a recenze Primery GT je tu a je hezky udělaná. Na rozdíl od těch odpörných kol!!! To jste tomu autu nemusela udělat paní Autorko!!!Takový kíč.
Ty poklice jsou jen na zimu, v létě na to nasadím vkusné 16" elektrony.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.02.2006 10:36, RE: už je to tady!!
autorka napsal:
Ty poklice jsou jen na zimu, v létě na to nasadím vkusné 16" elektrony.
no, hezká výmluva, ale i v zimě může auto vypadat vkusně a né jako pouťová atrakce z horní dolní, neškodilo by o tom popřemýšlet ...jinak velmi pěkná recenze.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.02.2006 11:52, RE: už je to tady!!
Honza napsal:
no, hezká výmluva, ale i v zimě může auto vypadat vkusně a né jako pouťová atrakce z horní dolní, neškodilo by o tom popřemýšlet ...jinak velmi pěkná recenze.
na zimu dává každej plecháče pak jde akorát o to jaký se vyberou poklice, ale v zimě hodně auto vypadá špatně, třeba když člověk vidí ůplně novýho passata na černých plecháčích to je hrůza, a přitom vlétě mají tak pěkný kola :(
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.02.2006 11:53, RE: už je to tady!!
Honza napsal:
no, hezká výmluva, ale i v zimě může auto vypadat vkusně a né jako pouťová atrakce z horní dolní, neškodilo by o tom popřemýšlet ...jinak velmi pěkná recenze.
Mě se ty poklice líbějí, vypadají jinak než poklice na všech ostatních vozech a o to člověku jde - aspoň trochu se odlišit. A když nic jiného, alespoň naznačují něco o potenciálu vozu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.02.2006 12:06, Krkovicka
Tipuju to na 1.6 66kW mozna tak 73kW..GT to neni a nebylo ani nahodou. Kola jsou krasna, a tygri potahy rovnez, ale 110 kW z toho nedostanou..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.02.2006 12:15, RE: už je to tady!!
Kybergreg napsal:
Mě se ty poklice líbějí, vypadají jinak než poklice na všech ostatních vozech a o to člověku jde - aspoň trochu se odlišit. A když nic jiného, alespoň naznačují něco o potenciálu vozu.
No o to právě šlo. Navíc jsou díky vnitřnímu plastu poklic dobře chráněné brzdové kotouče a taky se ten chrom lépe čistí než klasika. Akorát je problém s nenechavci na parkovištích. Bohužel českou náturu nezměníme.
Je moc dobře, že se každému líbí něco jiného, jinak bychom byli nejspíš stejně černobílí, jako kdysi televize. Nikomu nevnucuji, že se mu musí zrovna tohle líbit, já si upravuji auto jak to vyhovuje mně a myslím, že na zimu je to lepší než právě ty černé plecháče. Jinak v mém okolí si skoro stejné poklice pořídili další a chtěli vědět, kde se dají sehnat.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.02.2006 12:27, RE: Krkovicka
anonym napsal:
Tipuju to na 1.6 66kW mozna tak 73kW..GT to neni a nebylo ani nahodou. Kola jsou krasna, a tygri potahy rovnez, ale 110 kW z toho nedostanou..
GT s tím uchvatným dřevem na palubovce? 110 kW a tachometr jen do 220 km/h? Tygří potahy podtrhují to "GT".
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.02.2006 12:31, RE: Krkovicka
anonym napsal:
Tipuju to na 1.6 66kW mozna tak 73kW..GT to neni a nebylo ani nahodou. Kola jsou krasna, a tygri potahy rovnez, ale 110 kW z toho nedostanou..
To je zvláštní postřeh, protože na válcích naměřili motoru po úpravě 118kW a v techničáku stojí označení a výkon pro GT 110kW. Ono podle nárazníků, bych to na GT taky netipovala, ale ani kniha se neposuzuje podle obalu. Na P10 mám prodloužené nárazníky z GTa je to přitom obyčejný diesel. Motor 1.6 vypadá jinak a nezrychlí z 0 na 100 za 8 sekund. Je ale faktem, že pro jiné státy se dělaly auta v rozdílných modifikacích. V Anglii běžně jezdí GT ve verzi 5ti dvéřový hatchback a u nás existuje jen jako sedan. Dokonce existovala i verze Primery s náhonem na všechna kola.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.02.2006 14:44, Majitelka se vyzná
Recenze se mi velmi líbí (na rozdíl od těch kol, ale když se majitelce líbí...). Je vidět, že má přehled a neplácá nesmysly, jako jiní. No auto tedy jako GT nevypadá (ani out, ani in), ale motor mi taky jako 1,6 nepřipadá. Takže tam ty koníci asi budou - a myslím, že majitelka se už přesvědčila, že tam fakt jsou, nemám pravdu ? ))))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.02.2006 14:51, Moc pěkné
Auto jak vidno pěkně udrčujete - z motoru by se dalo jíst! No a ten modrý nástřik některých částí je vkusný. Jinak kola se mi nelíbí - ale to je jedno, některé socky s oktávkama nemají ani na ty poklice, jinak je dobře, že kryjí šrouby, na druhou stranu ale brání chlazení brzdových kotoučů. Jinak já měl Primeru P10 2.0SLX a teď mám P11 2.0TD tak vím o čem píšete. Jinak v mém případě přechod přinesl znatelné zhoršení brzd - nafta má vzadu bubny. Středový sloupek se mi zdá u P11 ve spodní části širší, tak se tam i hůř nastupuje. Jinak motor v P10 byl výborný, ale ten TD je línější - dal jsem tam tedy sportovní filtr, přetěsnil jsem motor restorerem a nechal si provést chip tuning a je to o hodně lepší. Jinak je to naprosto spolehlivé auto. Kontrolku na množství kapaliny v ostřikovačích mi leckdo závidí :o) Ať vám to šlape!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.02.2006 16:27, RE: Moc pěkné
BigDig napsal:
Auto jak vidno pěkně udrčujete - z motoru by se dalo jíst! No a ten modrý nástřik některých částí je vkusný. Jinak kola se mi nelíbí - ale to je jedno, některé socky s oktávkama nemají ani na ty poklice, jinak je dobře, že kryjí šrouby, na druhou stranu ale brání chlazení brzdových kotoučů. Jinak já měl Primeru P10 2.0SLX a teď mám P11 2.0TD tak vím o čem píšete. Jinak v mém případě přechod přinesl znatelné zhoršení brzd - nafta má vzadu bubny. Středový sloupek se mi zdá u P11 ve spodní části ši...
Ten kdo vlastní Octávku je podle tebe socka? Hmm, zajímavé!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.02.2006 16:40, RE: Moc pěkné
anonym napsal:
Ten kdo vlastní Octávku je podle tebe socka? Hmm, zajímavé!!!
jasně někde jsem tu vyčetl recenzi na tenhle chzech made kde psali,že oktáfku už má i běžný dělnický lid .....tak už je skoro jedno jetli socka nebo lopata :o))))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.02.2006 16:55, BIG DIG
Pro Big Dig: Když má poklice tak pod poklicí je kolo,který samo o sobě brání ochlazování brzd poklice už to nějak nezhoršuje ....
TRUBKO
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.02.2006 19:03, Dotaz
Zajímal by mne Váš názor na Nissan Almera Tino a zkušenosti s Nissanem Primerou od r.v. 2002
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.02.2006 19:31, RE: už je to tady!!
autorka napsal:
No o to právě šlo. Navíc jsou díky vnitřnímu plastu poklic dobře chráněné brzdové kotouče a taky se ten chrom lépe čistí než klasika. Akorát je problém s nenechavci na parkovištích. Bohužel českou náturu nezměníme.
Je moc dobře, že se každému líbí něco jiného, jinak bychom byli nejspíš stejně černobílí, jako kdysi televize. Nikomu nevnucuji, že se mu musí zrovna tohle líbit, já si upravuji auto jak to vyhovuje mně a myslím, že na zimu je to lepší než právě ty černé plecháče. Jinak v mém okolí si...
volant padne do ruky?jeste bys mela psat recenze na chlapi, treba se dozvime uz konecne ze ses taky chlap.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.02.2006 20:34, RE: už je to tady!!
anonym napsal:
volant padne do ruky?jeste bys mela psat recenze na chlapi, treba se dozvime uz konecne ze ses taky chlap.
Tyhlety anonymy mě na netu štvou, plácají nesmysly a akorát zabírají místo, hejhulové. Jděte si plkat někam na chat nebo do fora o ptákovinách a tady to nechte na pokoji, prosím.Děkuji.Snad jim to dojde.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 21.02.2006 08:10, RE: Moc pěkné
ochcáfka napsal:
jasně někde jsem tu vyčetl recenzi na tenhle chzech made kde psali,že oktáfku už má i běžný dělnický lid .....tak už je skoro jedno jetli socka nebo lopata :o))))
A v čem pán jezdí? Zřejmě Audi S8, nebo BMW 7? Ne, určitě to bude Maybach.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 21.02.2006 10:11, RE: Moc pěkné
anonym napsal:
Ten kdo vlastní Octávku je podle tebe socka? Hmm, zajímavé!!!
Socka prostě nemá na poklice.
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.