0
zpět
 

diskuze k tématu: Nissan Primera P10

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.02.2006 13:01, RE: Těm, co nevěří
Petr napsal:
Recenze celkem dobrá, ale příspěvky od krkovičky a cruise jsou super! Ještě že vás pepa z depa tak pěkně našlápnul. Hned se jdu podívat na ten webový odkaz od autorky.
Drahá Doris...tak podle tebe je načipování ŘJ zvyšováním si sebevědomí ??? A co potom ty úpravy tvého Nissana, který si popisovala ty ??, To už pak není zvyšování sebevědomí ??
Prosím, srovnej si to trošku v hlavince a pak zas něco napiš, pa
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.02.2006 13:48, RE: Těm, co nevěří
Doris Obručová, autorka napsal:
Je smutné, když vidím, jak se mě zde někdo snaží obléknout do trenek. To se cítíte tak špatně, když žena ví o autech tolik, co Vy? No jasně, když si potřebujete zvýšit sebevědomí přečípováním řídících jednotek ve svých autech, pak tomu rozumím. Ženská a technika...Může to někomu připadat zvláštní, ale pro mne je to realita. O auto se starám sama a baví mě to. Skoro tři roky jsem ho vylepšovala, nejdéle vzhled motoru. Manžel k tomu nemá takový vztah, ale je zas lepší za volantem. Co na tom, že ne...
Autorka, neautorka - Nissan 2.0D je lenošná berla i s deset sportovními filtry a šroubem dodávky a stop otáček zamotaných nadoraz.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.02.2006 14:35, RE: Pro Josefa
cruise napsal:
hele jožo...já mám oktávku 1,8 TURBO 4x4 - když seš tak chytrej ty pako tak jako jezdim jinak než kluci z oktávkama tdi ??
ty se jen modli, že se můžeš schovávat za anonymitu internetu magore...čím jezdíš ty borče ??

napiš tel a domluvíme se a můžeme naše "zkušenosti" někde konzultovat přímo venku jestli chceš, ale myslím, že máš v kalhotech viď ty kecko
Cruisi, nevím jestli mluvíš na mě, ale Josef je mé skutečné jméno, ale ty se jmenuješ jinak než Cruiz, to jen kvůli tý tvý anonymitě. V kalhotách nemám, poradím si i s tebou, hlavně pokud máš oktávku s tím ubohým turbo 1,8 )
Každopádně jsem rád, že jsem ťal do živýho.
Aut jsem vystřídal hodně, momentálně mám Golfa, ale dost to střídám.
Akorát nemám těžkou nohu a na lidi přede mnou na dálnici neblikám dálkovejma.
Tak čau ty turbosráči (to máš za to pako, jinak mi nevadíš)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.02.2006 14:50, RE: Těm, co nevěří
Doris Obručová, autorka napsal:
Je smutné, když vidím, jak se mě zde někdo snaží obléknout do trenek. To se cítíte tak špatně, když žena ví o autech tolik, co Vy? No jasně, když si potřebujete zvýšit sebevědomí přečípováním řídících jednotek ve svých autech, pak tomu rozumím. Ženská a technika...Může to někomu připadat zvláštní, ale pro mne je to realita. O auto se starám sama a baví mě to. Skoro tři roky jsem ho vylepšovala, nejdéle vzhled motoru. Manžel k tomu nemá takový vztah, ale je zas lepší za volantem. Co na tom, že ne...
Doris pokud říkáš že jsi dobrá i v ženských záležitostech, tak to zní skoro jako výzva )
A z těch impotentů co tě tady urážejí si nic nedělej. Ten kdo si myslí že má rychlý auto tak ten je prý strašně línej v posteli. Viď Cruizi.

Mimoto Cruizi, když si tak strašnej tuner, mohli jsme se potkat třeba na podzim na Božím Daru. Pokud někam takhle jezdíš tak tvoje ochcávka ego asi hodně trpí co?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.02.2006 15:19, RE: Těm, co nevěří
Doris Obručová, autorka napsal:
Je smutné, když vidím, jak se mě zde někdo snaží obléknout do trenek. To se cítíte tak špatně, když žena ví o autech tolik, co Vy? No jasně, když si potřebujete zvýšit sebevědomí přečípováním řídících jednotek ve svých autech, pak tomu rozumím. Ženská a technika...Může to někomu připadat zvláštní, ale pro mne je to realita. O auto se starám sama a baví mě to. Skoro tři roky jsem ho vylepšovala, nejdéle vzhled motoru. Manžel k tomu nemá takový vztah, ale je zas lepší za volantem. Co na tom, že ne...
Lieber Doris! Shledl jsem tvou tresnicku na dortu avizovanou jako dukaz tve prislusnosti k zenskemu pohlavi- je to pekny obrazek a je zcela zjevne ze osoba na obrazku je zena. Ze by pritelkyne? Jednou jsem si taky pritelkyni fotil u auta ..obcas vysava v aute a tu a tam umyje okna. Libi se mi, jak tu hajis technickou gramotnost zen - feministky by z tebe mely radost! Ale nesnaz se tu tvrdit, ze jsi neco jako Maugli/automechanik. "Proste jsem vyrustala bez chlapu tak si ted tunim dve Primery a obcas nechavam ridit sveho pritele.." Pro me jsi chlap, akorat trochu divnej (zkus ten Mnichov, fakt to umej) Howgh
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.02.2006 15:20, RE: Těm, co nevěří
Pepa napsal:
Doris pokud říkáš že jsi dobrá i v ženských záležitostech, tak to zní skoro jako výzva )
A z těch impotentů co tě tady urážejí si nic nedělej. Ten kdo si myslí že má rychlý auto tak ten je prý strašně línej v posteli. Viď Cruizi.

Mimoto Cruizi, když si tak strašnej tuner, mohli jsme se potkat třeba na podzim na Božím Daru. Pokud někam takhle jezdíš tak tvoje ochcávka ego asi hodně trpí co?
:o)))) hlavně se tu nerozbreč Pepíku, že si nepochopil, že cruise ja něco jako "nick" jestli víš co to je, jinak se jmenuju Tomáš, to jen proto aby si tady zas nepsal plky o tom, že seš hrdina a napsal si svoje jméno, Pepíku. jinak s tvým názorem se dá i souhlasit, kdo si myslí, že má rychlý auto je prý línej v posteli. To se mě naštěstí netýká, protože já si nemyslím, že mám rychlý auto, já to vím. Křič si tady klidně dvě stránky o turbosráči a klidně se u toho uvztekej, ale ten můj jak říkáš turbosráč 1,8T 4x4 s chipem na 190 PS mi žádnou ostudu nedělá. Co máš ty pod kapotou Golfa, že jsi takovej borec ??? VR6, nebo VR5 ??? nebo 1,4 16v social edition ??? A že si jako se mnou poradíš ?? a co jako ?? mám si teď sednout na zadek, nebo co ? poradíš si se mnou jedině jestli máš VR6 jinak se snad ani neztrapňuj. A i kdyby nijak mě to nebere, mám auto pro svoje potěšení a ne proto, abych se handrkoval s nějakým Pepíkem , jestli mám lepší oktávku, nabo on golfa..Moje původní reakce byla na ty tvoje plky o tom jak lidi s oktávkama jezděj jako kokoti, to jen vypráví o tom, že kokot seš ty sám. taky nevím jak si přišel na to, že sem tuner ??? nech se fakt asi vyšetřit, nikde sem to tady nepsal, mám načipovanou ŘJ a al kola DOTZ. tuning tomu ale rozhodně neříkám, měl by ses někdy podívat na stránky o tuningu, aby si věděl o čem to je..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.02.2006 15:59, RE: Těm, co nevěří
cruise napsal:
:o)))) hlavně se tu nerozbreč Pepíku, že si nepochopil, že cruise ja něco jako "nick" jestli víš co to je, jinak se jmenuju Tomáš, to jen proto aby si tady zas nepsal plky o tom, že seš hrdina a napsal si svoje jméno, Pepíku. jinak s tvým názorem se dá i souhlasit, kdo si myslí, že má rychlý auto je prý línej v posteli. To se mě naštěstí netýká, protože já si nemyslím, že mám rychlý auto, já to vím. Křič si tady klidně dvě stránky o turbosráči a klidně se u toho uvztekej, ale ten můj jak říkáš t...
Cruisi klid, já o nikom neříkal že je kokot. Ani o tobě ani o nikom, tohle slovo nepoužívám a tebe neznám ,takže nesoudím. Jen mi nenadávej, protože jsi ještě mladej nevybouřenej kluk a mohl by sis zbytečně zadělat na průser. Auto mám nadupaný, ale ne abych s ním na tebe machroval. Jen se občas směju klukům v TDI kteří přesedlali z felicie do obstarožní ochcávky a teď mají radost jako to jede a všichni kolem nich jsou najednou pomalý sračky. A nejhorší ti, co to túnujou a myslí si, že jsou borci největší.
Tuning vím co je, mám ho doma. Tak mě přestaň stírat a posílat k doktorovi. A bydlím v Praze, takže s vidlákem to na mě nezkoušej.
Měj se.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.02.2006 16:34, RE: Těm, co nevěří
Krkovicka napsal:
Lieber Doris! Shledl jsem tvou tresnicku na dortu avizovanou jako dukaz tve prislusnosti k zenskemu pohlavi- je to pekny obrazek a je zcela zjevne ze osoba na obrazku je zena. Ze by pritelkyne? Jednou jsem si taky pritelkyni fotil u auta ..obcas vysava v aute a tu a tam umyje okna. Libi se mi, jak tu hajis technickou gramotnost zen - feministky by z tebe mely radost! Ale nesnaz se tu tvrdit, ze jsi neco jako Maugli/automechanik. "Proste jsem vyrustala bez chlapu tak si ted tunim dve Primery a ob...
Pro Krkovicku.
Takže pokud tomu dobře rozumím, máte mě snad za lezbičku? To by se mi tedy hnusilo. Takže když ženská kecá chlapům do aut, je to pro ně asi nesmírná potupa, protože takoví, jako Vy, žijí v přesvědšení, že ženská nedosahuje vědomostí mužů v této problematice ani po kotníky a nechtějí tomu uvěřit pro svou ješitnost, což bude i Váš případ. Mně jako ženě rozhodně nepřipadá absurdní, že chlapi umí vařit nebo uklízet. Můj manžel si velice cení mých schopností a všestranných vědomostí nejen o technice, přesto, že je sám velmi chytrý a vzdělaný. Docela mě baví sledovat , jak to některé chlapy žere a vytáčí, když je předčí žena. V okolí, kde bydlím je to stejné. Akorát, že tam to vidí v reálu a já nemám potřebu někomu dokazovat příslušnost k ženskému pohlaví. Chápu, že je to pro někoho rarita a asi by mě to taky napadlo, že by to mohl být muž s ženským nickem. Ale máte smůlu, jsem žena. Auto je můj koníček, stejně jako stavění modelů lodí a aut a věda. To už asi nerozchodíte, co? Ale jako žena také ráda nosím pěkné módní věci, kupuji si oční stíny , rtěnky a řasenky a taky trávím dost času úpravou svých dlouhých vlnitých vlasů. Klidně Všem pochybovačům dám své telefonní číslo a můžeme si vyměnit názory osobně.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.02.2006 16:53, Pro autorku
Doris, autorka napsal:
Pro Krkovicku.
Takže pokud tomu dobře rozumím, máte mě snad za lezbičku? To by se mi tedy hnusilo. Takže když ženská kecá chlapům do aut, je to pro ně asi nesmírná potupa, protože takoví, jako Vy, žijí v přesvědšení, že ženská nedosahuje vědomostí mužů v této problematice ani po kotníky a nechtějí tomu uvěřit pro svou ješitnost, což bude i Váš případ. Mně jako ženě rozhodně nepřipadá absurdní, že chlapi umí vařit nebo uklízet. Můj manžel si velice cení mých schopností a všestranných vědomostí ne...
Věřím že jste žena! A Vaše recenze je dost dobrá! V recenzi o GT prosím o Vaše pocity z jízdy se silným vozem! Více emocí! Tech. data vyčteme i jinde!

Jinak Tipcars je super web, redaktoři machři, je vidět že ví o čem píší. Jste perfektní rádci, díky za Vaše články.

Zdravím!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.02.2006 17:11, RE: Těm, co nevěří
Pepa napsal:
Cruisi klid, já o nikom neříkal že je kokot. Ani o tobě ani o nikom, tohle slovo nepoužívám a tebe neznám ,takže nesoudím. Jen mi nenadávej, protože jsi ještě mladej nevybouřenej kluk a mohl by sis zbytečně zadělat na průser. Auto mám nadupaný, ale ne abych s ním na tebe machroval. Jen se občas směju klukům v TDI kteří přesedlali z felicie do obstarožní ochcávky a teď mají radost jako to jede a všichni kolem nich jsou najednou pomalý sračky. A nejhorší ti, co to túnujou a myslí si, že jsou borci...
Pepíku, neboj sem klidnej, ale ty zřejmě zapomínáš, nedělej tady uvědomělýho odboníka, kterej nenadává, tady je tvůj příspěvek, který si vypotil do diskuze :

"Majitelé ochcávek s TDI jsou největší hovada na silnici. To mi nikdo nevymluví. Jezdí stylem brzda plyn a lepí se lidem na zadek. Je pak srandovní dohnat ho někde ve zúžení nebo na semaforu. Hádejte kdo ale jako první "zagumuje" když padá oranžová? "

Ty mi budeš říkat, že já někomu nadávám ??? jestli jseš schopnej napsat takovejhle názor, tak si stojím za tím, že si kokot, protože si tím pádem urazil například i mýho tátu, kterej má taky Oktávku TDi a jezdí s ní jako učitel autoškoly. Na jakej průser si zadělám ? Povídej a klidně přeháněj, třeba začneš psát konečně něco vtipnýho. Tvoje názory jsou velmi jednoduchý, od "kluků kteří přešli z felícií do obstarožních ochcávek" až po "mýho turbosráče 1,8T 4x4 " . Jediný snad v čem se schodnem je, že hodně mladejch kluků si myslí, že se samolepkou tuning, dostali i závodní licenci. Možná máš Pepíku blíž k důchodu, než já, to ale neznamená, že si sežral všechnu moudrost.O nevybouřnosti by se vhledem k tomu co si napsal dalo mluvit snad jen v souvislosti s tebou. Auto máš možná taky nadupaný, možná je to jen tvůj sen(možná je tvůj sen oktávka a nevíš jak se s tím poprat), každopádně by nebylo od věci, kdyby si před dalšími podobnými výplody do diskuzí víc než svoje auto nadupal svůj mozek, potřeboval by to jako sůl...
PS: to že bydlíš v Praze neznaméná, že se nechováš jak vidlák.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.02.2006 17:16, RE: Těm, co nevěří
cruise napsal:
Pepíku, neboj sem klidnej, ale ty zřejmě zapomínáš, nedělej tady uvědomělýho odboníka, kterej nenadává, tady je tvůj příspěvek, který si vypotil do diskuze :

"Majitelé ochcávek s TDI jsou největší hovada na silnici. To mi nikdo nevymluví. Jezdí stylem brzda plyn a lepí se lidem na zadek. Je pak srandovní dohnat ho někde ve zúžení nebo na semaforu. Hádejte kdo ale jako první "zagumuje" když padá oranžová? "

Ty mi budeš říkat, že já někomu nadávám ??? jestli jseš schopnej napsat takovejhle názor...
Jinak Pepíku, tuhle obsáhlou debatu, která je de-facto o ničem , by si všem ušetřil, kdyby si nenapsal takovou slátaninu, jako jsme si mohli přečíst. Tohle byla původně diskuze o Nissanu Primera a nějaký pan Pepík začal dávat strašně chytrý rozumy o majitelích Oktávek TDi
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.02.2006 20:13, RE: Těm, co nevěří
cruise(pro Pepíka Tomáš) napsal:
Jinak Pepíku, tuhle obsáhlou debatu, která je de-facto o ničem , by si všem ušetřil, kdyby si nenapsal takovou slátaninu, jako jsme si mohli přečíst. Tohle byla původně diskuze o Nissanu Primera a nějaký pan Pepík začal dávat strašně chytrý rozumy o majitelích Oktávek TDi
Tome, Tome, zameť si před svým prahem.
ps.:mám do důchodu daleko, bude mi třicet )
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.02.2006 20:52, RE: Těm, co nevěří
Pepa napsal:
Tome, Tome, zameť si před svým prahem.
ps.:mám do důchodu daleko, bude mi třicet )
Pepčo, já si můžu zamést před svým prahem možná tak ohledně vulgarismů, který si ale ostatně vyprovokoval ty svým přitroublým plkáním o stylu jízdy majitelů oktávek s TDi. Jinak tě nepotěším do důchodu máme zřejmě oba stejně daleko, mě je 29....:o))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.02.2006 21:09, RE: Pro autorku
Fandím Vám! napsal:
Věřím že jste žena! A Vaše recenze je dost dobrá! V recenzi o GT prosím o Vaše pocity z jízdy se silným vozem! Více emocí! Tech. data vyčteme i jinde!

Jinak Tipcars je super web, redaktoři machři, je vidět že ví o čem píší. Jste perfektní rádci, díky za Vaše články.

Zdravím!
mila Doris nbo mily? presne joko ty na foto vypada muj soused. A uz toho nech. Ikdyz mozna autum rozumis ten popis auta je jak z autohitu nebo sveta motoru.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 02.02.2006 07:37, RE: Pro autorku
anonym napsal:
mila Doris nbo mily? presne joko ty na foto vypada muj soused. A uz toho nech. Ikdyz mozna autum rozumis ten popis auta je jak z autohitu nebo sveta motoru.
Tak to je Váš soused teda pořádně zženštilý )) Nebo by Vám možná neškodilo navštívit očního lékaře, třeba by Vám mohl nějak pomoct. Mohlo by se Vám taky stát že si spletet dopravní značky.
Pokud Vám to nedá spát, tak zavolejte na toto číslo : 737 33 33 41. Příjde mi, že se asi ženy jako jsem já bojíte, protože zde vystupujete anonymně. Pokud nebudu mít zrovna přednášku v aule se studenty, tak si s Vámi ráda vyměním názory o autech a pod.
Jinak jsem včera napsala i tu druhou recenzi na GT a je teda o dost podrobnější než ta první. Takže pokud Vám přišla ta první příliš odborná na ženskou, tak nevím, co budede říkat po přečtení téhle )) Mohla jsem tam napsat i o těch emocích z jízdy, jak si tady už někdo výše podepsaný přál, kdybych to věděla dřív. Můžu k tomu říct, že je to dost svižné autíčko, aby dokázalo vystřelit po prudším sešlápnutí akcelerátoru kupředu a zarazit všechny, co v něm sedí pěkně do sedaček. Těch 150 koníků pod kapotou si hravě poradí při předjíždění i při agresívním rozjezdu z křižovatek s docela těžkým autem. Nad 3500 otáček je to jak utržené z řetězů, sportovní vrnění motoru je v té chvíli krásnou hudbou pro uši, a v té chvíli jsem jen ráda, že to má tak stabilní chování na cestě. Akorát, že se to na našich cestách nedá moc využít. Pirátem silnic nejsem a bylo by mi to i proti vůli, stačí mi vidět ty frajírky kolem s prohnilými herkami, jak to túrují, motor řve jak blázen a málem se nepozabíjejí, jak se chtějí předvést. Ono to bohužel často končí tak, že na to doplatí ti slušní řidiči.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 02.02.2006 08:28, RE: Těm, co nevěří
cruise napsal:
Pepčo, já si můžu zamést před svým prahem možná tak ohledně vulgarismů, který si ale ostatně vyprovokoval ty svým přitroublým plkáním o stylu jízdy majitelů oktávek s TDi. Jinak tě nepotěším do důchodu máme zřejmě oba stejně daleko, mě je 29....:o))
No vidíš Tome, s důchodem jsme na tom stejně )
A jde to i bez nadávek co?
Tak se měj
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 02.02.2006 09:06, RE: Pro autorku
autorka napsal:
Tak to je Váš soused teda pořádně zženštilý )) Nebo by Vám možná neškodilo navštívit očního lékaře, třeba by Vám mohl nějak pomoct. Mohlo by se Vám taky stát že si spletet dopravní značky.
Pokud Vám to nedá spát, tak zavolejte na toto číslo : 737 33 33 41. Příjde mi, že se asi ženy jako jsem já bojíte, protože zde vystupujete anonymně. Pokud nebudu mít zrovna přednášku v aule se studenty, tak si s Vámi ráda vyměním názory o autech a pod.
Jinak jsem včera napsala i tu druhou recenzi na GT a...
Super, dík za dojmy, paráda, více takových ženských! Jste 1 !
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 02.02.2006 20:38, RE: Pro autorku
autorka napsal:
Tak to je Váš soused teda pořádně zženštilý )) Nebo by Vám možná neškodilo navštívit očního lékaře, třeba by Vám mohl nějak pomoct. Mohlo by se Vám taky stát že si spletet dopravní značky.
Pokud Vám to nedá spát, tak zavolejte na toto číslo : 737 33 33 41. Příjde mi, že se asi ženy jako jsem já bojíte, protože zde vystupujete anonymně. Pokud nebudu mít zrovna přednášku v aule se studenty, tak si s Vámi ráda vyměním názory o autech a pod.
Jinak jsem včera napsala i tu druhou recenzi na GT a...
uf nemelo by u toho tel. byt predcisli 609 ?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 02.02.2006 21:00, pro Pepu
FANTOMAS napsal:
uf nemelo by u toho tel. byt predcisli 609 ?
jo jo Pepo, bez nadávek to jde vždycky, prostě byla ta tvoje hláška na mě jak červenej hadr na bejka :o)) Tak se měj a až budeš třeba chtít někdy změnit názor a svézt se nadupanou oktávkou, tak písni :o)) Do důchodu času daleko čau..:o)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 03.02.2006 16:05, RE: pro Pepu
cruise napsal:
jo jo Pepo, bez nadávek to jde vždycky, prostě byla ta tvoje hláška na mě jak červenej hadr na bejka :o)) Tak se měj a až budeš třeba chtít někdy změnit názor a svézt se nadupanou oktávkou, tak písni :o)) Do důchodu času daleko čau..:o)
OK Tome,
hodně štěstí na cestách )
reagovat
1 2 3 4




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.