0
zpět
 

diskuze k tématu: Nejlepší auta pro velkou rodinu

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.02.2007 23:47, RE: Opel Zafira OPC
zigi napsal:
jj, jsem Opelák a Zafira se mi tím pádem moc líbí, ale hlavně ta starší generace, ta nemá chybu a ve své době neměla ani konkurenci!
A navíc starší OPC bych bral, jako rodinný vůz ideální, silný motor 190PS, dost místa pro děti a manželku a vyšší spotřebu bych vykompenzoval instalací plynu.
Pak někde na křižovatce to natřít túnerovi v Golfu, by čuměl jak mu taková krabice ukazuje záda:)))))
Co znamená že něměla konkurenci? Když se někdo nevyzná v autech přece neznamená, že něco nemá konkurenci. V některých testech měla Zafira dobré hodnocení, tak je o ni větší zájem (čti má zbytečně vysokou cenu). Za výrazně menší peníze se dá pořídit stejně stará Sintra, která je sedmimístná. Auto velké jako zafira nabízí mnoho jiných výrobců, takže konkurence je více než dost. Mnoho z nich nabízelo motor 2.0 Turbo výrazně dříve než Opel.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.02.2007 07:37, RE: Opel Zafira OPC
Jirka napsal:
Co znamená že něměla konkurenci? Když se někdo nevyzná v autech přece neznamená, že něco nemá konkurenci. V některých testech měla Zafira dobré hodnocení, tak je o ni větší zájem (čti má zbytečně vysokou cenu). Za výrazně menší peníze se dá pořídit stejně stará Sintra, která je sedmimístná. Auto velké jako zafira nabízí mnoho jiných výrobců, takže konkurence je více než dost. Mnoho z nich nabízelo motor 2.0 Turbo výrazně dříve než Opel.
Taky bych byl pro Zafiru. Rodinam se vic hodej Opely, než třeba Mazdy nebo Fordy. Maji mekci podvozky. Ja osobne mam Opely rad, ale vadi me, ze jsou mekce naladeny a treba tolik krasna nova astra ho ma uplne na hovno.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.02.2007 11:20, Nejlepší auto pro velkou rodinu?
Ford Taurus combi
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.02.2007 12:43, RE: Nejlepší auto pro velkou rodinu?
Taurus napsal:
Ford Taurus combi
Ne, ne, ne, punto van je nejideálnější. Pleteš se milý příteli.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.02.2007 13:21, RE: :o)
mufik.martin napsal:
Koukam Zede, že už tě taky přepadl úchyl a vydává se za tebe, výtej do rodiny
Haha to je debil vydavat se za ostani. Co to tam pise o vyfucich?? :D
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.02.2007 14:54, RE: :o) pro Zeda
The real Zed napsal:
Haha to je debil vydavat se za ostani. Co to tam pise o vyfucich?? :D
Asi te musel nekdo nacapat, jak to natiras vejfuku...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.02.2007 19:26, RE: :o)
The real Zed napsal:
Haha to je debil vydavat se za ostani. Co to tam pise o vyfucich?? :D
přesně, načapal mně můj táta, jak protahuju vejfuk mýmu lambu, ale bylo to pošušnáníčko.
reagovat
1 2


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.